>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL 19.12 --- Poniedzialek

Status
Zamknięty.
T 52

thedon

Użytkownik
Edmonton - Calgary --------- 2.20 4.00 2.40 ---- 1
Minnesota - Dallas ----------- 2.50 4.00 2.10 ---- 1
Philadelphia - Buffalo ------- 1.90 4.15 2.70 ---- 2
Toronto - NY Islanders ------ 1.90 4.15 2.70 ---- NO BET
Vancouver - Los Angeles --- 1.90 4.15 2.70 ---- 1x

Anazlizy moze beda troche pozniej ...
 
T 52

thedon

Użytkownik
Wyniki
Edmonton - Calgary --------- 2.20 4.00 2.40 ---- 1 5 - 4 ????
Minnesota - Dallas ----------- 2.50 4.00 2.10 ---- 1 2 - 1 ????
Philadelphia - Buffalo ------- 1.90 4.15 2.70 ---- 2 1 - 2 OT 8)
Toronto - NY Islanders ------ 1.90 4.15 2.70 ---- NO BET 9-6 :p czegos takiego wlasnie sie spodziewalem dlatego odpuscilem ...
Vancouver - Los Angeles --- 1.90 4.15 2.70 ---- 1x 3 - 3 ???? dobrze ze jednak podparlem ...

Ogolnie bardzo udany dzien , drugi z rzedu ...
Szkoda tylko ze tak malo ludzi odwiedza ten dzial ...
bo mozna naprawde niezla kaske trafic ;)
Tak wiec jeszcze raz zachecam do robienia analiz meczy NHL i komentowania
moim i nie tylko moich typkow ...

Pozdro ;)
 
L 45

laha

Forum VIP
The Don zapewne mało osób odwiedz en dział bo ..


Anazlizy moze beda troche pozniej ...
Gdzie są te analizy ?? Ludzie nie grajas typów w ciemno /? jakbyś podparł typy konkretną analzizą to mialbyś grono ludzi którzy gdy tylko zauważą ze coś tam napisałeś pędzą do działu Hokej aby przeczytać analize i postawić typ.Myśle ze jednak popularność działu przez sumienne pisanie analiz by sie zwiększyła.Patrz w mój dział (Premiership) na początku (2 analiza) były tam 3-4 wyświetlenia.. teraz średnio jest 40-50 a jak jakiś dobry mecz to i nawet 150... . Powodzenia w pisaniu analiz i typowaniu
 
domel 49

domel

Forum VIP
Gdzie są te analizy ?? Ludzie nie grajas typów w ciemno /? jakbyś podparł typy konkretną analzizą to mialbyś grono ludzi którzy gdy tylko zauważą ze coś tam napisałeś pędzą do działu Hokej aby przeczytać analize i postawić typ.Myśle ze jednak popularność działu przez sumienne pisanie analiz by sie zwiększyła.Patrz w mój dział (Premiership) na początku (2 analiza) były tam 3-4 wyświetlenia.. teraz średnio jest 40-50 a jak jakiś dobry mecz to i nawet 150... . Powodzenia w pisaniu analiz i typowaniu
Laha moze i masz racje ale popatrz jesli ktos chce postawic na nhl moze sobie sam zobaczyc jak graly dane ekipy wczesniej i sam zadecydowac czy typ TheDona jest dobry ????
 
T 52

thedon

Użytkownik
Re
The Don zapewne mało osób odwiedz en dział bo ..


Anazlizy moze beda troche pozniej ...
Gdzie są te analizy ?? Ludzie nie grajas typów w ciemno /? jakbyś podparł typy konkretną analzizą to mialbyś grono ludzi którzy gdy tylko zauważą ze coś tam napisałeś pędzą do działu Hokej aby przeczytać analize i postawić typ.Myśle ze jednak popularność działu przez sumienne pisanie analiz by sie zwiększyła.Patrz w mój dział (Premiership) na początku (2 analiza) były tam 3-4 wyświetlenia.. teraz średnio jest 40-50 a jak jakiś dobry mecz to i nawet 150... . Powodzenia w pisaniu analiz i typowaniu
Bledne kolo ... Staram sie pisac chociazby krotkie analizy ( patrz chociazby niedziela ), wczesniej tez czesto byly typy z analizami... Jednak szczerze mowiac zniecheca mnie brak dyskusji ... ( poza tym dysponuje ograniczonym czasem i nie mam codziennie czasu poswiecac i na analize i na pisanie jeszcze moich przemyslen ... Jezeli chodzi o Twoj dzial to fajnie .... ale zauwaz ze podczas jednego dnia w NHL jest czasami 12 meczy ... a kolejka PremierShip ma 10 meczy i to raz na tydzien ... :wink:
aha Jezeli chodzi o wyswietlenia to na to nie patrze ... tylko interesuje mnie udzial przez komentowanie i dorzucenie wlasnych mysli , faktow i itd ...

Poza tym .. Typy wchodza wiec po co marudzic :p
 
T 52

thedon

Użytkownik
Laha moze i masz racje ale popatrz jesli ktos chce postawic na nhl moze sobie sam zobaczyc jak graly dane ekipy wczesniej i sam zadecydowac czy typ TheDona jest dobry ????
Dokladnie ... jestem za ... 8)
Moge w skrocie przyblizyc co i jak, ale nie liczcie na to ze bede wszystko wykladal od A do Z
bo po prostu nie mam na to czasu ...
 
L 45

laha

Forum VIP
hehe rozumiem ze niebedziesz tego wykładał.. ja mam 10 meczy na tydzien ( ja 5 i doberman 5) to ja sobie na to pozwalam ;] a jak masz 12 meczy na dzien to ....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom