>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe ligi oraz puchary w Belgii i Holandii 2010/11 (temat zbiorczy)

Status
Zamknięty.
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
FC Zwolle - Helmond Sport
Zwolle gra ostatnio z niesamowitą regularnością. Nie jest to jednak pozytywne stwierdzenie, bo dzisiejsi gospodarze 3 ostatnie mecze zakończyli wynikami 0-0... Skutki nieco słabszej postawy strzeleckiej widoczne są w tabeli, gdzie pomimo prowadzenia Zwolle nie może już czuć się pewnie, bo za plecami jest Waalwijk, które ma tylko 3 punkty straty do lidera. Nie ulega wątpliwości, że pozostałe 5 kolejek będzie w 2. lidze holenderskiej bardzo ciekawe, ale Zwolle musi wreszcie wziąć się w garść i wygrywać. Terminarz jest naprawdę ciężki i dlatego tak ważne są 3 punkty w dzisiejszej potyczce. Na własnym terenie gospodarze cały czas radzą sobie dobrze, notując bilans 10-3-1.
Helmond jest zespołem zajmującym aktualnie 4. pozycję. Walczy o awans do Eredivisie po barażach, więc na pewno nie odpuści w dzisiejszym meczu. Wyjazdowa forma też jest bardzo dobra (9-1-4). Wydaje się jednak, że póki co Helmond nie jest jeszcze na poziomie Zwolle. Jeżeli tylko gospodarze zagrają tak, jak prezentowali jeszcze miesiąc temu to nie powinno być problemów z ograniem Helmond. Mam nadzieję, że ostatni spadek formy jest spowodowany chwilową słabością i już dzisiaj gospodarze powrócą do bardzo dobrych wyników, bo przed nimi trudny okres. Mobilizacja musi być ogromna.
Typ:
Zwolle 2-1 Helmond
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
HOLANDIA: Eerste Divisie / Jupiter League 22.04
22 Kwi 19:00 Almere City FC v Helmond Sport 3.75 3.60 1.90
22 Kwi 19:00 Cambuur Leeuwarden v Fortuna Sittard 1.53 4.00 6.00
22 Kwi 19:00 Dordrecht 90 v Go Ahead Eagles 2.60 3.30 2.62
22 Kwi 19:00 Emmen v FC Den Bosch 2.70 3.40 2.50
22 Kwi 19:00 FC Eindhoven v Veendam 2.90 3.40 2.30
22 Kwi 19:00 FC Volendam v Sparta Rotterdam 2.25 3.50 3.00
22 Kwi 19:00 FC Zwolle v RKC 2.10 3.50 3.25
22 Kwi 19:00 Maastricht v Telstar 1.72 3.60 4.75
22 Kwi 19:00 Roosendaal v Apeldoorn 2.05 3.40 3.50
Kursy z bet365
=========================================================
Maastricht v Telstar
Jeden z lepszych typów na dziś w tej lidze. MVV jest ostatnio w niezłym gazie, w ostatnich 6-ciu meczach mają 4-1-1 i przegrali ostatnio z v-ce liderem ale dalej walczą o top9, które da im grę w play-off&#39;ach o awans (walczą drużyny 2-9).
Telstar znowu ostatnio tak sobie. W zasadzie zapewnili sobie już utrzymanie i zaczynają mecze o pietruchę.
MVV po 1.72 wygląda nieźle. ✅
Cambuur Leeuwarden v Fortuna Sittard
Ciekawostka w tym meczu: Cambuur w 17-tu ostatnich meczach zaliczył 16 overów! Fortuna gra pod tym względem w kratkę ale ich poziom powinien pozwolić na wciśnięcie sobie 2-3 bramek a i może strzelenie jednej.
Over 2.5 po 1.50 dość pewny. ✅
Almere City FC v Helmond Sport
Tutaj znowu chciałbym przestrzec przed graniem na Helmond. Ta drużyna ma zapewniony TOP 4 i nic poza tym. Miejsca 1-2 poza zasięgiem, może w najgorszym wypadku spaść o jedno miejsce co nie zmienia w przypadku tej drużyny kompletnie nic.
Almere obudziło się nagle i podjęło walkę o utrzymanie. Ale... Znowu ciekawostka: Almere ma 4 punkty straty do Fortuny i do RBC. Dziś, jak pisałem wyżej Fortuna jedzie na -wg mnie- ciężki teren i może stracić punkty. Jeśli tak by się stało to różnica spadła by do 3 punktów a za tydzień obie drużyny grają ze sobą w Almere. Na koniec Fortuna ma mecz z v-ce liderem i przy dobrym wietrze Almere może się psim swędem uratować.
RBC ma za tydzień wyjazd do Waalwijku (v-ce lider) więc szanse na utrzymanie duże, a skoro Helmond nie gra o nic to... Można się pokusić o punkty.
1x po 1.90 wygląda nieźle, do kombo +1.5 po 1.325 ✅
Wszystkie kursy bet365
----
Ja osobiście biorę MVV +0.5 i Almere +1.5 + Ferrer @2
Pozdrawiam!
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
VS

Typ:RKC-1 1.95​


To peFFka na dziś ???? Gości wspomagać będzie ponad tysiak swoich fanów Fortuna już nie gra praktycznie o nic.Trzy kolejki do końca w tamtym tygodniu RKC pokonało na wyjeździe Zwolle więc awans mógł się już wyjaśnić.Świetne mecze na wyjazdach i tutaj widze wynik pod 5:0 ????


Ostatnia kolejka w II lidze Holenderskiej nazywanej Jupiler League. Gospodarze to ekipa zajmująca 16 miejsce na 18 mają 3 pkt przewagi nad ostatnią ekipą która spada do ligi niżej.W tej lidze aż 8 zespołom odjęto punkty.. W tym trzem z samego dołu które walczą o utrzymanie.Krótko o gospodarzach. Grają bardzo słabo jednak ostatnie mecze 2-2-2 jest dobrym prognostykiem na utrzymanie się w lidze.U siebie 5-3-8 więc bardzo słabo(16 miejsce). Ostatnie spotkania przegrywali jedną bramką a wygrywali większą różnicą.U siebie ostatnie 6 spotkań to 3-2-1 więc widac jak dobrze im się gra na własnym podwórku.RKC wygrali tydzień temu mecz o awans.. Na wyjeździe ze Zwolle ograli ich 3:0 ostatnie mecze same wygrane jeden remis się przytrafił. Potrafią zaspoły z dołu tabeli rozjechac po 7:0 albo wyżej.Krótko bo nie ma co pisać.Graja o awans i to jest najważniejsze nie będą patrzyli na innych trzy mecze muszą wygrać i to zrobią a jak wygrywają to nie jedną bramką.. Bilans bramek +44 :grin:Gram tu -1 na RKC mają o co walczyć obie ekipy ale RKC tutaj powinno spokojnie rozgromić gospodarzy nie ma już czasu na sentymenty a Zwolle napewno nie odpuści do końca.W pierwszym meczu to Fortuna wygrała 3:2 więc czas na odegranie się.
 
S 169

szmeru

Użytkownik
Trzy kolejki pozostały do końca sezonu w II lidze Holenderskiej nazywanej Jupiler League.
A to czasem nie jest ostatnia kolejka??Bo w lidze jest 18 zespołów,więc 34 kolejki,a to jest właśnie kolejka numer 34 ???? Nie mówię,że nie wygrają ale Zwolle ma mecz w Cambuur i może być już trochę zrezygnowane,a wtedy RKC nie koniecznie będzie dążyło do tego by gromić rywala mając awans w kieszeni.
 
P 0

papi

Użytkownik
VS
Typ:RKC-1 1.95​

To peFFka na dziś ???? Gości wspomagać będzie ponad tysiak swoich fanów Fortuna już nie gra praktycznie o nic.Trzy kolejki do końca w tamtym tygodniu RKC pokonało na wyjeździe Zwolle więc awans mógł się już wyjaśnić.Świetne mecze na wyjazdach i tutaj widze wynik pod 5:0 ????

Trzy kolejki pozostały do końca sezonu w II lidze Holenderskiej nazywanej Jupiler League. Gospodarze to ekipa zajmująca 16 miejsce na 18 mają 3 pkt przewagi nad ostatnią ekipą która spada do ligi niżej.W tej lidze aż 8 zespołom odjęto punkty.. W tym trzem z samego dołu które walczą o utrzymanie.Krótko o gospodarzach. Grają bardzo słabo jednak ostatnie mecze 2-2-2 jest dobrym prognostykiem na utrzymanie się w lidze.U siebie 5-3-8 więc bardzo słabo(16 miejsce). Ostatnie spotkania przegrywali jedną bramką a wygrywali większą różnicą.U siebie ostatnie 6 spotkań to 3-2-1 więc widac jak dobrze im się gra na własnym podwórku.RKC wygrali tydzień temu mecz o awans.. Na wyjeździe ze Zwolle ograli ich 3:0 ostatnie mecze same wygrane jeden remis się przytrafił. Potrafią zaspoły z dołu tabeli rozjechac po 7:0 albo wyżej.Krótko bo nie ma co pisać.Graja o awans i to jest najważniejsze nie będą patrzyli na innych trzy mecze muszą wygrać i to zrobią a jak wygrywają to nie jedną bramką.. Bilans bramek +44 :grin:Gram tu -1 na RKC mają o co walczyć obie ekipy ale RKC tutaj powinno spokojnie rozgromić gospodarzy nie ma już czasu na sentymenty a Zwolle napewno nie odpuści do końca.W pierwszym meczu to Fortuna wygrała 3:2 więc czas na odegranie się.
Nie wprowadzaj ludzi w bład, nie zostały żadne trzy koejki, tylko jest to ostatnia kolejka. Mecz wcale nie bedzie łatwy Fortuna może jeszcze spaść jeśli Roosendaal wygra dziś swój mecz a zapewne tak bedzie a Fortuna przegra to spadaja. Poza tym zwolle gra trudny mecz na wyjeżdzie i musi go wygrać trzema bramkami zeby przeskoczyć RKC. dla mnie scenariusz jest prosty remis w meczu RKC który na raczej daje awans i fortuna nie spada.
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Poza tym zwolle gra trudny mecz na wyjeżdzie i musi go wygrać trzema bramkami zeby przeskoczyć RKC. dla mnie scenariusz jest prosty remis w meczu RKC który na raczej daje awans i fortuna nie spada.
Chyba zapomnieliście, że Almere ma 25 punktów i jeśli przegrają z Den Bosch, Roosendaal wygra to oni spadają, nie zależnie od wyniku Fortuny.
 
lucker88 2

lucker88

Użytkownik
Remis ?. Co wy to piszecie, myslicie , że jak jest sie w formie i bramki sie strzela z meczu na mecz więcej, to będzie sie szło na remis ? Hmmmm...
Moim skromnym zdaniem zdecydowanie NIE.
A pozatym bedą chcieli wygrać (rozgromić) rywala aby potwierdzic to , że są zasłużenie przeniesieni o lige wyżej
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
co myślicie o meczu Ajax vs. Twente w Finale Pucharu Holandi (08.05) ? Bo myślę to obstawić ale nie wiem co warto ;D?
Odpuść ten pojedynek. Mam nadzieję, że będzie niezłe widowisko, bo wybieram się na ten mecz, ale wydaję mi się, że obie drużyny podejdą do niego ostrożnie i nie dadzą z siebie 100%. Czemu? Ponieważ:
- Ewentualne kartki będą brane pod uwagę za tydzień
- Za tydzień czeka dużo ważniejszy pojedynek o mistrzostwo kraju
- Żadna z drużyny nie będzie chciała wyłożyć wszystkich kart na stół
- Żadna z ekip nie zagra na 100%, bo tak się stanie dopiero 15 maja w Amsterdamie.
Dla mnie no bet. Wszystko może się wydarzyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom