>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL by Verno

Status
Zamknięty.
verno 713K

verno

Znawca - Hokej
Lecimy z kolejną dawką typów z NHL na dzisiejszy wieczór/noc

:hokej: NHL
Buffalo Sabres v ST.Blues
ST.Blues win OT
1.76 Bet365 8/10⛔

:hokej:NHL
Detroit Red Wings v Washington Capitals
Washington Capitals win OT
1.57 Bet365 10/10⛔

:hokej: NHL
Montreal Canadiens v Winnipeg Jets
Jets pierwsi strzelą 3gole
3.10 Bet365 5/10✅✅ Znowu kurs ponad 3 pre ustrzelony :cool:


:hokej:NHL
Chicago Blackhawks v Edmonton Oilers
Chicago Blackhawks win OT
1.76 Bet365 6/10⛔⛔

:hokej: NHL
New Jersey Devils v NY Islanders
NY Islanders win OT
1.86 Bet365 5/10
⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
K 13

kapa3991

Użytkownik
Jak przegrasz dzisiaj duzo kasy, to dzieki mnie, pierwszy raz zagralem wszystkie Twoje typy i chyba skonczy sie to Rest in pepperoni xD
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Verno nie przejmuj sie. Dajesz zarobic i dzielisz sie wiedza, przeciez logiczne, ze nie mozesz wszystkiego trafiac. Z reszta na 3 typy pre mimo, ze wszedl tylko 1, to jest sie na minimalny plus, wiec czego placzecie?
Wasza kasa, wiec to Wasza decyzja co gracie, a nie typera.
&quot;Ciesze sie&quot; bylo rzucone ironicznie i pewnie z nerwow, nie dziwie sie. Jak cos wchodzi, to na rekach nosicie, jak sa wtopy to zabic byscie chcieli ????.
Dobra robota w dluzszym okresie czasu, nie przejmuj sie, glowa do gory.
 
verno 713K

verno

Znawca - Hokej
Nie przejmuję się jakoś bardzo ale dzięki za miłe słowa :p ludzie chyba myślą że ja specjalnie daje typy żeby kase tracili, przecież jak nie wejdzie to ja też tracę ????
 
S 32

szymon89

Użytkownik
To takie typowe dla naszego narodu, taka mentalność. W Polsce albo jesteś kimś, chwalą Ciebie i w ogóle jesteś &quot;boski&quot;, a za chwilę potrafią Ciebie zjechać z błotem bo coś Ci się nie uda.
Dlatego verno nie przejmuj się i dalej rób swoje! Cytując klasyka &quot;Psy szczekają, karawana idzie dalej&quot;
 
verno 713K

verno

Znawca - Hokej
To jedziemy dalej, o 1 kolejne mecze może coś ciekawego uda się ustrzelić na live, fajnie że JEts weszło kursik 3.10 ale boli mnie przegrana Capitals bo trochę za dużo jak na ten mecz władowałem ale trudno. Widzimy się po 1 ;)
 
boleslaw 336

boleslaw

Użytkownik
Coś na Tampe? Dallas przed bye-weekiem, bić się tylko potrafia ???? Swoją droga, twoje typy to tylko sugestie, ja pograłem sobie Winnipeg i blues ale zagralem tez na Detroit, ludzie nie spinajcie, tylko czasem też pomyślcie sami.
 
verno 713K

verno

Znawca - Hokej
Coś na Tampe? Dallas przed bye-weekiem, bić się tylko potrafia ???? Swoją droga, twoje typy to tylko sugestie, ja pograłem sobie Winnipeg i blues ale zagralem tez na Detroit, ludzie nie spinajcie, tylko czasem też pomyślcie sami.
Boję się tykać ten mecz ale mam dziwne przeczucie że Dallas na własnej tafli coś pokaże i to wygrają ale tak jak mówiłem to tylko przeczucie, raczej nie będę grać tego meczu.
 
verno 713K

verno

Znawca - Hokej
:hokej:NHL
Chicago Blackhawks v Edmonton Oilers
Chicago Blackhawks pierwsi strzelą 2 gole
1.85 Bet365 5/10⛔⛔



:hokej: NHL
New Jersey Devils v NY Islanders
NY Islanders pierwsi strzelą 2gole
2.05 Bet365 5/10⛔⛔

Ja tylko piszę co gram, wy obstawiacie na własną odpowiedzialność, POWODZENIA ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
verno 713K

verno

Znawca - Hokej
&quot;Wierni&quot; zostaną mimo pechowego dnia ????
To się ceni! Po wczorajszym dniu sam miałem ochotę to olać ale najważniejsze to się nie poddawać tym bardziej że i tak jest plus w ogólnym rozrachunku ale wczorajszy dzień mnie trochę dobił ;s
 
visniovy 19

visniovy

Użytkownik
To się ceni! Po wczorajszym dniu sam miałem ochotę to olać ale najważniejsze to się nie poddawać tym bardziej że i tak jest plus w ogólnym rozrachunku ale wczorajszy dzień mnie trochę dobił ;s
uwierz mi, mnie też ????
ale tak czy siak gram dalej Twoje typy;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom