>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - Stanley Cup Playoffs 2024

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jakaś klątwa zawisła nad tym tematem, nikt nie potrafi trafić typu. Dzisiejszej nocy to się zmieni, bo ja mam odmienne zdanie niż verno i ktoś z nas musi trafić :p

Florida Panthers - New York Rangers

Typy:
New York Rangers (ML) @2,35 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
New York Rangers lub remis @1,85 Superbet
New York Rangers powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @1,98 Fortuna
New York Rangers powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @3,40 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @3,40 Fortuna
remis @4,50 Superbet (z opcją Super Kursy)

Po trzech meczach New York Rangers prowadzą 2:1. Rzeczywiście Florida Panthers sprawiają lepsze wrażenie, ale Rangersi są skuteczniejsi. Dokładnie tak samo było w serii NY Rangers z Caroliną Hurricanes, gdzie Hurricanes byli stroną dominującą, a skończyło się awansem Rangers wynikiem 4:2. Gracze z Nowego Jorku mają obecnie chyba najlepszego bramkarza w lidze. Ich dużą siłą jest szybkość i skuteczne kontrataki. Ten mecz to jest praktycznie być albo nie być dla Panthers, a grając pod dużą presją mogą popełniać błędy, a to jest woda na młyn dla stylu gry NY Rangers. Kolejne zwycięstwo Rangers w dogrywce? Jest to jak najbardziej możliwe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1562
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Oilers vs Dallas - Kane gol @4.50

Zła passa w końcu przerwana to próbujemy dalej gola Kane. Ostatni mecz całkiem dobry z szansą na gola oraz asystę jednak finalnie bez punktu. Jest to już jego 4 mecz z rzędu bez punktu i liczę że dzisiaj przełamie się w dobrym stylu, kurs bardzo zachęcający a naprawdę mi się podoba jego gra, nie jest to zawodnik, który gra pierwsze skrzypce ale dostaje wystarczająco dużo czasu oraz ma sytuację aby tego gola zdobyć. Dallas jest faworytem w tej serii chociaż tak jak pisałem są dość niestabilni i jeśli przejdą do finału to myślę że dopiero po 7 meczach i dzisiaj Oilers będą górą więc też można to pograć. Poprzedni mecz powinni wygrać bo byli lepsi, sytuacji całkiem sporo także liczę że w tym meczu poprawią skuteczność i nie siądą na laurach tylko dobiją przeciwnika a Kane wpisze się na listę strzelców.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Edmonton Oilers - Dallas Stars

Typy:
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,80 Fortuna
Edmonton Oilers (ML) @1,75 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Edmonton Oilers powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @1,50 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,53 Fortuna

Po trzech meczach jest 2:1 dla Dallas Stars. Edmonton Oilers w ostatnim meczu prowadzili 2:0, a mimo to przegrali. Oilers w tych playoffach na swoim lodzie grają bardzo ofensywnie i w każdym meczu zdobywali po przynajmniej trzy bramki. Ich gra u siebie może się podobać, tempo gry jest momentami wręcz szalone. Ofensywna postawa i szybkie tempo gry mają też złą stronę, gdyż Edmonton Oilers sporo bramek też tracą. Dużym problemem Oilers w tych playoffach jest wypuszczanie dużej przewagi tak jak to miało miejsce w ostatnim meczu. Sądzę, że czwarte spotkanie będzie jednak należało do gospodarzy i widzę ich zwycięstwo po kolejnym szalonym domowym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3803
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
Dallas Stars at Edmonton Oilers

Pod spora presją znajdują się Oliwiarki, które przygotowują się do środowego spotkania z Dallas Stars w czwartym meczu finału Konferencji Zachodniej.

Gospodarze przegrywają w serii 2:1 po poniedziałkowej porażce u siebie 5:3, Oilers są świadomi wagi tego starcia i tego, jak bardzo ich szanse na awans spadną, jeśli dzisiaj przegrają. Mozna powiedzieć ze znajdą się na krawędzi eliminacji.

Dallas wygrało sześć z siedmiu meczów na wyjeździe poza Texasem w fazie play-off i ma passę czterech zwycięstw z rzędu na wyjeździe.

Większość typerów uważa ze Edmonton to jedna z najlepszych drużyn w hokeju na lodzie i na pewno nie przegrają kolejnego domowego spotkania w serii. Kursy na gospodarzy spadają, w to mi graj gdyż ja pobieram Gwiazdy ⭐ po 2.18 w Matchbook.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
New York Rangers - Florida Panthers

Typy:
New York Rangers (ML) @2,00 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
New York Rangers lub remis @1,62 Superbet
New York Rangers powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @1,79 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,62 Fortuna
remis @4,20 Superbet

Aktualny wynik serii to 2:2. Dla mnie zaskakujące jest to, że bukmacherzy faworyzują Pantery w meczu w MSG. Florida Panthers oddają więcej strzałów, częściej atakują, ale Rangersi są świetni w szybkich kontratakach i mają w mojej ocenie lepszego bramkarza dzięki któremu wygrali serię z Caroliną Hurricanes. Rywalizacja wkracza w decydującą fazę i atmosfera w MSG będzie niesamowita. Dla mnie faworytem tego meczu są gospodarze. Myślę, że warto też postawić na remis, gdyż w tej serii na cztery dotychczas rozegrane mecze aż trzy z nich zakończyły się w dogrywce i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kolejny mecz też miał takie rozstrzygnięcie.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dallas Stars - Edmonton Oilers

Typy:
Dallas Stars (ML) @1,80 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Dallas Stars lub remis @1,50 Superbet
Dallas Stars powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @1,55 Fortuna
Dallas Stars powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @2,38 Fortuna
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,85 Superbet

Po czterech meczach jest remis 2:2. Faworytem do awansu są gracze Dallas Stars z racji tego, że z pozostałych trzech spotkań dwa zostaną rozegrane w Dallas. Gra Dallas Stars w tych playoffach podoba mi się bardziej. W pierwszej rundzie udało im się wrócić ze stanu 0:2 z Vegas Golden Knights, w później pokonali 4:2 piekielnie mocne Colorado Avalanche, podczas gdy Edmonton Oilers dopiero w decydującym siódmym meczu uporali się z grającymi bez swojego najlepszego bramkarza Vancouver Canucks. Oilers są ekipą nieobliczalną, bazującą na indywidualnościach, a Stars są bardziej poukładani, mają lepszego bramkarza. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +217
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Florida Panthers - New York Rangers

Typy:
New York Rangers (ML) @2,35 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
New York Rangers lub remis @1,80 Superbet
New York Rangers powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @2,06 Fortuna
New York Rangers powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @3,60 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,70 Fortuna

Konsekwentnie gram na Rangersów i nadal wierzę, że uda im się wygrać tą serię. Aby tak się stało, to muszą wygrać to spotkanie na wyjeździe i następne u siebie. New York Rangers w tej serii grają poniżej swoich możliwości, tą drużynę stać na więcej, w końcu udało im się wyeliminować tak mocnych w tym sezonie Carolina Hurricanes, a to już świadczy o dużej klasie drużyny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +422
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Może dzisiaj będzie lepiej, w sumie gorzej już być nie może ;)

Edmonton Oilers - Dallas Stars

Typy:
remis @4,20 Superbet
remis i powyżej 5,5 bramek w meczu @8,00 Superbet
Dallas Stars powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @1,83 Fortuna
Dallas Stars powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką) @3,10 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @3,35 Fortuna

W domowych meczach Edmonton Oilers tempo jest szalone. W tych playoffach Oilers w każdym meczu u siebie zdobywali po przynajmniej trzy bramki, ale sporo też tracą. W serii z Dallas w dotychczas rozegranych meczach w Edmonton były takie wyniki: 5:3 dla Stars i 5:2 dla Oilers. Wszystko wskazuje na to, że znowu zobaczymy wysoki wynik. Widzi mi się tutaj jakiś wysoki remis i zwycięska bramka Dallas w dogrywce.


Dallas Stars oddali prawie trzy razy więcej strzałów niż Oilers i przegrali 1:2.
 
Ostatnia edycja:
P 32,3K

Przybłęda

Użytkownik
Oilers postrzelali sobie, overy wyrobione, bo FLA od połowy meczu i zejścia Bobra miała już wynik w poważaniu - ale dzisiaj przewiduję powrót twardej gry. Już bez festiwalu strzeleckiego. Kary + undery. Dogrywka możliwa.
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
No i GG, jeszcze przed PO pisałem o Panterach i to zrobili chociaż już było gorąco ale lepiej tak niż nudne 4-0. Widzimy się w nowym sezonie :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +334
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom