>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - 11.01.2006

Status
Zamknięty.
damian77 34

damian77

Forum VIP
Atlanta - Nashville 1 @ 2.15 BAW
Wedlug mnie to najlepszy mecz,dzisiejszej nocy. Atlanta gra wspaniale, i uwielbiam ich styl gry poniewaz,zagraja dobrze w ataku i w ten sposob strzelaja duzo bramek. Kovalchuk i Kozlov sa wspanialymi atakujacymi. Sa dobrze przygotowani na mecz z Nashville, ktorzy sa dobrzy w tym sezonie, ale ze sporymi problemami i zawsze po dobrych meczach trafia im sie dol.
Dzisiaj Nashville przyjezdza do Atlanty po wygranej 2-1 z NY Islanders, ale mecz byl bardzo nudny. Atakujacy byli bardzo slabi. Atlanta u siebie ma duza przewage i dlatego uwazam ze tu wygraja bez problemu.A kurs warty uwagi ;).....
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Chicago - Philadelphia 2 @ 1.70 Expekt
2 i dobrze grajaca Philadelphia podejmie Chicago, ktore jest jednym z gorszych zespolow w NHL. Chicago przyjezdza tu po wygranej z Washingtonem, gdzie to byla bardzo wazne zwyciestwo dla Chicago, poniewaz wczesniej sporo przegrywali. Philadelphia tu bedzie grac po bardzo zawiedzajacej porazce 3-0 z NJ Devils, ale wczesniej mieli bardzo dobra forme.
Flyers nie maja wielkich kontuzji i zagraja w pelnym sqadzie i wg. mnie Chicago tutaj zostanie rozgromione.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Moje typki na NHL na dzis z krótkom analizom

Atlanta - Nashville Typ:1 2.15
Atlanta gdy gra u siebie jest nieobliczalna sztrzelajom duzo bramek deklasujom nawet najlepszych co pokazali ottawie gdzie po pierwszej terci bylo juz 4-0 ostatecznie bylo 8-3 na ostatnie 4 mecze wygrali 3

Chicago - Philadelphia 2 1.75 STS
Chickago tak jak i usiebie tak i nawyjedzie grajom ostatnio tragicznie przegrywajom wszystko co sie da a Philadelphia gra w miare dobrze na wyjadach i nie zaliczajom wpadek z takimi zespolami jak Chicago

Colorado Avalanche - Montreal Canadiens Typ Uder 6.5 czas reg. 1.72
Na przeiw siebie stają dwa rowne zespoly gdy przyjzymy sie gdy graly ze soba czy tez z zespolami o podobnych umiejetnosciach zadko padłao duzo bramek

Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins Typ:X 4.15 Unibet
mysle ze tu padnie remis poniwaz stajom na przeciw siebie 2 słabe zespoly które często remisują z zespolami z dolnej czesci tabeli jezeli nie padnie remis to wygrajom gospodarze ale moj typ X
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
dzieki za analizy chlopaki ???? ja....

Atlanta Thrashers - Nashville Predators

....uwazam ze dzis najbardziej mozna liczyc na Atlante ???? a dzieje sie tak dlatego, poniewaz w niewiarygodnej formie jest trio: Ilia Kovalchuk, Marc Savard i Slava Kozlov ???? mysle ze gospodarze zagraja tak, jak to maja w zwyczaju - atak, atak i jeszcze raz atak. Nie wydaje mi sie, zeby Nashville zdolalo powstrzymac ten napór.
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
Atlanta Thrashers - Nashville Predators ⛔ 3:3

....uwazam ze dzis najbardziej mozna liczyc na Atlante Smile a dzieje sie tak dlatego, poniewaz w niewiarygodnej formie jest trio: Ilia Kovalchuk, Marc Savard i Slava Kozlov Smile mysle ze gospodarze zagraja tak, jak to maja w zwyczaju - atak, atak i jeszcze raz atak. Nie wydaje mi sie, zeby Nashville zdolalo powstrzymac ten napór.
No coz, nie udalo sie wytypowac poprawnie NHL - ale od razu powiem, ze to nie jest moja najmocniejsza strona ;) szkoda ze nie postawilem kto strzeli bramke w Toto-Mix... 8) Zgadnijcie kto zdobyl gole dla Thrashers?? Oczywiscie, że..
niewiarygodnej formie jest trio: Ilia Kovalchuk, Marc Savard i Slava Kozlov
. Wszyscy 3 potwierdzili forme i zdobyli po 1 golu ????
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Atlanta - Nashville Typ:1 2.15 :zy3ou:
Atlanta gdy gra u siebie jest nieobliczalna sztrzelajom duzo bramek deklasujom nawet najlepszych co pokazali ottawie gdzie po pierwszej terci bylo juz 4-0 ostatecznie bylo 8-3 na ostatnie 4 mecze wygrali 3

Chicago - Philadelphia 2 1.75 STS :mrgreen:
Chickago tak jak i usiebie tak i nawyjedzie grajom ostatnio tragicznie przegrywajom wszystko co sie da a Philadelphia gra w miare dobrze na wyjadach i nie zaliczajom wpadek z takimi zespolami jak Chicago

Colorado Avalanche - Montreal Canadiens Typ Uder 6.5 czas reg. 1.72 :mrgreen:
Na przeiw siebie stają dwa rowne zespoly gdy przyjzymy sie gdy graly ze soba czy tez z zespolami o podobnych umiejetnosciach zadko padłao duzo bramek

Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins Typ:X 4.15 Unibet :zy3ou:
mysle ze tu padnie remis poniwaz stajom na przeciw siebie 2 słabe zespoly które często remisują z zespolami z dolnej czesci tabeli jezeli nie padnie remis to wygrajom gospodarze ale moj typ X

No dzis poszlo niezle Columbus Blue Jackets nie zremisowalo ale tak jak myslalem ze jezeli nie bedzie remisu to wlasnie oni wygrajom a atlanta wygral ale dopiero po karnych wiec bylo blisko dodam jeszcze ze Pittsburgh przegrał przez własnom głupote 3 razy ich zawodnicy dostawali kary po 5 min za to za bujki i 3 razy kary po 10 min tez za bujki i głownie przez to przegrali
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom