>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Nice Polska Liga Żużlowa 2017 - MAJ

Status
Zamknięty.
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Tak ale za niego jedzie duznczyk Kasper Lykke Nielsen. W tym roku w dani 11pkt i 5pkt. Cos powinien dorzucic imo to wystarczy.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Mat. Szczepainak over 10.5 @1.8
A. Cyfer over 9.5 @1.85

AKO: @3.13 iforbet

Zarowno jeden jak i drugi w super formie. Szczepaniak w parze z juniorem i raczej 6 startow dzis. Wczoraj fajny wystep w Chorwacji. w Pile jedzie 3 zawodnikow Adrain wg mnie bez problemu ogarnie 10pkt.
Motor Lublin - Start Gnieszno -12.5 1
+Daugavpils, Lodz @1.85

Gniezno dzisiaj bez Krcmara, ktory jedzie w Terenzano. Lublin faworotym ligi i wg mnie spokojnie zrobie 52pkt + z oslabionym startem. Lodz i Loko dorzucam poniewaz w fortunie musi byc AKO z 3 zdarzen.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Lokomotiv Daugavpils-Polonia Bydgoszcz(+26,5) @ 1,70 STS lub +22,5 @ 2,00 iforBet
Od każdego zależy jaką linię i kurs sobie weźmie, ale w mojej ocenie obie wejdą. Buki trochę za bardzo sugerują się słabą postawą Polonii w lidze i nie biorą wszystkich czynników pod uwagę. Przede wszystkim Rosjanie z Polonii tam sobie dobrze radzą. Rok temu zrobili łącznie 26pkt! Dzisiaj też liczę na ich zdobycze punktowe na fajnym poziomie, do tego trochę od Jędrzejewskiego i Ajtnera-Golloba. Ten ostatni rok temu też pojechał tam na niezłym poziomie, a teraz wydaje mi się, że jego forma może iść w gorę na torze. Oczywiście, dalej jest głównie zawodnikiem swojego toru, ale jego sztab został solidnie wzmocniony - mechanikiem Wojciechem Malakiem, który pracował wcześniej u Tomasza, a zatem wiedza na pewno bardzo duża i powinna pomóc poza Bydgoszczą.
Loko zazwyczaj nie żyłuje tych wyników u siebie. Przy wysokim prowadzeniu często nominowane dostają juniorzy, a poza tym dzisiaj nie będzie zz, tylko pojedzie Jonasson, a w jakiej jest formie trudno powiedzieć. Do tego liczę na specjalistę od wykluczeń - Łogaczewa - i to wszystko powinno się spiąć jakoś. Skoro Stal Rzeszów była w stanie tam zrobić 34pkt, mimo że jechała w 3 seniorów, to Polonia tym bardziej jest w stanie taki wynik zrobić, a on pokryłby obie linię.
Adrian Cyfer over 9,5 @ 1,85 iforBet
Adrian od początku sezonu w super formie i gdzie nie pojedzie, tam przywozi naprawdę solidne punkty. Dzisiaj rywal trudny, ale ja tutaj widzę szansę dla niego na 6 startów ewentualnie. Niestety trochę źle ustawiony, bo pojedzie w trudnym 11 biegu, ale generalnie ma w parze Michała Szczepaniaka, który się jeszcze nie rozjeździł po kontuzji, więc to jest plus. Kolejny to małe objeżdżenie zawodników Unii, którzy odjechali tylko dwa mecze! Ale mi się wydaje, że Czaja, Mroczka czy Michelsen to są zawodnicy jak najbardziej do objeżdżania i robienia na nich punktów. Z resztą, jeśli nie Cyfer to kto miałby to robić?
W ubiegłym sezonie w E-lidze słabo tam pojechał - 1pkt, ale dwa sezony temu sensacyjnie zrobił 7pkt, więc niech sobie przypomni rok 2015 i taką postawę, to przy obecnej formie zrobi dobry wynik.
Mateusz Szczepaniak over 10,5 @ 1,80 iforBet
Zdecydowany lider Wandy i dzisiaj powinien to potwierdzić w Gdańsku. Rywal wiadomo trudny, ale przy obecnej formie Mateusza to nie powinno stanowić problemu. Jedzie 3x z juniorami, a to są ciency zawodnicy, więc na nich punktów tracił nie będzie. Potem z Klindtem, a przeciwnikiem będzie m.in. Łęgowik, czyli najsłabsze ogniwo Wybrzeża. Generalnie tabela biegów korzystna, oby jeszcze poszedł na taktyka w dobrym momencie - na juniora gospodarzy i wtedy powinno być wszystko w porządku. Jeśli pojedzie 6 razy, to wystarczy pięć drugich miejsc i jedno trzecie i wszystko wchodzi.
 
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
S. Łogaczow - M. Jędrzejewski typ: 1 kurs: 1,70 bukmacher: iforbet krucho...
Niestety, ale bydgoska Polonia nie jedzie na Łotwę po zwycięstwo. Pamiętam jak miesiąc temu Władysław Gollob tłumaczył, że w Tarnowie jedynie &quot;testowano sprzęt&quot; - jednym słowem kompromitacja. Teraz sytuacja Polonii jest jeszcze gorsza.
Zapewne większość z Kolegów dostrzega, że Jędrzejewski jedzie z juniorem, a Sergiej z piekielnie mocnym Bogdanowsem. Ok. W Tarnowie Siopek też jechał z juniorem i woził same jedynki.

Moim zdaniem, sportowa forma obu zawodników jest zdecydowanie na rzecz Rosjanina. Powinien on zdobyć więcej punktów od Siopka. Nie sądzę by Bydgoszcz próbowała rezerw taktycznych - tłumaczenia będą podobne, jak te z Tarnowa.
W efekcie obydwu zawodników zaliczy dziś po 5 startów, a to znakomita wiadomość dla nas ????
Pozdrawiam,
Dawid
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wybrzeże(-18,5)-Wanda 1 @ 1,80 iforBet

U gości nie ma póki co Hougaarda, więc ogromna strata. Zostaje praktycznie sam Szczepaniak na porządnym poziomie. Gospodarze dużo mocniejsi na pozycjach seniorskich, do tego juniorzy też klasę lepsi, więc bez problemu te 55pkt powinni zrobić.

Edit: Jednak Hougaard jest... No nic, typ dalej utrzymuje, ale nie jest to juz taka promocja.
 
R 4

rooll

Użytkownik
Ja sie zastanawiam, czemu na kilku kuponach mecz Loko-Bydzia , postawione handi na Loko nadal mam, a na dwoch juz mi sts zrobil zwrot. Ktos tez tak ma?? O co chodzi?
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Jak to w Gdansku Gomolski 8 czy 10? SF podaje ze w 7 biegu mial defekt Fajfer , a espeedway i PS ze Gomolski. Ktos wie?
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Cyfer under 10,5 1,75 sts iforbet 2,00 ✅ 7 po czterech i już nic nie spierdzieli tego typu ;-)
Zdaje mi się, że Adriana rozgryzłem już jakiś czas temu. Oczywiście, niektórych rzeczy nie da się do końca przewidzieć, jak jego magicznego motocykla na którym jechał naprawdę kapitalnie przez jakiś czas. Tylko, że dzisiaj przyjeżdża bardzo ciekawy skład do Piły z Batchelorem, Gomólskim, Gafurovem. Do tego Adrian ma stosunkowo trudny układ - bieg 9 z zewnętrznego na Thomsena, Szczepaniaka i Gafurova, bieg 13 znów zewnętrzne Tarasienko, Thomsen, Batchelor. I nade wszystko ostatnie wyniki Adriana to 5 i 2 punkty. Te ostatnie w ćwierćfinale IMP z niektórymi rywalami naprawdę przeciętnymi - chluby nie przynoszą. Coś się popsuło z tym kapitalnym Cyferem z początku sezonu, a i trzeba dodać, że jego partner z pary Michał Szczepaniak ma bardzo duży potencjał i powoli wraca po kontuzji. Myślę, że dzisiaj lucyfer nie pojeździ z przodu (chyba największe szanse widzę w 7 biegu na jakieś punkty, ew. w 14).
Stawka umiarkowana ze wskazaniem na można odważniej.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Kolejarz Rawicz @ 10 Fortuna, 9.69 STS
Rzuciłem sobie parę dyszek na Rawicz dziś. Szkoda, że nie pojedzie drugi z braci Worrali, albo Valentin, bo wtedy szanse upatrywałbym jeszcze wyżej. Niedźwiedź wczoraj na treningu latał, gdzie już pokazał się ze świetnej strony w IMP. Skóra atomowe starty miał już w Lublinie, a wiemy, że jak wygrasz start w Rawiczu i kreda, to nie odpuści. Worrall lata nie tylko w Anglii, ale też w Polsce, wczoraj nie przegrał biegu na treningu. Pawlak wraca po kontuzji, przywiózł nawet trójkę w IMP. Martwi trochę słaba forma Konopki, który dopiero wchodzi w sezon. Dużym plusem będzie na pewno Lutowicz na juniorce, który urwie punkty, a wczoraj nie odstawał. Na pewno widzę większe szanse niż oddsmakerzy, więc warto lekko zaatakować taki kursik. W speedwayu często decyduję przypadek, kontuzja zawodnika, jeden silnik, tym bardziej na poziomie drugoligowym. Jak dla mnie lekkie value jest na odmieniony Kolejarz Rawicz.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
no to pare dyszek utopionych.
jak mozna stawiac na najslabsza druzyne w polsce z rywalem ktory smialo moglby jezdzic o lige wyzej.
na mniej okazale zwyciestwo z gnieznem zlozylo sie kilka czynnikow.
Dzis nadzieja brytyjskiego zuzla bedacy w super formie lambert zakreci sie w okolicach 13 pkt. , do tego bjarne,daniel i miesiac spokojnie robia w sumie 50 pkt. wiec zwyciezca wydaje sie byc oczywisty .✅

lambert +11,5 kurs: 1,85 STS ✅✅✅
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Michał Szczepaniak - Dominik Kossakowski -1.5/+1.5 typ:2 @1.83 iforbet✅

Dominik na prawde potrafi fajnie pojechac, w porownianiu do juniorow z Pily to jest przepasc takze w drugim biegu mysle ze spokojnie 3pkt, licze ze pozniej cos urwie seniorom i pojedize ze 4 razy takze powinien sie zakrecic w okolicach 5-6 pkt. Szczepaniak natomiast w parze z Cyfer gdzie oczywiscie bedzie tracil do tego mocni rywale, niby lepiej po kontuzji ale dalej szalu nie ma ciezko mu bedize dzisiaj zrobic wiecej jak 5pkt a mamy jeszce handi +1.5 pkt. Btw nie zdziwilbym sie jakby Wybrzeze dzisiaj wygralo bo Polonia ostatnio spora zadyszke zlapala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom