>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL/KHL/MHL 2018-2019

Status
Zamknięty.
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
#59
Dyscyplina: NHL
Godzina: 04;00
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche
Typ:
over 6.5
Kurs: @2.45✅✅3:5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzisiaj znowu uderzamy w value over NHL, tym razem z udziałem Vegas i Colorado. Szczerze mówiąc nie ma tu co nowego pisać bo właściwie wszystko opisałem we wczorajszym typie, mamy presezon i trzeba szukać perełek na overy Vegas gra dobry i overowy hokej (bilans 24:9), na 4 mecze w 3 pokryli linie, którą dziś gramy, Colorado jak na razie sobie kompletnie nie radzi 2 spotkania oba przegrane z bilansem 1:12, widać że defensywa mocno kuleje i ta jedna bramka też nie wygląda najlepiej ale to jest NHL, nawet najsłabsze drużyny mogą dużo postrzelać także podsumowując, z tą obroną co mają Vegas wciśnie im z 4-6 bramek a Colorado dołoży 1-3 i mamy ładny overek. GLGL
 
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
#62
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01
:00
Spotkanie: Buffalo Sabres - Columbus Blue Jackets
Typ:
under 4.5
Kurs: 3.10⛔⛔2:4, po 1 tercji 0:0 dobry start ale w 2 wpadł 4 bramki no i już poszło ;x
Bukmacher:
unibet
Analiza:
Dziś przyglądniemy się spotkaniu Szabelek z Kurteczkami, obie ekipy w tym presezonie bardzo przeciętnie się pokazują, atak tragedia obrona w miarę dobra u Buffalo natomiast u Jackets wygląda to już gorzej, średnio 4 bramki na mecz tracą natomiast tak jak pisałem Szabelki z przodu nie zachwycają. Pewnie wielu z was się dziwi że gram under i to aż 4.5 po tym jak wrzucałem overy 6.5/ 7.5 ale tak jak mówiłem, trzeba szukać perełek, mimo iż jest presezon to w każdym meczu nie będzie nie wiadomo ile bramek. Teraz mamy czas rezerwowych bramkarzy, którzy chcą się wykazać i pokazać bo potem nie ma za bardzo kiedy wystarczy że jeden z nich się odpali i ciężko będzie wbić, jeśli miałbym obstawiać jakiś under to właśnie w tym meczu gdzie grają podobne ekipy i wydaję mi się że oprócz underowego wyniku po prostu ten mecz będzie nudny. Wiadomo że to NHL i może się wszystko obrócić o 180 stopni ale jak na moje tu będzie wynik 1:2/1:3

#63
Inter - Fiorentina
over 2.5
@1.75✅✅2:1

#64
Inter - Fiorentina
over 3.5
@2.95⛔⛔2:1
 
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres
Typ: Pittsburgh Penguins -3
Kurs: 5.20
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam witam po wczorajszym nieudanym underku przesiadamy się na ostre meczycho, do Pittsburgha przyjadą szabelki, które grają b2b z tego co widziałem kilku zawodników z wczorajszego meczu zagra z Pingwinami a reszta to młodzi zawodnicy szczególnie w napadzie więc nie spodziewam się wiele bramek szczególnie że pingwiny zagrają u siebie najmocniejszym składem, cała śmietanka dziś pokaże jak się gra w ten piękny sport, bardzo możliwe że między słupkami będzie Murray co bardzo pomoże naszemu typowi chociaż nie wiadomo jak przejdą przez obronę :p. Myślę że Crosby z ekipą będzie chciało postrzelać mocno, na pewno są głodni gry i uważam że tu pęknie ładny wynik, -3 po kursie @5.20 to spore value bo tak jak pisałem Pingwiny grają najmocniejszym składem vs zmęczone i słabe szabelki, nie wiadomo nawet czy będzie ich stać na coś więcej niż 1 bramkę a podejrzewam że gospodarze będą mieli ich minimum 5-6 także warto spróbować GLGL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
Rosja MHL
HC Red Star Kunlun Juniors vs HC MVD
over 6.5
@1.85⛔⛔33min 0;0 nagle po 10min 0:6 i przez kolejne 17min nic..????????
Nie ważne z kim gra Kunlun tam praktycznie zawsze będę grać over, są drużyną, która ewidentnie odstaje od całej ligi szczególnie w defensywie bo w ataku mają tam paru przeciętniaków co potrafią &quot;w miarę&quot; coś zrobić także zawsze 1 lub 2 bramki ustrzelą a stracą na pewno więcej, tak na szybko bo zaraz meczyk ;)
 
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Florida Panthers
Typ: Pantery
Kurs: @2.85⛔⛔6:2
Bukmacher:
unibet
Analiza:
Po wczorajszej bombie Pingwinów lecimy dalej z ciekawym typem, który moim zdaniem jest warty zagrania, Tampa będzie dziś gościć Pantery, w tym presezonie grali już ze sobą i Pantery wygrały 2:3. Ten kurs bardzo mi się podoba szczególnie że we wczorajszym meczu gospodarze grali lepszym składem niż będzie dzisiaj na pewno nie będzie Kucherova, który jest liderem tej drużyny, mimo że nie grał za długo to i tak spory plus dla nas, dodatkowo cały mecz zagrał Vasilevski więc jest duża szansa że trener między słupkami postawi Louis&#39;a Domingue. Przejdźmy do Panter, które wyjdą mocnym składem, może nie najmocniejszym ale na pewno takim, którym mogą pokonać Tampę w dniu dzisiejszym, bardzo solidna defensywa np Ekblad czy Yandle, do tego spora szansa że między słupkami stanie Luogno, pomimo braku Barkova czy Dadonovo w ataku uważam że dalej goście mogą to ugrać, Trocheck czy Huberdeau mogą coś podziałać a reszta też na pewno da coś od siebie. Także standardowe &quot;GLGL&quot;
 
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
CS GO 18:00
Virtus.pro vs Astralis
VP
@7.75⛔⛔
Zagram za drobne &quot;patriotycznie&quot; to jest tylko BO1, Astralis za bardzo tym pojedynkiem się nie przejmuję bo oczekują izi wina a nóż słabsza/lepsza gierka jeden z drużyn i będzie niespodzianka ???? GLGL
 
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
Rosja MHL 15:30
HC Avto vs Sibir Snajpery Novosibirsk
Snajpery over 2.5
@2.45
Po takim kursie w ciemno biorę.
⛔⛔5:2 idioci jakich mało, po 15min mieli 0:2 i już nic nie wbili pomimo kilku power play do tego mieli 5v3 przez 1.40min to jeden pewny talented gracz stracił krążek następnie sfaulował i dostał 2min aj szkoda nawet gadać..????????????
 
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
Wisła Płock vs Lechia Gdańsk
Lechia over 1.5
@2.70⛔⛔ 2 gole dla Lechii i oba nie uznane no cóż, dzięki Paixao.. ????????
 
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
CS GO
AGO ‎vs Fragsters
AGO -2.5
@1.90⛔⛔ 16latek ich naklepał ???? . Polski CS to trochę &quot;xd&quot; ładnie dziś się nasze drużynki zaprezentowały.
 
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie:
Carolina Hurricanes vs Washington Capitals
Typ: Washington Capitals over 3.5
Kurs: 3.10✅✅4:4 (5:4)
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Dziś Capitals na własnej tafli podejmą niepokonaną w tym sezonie Carolina Hurricane. Będzie to już przed ostatni mecz w presezonie obu ekip, Gospodarze wyjdą mocnym składem liczę na sporo bramek dla nich szczególnie że zobaczymy takich zawodników jak Ovechkin, Kuznetsov, Wilson i innych więc porównując ten skład do ekipy Hurricane, goście wyglądają mocno przeciętnie, troszkę za bardzo wzięli sobie ten presezon do serca ale za chwilę zmierzą się z konkretną drużyną i już nie będzie tak kolorowo. Gospodarze ten presezon zaczęli od 4 przegranych ale tak naprawdę nie było większości kluczowych zawodników natomiast jak wyszli mocną ekipą to wygrali łatwo 4-0 z nutkami także moim zdaniem duże value kurs @3.10 jak za 4 bramki obrońcy Stanleya, która chce już pograć.

Detroit Red Wings vs Toronto Maple Leafs
over 6.5
@1.99✅✅6:2

Calgary Flames vs Edmonton Oilers
Oilers over 3.5
@2.20✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
VEGAS GOLDEN KNIGHTS - LOS ANGELES KINGS
LA Kings over 2.5
@1.90⛔⛔2:0 Fleury co dzisiaj wyciągał to szkoda gadać..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom