>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2021/2022

Status
Zamknięty.
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Last bet.
Lista covidowa w Carolinie jest naprawdę spora, szczególnie, że tracą Stalla i Aho, Svechnikova a więc graczy kluczowych i punktujących, co mocno osłabia ich siłę ataku, która ostatnio lekki regres. Detroit obroniło wczoraj mecz i dzisiaj B2B. Dzisiaj wraca Bertuzzi , co wzmocni linię...w obliczu osłabień w składzie gospodarzy uważam że kursy wystawione są nieadekwatne do sytuacji i warto zaryzykować w stronę gości. Predykcja na underowy przebieg meczu. U6 i hendi w stronę gości możliwe.

DET &u6.5
@4.85 fortuna
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Można śmiało powiedzieć, że motywacji nie zabraknie Pingwinom w dzisiejszym meczu i potraktować jako rewanż za porażkę 1:2. Pingwiny budowały wtedy jeszcze chemię i spotkali się z niesamowitym występem Tokarskiego, króry bronił wszystko w niesamowitym występie, skapitulował w PP, a 3 tercja 20-3 w strzałach dla Pingwinów.
Pingwiny od tego czasu w gazie notuja mocną serię i dzisiaj nie grozi im Tokarski bo jest poza grą. W bramce Subban powałany z AHL, debiut w meczu z Caroliną i bez jakiegokolwiek supportu po stronie obrony Sabres zanotował 6 bramek... aczkolwiek nie grał jakoś kategorycznie, Buffalo tam po prostu nie istniało... Ze znaczących absencji brak Guenzela.. Na pewno duże atu po stronie Tristana Jarry bo gra kapitalnie...liczę po cichu na u6.5 , ale wezmę hendi w stronę goapodarzy



Po serii wyjazdowej Anaheim potwierdzilo klasę i było zdecydownie lepsze od Seattle. Pozycja lidera w dywizji i szansa na 2 win po powrocie na własne śmieci bardzo wysoka. Grają skuteczną obronę i strzelanie rywalom będzie ciężko. Powinni na spokojnie ugrać swoje i nie dopuścić do gry ofensywnej gości i zamknąć mecz z hendi w underowym wydaniu.

PIT -1.5hc
ARI -2.5 bramki
@2.29 fortuna

DRAMAT
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres
Typ: Drew O'Connor powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 2,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Pittsburgh Penguns są bardzo dużym faworytem tego spotkania. Pingwiny są znacznie lepszą drużyną od Buffalo, a dodatkowo Buffalo Sabres zagrają dzień po dniu i to jeszcze zeszłej nocy musieli grac dogrywkę. Jakby tego było mało, to mają problem z obsadą bramki, gdyż Dustin Tokarski jest Ukko-Pekka Luukkonen nie zagrają. W bramce ma stanąć Malcolm Subban, który w tym sezonie bronił w jednym spotkaniu i puścił sześć bramek. Taki mecz jest dobrą okazją dla Pittsburgha, by dać pograć trochę więcej czasu swoim młodym utalentowanym graczom. Takim zawodnikiem jest między innymi Drew O'Connor. O'Connor pokazał się z bardzo dobrej strony w meczach przedsezonowych, miał też świetny start sezonu regularnego. Teraz od dłuższego czasu jest bez punktu i najwyższy czas, by tą serię przełamać. Wierzę, że trener da mu te kilkanaście minut na lodzie, a wtedy będzie miał dużą szansę na to, żeby zdobyć jakiś punkt, bo rywal ku temu jest wymarzony.
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Wczorajsza noc zabrała i to dużo.. pełne rozczarowanie...


Dzisiaj pewne spotkanie przykuwa moją uwagę szczególnie. Mianowicie Canes z LA Kings.
Sytuacja personalna w ekipie Caroliny jest nienajlepsza. W meczu z Detroit, gdzie zagrali na 3 piątki
zwyciętwo było moim zdaniem niespodzianką , bo mówimy tu o poważnych absencjach , które były uzupełniane graczami
z AHL, które to notabene dały punkty w debiucie. Postawa Andersena w bramce również genialna...
LAK grało ostatnie spotkanie z Panterami, które również skompletowały tylko 3 piątki na ten mecz i skończyło się 4:1 dla LA.
LA w dobrej serii i pokrywa linię under 5 w 5 ostatnich meczach oraz przy wykluczeniu meczu z Panterami u4.5 w 4 ostatnich meczach.
wyśmienita postawa Quicka 41/42 z Panters,27/30 z TB, 30/31 z MIN i SO z DAL...
Przeciwko Canes również fakt, że są po meczu pełnym walki rozegranym tylko w 15 zawodników, co powinno pozostawić pewne piętno chociażby na motoryce, no i chyba nie może zdarzyć się aż tak dobry mecz z rzędu w takich okolicznościach personalnych, aczkolwiek to subiektywne
LA jest zalogowane w serii wyjazdowej i gra 3 mecz więc powiedzmy, że aspekt przemieszczania nie będzie miał aż takiego znaczenia...
No i na koniec bardzo ciekawy fakt, że mecz Caroliny z Nashville już odwołany, a z tego co rozmawiałem z jednym z userów tego forum musi dojść do spotkania i głosowania, by taka sytuacja zaistniała, a przyczyną covid w ekipie z Caroliny..

do dubli jak gracie bezpieczniej itp
LAK+1 @1.61
U6 @1.51
fortuna
ja muszę odrobić straty po wczoraj i liczę na win w RT gości, a nie znajduję lepszego ratio kursu do przewidywań niż azjan

LAK(-1) @4.35 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
🎄 🎄 🎄

Wszystkim Wam życzę zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was zdrowiem, pomyślnością i szczęściem.

🎄🎄🎄
 
Otrzymane punkty reputacji: +769
jozzy22 553,2K

jozzy22

Użytkownik
Na szybko bo zaraz grają

Florida - Montreal

Montreal un 1.5 gola @ 2.40

STS

Z tego co widzę Montreal gra niepełnym trzema piatkami pytani jak oni to wytrzymają. Myślę że po takim kursie trzeba spróbować. Może być ciężko ogarnąć cały mecz

Wynik:
 
Ostatnia edycja:
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Nashville - Chicago
Chicago więcej kar 2-minutowych @2.28 Fortuna

Od razu uprzedzam, że nie jestem żadnym fachowcem od hokeja. Lubię jednak sporty "zzaoceanowe", ich klimat oraz całą otoczkę stąd często zdarza mi się oglądać NBA, NHL, czy NFL. Z racji okresu świąteczno - noworocznego i sprzyjających godzin rozgrywania meczów mamy lepszą możliwość, aby zapoznać się z najlepszymi ligowymi rozgrywkami w koszykówce, czy właśnie hokeju.
Tak się złożyło, że oglądałem dwa ostatnie mecze Blackhawks i co zwróciło moja uwagę to naprawdę agresywna gra tej drużyny w porównaniu z innymi ekipami. Nie wiem z czego to wynika, czy taka specyfika zawodników, czy po prostu słabe wyniki tak działają na tę drużynę. Po spotkaniu z Dallas już miałem postanowione, że w następnym meczu pójdę w ilość kar dla Chcicago. Co prawda w polskich bukach ciężko o takie oferty. Znalazłem jednak takowe w fortunie. Zarówno overy/undery, jak i która z drużyn będzie miała więcej kar. Patrzę, mecz z Nashville, czyli bardzo solidnym rywalem, mecz na wyjeździe i kurs 2.28. Nie wiem, czemu tak wysoki, być może zaraz mnie któryś z bardziej doświadczonych kolegów poprawi, że się mylę w takim "suchym" myśleniu, jednak nie mogłem się oprzeć. Oczywiście przeczesałem wszelkie wiadomości, czy przypadkiem w Predators nie grają żadni bandyci, ani byli skazańcy, którzy mogliby zniweczyć mój plan. Nic takiego mi w oko nie wpadło, więc pograłem to Chicago.
Być może się pomylę, ale lubię takie typy, kiedy po własnych wnioskach, jako kompletny "laik" tego tematu próbuję coś tam wykombinować. O dziwo, częściej się to sprawdza niż jakieś głębokie analizy dyscyplin w których czuję się lepiej.
O 20 chętnie zajrzę na taflę w Nashville, mam nadzieję, że goście mają już zakasane rękawy i naostrzone kije na faworytów tego meczu.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 21:05
Spotkanie: Colorado Avalanche - Anaheim Ducks
Typ: remis
Kurs: 5,10 na trochę ponad minutę do końca Colorado strzeliło na 3:2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Bukmacherzy widzą ogromnego faworyta w Colorado Avalanche. W normalnych okolicznościach bym się z tym zgodził, ale obecnie to nie są normalne okoliczności. Jak wiadomo Covid paraliżuje NHL, była teraz trochę dłuższa przerwa. Niektóre drużyny już dawno nie grały meczu i do tych drużyn zaliczają się gracze Colorado Avalanche. Ta ekipa nie grała już meczu od ponad dwóch tygodni, a po tak długiej przerwie z formą bywa naprawdę różnie. Nawet najlepsze zespoły potrafią wtedy robić dziwne wyniki. Jako przykład można podać aż dziewięć straconych bramek przez Tampa Bay Lightning w spotkaniu z Florida Panthers.

Anaheim Ducks ten sezon mają zaskakująco dobry i jak najbardziej mogą myśleć o walce o playoffy. W przeciwieństwie do swojego dzisiejszego rywala Ducks rozegrali po przerwie dwa spotkania, więc już jakiś rytm meczowy mają i to może być kluczowe, by nawiązać walkę z Colorado.

Anaheim Ducks bardzo często remisują. W 34 rozegranych meczach przez Ducks w aż 13 z nich był remis. W całej lidze tylko jedna drużyna ma tak dużo remisów jak Anaheim, a tą drużyną jest Tampa Bay Lightning. Anaheim Ducks zwłaszcza w grudniu mieli mnóstwo remisów, gdyż było ich aż siedem na dwanaście rozegranych spotkań. Myślę, że po takim kursie można spróbować poszukać kolejnego remisu Anaheim.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 34,9K

Matibet843

Użytkownik
Od razu na wstępnie, że średnio się znam, ale spróbuje. No hejt plx ;).


Toronto Maple Leafs - Edmonton Oilers
Toronto - 1,55
Toronto(-1,5) - 1,85

Pierwsza informacja dzisiaj w bramce gości Mike Smith zamiast Mikko Koskinen'a. W tym sezonie 5 spotkań, skuteczność obronionych na poziomie 89,66% i 3,91 średnia straconych bramek. Goście po wznowieniu rozgrywek 4 spotkania. Bilans 4 porażki (2 w reg. + 2 po dogrywkach). Wypadł Connor McDavid (najlepszy gracz pod względem kw. kanadyjskiej), protokół covid. Więcej osłabień po stronie przyjezdnych. Toronto rozegrało po wznowieniu rozgrywek jedno spotkanie. Wygrali gładko 6:0. Kursy poleciały z 2,00 na 1,55. Wiadomo można grać na przełamanie serii na gości, ale osłabienia, atut grania u siebie stoi po stronie gospodarzy.
Wynik: 4:2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1257
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj spora dawka hokeja szykuje się po świąteczno-covidowej przerwie, więc rozglądam się za kursami godnymi uwagi i w sumie to wpadł mi w oko jedynie ten na zwycięstwo Buffalo. Sharks po dwóch porażkach zagrają kolejny mecz na wyjeździe. Sabres również po porażkach ale wydaje mi się, że ich mecze były bardziej wyrównane, a dodatkowo z przeciwnikami w lepszej formie. Plusem w moim wyborze wydaje się również Adin Hill w bramce Rekinów, który nie prezentuje zbyt wysokiej formy. Generalnie kurs 2,00 na drużynę grającą u siebie w meczu w którym nie ma wyraźnego faworyta można próbować nawet w ciemno (chociaż minimalny reaserch wskazany).

Trochę gorzej prezentuje się kurs na Bolts do skład których wraca (pradopodobnie) Kucherov, ale według mnie mecz wciąż jest do gry. Tampa pewnie rozjechała CBJ w ostatnim meczu, a dzisiaj podejmą Flames w ich czwartym wyjazdowym spotkaniu. Myślę, że z Vasilevskim w bramce sobie poradzą.

❌ Buffalo ML @2,00 4/10 Unibet

✅ Tampa Bay ML @1,56 6/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Boston Bruins - Minnesota Wild
Typ: Brandon Carlo powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 4,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Brandon Carlo w tym sezonie zgromadził jak dotychczas 6 punktów w 27 rozegranych meczach. Ten wynik nie wygląda rewelacyjnie, ale biorąc pod uwagę jego ostatnich dziesięć spotkań, to tutaj wygląda to już dużo lepiej, gdyż z tych dziesięciu spotkań w czterech z nich zdobył punkt- dwa razy był to gol i dwa razy asysta. W swoim ostatnim spotkaniu Carlo zdobył bramkę przeciwko New Jersey Devils. Po powrocie NHL Bruins są w dobrej formie, gdyż wygrali wszystkie trzy mecze które rozegrali strzelając w nich łącznie 14 bramek. Minnesota rozegrała tylko jedno spotkanie, a było to z St. Louis Blues które to przegrali 4:6. W tamtym spotkaniu fatalna była druga tercja w wykonaniu Minnesoty Wild, gdyż stracili w niej aż pięć bramek. Według mnie kurs na punkt Brandona Carlo w tym meczu jest całkiem niezły.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Interesująca jest dzisiejsza potyczka między Flames a Canes. Flames po porażce z Bolts zagrają ostatnie spotkanie z pięciomeczowej delegacji na bardzo trudnym terenie. Canes z dwoma wygranymi meczami po przerwie i z bilansem 4-1 w ostatnich pięciu meczach. Dodatkowo Carolina jest praktycznie nie pokonana na swoim terenie. Flames po niezłym początku sezonu ostatnio nie radzą sobie najlepiej i ciężko będzie im wyrwać dzisiaj punkty. Tym bardziej, że ofensywa Canes radzi sobie ostatnimi czasy bardzo dobrze, a Andersen w bramce również robi robotę.

✅ Carolina ML & Powyżej 4,5 bramki @1,93 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +908
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wydaje mi się, że warto spróbować pójść za dobrą formą Bolts. Można powiedzieć, że Tampa rozjechała Flames w poprzednim spotkaniu. Zespół jest praktycznie w pełni kompletny i wykazują się nie lada dyspozycją. Bruins wyglądają na ogarnięty zespół, ale w ostatnich spotkaniach poradzili sobie tylko z zespołami w gorszej formie. Myślę, że z Pointem i Kucherovem i w aktualnej formie na swoim lodzie Bolts są w stanie poradzić sobie z każdym zespołem. Ponownie dokładam over. Obie ekipy w 4 na 5 ostatnich spotkań pokrywały linię 4,5 a liczę, że gospodarze sami strzelą co najmniej trzy bramki.

❌ Tampa Bay ML & Powyżej 4,5 bramki (z dogrywką) @1,96 4/10 Unibet

💰5,59
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
JackUncle 6,6K

JackUncle

Użytkownik
LA Kings -2,15 RT

Detroit Red Wings to zupełnie inny zespół na trasie niż w domu. Mają imponujący wyniki 12-5-2 grając u siebie w Little Caesars Arena, ale poza Motor City ich bilans to 4-10-1. Poza tym sa ponad 3500km od domu, gdy będą wyjeżdżać na tafle w Los Angeles. Królowie mają u siebie bilans 10-8-2 co może nie jest jakimś rewelacyjnym wynikiem ale na uwagę zasługuje fakt, że po porażce z Preds 4-2 będą chcieli napewno wygrać i co ważniejsze że od ponad miesiąca nie przegrali 2 kolejnych spotkań.
Również ich bilans z DRW jest całkiem niezły bowiem na ostatnich 10 pojedynkach Królowie zwyciężyli 7 razy. Ponadto mają bilans 5-1 w ostatnich 6 meczach przeciwko Red Wings u siebie. Dziś to Kings są moim wyborem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +637
JackUncle 6,6K

JackUncle

Użytkownik
Washington Capitals - Boston Bruins - over 5,5 @1,90

Miśki z Bostonu dziś w nocy zagrają na tafli Capital Arena w Waszyngtonie i wszystkie znaki wskazują ze to oni bedą trumfować w nocy. Boston od kilku tygodni gra całkiem stabilnie, wygrali 4 ostatnie spotkania z 5 a ich jedyna porażka była przegrana jednym gole z Minnesotą a ich linia ofensywna zdobywa ponad 4 gole lub więcej w ostatnich spotkaniach. W bramce Caps zapewne dziś wystąpi Samsonov, który nie ma dobrych notowań w starciu z Bruins, zaledwie 86% sktueczności w 3 spotaniach w karierze przeciwko ekipie z Bostonu. Samsonov wpuścił 4 gole w każdym ze swoich ostatnich 2 startów a jego skuteczność w bramce to 90,28% i GAA na poziomie 2,76. Ten mecz napewno nie bedzie dla niego łatwy a nieobecność TJ Oshie i Nicklasa Backstroma może sprawić ze jako drużyna bedą mieli również problemy natury strzeleckiej. Jedyne ich szanse upatruje w tym, że dzis obudzi się Ovi który w ostatnich 3 spotkaniach zdobył tylko 1 punkcik i napewno nie jest mu z tym dobrze. Jak widać argumenty nasuwają się, że zwycięzcia jest tylko jeden, ale dla mnie wyborem dzis jest over 5,5 za 1,90.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +619
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja ostatnio nie doceniłem Bruins, którzy zwycięsko wyszli z potyczki na Florydzie. Dzisiaj zmierzą się z Capitals, którzy mają ostatnio nie lada problemy miedzy słupkami. Dzisiaj potwierdzony już Zach Fucale, który zagrał dotychczas dwa spotkania i pochwalił się nawet shutoutem, ale myślę, że z poukładanym ofensywnie Bostonem już nie będzie tak kolorowo i dzisiaj jego statystyka GAA znacząco spadnie. Wydaje mi się, że 1,76 za trzy trafienia gości to dobra opcja.

✅ Boston powyżej 2,5 bramki @1,76 6/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +741
JackUncle 6,6K

JackUncle

Użytkownik
Florida Panthers RT - 1,72@
Florida Panthers - Vancouver Canucks - Over 6,5 - 2,12@


Vancouver Canucks kontynuują swoją grę w delegacji tym razem w środę o 1:00 zmierza się z Florida Panthers. Canucks swój ostatni mecz zagrali 10 dni temu na zachodnim wybrzeżu mierząc się z Kraken, który wygrali 2-5. Tym razem przenoszą się na wschód aby aż w 4 meczach z 5 zmierzyć się z najlepszymi drużynami Konferencji Wschodniej. Odkąd w Vancouver dokonała się zmiana na ławce trenerskiej, drużyna zanotowała punkt w każdym meczu, ale dziś w nocy zostanie to poddane wielkiej próbie. Pantery imponują forma po przerwie. Ich bilans to 5-0-1 w spotkaniach i aż 33-19 w bramkach.
Pantery to w tej chwili top 2 ligi jeśli chodzi o ofensywę i daje im to ogromną przewagę nad Canucks. Pantery zajmują 2 miejsce pod względem liczby goli na mecz i 1 pod względem zdobytych i oczekiwanych bramek. Canucks plasują się na jednym z najniższych miejsc w tych samych kategoriach ofensywnych. Defensywnie obie drużyny w tym pojedynku plasują się w okolicach średniej we wszystkich głównych statystykach. Jednak ja dziś wybieram moc ofensywy Panter i liczę ze zdominują Orki w Live Arena w Sunrise.


.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +254
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom