>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nhl 09

benqu 0

benqu

Użytkownik
Otóż od dzisiaj posiadam grę NHL 09, a z tego co widzę to wiele osób na forum interesuje się właśnie tą ligą hokejową. I mam taką małą propozycję, aby zagrać jakiś meczyk a może nawet sezon. To znaczy, gdyby oczywiście ktoś z Was posiadał również taką grę i miał czas oraz chęci zagrać...
Ponadto jeszcze jedno pytanko a mianowicie czy istnieje spolszczenie do tej gry, bo niestety nigdzie nie mogę się doszukać?

P.S. Jeśli to zły dział to proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Witam ????

Chciałbym odświeżyć ten temat, bo zakładanie nowego to raczej nie jest dobry pomysł. Szukam osób, które dobrze grają w NHL 09 i chcą dostać baty hehehe :p Jak ktoś chętny proszę o pisanie na PW ????

Pozdrawiam Maritos
 
xael 83

xael

Użytkownik
Również przyczyniam się do pomysłu , szukam chętnych z dobrym skillem , tak więc śmiało ci co chcą pokonac Kiprusoffa pisac !!

kolege wyżej ostro niszcze , ale przyznam że gra bardzo dobrze ????
nieprawdaż , maritosie ? ????
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Jak cos to ja moge jutro z kims zagrac, mozemy sie zgadac na gg i gitara, ale nie wiem czy maritos zechce ze mna zagrac:] Ja moze nie jestem jakims mistrzem ale zawsze mozna sprobowac
 
xael 83

xael

Użytkownik
daj gg bo nie mozna nawet pw do ciebie wyslac , napisz na pw twoje gg

rybex has exceeded their stored private messages quota and can not accept further messages until they clear some space.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
XAEL, żeby nie było :p wyniki będziemy wklejać, bo z tym niszczeniem to jakoś się nie godzę ???? Udokumentujemy tutaj kto jest lepszy ????

 
rybex 3

rybex

Użytkownik
daj gg bo nie mozna nawet pw do ciebie wyslac , napisz na pw twoje gg

rybex has exceeded their stored private messages quota and can not accept further messages until they clear some space.
bo maritos mi pierwszy wysłał PW i zajal mi cała skrzynke ???? ;)
juz wysyłam numer gg na PW
Tylko jak mowie, dzisiaj za bardzo nie mam czasu zagrac wiec najlepiej jutro
 
xael 83

xael

Użytkownik
raz ci sie udało;d nie no , dobrze ze nie robilem wtedy ssow jak dostawałes 4:1 , 6:5 itp itd ;p ale ok bedziemy wklejac ss ;d

Huet nie bronił tak jak wczoraj ???? ???? ????
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
jakbym od was nie odstawał poziomem to moge nawet o kilka zł zagrac jesli oczywiscie macie ochote. Albo zrobic mały turniej
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
No zagraliśmy sobie rozgrzewkowe spotkania z Rybex&#39;em ???? Jeden zakończony 4-3 dla mnie;d i drugi 3-1 dla Rybex&#39;a ????
 
D 0

davko

Użytkownik
Witam jestem tu swiezak ale ogladajac tematy na trafilem na ten . Otóż to jestem posiadaczem owej gry i takze chcial bym sie zmierzyć z którymś z was czekam na odpowiedz w ramach wszystkiego gram druzyna San Jose Sharks widzac ze jest ona wlona czekam na pierwsze wyzwania !
 
D 0

davko

Użytkownik
Sorry ze pisze nastepny post ale chcialbym poinformowac ze mam wewnetrze IP zbede to polaczenia sieciowego ,ale nie załamujcie sie pozostaje hamachi wersja 1.0.3.0 moge sie dostosowac takze do innych wersji
 
xael 83

xael

Użytkownik
XAEL vs RYBEX &gt; PIERWSZE STARCIE



XAEL vs RYBEX &gt; DRUGIE STARCIE



w meczu drugim szczęscie dopisało 19:49 gol na 4:3


BENQU , widze na hamachi ze szpilałeś z maritosem. Jak możesz zarzu gg na pw albo tu ;p
 
benqu 0

benqu

Użytkownik
No to ja się muszę przyznać, że dziś 2 razy dostałem baty od maritosa (4:2 i 5:2 a gdyby nie Martin na bramce to pewnie byłoby więcej). Gdyby jeszcze był ktoś chętny na sparing to pisać...
 
xael 83

xael

Użytkownik
ja bym chciał zagrac ale to juz nie dzisiaj , jak możesz daj na pw gg albo jakis kontakt
__________________________________________________________


Pojedynek z benqu

1 mecz
XAEL 3 - 1 Benqu

2 mecz
nie zapomniałem o ssku ;d




który podoła Flames ? ???? ????
 
Do góry Bottom