>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2021/2022

Status
Zamknięty.
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
No to zaczynamy :)

Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning
over 5.5 @1.80
over 7.5 kar @1.76
over 1.5 gola w przewadze @2.27


Początek sezonu 2 fajne ofensywne ekipy pewnie dadzą show, wiadomo że presezon to presezon jednak ładne wyniki kręcili i kar też sporo łapali, h2h dobrze wygląda, zawsze na początku jest sporo błędów to tych kar też się może nazbierać a jest kim grać aby to wykorzystać a jak na takie linie tych drużyn to kursy całkiem całkiem także warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
To zaczynamy
Mistrz w pełnym garniturze z Wasilewskim w bramce, Kuczerowem, Pointem, Stamkosem, Palatem, Hedmanem. Pingwiny bez kapitana Crosbyego, bez Małkina i Guenzela, poza nieobecnosciami skład rosterowo słabszy.
Mysle ze mistrz bedzie chciał rozpoczac z przytupem, ja zagrałem tak

Bolts handi minus 1,5 gola kurs 2,1 fortuna ⛔ No to mistrz wszedł w sezon z przytupem. Zapomniałem, że w tej lidze trzeba grać odwrotnie niz wskazuja kursy
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:35
Spotkanie: Washington Capitals - New York Rangers
Typ: Lars Eller powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 2,06 5 goli Capitals, ale Eller bez punktu
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zapowiada się na ciekawy mecz i wiele bramek. Jeśli chodzi o drużynę New York Rangers, to ich skład wygląda imponująco jeśli chodzi o ofensywę, ale w obronie mogą mieć problemy. Mecze przedsezonowe tylko potwierdzają, że ta ekipa powinna zrobić mnóstwo overowych wyników. Na wysoki wynik liczę też w tym spotkaniu, ale zamiast typów na liczbę bramek podoba mi się typ na to, że Lars Eller zdobędzie w tym spotkaniu przynajmniej jeden punkt. Jego forma na starcie sezonu wydaje się być wysoka. W ostatnim meczu przedsezonowym przeciwko Philadelphia Flyers strzelił on gola i zanotował asystę i czuję, że dzisiaj przeciwko New York Rangers też uda mu się zapunktować.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: New Jersey Devils - Chicago Blackhawks
Typ: Pavel Zacha powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 1,77 wystarczyło 17 sekund, żeby Zacha miał asystę
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

New Jersey Devils bardzo dobrze grali w meczach przedsezonowych. Na pięć rozegranych spotkań wygrali aż cztery z nich. W tych pięciu meczach Devils strzelili w sumie 20 bramek, co daje średnią czterech goli na mecz. Z dobrej strony pokazał się Pavel Zacha. Zacha w swoich trzech ostatnich występach zdobywał punkty: z New York Rangers miał asystę, z Washington Capitals strzelił gola, a jeszcze wcześniej z New York Rangers zdobył dwa punkty, gdyż strzelił gola i miał asystę. Pavel Zacha jest zawodnikiem młodym, progresującym. Zeszły sezon był dla niego bardzo udany, gdyż w 50 meczach zgromadził 35 punktów. Kto wie, czy ten sezon nie będzie dla niego jeszcze lepszy. Chicago Blackhawks są dobrym rywalem na to, żeby zapunktować, gdyż defensywa Blackhawks znowu będzie ich słabym punktem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +143
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kilka spotkań się odbyło, więc można delikatnie liznąć NHL. Bez większych analiz, bo nie można powiedzieć zbyt wiele o formie zespołów, ani o dyspozycji zawodników, a na meczach przedsezonowych lepiej się zbyt mocno nie opierać. Na początek Boston, który zagra u siebie. W bramce Swayman, który w poprzednim sezonie radził sobie całkiem nieźle. W zespole z Dallas lekkie osłabienia. Wydaje mi się, że Boston ogarnie u siebie. Kolejne interesujące spotkanie odbędzie się w Nashville i tutaj również widzę gospodarzy w roli zwycięzców. Mam wrażenie, że Canes mocno osłabili się od strony defensywy pozbywając się dobrych bramkarzy w zamian ściągając trzeciego goalie z Waszyngtonu i kontuzjowanego wiecznie bramkarza z Arizony. Według mnie Preds lekko niedocenieni przez bukmacherów. Na koniec zostawiłem sobie Avs - Blues. Zespół z Colorado mocno osłabiony. Brakuje kilku podstawowych graczy, a ostatnio zawieszony został również Landeskog. Liczę na co najmniej remis ze strony przyjezdnych.

✅ Boston Bruins ML @1,52 5/10
❌ Nashville Predators ML @1,98 4/10
✅St. Louis Blues lub remis @1,79 3/10

Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +68
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Chicago Blackhawks
Typ: Jason Zucker powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 2,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Pittsburgh Penguins są w dobrej formie na starcie sezonu. Imponująco to wygląda jeśli chodzi o ich ofensywę. W pierwszym meczu sezonu regularnego ograli aż 6:2 aktualnych mistrzów NHL, czyli Tampę Bay Lightning. To zwycięstwo jest o tyle cenne, że u Penguins nie grało kilku ważnych graczy i Tampa była zdecydowanym faworytem. Potem Pingwiny przegrały po dogrywce z Floridą Panthers, ale udało im się zdobyć cztery bramki. Oprócz tego Pittsburgh dobrze sobie radził w meczach przedsezonowych. Teraz przyjdzie im grać z Chicago Blackhawks, które to w defensywie jest dość słabe, do tego jeszcze zagrają dzień po dniu, więc mogą mieć naprawdę ciężko w starciu z szybkimi graczami Pittsburgha. Jason Zucker ma już na swoim koncie jeden punkt, a zdobył go w swoim ostatnim meczu z Florida Panthers, gdzie asystował przy jednej z bramek. Zucker dobrze grał w meczach przedsezonowych, gdzie w kilku z nich udało mu się zdobyć jakiś punkt czy to za bramkę czy to za asystę. Chicago Blackhawks w obronie grają słabo, do tego mogą być zmęczeni graniem dzień po dniu, więc jest to dobra okazja dla Zuckera, żeby zapunktować w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +400
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Parę luźnych typów:

St. Blues vs Arizona
Perron over 0.5pkt @1.65
Perron over 2.5 strzałów @2 Nutki 7 bramek tak btw.. czasem jak nie idzie to po całości

Perron w zeszłym sezonie to średnio 1pkt na mecz i prawie 3 strzały a w pierwszym Spotkaniu przeciwko Colorado strzelił 2 bramki, oddał 4 strzały i dobrze wyglądał co go pewnie mocno nakręciło a dziś podejmują Kojoty, które bardzo słabo zaczęły od mocnego rozjechania 8:2 przez kurteczki i mecz z szabelkami gdzie tylko wynik był równy bo ewidentnie gospodarze byli lepsi tylko nie mogli nic wbić tak czy inaczej kojoty słabiutko i wątpię że jakoś mocno postawią się dzisiaj nutkom.

Flyers vs Kraken
Krakeny over 2.5
@1.85

Krakent skazane na pożarcie pół żartem pół serio robią dobrą robotę i bardzo podoba mi się ich gra, już na samym starcie postraszyli Vegas wracając z 3:0 do 3:3 finalnie przegrali 4:3 ale trzeba im oddać że ładnie się zaprezentowali no i wygrana z Predators co prwda w obu meczach grali gorzej niż przeciwnik jednak potrafią ukuć i mają swoje atuty a dzisiejsi Lotnicy bez szału już w pierwszym spotkaniu stracone 4 bramki czyli statystyka z zeszłego sezonu się zgadza gdzie tracili prawie 4 bramki na mecz najwięcej z ligi, dla mnie mecz 50-50 bo lotnicy mają kim postraszyć ale z taką defensywą ciężko grać w ich stronę, najpewniejsze imo jest tutaj over gości.

Toronto vs NY rangers
over 6.5 @2.43
Nylander gol @2.55 słupek i 2 super okazje, skuteczność jak reszta drużyny 41 strzałów i 1 bramka a Matthew to już wgl się dzisiaj nie popisał.

Czekam w końcu na jakiś show od tych drużyn bo póki co jakby trochę ospale zaczęli ten sezon a dobrze wiemy że potrafią postrzelać fenomenem był mecz z Ottawa gdzie listki oddali 48 strzałów i dalej przegrali 3:2 ale myślę że powoli już nastawili trochę te celowniki, no i przede wszystkim Matthew dzisiaj wraca co też pewnie było powodem takiej skuteczności, myślałem też żeby pograć jego gola ale w pierwszym meczu różnie to bywa a kurs niski zamiast tego idę w bramkę Nylandera, który po 3 spotkaniach zaledwie z 1 golem jak spojrzymy na to że oddał aż 15 strzałów, widać że krążek go szuka a on nie boi się próbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +43
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 3:35
Spotkanie: Calgary Flames - Anaheim Ducks
Typ: Andrew Mangiapane powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 1,90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Faworyt w tym meczu jest dość zdecydowany, a jest nim drużyna gospodarzy, czyli Calgary Flames. Kadrowo dużo lepiej wygląda zespół Calgary Flames, który to ma spore szanse na to, żeby wejść do playoffs. Aby tak się stało, to takie mecze muszą wygrywać, bo Anaheim Ducks są obecnie uznawani za jedną z najgorszych drużyn w lidze i nikt nie daje im realnych szans na playoffy.
Na Andrew Mangiapane zwróciłem uwagę w zeszłym sezonie. Ten gracz miał naprawdę udany sezon(32 punkty w 56 meczach), do tego można było go oglądać w reprezentacji Kanady na ostatnich mistrzostwach świata. W tym sezonie już zdobył swoją pierwszą bramkę w pierwszym spotkaniu, a było to przeciwko Edmonton Oilers. Andrew Mangiapane rewelacyjnie grał w meczach przedsezonowych, gdzie naprawdę solidnie punktował. Kto wie, czy Mangiapane niebawem nie stanie się największą gwiazdą swojej drużyny. Według mnie zdobędzie on w tym spotkaniu przynajmniej jeden punkt.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Dallas Stars
Typ: Drew O'Connor powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 2,88
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Sytuacja kadrowa Pingwinów nie wygląda najlepiej, gdyż kontuzjowani są Crosby, Rust i Małkin, jednak ta drużyna mimo to radzi sobie świetnie. Kontuzje jednych są szansą dla drugich, żeby zabłysnąć. Tak też jest w przypadku Drew O'Connora. O'Connro jest młodym zawodnikiem z niewielkim doświadczeniem w NHL- w zeszłym sezonie rozegrał dziesięć spotkań. W tym sezonie dostał szanse gry w meczach przedsezonowych i pokazał się w nich z bardzo dobrej strony. Zagrał też w obydwu meczach sezonu regularnego jakie do tej pory rozegrał Pittsburgh. W obu tych meczach Drew O'Connor zapunktował. W pierwszym spotkaniu udało mu się zdobyć jeden punkt za asystę, a w drugim aż dwa punkty, gdyż zdobył bramkę i miał asystę. Widać, że ten chłopak ma spory potencjał. W ostatnim meczu zdobył dwa punkty mimo tego, ze grał tylko trochę powyżej 10 minut. Po tak dobrym spotkaniu może trener zdecyduje się dać mu trochę więcej czasu na lodzie i kto wie czy nie zdobędzie swojego następnego punktu.
 
Ostatnia edycja:
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
NJ Devils vs Krakens
Krakeny over 2.5
@1.934-2
Drugi raz próbuję Krakeny, wczoraj mimo przegranej aż 6:1 mieli swoje okazję i wcale ta gra nie wyglądała tak źle jak to pokazuje wynik a diabełki to wcale nie jest trudny przeciwnik więc liczę że zrewanżują się za ten pechowy mecz.

Buffalo vs Vancouver
over 5.5 @1.76
over 6.5 @2.235-2

Oglądałem oba ostatnie mecze tych drużyn i obie były lepsze a Voncouver to nawet mocno dominowało, finalnie strzelili tylko po 1 bramce a okazji mieli sporo także liczę że dziś odbiją a h2h bardzo przyjemne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +491
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Boston ML @1.71

Vegas vs Blues
Perron over 2.5 strzałów @2
Perron over 0.5 pkt @1.72
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +465
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Toronto over 3.5 @1.72 3-5
Nylander gol @2.40

Grają dobrze mają mnóstwo sytuacji wrócił Matthew i pierwszy mecz za sobą, w końcu muszą się przełamać i postrzelać a Nylander głodny gola i oddaje sporo strzałów.
 
Ostatnia edycja:
JackUncle 6,6K

JackUncle

Użytkownik
Oilers Over 3 -2,10@

Rycerze ponieśli kolejna klęske i po porażce z Blues szorują dno tabeli Pacyfiku. Rycerze wciąż bez Stone'a i Pacioretty'ego i Tucha i jeszcze prawdopodobnie ze wypadnie A. Martinez. Widać ze maja problemy w ataku i wielki bałagan w defensywie.
Nafciarze natomiast maja pasmo zwycięstw od początku sezonu, duża wygrana nad Kojotami i sadze ze są mocno zdeterminowani aby wygrać w TMobile. Jest bardzo prawdopodobne ze wystawia Skinnera w bramce ale nawet jeśli nie wygrają to nie powinno im to przeszkodzić strzelić 3 gole dzisiejszej nocy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +558
JackUncle 6,6K

JackUncle

Użytkownik
Toronto RT 2,0@

Lista kontuzji Pingwinów jest bardzo długa, aby je tutaj poprzeć. Crosby wciąż nie wrócił a Jarry prawdopodobne ze też nie będzie mógł stanąć miedzy słupkami (podejrzenie jakieś choroby), ale tutaj może być mała zasłona dymna i może zagra. Ciężko również wybrać Toronto. Mam pewne obawy, ponieważ Liscie nie grały jeszcze w tym sezonie mega ofensywnego meczu bramkowego z Campbellem w siatce ale biorąc pod uwagę fakt ze nieudany mecz po powrocie Matthews zaliczył z zespołem w meczu z Rekinami to oni dziś są moim wyborem.
 
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Podobnie uważam dodatkowo jak to mówią do 3 razy sztuka:
Nylander gol @2.64 chodzi za nim ta bramka, oddaje 4 strzały na mecz często widać że w pierwszej kolejności szuka okazji do oddania strzału a później dopiero podaje jeśli nie ma takiej opcji, w meczu z Rekinami słupek więc czekam aż w końcu strzeli.

Matthew gol @1.83 poprzeczka.. - wrócił i bardzo chcę tego gola no i musi się zrekompensować za sytuację z rekinami, którą zmarnował w dogrywce.

Imo minimum jeden z tych zawodników strzeli bramkę a jak w końcu się rozstrzelają to obydwu może wpisać się na listę strzelców.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: New Jersey Devils - Buffalo Sabres
Typ: P.K. Subban powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 2,67
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Buffalo Sabres bardzo dobrze rozpoczęli ten sezon, gdyż wygrali trzy pierwsze mecze, ale ich ostatni mecz z Bostonem zakończył się porażką 1:4. Jak dotychczas Sabres grali wszystkie mecze u siebie, a teraz nadszedł czas na pierwsze spotkanie rozegrane na wyjeździe. Buffalo zagra dzień po dniu, więc mogą odczuwać zmęczenie po trudnym meczu z Bruins.
New Jersey Devils świetnie grali w meczach przedsezonowych. Start sezonu regularnego też mogą zaliczyć jako udany, gdyż na trzy rozegrane spotkania wygrali dwa z nich. Mnie podoba się typ na to, że P.K. Subban zdobędzie przynajmniej jeden punkt. W dwóch ostatnich meczach P.K. Subban był bardzo aktywny, oddawał sporo celnych strzałów na bramkę, gdyż ostatnio z Washington Capitals oddał ich cztery, a wcześniej z Seattle Kranken aż pięć. Mimo to ten zawodnik w dalszym ciągu jest bez punktu w tym sezonie. Jeśli Subban znowu zagra tak jak we wcześniejszych dwóch meczach, to może teraz szczęście mu dopisze i w końcu zdobędzie jakiś punkt.
 
Ostatnia edycja:
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Parę luźnych opcji:

St. Blues vs LA Kings
Perron over 2.5 strzałów
@2

Krakens vs Vancouver
over 5.5 @ 1.77
over 6.5 @2.65

Tampa vs Colorado
over 5.5 @1.72
over 6.5 @2.50

Ducks vs Minnesota
Ducks over 2
@1.88

Montreal vs Detroit
over 5.5
@1.97

Nashville vs Jets
under 5.5
@2.02
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +165
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Chicago Blackhawks vs Detroit Red Wings
Detroit over 2.5 @1.92
Detroit 60' @3.10

Detroit -1.5 @4.10
3-6


Chicago w tym sezonie wygląda słabo i nie wiem czemu są faworytem tego spotkania, co prawda goście nie grają wybitnie ale moim zdaniem lepiej się prezentują a dzisiaj dochodzą dodatkowe braki Ryan Carpenter, Erik Gustafsson i uwaga Patrick Kane najlepszy punktujący w drużynie Chicago. Gospodarze zdobyli zaledwie 9 bramek z czego aż 5 w power play a wiadomo że tam Kane robi sporą robotę i szczerze mówiąc nie wiem jak mają dziś coś zdziałać grając słabo i jeszcze tracąc swój największy atut a Skrzydełka mocno poirytowane tym że wczoraj dostali totalnego stompa 6-1 dzisiaj mają świetną okazję na odkucie.

Minnesota vs Nashville

Nashville OT @2.38
Nashville over 2.5 @2.08

Nashville over 3.5 @3.75
2-5


Idę w stronę gości a dlaczego? Uważam że te ich mecze były całkiem dobre i jak spojrzymy w tabelę to wygląda jak starcie Dawida z Goliatem a tak naprawdę to mecz 50-50 więc po tych kursach śmiało idę w stronę Nashville. Tak jak mówiłem grają dobrze i wyniki wcale nie odzwierciedlają ich gry a Minnesota mimo 4 wygranych nie wygląda jakoś świetnie, nie były to jakieś znaczące zwycięstwa, 2 razy na kaczki, które są jedną ze słabszych drużyn w lidze, tak naprawdę każde z 4 spotkań było na styku a w dzisiejszym zestawieniu widzę równy pojedynek i oczywiście mecz może pójść w każdą stronę ale kursy na gości są zdecydowanie większe i przede wszystkim za wysokie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1968
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom