>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nhl 09

benqu 0

benqu

Użytkownik
To ja może dorzucę screena z pierwszego meczu:



Chyba widać wyraźnie kto rządził i panował na lodowisku, ale pociesza mnie fakt, że jestem początkujący i cały czas robię postępy. W drugim meczu z XAELem nawet prowadziłem 2:1, ale potem Ingla i spółka wpakowali Martinowi 3 brameczki i miałem już pograne...
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
dzisiaj rozegralem 2 mecze z XAEL&#39;em ???? w pierwszym przegralem 9-3 , a w drugim przy stanie 7-0 dla XAEL&#39;a nas rozlaczylo. poogrom ;o screenow brak ;]
 
xael 83

xael

Użytkownik
ale ja cyknalem sski ;d
była lekko kara ale co tam

#1 MATCH


#2 MATCH
7:0

niestety z niewiadomych powodów nas rozłączyło , a myślalem ze pierwszy raz padnie drucyfrowka , hehe ???? ???? przecież została cala trzecia tercja


@MARITOS , mów jak wklejasz takie zdjecia wymiarowe bo mnie te miniaturki juz nerwią ;)

@legionista
taka rada dla Ciebie, pisze tutaj bo na gg chyba zniknąłeś
MNIEJ DIVE BLOCK&#39;OW
WIECEJ BODY CHECK&#39;ÓW
????
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Haha, no to legionista jak mowiłes tak zrobiles. Był pogrom tylko nie w ta strone;)
Gra ktos teraz? Bo widze ze nikogo na gg niema to sie pytam
XAEL maritos wrzuca screen np na imageshack i wybiera link na fora, pozniej wlasnie tak dobrze widac. Te screeny ktore wrzucasz to wogole mi sie nie otwieraja, tzn jak sie strona otwiera to screena nie widac:/
 
xael 83

xael

Użytkownik
FRESH SCORES

XAEL 2:0 BURAS




NALEŻY SIĘ WYRÓWZNIENIE GLENCROSSOWI ????

w ostatniej tercji niezłą kupe już miałem




 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik

taki screen mi wyszedl ale trudno ???? wygralem z rybexem 9-1 jakby sie ktos nie zorientowal, po 2 tercjach byl taki apetyt na 2-cyfrowke lecz rybex w 3 tercji juz lepiej zagral : ) dzieki za gierke ! : )
PS gra juz sporo osob, z 5-6 spokojnie mozna by zrobic lige kazdy z kazdym?
 
xael 83

xael

Użytkownik
Dzisiaj zagrałem 3 szpile z użytkownikiem Sztajger , w tym temacie się jeszcze nie udzielił , ale na pw mi napisał czy chce dostac baty. Jakże mógłbym odmówic ???? ???? ?

XAEL vs SZTAJGER (3:0)

#1

#2

#3


SZTAJGER TO NAPRAWDE DOBRY PRZECIWNIK
POLECAM GO !! ????
 
sztajger 24

sztajger

Użytkownik
Poległem bo za słabo w obronie w przeciwienstwie do XAEL&#39;a który czyścił na prawde pieknie :p Troszke pecha bo po chwili mojej dominacje straciłem bramke (samobój ???? ) ale cóż. ;) Jak ktoś chce zagrać to zapraszam na PW :p
P.S Z tym że Cie ogram to żarcik ???? Bo widziałem że rządzisz w temacie wiec było wiadome ze polegne.. :p Ale cóż ;) Moze kiedys..
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Bo widziałem że rządzisz w temacie
W temacie rządzę ja ????

I dzisiejsze 3 starcia odbyły się z Benqu wynik - 3:0 dla Maritosa ???? brak screena ze 3 starcia ale było 3:0




I ostatni wynik bez screena - 3:0 dla CHI (dla mnie)
 
benqu 0

benqu

Użytkownik


Wszystko pięknie ładnie, tylko że 49 sekund przed końcem 3 tercji prowadziłem 2:1. Ale sędzia walnął 2 minuty dla Colina White&#39;a, poszły 2 kontry Chicago (przy bramce na 3:2 Martin niestety się nie popisał) i skończyło się jak zawsze, czyli moją porażką. No ale i tak to był chyba mój najlepszy mecz jak dotąd...
 
Do góry Bottom