>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

Nic nie jest niemożliwe. Skuteczność +70%.

Status
Zamknięty.
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
#28
Liga: Włochy Serie A
Mecz: Genoa - Bolognia
Typ: Powyżej 5.5 kartek
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet

Typy na później dostanę popołudniu dlatego też nie wiem czy będę w stanie je podać, ponieważ będę w trasie. Jeżeli jednak uda mi się to wrzucę jeden, dwa typy.

Pozdrawiam. :cool:
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Dlaczego poprzedni typ zagrałeś aż 3 razy ?
Unibet ma tak, że stawki są poddawane do ręcznej weryfikacji. Jeżeli nie grasz na unibecie za większe stawki to nie wiesz dlaczego tak jest. To jest coś na przykład limitu w innym bukmacherze z tym, że Unibet nie ma restrykcyjnego limitu tylko właśnie poddawanie stawek do weryfikacji.
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
#28
Liga: Włochy Serie A
Mecz: Genoa - Bolognia
Typ: Powyżej 5.5 kartek
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet

Typy na później dostanę popołudniu dlatego też nie wiem czy będę w stanie je podać, ponieważ będę w trasie. Jeżeli jednak uda mi się to wrzucę jeden, dwa typy.

Pozdrawiam. :cool:
Kolejna wygrana! :cool:

Wygrana ✅✅✅
Wynik: Ogólnie 7 kartek (5Ż i 2CZ)​
 
S 0

skyliner_87

Użytkownik
Proponuje może, abyś w końcu przeczytał to co wrzucasz a nie po 5 godzinach od zdarzenia napisał, że coś tam sie nie dodało. Pozdrawiam.
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
#29
Liga: Primera Division
Mecz: Celta - Espanyol
Typ: Powyżej 6
Kurs: 1.85​
Wygrana! ✅✅✅
Wynik: Ogólnie 8 żółtych kartek (6Ż i 1CZ)



Właśnie dostałem wiadomość od osoby, która (z tego co wywnioskowałem) od początku mojego tematu śledzi go i zagrał większość typów, ale wciąż nie może uwierzyć, że przy takiej ilości typów zostaje osiągnięty taki pułap procentowy. Cieszę się, że te typy dały Ci tak duży zysk i serdecznie Cię jeszcze raz pozdrawiam.

Druga sprawa. Typy co prawda podaję raz kilkanaście minut przed rozpoczęciem meczu, niekiedy kilka godzin. Irytuje mnie fakt iż ludzie krytykują typy podane krótko przed rozpoczęciem, ale nie pochwalą typów które zostają podane kilka godzin przed.

Ostatnia sprawa... typy podaję z różnorakich miejsc. Z domu, z auta etc. Typy dostaję e-mailowo i nie zawsze mam kilka godzin na ich zagranie, a że podaję je dodatkowo tutaj to jest tylko i wyłącznie moja dobra wola i jeżeli ktoś ma zażalenia - kierować je na PW, ale nikt nie powinien był powiedzieć choćby złego słowa na temat tych typów, bo jak widzę to mało kto osiąga taki pułap, ale zawsze znajdą się słowa krytyki na przykład od osób, które nie zdążyły zagrać typu bądź są po prostu wewnętrznie zirytowane i zazdrosne tym, że łatwa kasa przechodzi im koło nosa.

Ostatni typ na dzisiaj za kilkanaście minut... rano robię podliczenie.
Pozdrawiam.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 70

twister1992

Użytkownik
Ja tam jestem póki co bardzo zadowolony mimo, iż jak narazie gram za małą stawkę. I dziękuję , że dzielisz się tutaj tymi typami. Wiadomo, że nie zawsze da sie dodawać z niewiadomo jakim wyprzedzeniem itp, bo nikt normalny nie siedzi cały czas przed kompem. Ważne, żeby się tutaj pojawiały wmiare wszystkie o ile to możliwe. Dzieki! Pozdrawiam.
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
#30
Liga: Primera Division
Mecz: Las Palmas - Betis
Typ: Powyżej 6.5 kartek
Kurs: 1.90​

Za połowę stawki!​
Przegrana (w końcu hehe)
Wynik: 3 żółte kartki..

Tak jak napisałem. Mecz na pewno nie z kategorii tych wcześniejszych i również dostałem informację o graniu za połowę stawki.

Pozdrawiam!​
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Generalne Podsumowanie od początku tematu. (27.11 - 13.12.2015)

Zwroty są liczone jako puste zera i w ogóle nie są brane pod uwagę stąd w temacie podanych 30 typów, ale 3 typy to były po prostu zwroty.

Podane Typy: 27
Wygrane Typy: 19 ✅✅✅✅
Przegrane Typy 8

Skuteczność: 71% ✅✅✅
YIELD: 22%
✅✅✅

Stawki zainwestowane: 2700 j (płasko każdy typ za 100j)
Stawki wygrane: 3291 j
Zysk: 591 j

Grając płaską stawką 100 PLN zysk byłby rzędu 700-800 PLN
Grając płaską stawką 500 PLN zysk byłby rzędu 3000 - 4000 PLN
Grając płaską stawką 1000 PLN zysk byłby rzędu ( to aż się nie mieści w głowie :cool: ) 7000 - 8000 PLN​

No więc z tego co wiem to typy dały zarobek... i to nie mały. :cool: Miłe słowa od wielu userów, którym pewnie dało to zarobić nie małe pieniążki. :cool:
Wraz z jubileuszowym 30 typem robię przerwę - nie wiem na jak długo, może już w ogóle nie wrócę na forum. Teraz pozostawiam Was ze statystykami - delektujcie się! :cool:
 
T 70

twister1992

Użytkownik
Generalne Podsumowanie od początku tematu. (27.11 - 13.12.2015)

Zwroty są liczone jako puste zera i w ogóle nie są brane pod uwagę stąd w temacie podanych 30 typów, ale 3 typy to były po prostu zwroty.

Podane Typy: 27
Wygrane Typy: 19 ✅✅✅✅
Przegrane Typy 8

Skuteczność: 71% ✅✅✅
YIELD: 22%
✅✅✅

Stawki zainwestowane: 2700 j (płasko każdy typ za 100j)
Stawki wygrane: 3291 j
Zysk: 591 j

Grając płaską stawką 100 PLN zysk byłby rzędu 700-800 PLN
Grając płaską stawką 500 PLN zysk byłby rzędu 3000 - 4000 PLN
Grając płaską stawką 1000 PLN zysk byłby rzędu ( to aż się nie mieści w głowie :cool: ) 7000 - 8000 PLN​

No więc z tego co wiem to typy dały zarobek... i to nie mały. :cool: Miłe słowa od wielu userów, którym pewnie dało to zarobić nie małe pieniążki. :cool:
Wraz z jubileuszowym 30 typem robię przerwę - nie wiem na jak długo, może już w ogóle nie wrócę na forum. Teraz pozostawiam Was ze statystykami - delektujcie się! :cool:
Świetne typy, mam nadzieje, że jeszcze tu wrócisz i będziesz dalej trzymał ten poziom ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom