>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2016

Status
Zamknięty.
sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
Polonia Piła 1.45 ✅✅ i Polonia Piła -4 1.83 b..365 ✅✅
Tor w Pile ma inną nawierzchnię, niż wszystkie inne tory, przełożenie Wybrzeża może trochę trwać, później równanie i znowu trzeba zmieniać, Pilanie jadą ekstra sprzęt, wszyscy w formie, juniorzy po stronie gospodarzy, Kossakowski niby coś jechał w zeszłym roku w Pile bo 5 pkt w 5 startach, ale dziś jest Trzensiok, który fajnie pojechał w Święta. U Pilan wszyscy równo jadą, Pedersen jedzie pod 3, a Świst prowadzi juniora, trochę dziwna zamiana, bo w Łodzi to zdało egzamin, troch słabiej Bjarne pojechał w Święta pod 5 może to jest powód. W Wybrzeżu pewnym pkt na wyjeździe na pewno będzie Renat choć w zeszłym sezonie 0 pkt tu w Pile, reszta jest znakiem zapytania, dawno seniorzy Wybrzeża nie jechali w Pile, to też wskazuję na Polonię.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Nie wiem, czemu jeszcze nikt nie zwrócił uwagi na taki prezent jak under 12 Kudriaszowa. Tak jak lubię Andrieja, tak nie ma podjazdu do takiej linii. Będzie punktował na Konopce i juniorach to zrobi 7 punktów w 4. Dorzuci może 1 w nominowanym i pewnie pojedzie jako RT. Nie widzę biegu, gdzie mógłby jako RT pojechać za 3 punkty, więc też śmiało można dopisać mu 2. Czyli mamy ok. 10 punktów, czyli zapas jednego punktu na objechanie Poudżuksa albo Bogdanowa. Kurs 1,57 dość niski, ale jak dla mnie kolejna pewka dzisiejszego dnia.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Co sądzicie o sytuacjach:
Bieg 5 idealnie wstrzelił się Fajfer a powt. bieg?
Bieg 6 wykluczenie Thomsena na 1 łuku?
Bieg 11 akcja Kościucha na Fajferze?
Bieg 14 ewidentnie ukradł start Fajfer i powinna być powtórka.
Dla mnie bieg 6 powinien być powtórzony w czterech
Bieg 11 zdecydowanie za ostry atak Kościucha. Bieg powtórzony albo wykluczenie Kościucha. Nie trafia do mnie tłumaczenie że Oskar zostawił miejsce przy kredzie. Jeśli tam było miejsce to przecież zawodnik który chce wyprzedzić ma to zrobić bez kontaktu a Kościuch wjechał w Oskara i całe szczęście że nie zaliczył upadku.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Ogólnie sędziowie w tym roku podejmują skandaliczne decyzje. Po prostu źle interpretują nowe wytyczne.
5) Jak dla mnie idealnie wstrzelił się w moment startowy i nie powinno być powtórki.
6) Był kontakt z Thomsena z Trzensiokiem na 1 łuku, tak więc wg mnie powinna być powtórka w 4.
11) Cóż gdyby Fajfer się wywrócił, sędzia prawdopodobnie wykluczył by Norbiego. Dobrze, że Fajfer się jakoś utrzymał, bo mogło by dojść do jakiegoś karambolu. Tak jak wyżej albo powtórka w 4. albo wykluczanie Kościucha
14) Tutaj najciężej zinterpretować ten bieg, jeśli weźmiemy pod uwagę cały mecz. Bo jeśli Fajfer dostał już ostrzeżenie (wg mnie niesłuszne), to kolejne ostrzeżenie zakończyło by się żółtą kartką.
 
A 0

axe

Użytkownik
Mecz mógł się podobać. Było pare akcji na ostrzu noża no ale dlatego lubię żużel a nie szachy ;)
Bieg 5 - to jest już wałkowanie tematu kolejny raz, bieg nie powinien zostać przerwany.
Bieg 6 - musze przyznać byłem mega zdziwiony, że nie powtórzono w 4 gdzie to było najbardziej oczywiste wyjście
Bieg 11 - wy potępiacie, a dla mnie to dobra akcja Kościucha. Fajfer nie przytrzymał krawężnika, było miejsce, fakt faktem widac było że i Kościucha delikatnie pociągło jednak wypchnął Oskara i wygrał bieg. Można było go wykluczyć ale odemnie + dla niego za wykorzystanie szansy.
Bieg 14 - tu również szok, ewidentnie należało przerwać bieg, no ale widać niekonsekwencje sędziego.
PS: Widze że Bydzia narazie jakoś trzyma wynik.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Moim zdaniem również bardzo dobra akcja Norberta,wiadomo niebezpieczna ale bywały gorsze. To był mecz na noże było widać że Zawodnicy wybrzeża nie zostawili miejsca nigdy, a Kosciuch wykorzystał szansę. Polonia +22 wchodzi ładnie i Kudi sobie radzi.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
To jakas paranoja....mial 6 decyzji do podjecia i 6 zlych. He he ale jaja jakby rzucal moneta to moze by wyszlo 3/3 a tak 6 odwrotnie. To byl skandal i osmieszanie tego sportu.....i najgorsze , ze on tego nie robil umyslnie....on myslal ze podejmuje dobre decyzje. Ja wiem , ze to jest tylko zuzel , ale na boga choc troche przyzwoitosci.
Bieg 15 - Wygrywa Pedersen , drugi wpada o pol motocykla na mete Kosciuch przed Sundstromem.....5-1 dla Pily ? Nie 4-2 dla sedziego Kosciuch mijal linie mety na jednym kole a wtedy kolo nie zalicza sie do maszyny i przyznal 2 pkt Szwedowi he he he he he rece opadaja
 
E 12

elanowiec

Użytkownik
Bieg 5 Wyscig powinien być puszczony. Jestem zdania ze jezeli zawodnik wstrzeli sie w tasme to powinni jechać a zawodnik jest jeszcze podwójnie karany (powtorka i ostrzezenie)
Bieg 6 Smiech na sali z tej decyzji, nie dosc ze pierwszy łuk to jeszcze był kontakt zawodników. -&gt; powtórka w 4
Bieg 11 Było bardzo ostro ale według mnie dobra decyzja i powinni jechać
Bieg 14 Powtówka
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
IV kolejka Nice Polskiej Ligi Żużlowej
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
17.04.2016, godz. 13:45 - transmisja TVP3
Speedway Wanda Instal Kraków - Lokomotiv Daugavpils
17.04.2016, godz. 13:45
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów
17.04.2016, godz. 15:30
KSM Krosno - Polonia Piła
17.04.2016, godz. 16:15 - transmisja na sport.tvp.pl
Holistic-Polska Rawicz - Orzeł Łódź
przełożony na 15.05.2016
Jak Wasze przewidywania? Jestem bardzo ciekaw całej tej kolejki. Czekam na kursy i handicapy w każdym meczu i pojedynki h2h. Waszym zdaniem, Lokomotiv gładko poradzi sobie z Krakowem? Rozbity w pierwszej kolejce Rzeszów powalczy z personalnie słabszą Bydgoszczą? Czy może Włókniarz zmaże plamę po występie w Pile? Bardzo interesująco zapowiada się także pojedynek przedsezonowych &quot;średniaków&quot; - Krosna i Piły. Szykuje się mega kolejka ???? Warto też dodać, że TVP po raz pierwszy pokaże dwa mecze w niedzielę.
 
G 12

gruby9510

Użytkownik
Co do meczu w Gdańsku to narazie wielki znak zapytania, około 18:30 nad Gdańskiem przeszła mała ulewa, a teraz lekko pada. Jeśli prognozy o nocnym deszczu się sprawdzą to jutro może być ciężko odjechać ten mecz! ????
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dzisiaj stawiam na Kraków, wzmocnieni Nowackim i Szczepaniakiem myślę że pokonają Lotyszy nawet tymi dwoma punktami, a kurs 2,22 na Wande kusi ????
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
No z tego co wyczytałem to jedzie Watt,a w Krakowie nie mam pojęcia, ale u siebie i Mazur coś pojedzie, mam nadzieję heheh
 
A 0

axe

Użytkownik
Ja czekam na mecz w Krośnie. Uważam, że Piła może tam sprawić niespodziankę, zaczekam na ofertę i będe delikatnie próbował. Mecz w Gdańsku dla mnie dość ciężki jednak liczę tu na przebudzenie 2 zawodników - Krzysiu Jabłoński i Jacob Thorssell, więc tu bardziej w ich punkty bym szedł. Mecz w Krakowie - cóż prawdziwy sprawdzian dla Loko bo dostają wreszcie, mocniejszego przeciwnika. Tu zdecydowanie patrzyłbym na punkty Fredki Lindgrena/Kilokarpi i oczywiście Hougaarda, który u siebie będzie piekielnie mocny. Mecz w Bydzi to teraz, patrząc na opady jest dla mnie zagadką. Myślałem by tu w Oskara Golloba pójść, ma silniki na ten tor i widać, że początek sezonu ma wymarzony. Rzeszów wiadomo, że głównie kopa a tor w Bydzi zazwyczaj twardy, jednak opady tutaj mogą wiele pozmieniać i jestem ciekawy.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Kraków sprawdzianem dla Dauga? Nie róbmy sobie jaj. Przecież Wanda omal nie przerąbała ze słabym Krosnem i nie potrafiła pokonać słabej Bydgoszczy ze swoimi problemami (taśmy, defekty, upadki, powrót Jacka Golloba do składu).
 
A 0

axe

Użytkownik
Spójrz na wynik Bydzi w Daugavpils. Loko w cuglach nie wygrało, ale tak tak wiem, że tam Watt nie jechał. Na pewno jest to mocniejszy przeciwnik dla nich niż Krosno, z którym mierzyli się na wyjeździe. Dodatkowo Wanda ma teraz Mateusza Szczepaniaka no i mocnego u siebie Hougaarda. Uważam Kraków za przereklamowany jednak nie zmienia to faktu, że to bardziej wymagający przeciwnik dla Loko od obecnych, z którymi jechali ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom