>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL Stanley Cup Playoffs 2017/18

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś drugi mecz finału i tak sie zastanawiam jak go ugryźć. Tak naprawde można znaleźć argumenty za tym by postawić na Rycery jak również na Caps. Pierwszy mecz był wyróznany i równie dobrze wynik mógł być z różnicą dwoch bramek w drugą strone, trochę mało widoczni byli rosyjscy liderze Caps a mianowicie Ovieczkin i Kuzniecow. Oni zwykle po porażce graja duzo lepiej. I licze na to dziś. Tak samo Holtby. Mam nadzieje ze zagra duzo lepiej i nie da sobie strzelic pięciu bramek. Zdecydowanie Capitals stać dzis na win bo twierdze ze są bardziej zbilansowanym i lepszym jakościowo zespołem. Postawię dzis na Caps w regulaminowym czasie gry.
kurs 3,25 Fortuna hit dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wreszcie udało mi sie obejrzeć drugi mecz finałów i w zwiaku z tym kilka spostrzeżeń.
Sam poczatek meczu to przewaga Vegas , zresztą udokumentowana bramką (Neil), pod koniec pierwszej tercji wyrównanie Ellera po bardzo ładnie rozegranej akcji i swietnym podaniu Kempnego (troche zawalił przy pierwszej bramce bo próbował wybic ręką krązek ale nie wyszło i trafił do Neila, wiec teraz odkupił troche wine). Wtedy tez zaczeli przeważac Caps, ich ataki były coraz groźniejsze i skonczyło sie bramką Oviecznika na początku drugie tercji w przewadze z ostrego kąta, a cztery minuty później Orpika i było 1-3. Końcówka drugiej tercji to znów przewaga Vegas i zasłonietego Holtbyego pokonuje Theodore. Trzecia tercja to ataki Rycerzy i mądra obrona Caps, ładnie rozbijane akcje gospodarzy, Caps nie dali sobie wbic gola grając w osłabieniu 5-3. Na posterunku oczywiście był Holtby ale to co zrobił na 2 min przed koncem to mistrzostwo, w zasadzie guma powinna być w siatce ale on się tak wyciągnął z lewego słupka w kierunku prawego niczym bramkarz w piłce nożnej i kijem zatrzymał krążek po strzale Tucha a pózniej nakrył rękawicą (Aż Ovi pokiwał głową jak on to wyciągnął), gdy zjachał z lodu Fleury, Rycerze nie mogli załozyc zamka, gdyż w kluczowych momentach koncówki meczu przegrywali walkę na buliku(pomimo ze w calym meczu byli lepsi w tym elemencie, to jednak te ważne wnowienia w tercji Caps przegrali).
Wazne i zasłuzone zwyciestwo stołecznych na niewygodnym terenie, jednak okupione kontuzją Kuzniecowa juz w 6 min meczu(mimo ze moze nie było widać tak bardzo jego braku, to jednak w grze kombinacyjnej to bardzo wazny gracz i strzelec). Narazie nie wiadomo co dokładnie jego przedramianiem i chyba całą prawą reką. Teraz przenosimy sie na dwa mecze do Washingtonu i zobaczymy jak to bedzie wyglądało w Stolicy.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Wynik 1:1 po dwóch meczach wyjazdowych na takim terenie to jest coś, z czego Capitals jak najbardziej mogą być zadowoleni. Problemem jest ta kontuzja Kuznetsova. Jest to chyba najważniejszy gracz obok Ovechkina. Na szczęście w NHL kontuzje nie są tak bolesne jak np. w NBA, gdzie jak wypadnie główna gwiazda albo drugi najważniejszy gracz, to już jest praktycznie po zawodach(choć wyjątki sie zdarzają jak np. Celtics w tym sezonie). Mimo wszystko będzie Kuznetsova bardzo brakować, jeśli ta kontuzja uniemożliwi mu grę.
Trzeba czekać na informacje co z jego ręką. Obawiam się jednak, że w najbliższych dwóch meczach możemy go nie zobaczyć... Capitals wyrwali ważne zwycięstwo wyjazdowe, teraz wystarczy już tylko &quot;pilnować&quot; spotkań u siebie, ale z drugiej strony w tych playoffach w Waszyngtonie zawodzą, do tego jak Kuznetsov nie zagra, to wątpię w to, że po czterech meczach będzie 3:1 dla Capitals, a raczej zanosi się na 2:2.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Póki co nie wiadomo czy zagra Kuznietsow, nic nie wyczytałem ani na oficjalnej stronie klubu, ani na stronach amerykańskich i rosyjskich.Decyzja ma zapaść przed samym meczem. Moze to taka gra a decyzja juz jest. Wiadomo tylko że Kuza brał udział i we wczorajszym i w dzisiejszym treningu. Nie wiadomo tylko z jaka intensywnością. Na pytanie dziennikarzy odpowiedział tylko zobaczymy przed meczem( klub mu oficjalnie zabronił kontaktów z prasą). Jak wspomniał kolega wyżej kontuzje hokeistów są mniej dotkliwe niz np koszykarzy. Niemniej jednak Kuza to najlepiej punktujacy gracz Caps w PO. I pewnie kilka opcji w ataku mogło by wygladać inaczej. Niemniej jednak przez ponad 2 tercje Trotz tak rotował składem w drugim meczu po tym jak Kuznietsow opuścił lód, że nie było to az tak widoczne i Caps dali rade. Pod znakiem zapytania jest dzis tez wystep Brooksa Orpika, i gdyby tak sie stało ze obaj nie beda grali to jest to dość duze osłabienie. Ja mam nadzieje ze jest to zasłona dymna i oboje jednak zagrają.
Co do samego meczu to jak mozna zauważyc kursy na VEGAS spadaja, ale tak samo było przed drugim meczem wiec tym sie nie sugeruje. Jeden z faktów jest taki , że w PO Rycerze dwa razy pod rząd nie przegrali. Co nie znaczy ze to sie nie stanie dzis. Moze troche merytorycznych za lub przeciw.
Caps swietnie grali w obronie w meczu nr 2 , dobrze rozbijali ataki Rycerzy a swoje w bramce dołożył Holtby. W ataku co mieli strzelic to strzelili , chociaz i poprzeczke i słupek Fleurego tez obili . Vegas natomiast przegrało w koncówce wazne buliki. Ich ataki które trzeba przyznac były groxne i dobrze pomyslane czesto konczyly sie na obronie lub Holtbym. Jednak trzeba powiedzieć ze to świetny kolektyw i zgrany juz ze sobą. Dzis z pewnoscia gra bedzie wygladac inaczej . Spodziewam sie tez goli. Jezeli Caps udało by sie wygrac oba mecze to byłby to swietny rezultat ale róznie moze byc. Co mi podpowiada rozum to to ze dzis Caps daja rade( ale wiecie ze to na tym etapie nic pewnego). Ja zagram cztery typy w tym meczu
Caps mecz kurs 2,35 hit dnia Fortuna✅
Caps win kurs 1,78✅
Vegas over 2,5 gola kurs 1,88⛔
Caps over 2,5 gola kurs 1,7✅
Wszystko fortuna( kursy na gole za mniejsze stawki, bo osobiscie nie lubie typów na bramki)
EDIT: Orpik zagra jednak
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja uwazam , ze Capitlas to biora . Juz przed rozpoczeciem serii byli moim faworytem. Ovechkin zalsuguje jak nikt inny . On zrobi wszystko zeby jechac do Vegas z wynikiem.3-1 a zly i zmotywowany Oviechkin to skuteczny Oviechkin .
Capitala win @2,25✅✅✅
Ovechkin gol @2,30⛔⛔( az dziwne , ze nie strzelil przy 6 bramkach druzyny ale widać wystarczająco zmotywowal kolegow ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie siedze w nocy i nie ogladam ale nagrywam i pozniej sobie ze spokojem moge bez emocji obejrzec. Wiec moze na poczatek kilka rzeczy które rzuciły mi sie w oczy po ostatnim meczu. Co do Capitals,( których de facto pograłem na win w momencie jak przegrywali z Bolts 3-2) to świetna praca w obronie, czyscili pole przed Holtbym w wiekszosci sytuacji, bronił cały zespół , zneutratralizowali najlepszych strzelców Vegas no a w bramce Holtby zrobił swoje, fakt miał szczescie tez bo Marchessault słupek obił. Bramkę która stracili Caps to prezent od Holtbyego, bo troche przekombinował i guma wpadła prosto na kij Noska a szkoda bo zasłuzył tym co wyciagnął w całym meczu na SO. Gra Caps i determonacja mogła sie podobac, ich ataki były groźne ale czesto na drodze stawał Fleury, jak np na poczatku meczu po super podaniu Kuznietsowa i strzale Ovi, swietnie to wyciągnoł, pierwsza bramke stracił w zamieszaniu gdzie Ovieczkin rzucił sie i zdobyył gola beckhandem. nastepne dwie zawalili obroncy a w szczegolnosci Theodore , poszła kontra Kuza nie dał szans a pozniej Smith-Pelly. Vegas jakby bili głowa w mur, strzelali, niby groźnie atakowali ale niewiele z tego robił sobie Holtby, Rycerze razili nieskutecznoscia, pudłowali tez czesto, az trudno uwierzyc, Caps bardzo umiejetnie sie ustawiali w obronie a jak juz udawało sie strzelac lub przedrzec przez linie obrony to na drodze stawał swietny Holtby. W ogóle ten mecz to był mecz bramkarzy bo to co wyciagał Flawer to tez mistrzostwo swiata.( no szczescia tak miał troche bo słupki i poprzeczka były) Mozna by długo pisac ale kazdy mecz jest inny.
Co moze wydarzyc sie dzis? Ja jakos sobie ułozyłem w głowie przed meczami w Washingtonie że po pieciu meczach bedzie 3-2 dla Caps i jezeli nawet Vegas wyrównało by na 2-2 to piąty mecz biorą Caps, ale po tym co widziałem po tej determinacji Capitals a przede wszystkim jak sie prezentuja w obronie ( bo to taka stara prawda, że mecze PO i Stana wygrywa sie obrona a nie koniecznie atakiem) i na jakim poziomie gra Holtby jakoś ciezko mi sobie wyobrazic by Caps ten czwarty mecz mogli przegrać. Czego sie obawiam, to tego, że ten mecz nie bedzie juz meczem bramkarzy a odblokuja sie strzelcy Vegas, Marchessault, Karlsson, Smith, ze bedzie strzelanina na poziomie 7-8 bramek, bo wiem ze stac obie druzyny na to. Tylko z drugiej strony stawka jest tak wysoka, że ani jeden ani drugi zespół nie moze sobie pozwolic na otwarta gre, ale to hokej a nie piłka nozna i roznie moze byc. To nie siódmy mecz finału.
Po tym jak zagrali Caps(wiadamo ze kazdy mecz moze miec inne oblicze, inaczej sie ulozyc od poczatku)
dzis znów na nich zagram( chociaz z tych czterech meczy ten jest jak dla mnie najtrudniejsy do wytypowania, bo Vegas nic nie strzeliło tak naprawde, ale Tampe dwa razy pod rząd tez odprawili z zerowym kontem, a wg mnie tam potencjał jest wiekszy w ataku i zespół z wieksza jakoscią).
Wydaje mi sie ze Capitals najwieksze schody w tych PO juz pokonali, odprawiajac Pens i Bolts bo wg mnie to mimo wszystko lepiej poukładane druzyny (oczywiscie z całym szacunkiem dla Rycerzy bo nie sa w finale przez przypadek) Kursy na Vegas spadaja, ale tak było we wszystkich meczach do tej pory
co do typów to proponuje
Caps mecz kurs 2,35✅
Caps win 1,79✅
Caps i over 5,5 kurs 4,25✅
Caps i under 5,5 kurs 4⛔
To faktycznie byl dzien na 7-8 bramek ale na szczęście większość wylądowała w bramce Rycerzy a Holtby zrobil swoje. Brawo Caps.
Jeszcze chciałbym pomyslec nad czymś w kierunku Vegas by moze mniej zarobic a w razie czego nie stracic,
Kursy fortuna
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
No to co dziś koniec?
Mam nadzieje,że nie. Vegas na własnym terenie mam nadzieje,że to ogarną w końcu porażka to koniec zabawy
Vegas win 2.25 ⛔
i delikatnie
Vegas(-1.5) za 2.80 ⛔
Tak jak pisałem albo rybki albo akwarium.Dziś trzeba SPIĄĆ poślady i zagrać konkretnie.
Jeśli nie wyciągną meczu to będzie finał sezonu a więc mecz must win dla Vegas dlatego dziś w ich strone.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Ja mam dziwne przeczucie że właśnie Vegas musi przez co Wash zagra na luzie i wypunktuje gospodarzy. I tak zakończy się sen Vegas o debiucie w NHL i zdobyciu pucharu Stanleya.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Knight-Capitals
To jedziemy z piątym meczem. Wiem że każdy mecz jest inny ale kilka reflekcji z meczu numer 4. Vegas cisneło od poczatku, jednak nie wynikało z tego zbyt wiele. Ataki Caps były duzo groźniejsze, i przejeli oni inicjatywe od połowy 1 tercji, bramke w przewadze strzelił Oshie, pozniej gospodarze poszli za ciosem i zdobyli dwie kolejne bramki. W drugiej tercji Caps kontrolowali przebieg meczu i pod koniec strzelili na 4-0. W trzeciej tercji Vegas znów ruszyło do boju i gola pod koniec przewagi strzelił Neil, gdy gola na 4-2 strzelił Smith wtedy Caps sie ockneli( bo poczatek 3 tercji grali bardzo rozluźnieni, nie bronili juz tak jak w dwóch pierwszych) i w niespełna dwie min po tym w grze 4-4 gume w bramce Fleurego umiescil Kempny i w zasadzie było po meczu. Pod koniec bramke w przewadze zdobył Connolly pieczetujac zasłuzone zwyciestwo Caps. Jakie wnioski z tego meczu to przede wszystkim to, że Capitals mają głebie składu i jakość kazdej formacji jest na wysokim poziomie, jezeli goli nie strzelaja liderzy to robia to inni zawodnicy, obrona i Holtby na wysokim poziomie. Wszystko dobrze funkcjonowało. Vegas popełniało błedy w obronie tak jak w pierwszym meczu w Washingtonie tyle, ze teraz Caps to wykorzystali i Fleury nie był taka skuteczny. Ataki było póki co szalone , brakowało dokładnosci i celnosci, i czesto konczyły sie na Holtbym. Nie spodziewałem sie aż takiej przewagi, ale Caps byłi pewni siebie i grali mądrze po obu stronach lodu.
Co bedzie w stolicy hazardu? czy Rycerze się przebudzą? czy ustawią dobrze celowniki i złamią Holtbyego?
Po tym co wydarzyło sie do tej pory w czterech meczach wg mnie Caps mogą dziś zamknąć serie . Napewno nie bedzie najwaniejsze dla nich podniesc puchar przed własną publicznością, jezeli tylko nadarzy sie okazja to wykorzystaj ją a sa w stanie to zrobić ( Ovi wyraźnie mówił, że jadą tam zamknąć finał nie patrząc na nic). Vegas jest pod sciana i muszą ruszyć do ataku, nie moga czekać i grac spokojnie na chcac tracić bramki, muszą podjać ryzyko i spróbować strzelać bramki. Osobiście spodziewam sie goli i to moze nawet tyle co w meczu nr 4 jak nie wiecej, bo przecież Caps tez nie beda stali i patrzeli jak źle bedzie sie działo.
Pierwszy typ który przyszedł mi do głowy to własnie bramki( fakt, nie lubie tego grać ale dzis spróbuje) .
Patrzac na ławki obu zespołów , na to ze Caps mogą liczyc praktycznie na każdą formacje ciągnie mnie w kierunku Stołecznych. I jest jeszcze Holtby , który potrafi ukrasć mecz. Vegas musi i oczywiscie ich nie lekceważe bo nie sa przez przypadek w finale, ale tak jak pisałem wczesniej wg mnie Caps pokonali juz wieksze schody eliminujac Pens i Bolts. Mam nadzieje ze beda tak samo skoncentrowani i skupieni jak w mecach u siebie i nie patrzac na stan serii beda robić swoje. Kursy tradycyjnie ( chyba moge tak napisac bo przed kazdym dotychczasowym meczem tak było ) na Vegas spadają.
Proponuje takie typy:
Over 5,5 kurs 1,87✅
Over 6,5 kurs 2,33✅
Over 7,5 kurs 4,2⛔
Fortuna wyższych overów nie proponuje bo napewno bym jakiś skrajny zagrał jeszcze.
I Caps mecz+over 5,5 kurs 5,2✅
Caps mecz kurs 3.1✅
Caps win 2.25✅
Tak naprawde każdy z grajacych musi miec świadomość ze to finał i każdy wynik jest możliwy bo to jest NHL, gdzie typowanie jest naprawde trudne. Mi sie udało obejrzec wszystkie mecze finałowe i kilka wczesniejszych kazdej z druzyn, wiec kilka wniosków i spostrzeżen postarałem sie napisać.
Edit: Gratulacje dla Caps, Stan zasłużenie w ich rękach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
jeszcze nie graja.....
Vegas Golden Knights - Washington Capitals bojka w meczu 4,45 ⛔
Betsson Tutaj moze być każdy wynik walki napewno nie zabraknie jak w poprzednich potyczkach w których juz te bojki były...Dla Vegas win albo...i tu zrobią wszystko mieli kilka dni na odpoczynek bo fizycznie zdecydowanie odstają od Caps.Kilku graczy na siebie poluje.... ostatni mecz ostry sporo kar a trzeba powiedzieć ze sędziowie wkraczają i nie chcą tych bojek...a mimo to na 4 spotkania rozegrane w 2 byly 5 wiec całkiem całkiem...Po stronie rycerzy Haula 5 juz zaliczona jest Reaves który szuka i czeka na Wilsona z Caps. Oshie który gra ostro twardo i prowokuje...stary wyga Orpik Ovi ktory ma najwięcej hitów gra ciałem o bandę.....oj będzie sie działo. Vegas jest upokorzone... kapitan Deryk Engelland tez ostatnio 10 zaliczył...będzie iskrzyło każdy kto oglądał te widzi i wie...możemy gdybać jak zaczyna ostrożnie uważnie ale w pewnym momencie moze to pęknąć szczególnie po stronie Vegas...Rycerza kary osłabienia nie służą ale gardę musza podnieść i cos zmienić także nie maja troszkę szczęścia sportowego bo sytuacje sa...



Marchessault-Kuznetsov kto więcej pkt z możliwością remisu czyli zwrotu Kuznetsov 1,8 ▶ zwrot po 1 pkt Betsson To chyba pewka.....Kuzi jest w takiej formie ze szok najlepszy punktujący co mecz to minimum pkt jak nie lepiej 2 czy 3 punkty to tez norma asystuje wykłada gumę partnera sa strzela wiadomo z Ovim graja praktycznie na pamieć.Co do gwiazdy 1 Lini Vegas nie gra źle oddaje bardzo duzo strzałów... choć wszyscy liczą na większe liczby i wpływ na mecz losy swojej drużyny.Przy otwartym meczu Kuzi będzie miał mnóstwo miejsca na swoje harce i popisy.... jakiś pkt wykręci praktycznie w każdym momencie meczu z Marchesault moze byc roznie....Kuzi 31 pkt w pley ofach 23 mecze 12 gole 19 asysty Johny 20 pkt 19 mecze 8 gole 12 asysty W meczach finałowych jest jeszcze większa dysproporcja Rosjanin to bierze spokojnie Kanadyjczyk punktował tylko w 2 meczach Kuzi nawet z kontuzja go zjada na....:what:
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Ja mam dziwne przeczucie że właśnie Vegas musi przez co Wash zagra na luzie i wypunktuje gospodarzy. I tak zakończy się sen Vegas o debiucie w NHL i zdobyciu pucharu Stanleya.
tak jak przeczuwałem - wygrali goście, bardzo fajny meczyk, polecam skrót z golami


Zasłużenie zdobyli PS, jednak na prawdę czapki z głów dla Vegas za debiut w lidze i od razu z takim wynikiem !
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Washington Capitals wygra Stanleya @2.10 myślę że nie ma co czekać aż kursy spadną to jest ich sezon!! Pokonali Tampe która była dominatorem w tym sezonie i myślę że mimo dobrego wejścia do ligi Vegas nie są w stanie zatrzymać Capitals, większość kto śledzi Stanleya widzi co się dzieję mocna obrona Holtby magik a ojciec Ovechkin napędza atak jak i całą drużynę, są po prostu nie do zatrzymania.
Bym zapomniał ???? ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ciekawe były te playoffy. Dla mnie kluczem do wygrania pucharu przez Capitals był trzeci mecz z Columbus Blue Jackets. Capitals mieli mnóstwo szczęścia, że to oni w dogrywce strzelili jako pierwsi. Pamiętam, że Blue Jackets mieli słupek, poprzeczkę i sporo innych okazji. Gdyby Columbus wygrał, to Capitals zamiast bohaterami, by kolejny rok byli wyśmiewani, pewnie nawet sweepem by się to skończyło. Potem Capitals się rozkręcili i pokazali kawał dobrej gry. Bardzo podobała mi się ich gra z kontry, pięknie potrafili wychodzić np. 2 na 1, choć skuteczność mogła być lepsza. Oni odpuścili w sezonie regularnym, nie bronili zbyt dobrze przez co sporo bramek tracili, ale za to obyło się bez kontuzji niemal przez cały sezon. Widać, że warto było.
Są już kursy na przyszły sezon. Dla mnie zaskoczenia nie ma, że faworytem jest Tampa. Rzeczywiście, przez cały sezon byli świetni, jedynie w serii z Capitals zagrali chyba poniżej swoich możliwości, no i trafili na świetną formę Waszyngtonu.
Może widzicie już jakąś ciekawą długoterminówkę na przyszły sezon?
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Najbardziej niespodziewany finał odkąd pamiętam. Ci co nigdy nie mogli trafić z formą na play off zdobyli Puchar Stanleya a debiutant w lidze dotarł aż do Finału.
Rostrzygnięcie akurat mnie satysfakcjonuje,do zobaczenia w następnym sezonie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom