>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe ligi francuskie, Lique 2 & Lique 3

Status
Zamknięty.
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Amiens - Nantes
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Betway
Analiza:
Spotkanie 36 kolejki Francuskiej Ligue 2 w którym zmierzą się 17 w tabeli Amiens z 2 Nantes. Gospodarze tego spotkania rozegrali dotychczas 17 spotkań przed własną publicznością z których 7x wygrali 6x zremisowali a 4x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 23 bramki a tracąc 17. Goście natomiast rozegrali do tej pory 17 spotkań wyjazdowych z których 8x wygrali 5x zremisowali a 4x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 19 bramek a tracąc 15. Gospodarze tego spotkania mają 3 punkty przewagi nad strefą spadkową dlatego też dzisiaj moim zdaniem muszą wygrac by nadal liczyc się w walce o utrzymanie w lidze. Goście tego spotkania już dawno wywalczyli sobie awans do Ligue 1 a zawodnicy tego klubu są już raczej myślami na zbliżającym się urlopie. Reasumują myślę, że to gospodarze dzisiaj wygrają to spotkanie aby umocnic się nad strefą spadkową a kurs 2.40 jaki oferuje nam Betway na ich wygraną jest warty zaryzykowania.
 
slander 10

slander

Użytkownik
Montpellier-Le Havre Typ: 1 ⛔⛔ (0:0)
Teoretycznie jest to spotkanie o przysłowiową pietruszkę. Jednak o ile Le Havre juz zapewniło sobie awans do Ligue 1 i piłkarze mogą mieć problemy z motywacją, to piłkarze Montpellier mają jeszcze szansę na pierwszą 10 ligowej tabeli.
część 2 analizy post niżej.
 
slander 10

slander

Użytkownik
Część 2
Na korzyść gospodarzy przemawia także ich bilans na własnym stadionie 9W 6D 2L. Z kolei Le Havre od pięciu męczy nie wygrało na wyjeździe(3D 2L). Świadczy to o ostatnio dość kiepskiej formie na wyjazdach, gdyż w całym sezonie przegrali tylko 3(!) mecze.
Stawiam na zwycięstwo gospodarzy, ponieważ mają większą motywację i atut własnego boiska.
 
T 0

typers

Użytkownik
Chateauroux - Brest
poniżej 2.5 bramki
1.60
betway

Jest to mecz w lidze francuskiej, Spotkanie rozpoczyna się dzisiaj o godzinie 20.00. Brest zajmuje w lidze obecnie miejsce 7, natomiast goście są na pozycji 13. Dlaczego wybrałem takie spotkanie. Liga francuska to liga w której często padają wyniki underowe. Myślę, że dzisiaj może byc podobnie. Do tej pory drużyny spotkały się ze 4 razy. Tylko raz padł wynik 1-2. Dwukrotnie 0-0 i raz 1-0 dla gospodarzy. Więc wyraźnie widac , że te drużyny często ze soba notują undery. W tym sezonie gospodarze w 22 meczach zanotowali under a over 13. Goście także mają podobny wynik bo , 11 overówi 24 undery.
Wyniki te pokazują że w takim meczy najbardziej prawdopodobny jest wynik poniżej 2.5 bramki. Jeśli miałbym procentowo dac to uważam, że na 70 % będzie under 30 % dałbym dla wyniku więcej niż 2.5 bramki.
Jeszcze tylko warto wspomniec , że goście w ostatnich 6 meczach strzelili 4 gole i 4 stracili. Gospodarze strzelili 5 bramek i 10 stracili.
Typ na to spotkanie: under 2.5
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP

Spotkanie: Cannes - Arles
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Spotkanie rozpoczynające 36 kolejkę Francuskiej National League (odpowiednik naszej III ligi) q którym zmierzą się 12 w tabeli Cannes z 11 Arles. Gospodarze tego spotknia rozegrali do tej pory 17 spotkań przed własną publicznością z których 6x wygrali 7x zremisowali a 4x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 22 bramki a tracąc 16. Goście natomiast rozegrali do tej pory 17 spotkań wyjazdowych z których zaledwie 1x wygrali 8x zremisowali i 8x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 12 bramek a stracili 25. Spotkanie to ma olbrzymie znaczenie dla gospodarzy ponieważ po przez ewentualne zwycięstwo oddalą się oni od strefy spadkowej. Patrząc jeszcze na dotychczas zdobyte statystyki obydwu zespołów zauważyc możemy, że gospodarze dobrze radzą sobie na własnym terenie dlatego też każde inne rozwiązanie niż ich wygrana będzie tutaj niespodzianką.
 
W 0

witoldd1

Użytkownik
Spotkanie: Boulogne Sur Mer - Grenoble Foot 38
Typ: 2
Kurs: 2,55
Data/godzina: 05/05/08, 20:30
buk:expekt
analiza:
2Kolejki do końca 2 ligi Francuskiej i pomiędzy tymi zespołami jest wiele nie wiadomych otóż już mówię. Gospodarze mają 2 punkty nad strefą spadkową i na pewno nie mogą tracić punktów jak na wiatr. Te 2 ostatnie mecze to dla nich będą meczami sezonu. Teraz goście zajmują 3 miejsce w lidze co daje i awans bezpośredni do 1 ligi.Wszystko fajnie i przyjemnie ale 4 zespół ma 2 mniej punktów od gości. Więc dla nich te 3 ostatnie mecze będą najważniejsze sezonie. Ponieważ awans jest tak blisko a zarazem tak daleko. 4 zespół ma jeden mecz rozegrany więcej więc napewno jeszcze przez tydzień będą na tym 3 miejscu. podobnie zespół gospodarzy ma jedno spotkanie mniej od innych spadkowiczów więc nadal pozostaną nad strefą spadkową. Ostatnie mecze wykonaniu tego zespołu były znakomite. na ostatnie 6 meczów wygrali 4 mecze i tylko 2 zremisowali. Zespół gospodarzy też zanotował zwyższkę formy 3 razy wygrali raz zremisowali i tylko 2 razy przegrali. Ostatni mecz Grenoble to remis bezbramkowy z Ajaco 0-0. ajaco jest 6 i juz nie ma szansy na awans. Ale jest rewelacją ponieważ na 6 ostatni meczy wygrali aż 5 razy i tylko raz zremisowali i właśnie to było Grenoble. Boulugne ostatni mecz niespodziewanie zremisowało ważny mecz 2-2 z 4 zespołem ligi. Do niedawan Troyes był o wiele wyżej ale niestety seria słabych meczów . i spadli aż na 4 pozycję. i ostatnie 6 meczy tego zespołu to tylko 4 punkty i są najgorszym zespołem na 6 meczy. Dlatego ten wynik 2-2 jakoś mnie nie przekonuje ponieważ Troyes jest wyraźnym dołku. Dziś Boulugne będzie chciało jakimś stopniu powiększyć przewagę nad strefa spadkową. Bo 2 punkty nie daje im praktycznie żadnego komfortu psychicznego. dziś trener napewno zespół ustawi raczej defensywnie ponieważ wywalczenie w tym meczu remisu jest dla graczy spełnieniem jakiś założeń przed meczem. Na pewno dziś nie będą dyktować tempa tylko raczej będą chcieli dowieźć wynik 0-0. Zespół Gości Dziś
Zespół czuje ze jest w formie wie że dziś gospdoarze będą sie bronić za wszelką cenne więc muszą zaatakować od pierwszych minut i szybko strzelić bramkę lub 2 bramki myślę wtedy że zrobi się mecz i doświadczony zespół powiększy ta przewagę lub dowiezie do końca. Wygrana praktycznie da im awans do wyższej klasy rozgrywkowej na takie mecze nie trzeba motywować ponieważ gracze grają wtedy na 100%. Nie mogą patrzeć na słabą formę 4 zespołu tylko liczyć na siebie. Więc dziś myślę że siłą woli pokonają ostatnio dobrze się spisująca Bolugune.Mój typ to 2.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: Niort - Ajaccio
Typ: x2
Kurs: 1,96
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Niort zajmuje miejsce 18ste i walczy o zachowanie ligowego bytu, Ajaccio spokojnie utrzymuje pozycję 6 w ligowej tabeli...Bukmacherzy typują dzisiaj wygraną gospodarzy...na zdrowy rozsądek można tak typować jednak trzeba zauważyć jedną bardzo ważną rzecz...Niort nie zachwyca, co prawda w 3 meczach ostatnich zdobyli 4 pkt grając:
02/05-08 Ligue 2 Chamois Niort vs. Dijon 3:0
&lt;/SPAN&gt;
25/04-08 Ligue 2 Gueugnon vs. Chamois Niort 1:0
&lt;/SPAN&gt;
18/04-08 Ligue 2 Chamois Niort vs. Troyes Aube 0:0
&lt;/SPAN&gt;
jak widzimy szczególnie mecz z Troyes (czołowa ekipa tej ligi, poziom podobny do Ajaccio) był mecz na remis, Ajaccio natomiast jest w gazie o czym świadczy pokonanie Troyes czy Gueugnon:
02/05-08 Ligue 2 Ajaccio vs. Troyes Aube 1:0
&lt;/SPAN&gt;
28/04-08 Ligue 2 Grenoble vs. Ajaccio 0:0
&lt;/SPAN&gt;
18/04-08 Ligue 2 Ajaccio vs. Gueugnon 2:0
&lt;/SPAN&gt;
Gościa zmarnowali szanse na awans ale widać, że ta forma jest po ich stronie, dzisiaj grają ecz wyjazdowy, mecz cięzki ale jestem dobrej myśli, typuję że Ajaccio tutaj może wygrać nawet ale myślę, że remis też może tutaj być wynikiem sprawiedliwym, typ mocno ryzykowny, ale godny uwagi :spokodfhgfh:
 
R 0

rzesza7

Użytkownik
Spotkanie: Grenoble-Chateauroux
Typ:
1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Przedostatnia kolejka francuskiej Ligue 2. Grenobel ogromne szanse na awans do 1 ligi brakuje im 2 pkt zeby mogli spac spokojnie, Chateauroux potrzebuje 1 pkt zeby nie myslec juz o spadku. A gosic czekaj trudne spotkanie dzisiejsze bez szans ale nastepna kolejka z druzyna ktoraj juz o nic nie walczy i do tego na wlasnym boisku wiec moze uda im sie ugrac ten 1 pkt. Grenobel na wlasnym boisku dobry bilans 10-5-3 przy bilanse Chateauroux na wyjazdach 4-3-11 to bilans wrecz znakomity. Forma Grenoble 4 wygrane 2 remisy , Chateauroux 1-2-3 wiec kolejny minus. Jedyny plus na ich korzysc to ostatnie spotkanie rozegrane w grudniu ktore to na wlasnym boisku wygralo Chateauroux 1-0. Mecz jest tak wazny dla Grenoble ze nie mam mowy zeby odpuscic takie spotkanie. Mój typ Grenoble. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
W 0

witoldd1

Użytkownik
SC Bastia - Stade Reims
kurs:2,90
buk:bah
typ= x
analiza:
Mecz o typową pietruszkę. Pomiędzy tymi zespołami jest 1 punkt różnicy oba zespoły ostatnio w lidze remisowały.Bastia ostatnich meczach dość często remisowała lub wygrywała minimalnie lub przegrywała minimalnie czyli nie szarżują tempa tak z zwanej 5-0 czy 3-0 ???? wszystko tak do jednej brami. Goście ostatnio tez dosyć często remisują lub wygrywają ale to przeważnie na swoim stadionie na wyjazdach walczą o 1 pkt. I Dziś będzie podobnie zawodnicy będą szczęśliwi z 1 pkt. na pewno nie będą się otwierać tylko raczej wszystko z kontry. W dzisiejszym meczu atakować raczej będą gospodarze ponieważ jest to ostatni mecz w tym sezonie gdzie grają u siebie i na pewno chcą go skończyć 3 pkt lub chociaż zdobyczą 1 pkt i już powoli będą się szykować do następnego sezonu. W takich meczach trenerzy dają się ogrywać młodym zawodnikom mniej ogranym i w tym meczu również liczę na młodzież każdy będzie chciał się pokazać. Dlatego powinni paść bramki. myślę że mecz zakończy się wynikiem 1-1 i obie drużyny będą zadowolone.
 
P 195

porugalia

Użytkownik
Clermont-Le Havre
typ:remis
kurs:2,95
bukmacher:Expekt

Analiza:grin:ziś o godzinie 20,30 we Francuzkiej drugiej lidze przed ostatnia kolejka i bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy Clermont Foot i La Havre.Według mnie to jest typowy mecz na remis.La Havre zajmuje pierwsze miejsce i ma już zapewnione zwycięstwo drugiej ligi ponieważ ma 7 punktów przewagi a pozostały do rozegrania tylko dwa mecze.Natomiast gospodarze nie mają o co walczyć ponieważ nie mają szans na awans.Na ostatnie 6 meczy każdej z drużyn Clermont remisowało 3 razy a LA havre 4 razy.NA 3 ostatnie meczy tych drużyn między sobą 2 razy padł remis i mysle ze tak bedzie dzis.obstawiam wynik 0-0
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Boulogne - Niort +0.5 @ 2 @ 1.705 bet365

Mecz z cyklu walka o utrzymanie. Grają dwie drużyny z końcówki tabeli francuskiej Ligue 2. Na mnie większe wrażenie osobiście robi Niort. Wygrali swoje dwa ostanie mecze bardzo pewnie 2:0 i 3:0. Co prawda grali u siebie ale tym razem już na pierwszy rzut oka widać że Boulogne nie ma formy i przegrywa mecze nawet u siebie. Dziś motywacji z pewnością nie zabraknie żadnej ze stron ale obecna forma bardziej wskazuje na graczy Niort. Natomiast za gospodarzami stoi murem atut boiska. Na pewno zawodnicy Niort będą starali się tego meczu nie przegrać. Bo nawet remis daje im utrzymanie. Walka o przetrwanie już o 20.45 :smile:
 
P 195

porugalia

Użytkownik
spotkanie:AC Ajaccio - Dijon FC
typ:1
kurs:3,65
bukmacher:expekt
analiza ???? ziś o godzinie 20,45 we francuskiej lidze ostatnia kolejka drugiej ligi.Znajdujące się na 8 pozycji Ajaccio podejmuje na własnym boisku Dijon,które zajmuje ostatnie miejsce na premiowane pozostaniem w drugiej lidze czyli 17 pozycja.U bukmacherów można spotkać sie z bardzo wysokimi kursami na drużynę gospodarzy między 3,25 a nawet 3,70 ja postanowiłem skorzystać z tego prezentu i obstawić.Drużyna Ajaccio w 6 ostatnich meczach radzi sobie bardzo dobrze ponieważ wygrała az 4 razy 1 mecz zremisował i 1 przegrała wygrywając wszystkie 3 mecze na swoim stadionie.Natomiast Dijon ostatnie 6 meczy zagrał na słabym poziomie wygrywając tylko 2 razy i 4 razy uznając wyższość przeciwników.Ostatni mecz między tymi zespołami zakończył sie zwycięstwem Ajaccio 3-0.Jest to ostatni mecz w tym sezonie i ostatni mecz na własnym stadionie i myślę że gospodarze będą chcieli pokazac się prze dwłasną publicznością i sprawić im radość ze zwycięstwa.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP

Spotkanie: Chateauroux - Clermont
Typ: 1
Kurs: 2.55
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Spotkanie 38 i zarazem ostatniej kolejki Francuskiej Ligue II w którym zmierzą się 15 w tabeli Chateauroux z 3 Clermont. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 18 spotkań przed własną publicznością z których 6x wygrali 8x zremisowali a 4x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 17 bramek a stracili 14. Goście tego spotkania natomiast rozegrali do tej pory 18 spotkań wyjazdowych z których 2x wygrali 10x zremisowali a 6x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 17 bramek a tracąc 24. Spotkanie to jest bardzo kluczowe dla gospodarzy gdyż tylko zwycięstwo będzie im gwarantowało 100% utrzymanie w Ligue II. Goście natomiast nie grają już o nic gdyż nie mają już szans na awans a w związku z powyższym trudno będzie o motywację w tym mecz dlatego też moim zdaniem to gospodarze będą mieli inicjatywę od początku spotkania co zaowocuje zwycięstwem i zarazem utrzymaniem w II lidze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom