>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Nic nie jest niemożliwe. Skuteczność +70%.

Status
Zamknięty.
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Statystyki: 28.11 - 06.12.2015 (tak jak wspominałem wcześniej: zwroty nie są brane pod uwagę). Obliczenia robię pod kontem płaskiej stawki 100, 500, 1000.​


Podane typy: 18
Skuteczność: 72.2%
Wygrane typy: 13
Przegrane typy: 5

Stawki zainwestowane (100j): 1800j
Stawki wygrane: 2371j
Zysk: 571j​


Grając płaską stawką 100 PLN zysk byłby rzędu około 600 PLN
Grając płaską stawką 500 PLN zysk byłby rzędu około 3000 PLN
Grając płaską stawką 1000 PLN zysk byłby rzędu 6000 PLN

Jeżeli dobrze policzyłem YIELD to wynosi on: 15.05%​

Statystyki są bardzo dobre, a wyglądałyby lepiej gdybym nie przeoczył kilku betów w weekend, które otrzymałem, zagrałem, ale fizycznie się z nimi nie wyrobiłem.

Pozdrawiam. :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
#22
Liga: Primera Division
Mecz: Espanyol - Levante
Typ: Powyżej 7.5 kartek
Kurs: 1.90​

Proponuje nie wkładać w ten mecz zbyt dużego kapitału. Dla inwestorów 1/3 stawki na ten typ.​
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
#22
Liga: Primera Division
Mecz: Espanyol - Levante
Typ: Powyżej 7.5 kartek
Kurs: 1.90​

Proponuje nie wkładać w ten mecz zbyt dużego kapitału. Dla inwestorów 1/3 stawki na ten typ.​

Wygrana
Wynik: 9 żółtych kartek
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Statystyki: 28.11 - 08.12.2015 (tak jak wspominałem wcześniej: zwroty nie są brane pod uwagę). Obliczenia robię pod kontem płaskiej stawki 100, 500, 1000.


Podane typy: 20
Skuteczność: 70%
Wygrane typy: 14
Przegrane typy: 6

Stawki zainwestowane (100j): 2000j
Stawki wygrane: 2361j
Zysk: 561j


Grając płaską stawką 100 PLN zysk byłby rzędu około 600 PLN
Grając płaską stawką 500 PLN zysk byłby rzędu około 3000 PLN
Grając płaską stawką 1000 PLN zysk byłby rzędu 6000 PLN

YIELD: około 15%​




Jubileuszowe 20 rozstrzygniętych typów w moim temacie. 20 bardzo solidnych typów, aczkolwiek nie każdy był skuteczny. Tytuł tego tematu nie bez powodu nazwałem tak, a nie inaczej z prostej przyczyny - typy te nigdy nie spadły poniżej 70% skuteczności, a gram je już około pół roku i jestem pozytywnie zaskoczony i jest to świetny biznes i zarobek, nawet siedząc w domu.

Wszystkim użytkownikom, którzy piszą do mnie ciepłe słowa chciałbym podziękować.

Na zakończenie... na kilka dni robię sobie przerwę na forum i mam nadzieję, że jak najszybciej tutaj wrócę. Mam również cichą nadzieję, że osobom, które grają solidnie i przekonały się co do tych typów już po pierwszej dziesiątce, dały one zarobić ładne pieniążki.

Pozdrawiam! :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Nie wiedziałem, że jest aż takie zainteresowanie tymi typami. Zgłosiło się do mnie kilkanaście osób pytając o nie. Miłe zaskoczenie i jeszcze raz dziękuję za miłe słowa. Prosiłbym o nie komentowanie w tym wątku. Jeżeli macie jakieś pytania etc. kierujcie na PW.


#24
Liga: PlusLiga Siatkówka
Mecz: Cuprum - Bełchatów
Typ: Bełchatów -1.5 seta
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet


Drugi typ na dzisiaj po Skrze.
Pozdrawiam.​
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
No pięknie... dopiero teraz widzę, że mecz się nie dodał tak samo jak bukmacher, u którego zagrałem.

Kartki w meczu Chelsea - Porto. Niemniej jednak można było to wywnioskować w bardzo prosty sposób... tylko w tym meczu była taka linia o takim kursie. Wiem, że w którymś z meczów linia była 5.5, a kurs na nią był 2.30 więc na logikę rzecz biorąc. Nie wiem dlaczego tak się stało i na pewno będę to kontrolował i nie dopuszczę do ponownego zdarzenia.

W celu uwiarygodnienia screen poniżej.​
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Nie wiedziałem, że jest aż takie zainteresowanie tymi typami. Zgłosiło się do mnie kilkanaście osób pytając o nie. Miłe zaskoczenie i jeszcze raz dziękuję za miłe słowa. Prosiłbym o nie komentowanie w tym wątku. Jeżeli macie jakieś pytania etc. kierujcie na PW.


#24
Liga: PlusLiga Siatkówka
Mecz: Cuprum - Bełchatów
Typ: Bełchatów -1.5 seta
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet


Drugi typ na dzisiaj po Skrze.
Pozdrawiam.​
Przegrana
Wynik: 2-3


PS. przy wyniku 2-2 w setach można było złapać przyzwoity kurs 1.6-1.7 na Skrę.​
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Wczorajszy dzień bardzo udany. Oprócz Dresdnera otrzymałem również kartki w meczu Sportingu z Partizanem, ale niestety nie miałem go jak dodać do tematu, a sam typ zagrałem kilka minut przed rozpoczęciem przez telefon.

Jeżeli dzisiaj uda mi się wrzucić typy to pojawią się one dopiero około godzin wieczornych.

Pozdrawiam. :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom