>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL 2002 po niemiecku :(

Status
Zamknięty.
duntrix 0

duntrix

Użytkownik
Mam NHLa 2002 ale po... niemiecku. Akurat z tego języka nie jestem dobry i jeśli ktoś ma spolszczenie bądź ,,zangielszczenie&quot; do tej gry to byłbym wdzięczny.

Tylko proszę aby user ,,spider231&quot; nie odpowiadał bo to oszust.
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
Mam NHLa 2002 ale po... niemiecku. Akurat z tego języka nie jestem dobry i jeśli ktoś ma spolszczenie bądź ,,zangielszczenie&quot; do tej gry to byłbym wdzięczny.

Tylko proszę aby user ,,spider231&quot; nie odpowiadał bo to oszust.
Kolego chyba troche ci sie pomylilo co ??????!! Jak sobie smiesz nazywac mnie oszustem !! Prosze administracje cos z tym zrobic bo to sa kpiny w bialy dzien !!!!!!!!!!!!!
 
W 2

wislak

Forum VIP
Hehehe, dzisiaj spider byl u mnie na fifie i sobie z niego jaja robilem ze złodziej, ale byl spider123 a teraz widze ze zmienione...duntrix podaj jakies dowody bo teraz to przestaje byc smieszne :/ ja spidera znam i to bankowo nie on wiec sienie obawiajcie. ale jakies dowody musialbys dostarczyc...
 
duntrix 0

duntrix

Użytkownik
Sytuacja wygladała tak:
Jakiś czas temu pisałem na forum że potrzebuje NHL 2002 lub 2003. Zgłosiło się kilku chętnych a wśród nich spider231. Dogadalismy się że wyśle mi NHL 2003 ale ja uprzednio wpłace mu doładowanie na komórke za 5zł a jak płytki dojda to dostanie 2gie 5zł.
Jedno doładowanie dostał a płytek nie wysłał.
Dysponuje numerem telefonu tego złodzieja ale nie wiem czy jest na abonament czy pre-paid.
Potwiedzenie wpłaty moge pokazać ale jest tylko numer.
AHA !
Nie zawracałbym sobie głowy gdyby nie była to prawda. Zastanówcie się i nie róbcie żadnych jakichkolwiek interesów z tym gościem.
 
duntrix 0

duntrix

Użytkownik
To był niestety spider231 a nie ktoś inny.
Nie jest to poważna sprawa bo ,,zaledwie&quot; 5zł ale chciałem pokazać jak można dla kilku marnych złotych odstawiać wszystkie moralne zasady.
Szkoda mi tylko jego rodziców i wszystkich którzy ,,pracowali&quot; nad jego uczciwością i wpajali normy bo na niewiele się to zdało.

Wstyd panie spider231 !!!
 
picia 13

picia

Użytkownik
duntrix może i Ciebie oszukał, ale...

1. Co do wpajania norm i podstawowych zasad to chyba Ciebie, także nie wychowali :p Przecież kopiowanie płyt jest nielegalne - jest to zwykła kradzież ;)
2. Sprzedawanie oraz kupowanie gier pirackich grozi więzieniem ;)

Także to, że ktoś Ciebie oszukał może Ciebie zniechęcić, stracić zaufanie do ludzi poprzez internet, ale popatrz na siebie ;) Sam się wystawiłeś, bo nic z tym nie możesz zrobić ;) A gdyby chodziło o 50 zł :?: Kaska, by poszła, a Ty nie miałbyś żadnego ruchu, bo jeszcze Tobie by się dostało ;)

Dobra, to tyle jeżeli chodzi o komentarz ;)

A teraz:

NHL 2002

Może nie moja aukcja, ale gra kosztuje 15 zł, a Ty za pirata chciałeś dać 10 zł :/

PS Jeżeli ktoś poczuł się urażony powyższymi uwagami, bardzo serdecznie przepraszam. Chciałem tylko zwrócić uwagę na obowiązujące zasady ;)
 
W 2

wislak

Forum VIP
duntrix, dajno jakies dowody bo poki co to spidera bezpodstawnie oskarzasz... podaj nr gg albo telefonu ktory niby masz i daj jakis screen PW albo GG... znam nr tela spidera jak cos ;)
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
co post usuniety za mocno brzmial ?

jeszcze raz pisze podaj dowody np; screen z PW bo do ciebie mogl kazdy napisac na gg i sie pco post usuniety za mocno brzmial ?

jeszcze raz pisze podaj dowody np; screen z PW bo do ciebie mogl kazdy napisac na gg i sie p[odac jako spider231 ale ty masz za malo lat na karku zeby to zrozumiec i sie zachowujesz jak dzieciak !!
 
pezet 0

pezet

Użytkownik
moze ja dodam swój komentarz ... poprsotu duntrix zostałeś wrobiony przez jakeigoś ... gówniarza któremu mama na karte do telefonu nie chciała dac... i cie wykiwał ... nie sądze żeby spider231 ... który jest bardzo długo na forum chciał sobie robić nie przyjemności o 5zł!!!! jak to by było 100zł to tak ... ale 5zł? pomyśl człowieku ... a do tego jeszcze dochodzi to ze chciałes kupic piracką grę!! pokaż dowody ... ja osobiście nie wierze ze user który jest na forum 7 misięcy ... i ma prawie 300 napisanych postów chciałby kogoś oszukac na 5zł!!!!
 
duntrix 0

duntrix

Użytkownik
Co do wcześniejszych wypowiedzi to ludzie zastanówcie się !!
Co ma ilość postów do wyrażania uczciwości!!! Przecież to przewartościowanie !!! Jak można po ilości postów wysuwać wnioski o kogoś uczciwośći !!!????

Co do tego przesyłania numerów to tez nie jest to uczciwe bo skoro spider i Wiślak to kumple to napewno w razie przekrętu nie podadzą prawdziwego numeru ale Wiślak możesz przesłać numer na PW a ja wysle potwierdzenie przelewu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ta rozmowa nie trzyma się kupy, więc jest do dup...

duntrix, masz konkretne dowody to je podaj, a nie pisz suchych oskarżeń.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom