>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Stanley Cup playoffs 2022

Status
Zamknięty.
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Carolina vs Boston

Carolina OT @1.72
Aho over 0.5 pkt @1.58
Aho over 1.5 pkt @4

Aho over 2.5 strzałów @1.77

Ta seria wybitnie pokazuję jak własna tafla jest ważna w PO, dzisiejszy mecz nr 7 i póki co wszystko gładko rozgrywa się na szalę gospodarzy i dzisiaj widzę to podobnie, dokładam jeszcze Aho bo nie boi się próbować i często pokrywa te linię a w tej serii na swojej tafli za każdym razem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +363
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:00
Spotkanie: Edmonton Oilers - Los Angeles Kings
Typ: Edmonton Oilers (ML)
Kurs: 1,47
Bukmacher: etoto
Analiza:

Będzie to siódmy i decydujący mecz pomiędzy tymi drużynami. Wydawało się, że Oilers powinni łatwiej awansować, ale jest jak jest i trzeba się skupić, żeby wygrać to spotkanie. Seria ta jest dość dziwna. Pierwszy mecz wygrali Kings 4:3. Następne dwa wygrali Oilers i oba te spotkania wygrywali różnicą aż sześciu bramek. już się wydawało, że dalej pójdzie równie gładko, a tu niespodzianka i następne dwa mecze wygrali Kings wychodząc na prowadzenie w serii. Szósty mecz to zwycięstwo Oilers różnicą dwóch bramek. Zaskakujące jest to, że Oilers przegrali dwa z trzech dotychczas rozegranych spotkań na swoim lodzie. Jest to o tyle dziwne, że w końcówce sezonu regularnego prawie wszystko tam wygrywali. Nie sądzę, żeby Edmonton przegrał kolejny mecz u siebie i według mnie spełnią swój obowiązek, a tym obowiązkiem jest awans do następnej rundy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +363
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning 1:2
Tampa Bay Lightning ML 2,12
1xbet

Chyba warto dzisiaj spróbować wygranej Bolts. Sądzę, że mistrzowie broniący tytułu w game 7 mogę sobie lepiej poradzić z presją w tej sytuacji. Tak patrzę na ostatnie 3 udziały w playoffach drużyny z Toronto i za każdym razem przegrywali w pierwszej rundzie rezultatem 3-4, więc zaryzykuję że i tym razem skończy się tak samo. Dodatkowo mega spoko h2h wyjazdowe Tampy. Jak ktoś z dzisiejszych spotkań ma wygrać z gości to myslę, że ekipa Kucherova ma największe szanse.

edit:

Tampa !!!! Co za brameczka na 2-1 to szczena mi opadła, wow wow i jeszcze raz wow !! Mistrzowie grają dalej. Brawo Bolts !!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1319
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning
Stamkos over 1.5 punktu (ml) @2.35

Edmonton Oilers - Los Angeles Kings
McDavid over 1.5 punktu (ml) @1.71
McDavid over 2.5 punktu (ml) @3.55
Kane over 1.5 punktu (ml) @2.94
Kane strzeli bramkę @2.40
Fortuna
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Słówko o moich typach długoterminowych. Obie moje drużyny przegrywały w serii najpierw 0:1, potem 2:3 i obie wyciągnęły na 4:3 :) Oby choć jedna z nich dała radę pokonać swojego następnego rywala.
 
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
ten mecz Tampy zawiódł- oczywiście w ostatnim meczu chyba 2 w tej 7 meczowej serii nie było overa ;) ogólnie tylko Canes z Bostonem byli blisko.. lipton
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: New York Rangers - Pittsburgh Penguins
Typ: New York Rangers powyżej 2,5 bramek w meczu
Kurs: 1,48
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Czas na kolejne decydujące starcie numer 7, których to w pierwszej rundzie było sporo. Pittsburgh Penguins mieli duże szanse, żeby awansować w poprzednim spotkaniu, gdyż grali u siebie i prowadzili 2:0, ale zmarnowali okazję i przegrali 3:5. Według mnie to New York Rangers zameldują się w następnej rundzie, ale bezpieczniejszym typem według mnie jest over bramkowy Rangers niż ich wygrana, gdyż obawiam się siły ofensywnej Penguins. W obronie Pingwiny mają spore problemy, ich najlepszy bramkarz jest kontuzjowany. New York Rangers w tej serii tylko raz nie zdobyli przynajmniej dwóch bramek i było to na wyjeździe. U siebie w każdym spotkaniu strzelali po przynajmniej trzy gole i uważam, że w tym decydującym meczu też im się to uda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +158
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
No panowie typ poprzedni popieram i myślę nad pewnym zwycięstwem rangers a to z powodu problemów pitsburgh z obsada bramki. Zagra pewnie Jarry który jest po kontuzji ponieważ domingue którego pamiętam sprzed kilku lat jak był posmiewiskiem w bramce jest po prostu słaby, rangersi po paru latach kiepskich w tym sezonie są naprawdę mocną drużyna co pokazali w poprzednim meczu. Także wynik wg mnie Koło 4:2 się zakręci.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
Typ: Tampa Bay Lightning powyżej 2,5 bramek w meczu
Kurs: 1,62
Bukmacher: STS
Analiza:

Będzie to pierwsze spotkanie tej serii. Bukmacherzy faworyta do awansu upatrują w Panterach, ja jednak uważam, że Tampa zdoła awansować. W sezonie regularnym Panthers spisywali się lepiej od Tampy, ale w playoffach więcej atutów według mnie mają aktualni mistrzowie. Florida Panthers mocno się męczyła z Waszyngtonem. Serię udało im się wygrać 4:2, ale dwa z tych zwycięstw były w dogrywce. Na sześć rozegranych spotkań Pantery straciły przynajmniej trzy bramki w czterech z nich, co nie świadczy najlepiej o ich obronie. Tampa Bay Lightning mają więcej argumentów w ofensywie niż Washington Capitals, więc w tym spotkaniu powinni strzelić te trzy bramki. Jakiś problemem jest brak Pointa w składzie Tampy na dzisiejsze spotkanie, ale mimo to uważam, że i tak stać ich na trzy bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +673
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 3:30
Spotkanie: Calgary Flames - Edmonton Oilers
Typ: Edmonton Oilers powyżej 2,5 bramek w meczu
Kurs: 1,80
Bukmacher: STS
Analiza:

Obie drużyny musiały się mocno napracować, żeby awansować, gdyż potrzebowały do tego decydującego siódmego meczu. Edmonton Oilers na siedem rozegranych spotkań z Los Angeles Kings w pięciu z nich strzelali po przynajmniej trzy gole. Zwykle były to więcej niż trzy bramki, raz nawet udało im się strzelić osiem goli.
Jeśli chodzi o składy obu ekip, to większa głębia składu jest po stronie Calgary Flames, ale Edmonton Oilers mają większe gwiazdy z McDavidem na czele. Connor McDavid, Leon Draisaitl, Evander Kane, ta trójka jest naprawdę trudna do powstrzymania, a dokładając do tego jeszcze kilku dobrych graczy takich jak Zach Hyman, czy Ryan Nugent-Hopkins mamy naprawdę dużą siłę ognia u Oilers.
Mecze pomiędzy Calgary a Edmonton często są ciekawe i obfite w bramki, oby teraz też tak było.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1142
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Moze dorzuce cegielke do typów w tej zakładce
Na tym etapie okreslanie zwyciezcow pierwszych meczy bywa trudne. W pierwszych starciach ekipy nie kalkuluja i zwykle jest parcie na bramke. Wiec goli nie powinno zabraknąć w obu parach, szczegolnie para Flames-Olilers ma potencjał na strzelanie
W zwizku z tym takie typy

Canes-Rangers over 5,5 kurs 1,75
Flames - Oilers over 6,5 kurs 2,24
wsjo fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +715
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
Typ: Tampa Bay Lightning powyżej 2,5 bramek w meczu
Kurs: 1,72 1:2
Bukmacher: STS
Analiza:

Będzie to drugie spotkanie tej serii. W pierwszym meczu lepsza okazała się Tampa, która to wygrała 4:1. Florida Panthers byli lepsi w sezonie regularnym, ale playoffy to jest zupełnie co innego i tutaj doświadczenie oraz mentalność zwycięzcy Tampy robią swoje. W pierwszym meczu sporo się działo, obie drużyny miały wiele dogodnych okazji na bramki. Tampa Bay Lightning w pierwszym spotkaniu oddali 36 celnych strzałów, więc całkiem sporo. Florida Panthers są piekielnie mocni w ofensywie, ale ich defensywa pozostawia trochę do życzenia. Taki ofensywny styl gry Panters raczej odpowiada bardzo dobrze poukładanej Tampie i według mnie znowu uda im się strzelić przynajmniej trzy gole.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:30
Spotkanie: Calgary Flames - Edmonton Oilers
Typ: Edmonton Oilers powyżej 2,5 bramek w meczu
Kurs: 1,75
Bukmacher: STS
Analiza:

Będzie to drugi mecz tej serii. Pierwsze spotkanie było niesamowite i Calgary Flames wygrali 9:6. Wówczas dałem typ na over 2,5 Edmonton Oilers i weszło bez problemu, więc moim zdaniem teraz też warto spróbować. Mecze pomiędzy Flames a Oilers często są szalone i takie wyniki jak ten poprzedni wcale nie są takie rzadkie. W sezonie regularnym ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami to 9:5 dla Flames, więc wynik wówczas był prawie identyczny jak ten w pierwszym meczu playoffs. Teraz aż tak wysokiego wyniku raczej nie będzie, ale gości z całą pewnością stać na strzelenie trzech goli zwłaszcza, że w świetnej formie jest Connor McDavid, który zdobył bramkę w czterech ostatnich meczach oraz miał sporo asyst.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +393
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Hurricanes vs Rangers

Hurricanes over 3 @1.9
Aho over 2.5 strzałow @1.62

Aho punkt @1.60

Carolina u siebie jest za mocna, pierwszy mecz na "przetarcie" a dzisiaj już dominacja, dodatkowo jak poprzednio gram na Aho, który często gęsto pokrywa te linię szczególnie na własnej tafli. Jak dla mnie ta seria będzie bez większej historii i obstawiam tutaj 4:0 maksymalnie 4:1.

Dodatkowo spróbuję:

Walka na gołe pięści @7.4

Teoria może lekko naciągana ale 3 tygodnie temu Cole miał spięcie z Godrowem, który co prawda dzisiaj nie zagra ale Cole to kawał chłopa, który gra twardo i nie boi się podjąć rękawic mimo że średnio mu to idzie ładnie mówiąc, w każdym razie nie sądzę aby to on zaczął walkę a raczej był jako ten "do bicia" bo nie jest on trudnym rywalem a w ostatnim spotkaniu strzelił bramkę wygrywającą w dogrywce. Wedle mojej opinii Carolina dzisiaj na spokojnie wygra a Cole po jakimś trashtalku lub hicie może sprowokować kogoś do zrzucenia rękawic lub sam się do niego przyczepi aby rozładować emocję. Tak jak mówiłem teoria naciągana ale spróbuję bo to też nie musi być tylko on.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: St. Louis Blues - Colorado Avalanche
Typ: St. Louis Blues powyżej 2,5 bramek w meczu
Kurs: 1,70
Bukmacher: STS
Analiza:

Będzie to trzecie spotkanie tej serii, stan rywalizacji to 1:1. St. Louis Blues z pewnością jest mocno podbudowane tym, że udało im się wygrać jedno spotkanie w Colorado. Teraz teoretycznie wystarczy im wygrać wszystkie mecze u siebie i awansują. Oczywiście będzie to zadanie niezwykle trudne, ale Blues powinni dołożyć wszelkich starań, żeby wygrać dwa najbliższe mecze domowe. Ja od początku tej serii czułem, że Colorado będzie miało trudną przeprawę i nawet ich odpadnięcie z rozgrywek na tym etapie mnie nie zdziwi. St. Louis Blues pod koniec marca złapali kapitalną formę i ta forma trwa do dziś. Przypomina to trochę sezon, w którym to Blues zdobyli puchar. Ogromną siłą tej drużyny jest ofensywa. Pod koniec sezonu regularnego strzelali mnóstwo goli, nie inaczej było w pierwszej rundzie playoffs z Minnesotą. W trzech ostatnich meczach serii przeciwko Wild St. Louis strzelało po pięć bramek. Dużym atutem tej drużyny jest zgranie, oni bardzo dobrze konstruują swoje akcje, fajnie się na to patrzy. Moim zdaniem St. Louis Blues stać na to, żeby zdobyć w tym spotkaniu trzy bramki.
 
Ostatnia edycja:
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
W zasadzie zgadzam się z kolegą wyżej i też idę w stronę nutek a dodatkowo dorzucę strzały i liczę że Blues od początku narzuci mocne tempo i nie da Colorado się zaskoczyć czy przejąć inicjatywę.

Blues over 9.5 strzałów 1 tercja
@1.8
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1396
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie: Edmonton Oilers - Calgary Flames
Typ: Edmonton Oilers powyżej 2,5 bramek w meczu
Kurs: 1,48
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Będzie to trzecie spotkanie tej serii. Po dwóch meczach w Calgary jest remis 1:1. Oba mecze w Calgary były bardzo ciekawe i było mnóstwo goli. Pierwszy z nich zakończył się wynikiem 9:6 dla Calgary Flames, a drugi 5:3 dla Edmonton Oilers. Czy mecze w Edmonton będą wyglądały podobnie jak te w Calgary? Moim zdaniem powinny wyglądać podobnie, czy prawdopodobnie znowu będzie wymiana ciosów. Bukmacherzy minimalnego faworyta widzą w Calgary, ale według mnie na lodzie w Edmonton to Oilers są faworytem. Edmonton nie ma problemów z kontuzjami, wszyscy są zdrowi, a jak ta ekipa jest zdrowa, to stać ich na wszystko. Connor McDavid strzelił gola w pięciu ostatnich meczach, reszta drużyny też spisuje się dobrze jeśli chodzi o ofensywę. Według mnie Edmonton Oilers strzelą w tym spotkaniu przynajmniej trzy bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +200
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Florida Panthers
Typ: Tampa Bay Lightning powyżej 2,5 bramek w meczu
Kurs: 1,55 Tampa strzeliła cztery bramki, ale dwie nieuznane...
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Będzie to czwarty mecz tej serii. Po trzech spotkaniach 3:0 prowadzi Tampa. To, że Tampa prowadzi nie jest dla mnie zaskoczeniem, bo spodziewałem się ich awansu, ale że to wszystko pójdzie aż tak łatwo na to nie liczyłem. Czy aktualni mistrzowie NHL zakończą serię już teraz na swoim lodzie? Trudno powiedzieć, ale moim zdaniem trzy bramki zdobędą. W ostatnim meczu, a zarazem pierwszym u siebie, Tampa strzeliła aż pięć goli. W tej serii tylko w drugim spotkaniu nie udało im się zdobyć trzech bramek, ale był to mecz wyjazdowy. Florida Panthers nie są w optymalnej formie, a defensywa i tak nie była ich najmocniejszą stroną nawet jak byli w formie, więc według mnie Tampa przynajmniej te trzy bramki zdobędzie.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 3:30
Spotkanie: Edmonton Oilers - Calgary Flames
Typ: Edmonton Oilers powyżej 2,5 bramek w meczu
Kurs: 1,57
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Będzie to czwarte spotkanie tej serii. Po trzech meczach 2:1 prowadzą Edmonton Oilers. Edmonton Oilers w tej serii w ofensywie grają na miarę swojego potencjału. W pierwszym meczu Oilers zdobyli sześć bramek, w drugim pięć, a w trzecim cztery. W trzecim meczu wszystkie bramki dla Oilers zostały zdobyte w drugiej tercji i co ciekawe trzy z nich strzelił Evander Kane. Strzelić hattricka w NHL to nie jest łatwa sprawa, a dokonać tego w jednej tercji to jest naprawdę duży wyczyn. Edmonton to jest drużyna, która bazuje na błysku swoich gwiazd. Ostatnio Kane miał swój dzień, a teraz może go mieć np. McDavid czy Draisaitl. Moim zdaniem Edmonton znowu strzeli przynajmniej trzy gole.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +161
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Dla Caroliny jak i NYR atut własnego lodu jest kluczowy w tych play off i goście w seriach wyjeżdzają na tarczy. Po 2 wyjazdowych porażkach dzisiaj Canes wracają do siebie i mecz kategorii ciężkiej, który da komuś przewagę 3-2. Staty Canes w meczach domowych i wyjazdach są spolaryzowane jak plus i minus i cięzko uwierzyć, że to ta sama ekipa.Zarówno goalie NYR jak i obrona Canes grają na wysokim poziomie. Czy trafi się 3 porażka Huraganów z rzędu mając atut własnej tafli? Czy Shesterkin zagra znowu kosmos, jaki pokazuje w tej serii? Poziom niezwykle wyrównany decydują detale i przeczucie, szczególnie w tej lidze na tym etapie sezonu.
Eksperci zza wielkiej wody szukają przełamania underowej serii w tej parze, a kursy na takie zdarzenie są bardzo atrakcyjne.


Canes +1.5hc & over 3.5
@1.55 betbuilder Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +287
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom