>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL Offseason

Status
Zamknięty.
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
No dobrze, to zacznijmy od finalistów. Obecnie sytuacja w zespołach zmienia się z dnia na dzień, ale poniżej kilka najświeższych info.

Było pewne, że po takim sezonie WR V.Cruz powie: myślę, że należy mi się lepszy kontrakt. W zeszłym sezonie zarobił jak dobrze pamiętam ok 250k w tym miał wziąć 490k ale na pewno Giants zaproponują mu coś dużo ciekawszego. Nowy kontrakt dostanie też WR H.Nicks, swoich sił na rynku free agent chce natomiast spróbować WR M.Mannigham. Sporo drużyn potrzebuje solidnego WR, m.in. Bears, 49&#39;s czy też Patriots. W Nowym Jorku chce jednka pozostać RB B.Jacobs. Do tego stopnia, że jest gotów na obniżenie swojego kontraktu, byleby zakończyć karierę w Giants.

Patriots desparacko potrzebują WRs oraz secondary. Ostatnio pada nazwisko WR R.Moss. Mam nadzieję, że tego newsa potraktujemy w charakterze plotki... Nie lubię takich powrotów. Nie wiadomo co się stanie z RB B. Green-Ellis, Pats chcą mu zaoferować kontrakt, ale na pewno mniejszy gdyż mają jeszcze do dyspozycji RB Ridley&#39;ego. W kwestii WR, Pats wyrażają zainteresowanie R.Wayne&#39;m i D.Bowe&#39;em. Aha, chcą jeszcze przedłuzyć kontrakt z emerytem WR D.Branch&#39;em... Na giełdzie nazwisk zawodników obrony padają takie nazwiska jak FS L.Landry z WAS i M.Griffin z TEN.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Free Agents Offence
Free Agents 2012 . Atak, podstawowe nazwiska.

QB


Drew Brees (NO) - to oczywiste że zostaje.
Matt Flynn (GB) - dobre spotkanie z DET i od razu zainteresowanie ze strony innych drużyn. Raczej zmieni klub.
Alex Smith (SF) - tytuł: &quot;Jim Harbaugh wants him back&quot;, i wystarczy
Kyle Orton (DEN) - kto ? :grin: Nie ma chyba większego przeciętniaka od niego. Kogo to obchodzi gdzie będzie grał.
Jason Campbell (OAK) - jak to u Raiders... narazie nic nie wiadomo. Pewnie zostaje.
Donovan McNabb (MIN) - kolejne nazwisko, które już nikogo nie obchodzi.
Rex Grossman (WAS) - mówi się, że zostanie jako backup dla RG3 :grin:

WR
Vincent Jackson (SD) - niezłe huśtawka, jednego dnia odchodzi innego zostaje... Nic nie wiadomo narazie, mówi się, że będzie to franchise tag.
Wes Welker (NE) - franchise tag*
Reggie Wayne (IND) - mówi się, że może odejść razem z Manningiem w &quot;pakiecie&quot;
DeSean Jackson (PHI) - franchise tag
Dwayne Bowe (KC) - Chiefs chcą żeby został, raczej się dogadają
Marques Colston (NO) - &quot;gorące&quot; nazwisko na liście. Kilka drużyn chciałoby mieć go u siebie.
Steve Johnson (BUF) - franchise tag
Brandon Lloyd (STL) - jak to napisano: &quot;sprawy kontraktu z Patriots się skomplikowały...&quot;
Robert Meachem (NO) - czy Saints dadzą radę podpisać trzech FA ? Jesli nie, Meachem pierwszy odpada.
Mario Manningham (NYG) - odejdzie, sporo chętnych
Laurent Robinson (DAL) - na pewno znajdą się na niego chętni. Cowboys nie są specjalnie zainteresowani
Mike Wallace (PIT) - Steelers mają duży problem z salary cap... tym niemniej, Wallace jest oczywiście nr 1 do podpisania nowego kontraktu. Jeśli się nie uda, mnóstwo klubów będzie zainteresowanych.

RB
Ray Rice (BAL) - franchise tag
Matt Forte (CHI) - franchise tag
Marshawn Lynch (SEA) - nic narazie jasno nie jest sprecyzowane
Peyton Hillis (CLE) - z punktu widzenia zawodnika, po kontuzji i takim kiepskim sezonie nigdzie nie dostanie lepszych warunków niż w Cleveland.
Mike Tolbert (SD) - brak jeszcze żadnej konkretnej informacji
BenJarvus Green-Ellis (NE) - zostanie jeśli zgodzi się na niższy kontrakt
Cedric Benson (CIN) - odejdzie
Michael Bush (OAK) - odejdzie
Ryan Grant (GB) - raczej zostanie, nie spodziewam się tutaj atrakcyjnych ofert
Arian Foster (HOU) - franchise tag

*franchise tag - to możliwość zatrzymania zawodnika, który stał się free agent na 1 kolejny sezon, na warunkach kontraktowych jakie aktualnie obowiązują.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Salary Cap
Najwięcej do wydania ( czyli największy under w salary cap ) mają:

Tampa Bay 67 mln
Kansas City 62 mln
Cincinatti 60 mln
Denver 49 mln
Washington 49 mln

najsłabiej stoją (over salary cap) :

NY Jets 0
NY Giants - 9 mln
Carolina - 9 mln
Oakland - 11 mln
Pittsburgh - 11 mln ; http://www.steelersdepot.com/category/2012-salary-cap/ kilak słów o tym, że Steelers naprawdę mają spory problem

EDIT: teraz zauważyłem, że wkradł mi się mały błąd. Drużyny które są over salary cap są oczywiście na minusie. Poprawione.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Packers
Green Bay przedłużyło kontrakt ze swoimTE Jermichael Finley na kolejne 2 lata. Wartość kontraktu to 15 mln.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Nareszcie coś się ruszyło na rynku ???? I tak:

-Bills WR Stevie Johnson podpisał 5 letni kontrakt wartości 36,25 mln
- Texans RB Arian Foster zgodził się na 5 letni kontrakt, szczegóły jeszcze nie znane ( EDIT : już wiadomo: 5 lat - 43 mln )
- Seahawks RB Marshall Lynch podpisał 4 letni kontrakt na 31 mln
EDIT: Świeżutka wiadomość z dzisiaj 7.03 - Peyton Manning opuszcza Colts !!
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Manningmania ogarnęła USA, udało im sie nawet odsunąc na dalszy plan aferę &quot;bounty program&quot; w Nowym Orleanie, gdzie obrona dostawała kasę za wyeliminowanie kluczowych graczy drużyny przeciwnej.
Na obecną chwilę, Peyton Manning typowany jest do Miami Dolphins. Podobno ma tam dom, a R.Wayne, który idzie w pakiecie razem z QB, kończył tam szkołę ???? Poczekamy, zobaczymy. Arizona Cardinals jest drugim poważnym kandydatem do pozyskania Manninga. Na pewno odpadają Redskins. ( EDIT 10.03: Drużyna z Washingtonu oddała naprawdę sporo za 2 numer w tegorocznym drafcie, co da im możliwość wybrania Roberta Griffina III ). Obecnie Manning jest na rozmowach w Denver.

Wiadomość z dzisiejszego dnia: RB Brandon Jacobs zwolniony z NY Giants. QB Carlson Palmer ( Raiders) zdecydowal się na zmiany w kontrakcie, co pozwoli na zaoszczędzenie 9 mln. RB Peyton Hillis, chce spróbować swoich sił na rynku free agents, ale eksperci nie dają mu wielkich szans i raczej ponownie podpisze z CLE. Spore zainteresowanie DE Dwight Freeney, raczej nie zostanie w Colts. Bardzo dużo wskazuje na to, że WR Brandon Lloyd podpisze z NE Patriots. WR Randy Moss ostatnio mocno trenował z NO Saints, pisałem już wcześniej, nie lubię takich powrotów... A kto bedzie w najgłębszej dupie w przyszłym sezonie ?.... NY JETS ????

EDIT 13.03 : WR Randy Moss podpisał roczny kontrakt z SF 49&#39;s.

A na koniec, od Waltera, power ranking na 2012 : http://walterfootball.com/nflpowerrankings.php
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Dzisiaj trochę ciekawych rzeczy się wydarzyło.

- Jak pisałem wcześniej WR Randy Moss w San Francisco.
- WR Pierre Garcon, WR E.Royal (DEN) i WR J.Morgan (49) w WAS Redskins. ( Przypominam, że WAS bierze w drafcie RG3 )
Swoją drogą IND Colts robią niezłe porządki w składzie: QB Manning, WR Garcon, TE D.Clark, RB Addai. DE Freeney (FA), WR Gonzalez, nie wiadomo jeszcze co z WR R.Waynem...
- WR Brandon Marshall (MIA) przeszedl do CHI Bears
- CB Terrel Thomas podpisał z NY Giants
- OB Matt Leinart odchodzi z HOU Texans
- WR Vincent Jackson jest blisko podpisania z TB Buccaneers ( EDIT: już podpisał 5 lat - 55 mln )
-WR Colston przedłużył kontrakt z NO Saints ( 5 lat - 40 mln )
- WR R.Wayne (IND) przedłużył kontrakt
- WR R.Meachem (NO) podpisał z SD Chargers

WR Calvin Johnson (DET) podpisał nowy kontrakt. 7 lat - 132 mln, to już nosi znamiona szaleństwa....
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 18

skiper

Użytkownik
został jeszcze jakiś wolny dobry WR którego i tak Patsi nie wezmą ale się jeszcze można połudzić ? Lloyd i Manningham tylko już chyba...
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
W DAL Cowboys powstała najwspanialsza para rachityczno-chimerycznych QBs : Tony Romo - Kyle Orton ????
RB Peyton Hillis podpisał roczny kontrakt z KC CHiefs.
WR Laurent Robinson (DAL) podpisał 5 letni kontrakt z JAX Jaguars
WR DeSean Jackson przedłużył swój kontrakt z PHI Eagles

Co do Pats, to na 95% biorą WR Brandona LLoyda. To przecież dobry znajomy obecnego OC Pats - Josha McDanielsa.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Mario Williams podpisał 6-letni kontrakt na sumę 100 milinów dolarów z Buffalo Bills(jak to przeczytałem to dosłownie spadłem z łóżka,drugi Haynesworth się szykuję,do tego wracający po kontuzji):]
Ciekawe ile zarobi Matt Flynn przy podpisaniu nowego kontraktu?(70mln pewne jak dla mnie jakiś GM mu sypnie jak taki średniak Fitzpatrick dostał ponad 60 baniek)
DeSean Jackson i Philadelphia Eagles :].Drugi Pacman Jones się szykuję.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Co do Mario Williamsa, to aż sprawdziłem jego statsy gdy dotałem info o tym kontrakcie. W dziwną stronę podąża sport... Nic tylko dzieciaki chować na sportowców ???? )) No ale, gdy DT Paul Soliai (MIA) dostaje 8 mln za sezon, to nic mnie już chyba nie zdziwi.


EDIT: WR E.Royal jeszcze nie w WAS Redskins i wcale nie jest pewne, że z nimi podpisze.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Ciekawe co zrobią teraz Cleveland Browns i Mike Holmgren po tym jak Rams(Fischer)i Redskins(Shanahan)dogadali się co do 2 numeru draftu tj RGIII.Niby Browns mogą zostać z Coltem McCoyem czy Seneką Wallacem ale to gwarantuje bilans w porywach 6-10,przepłacić Matta Flynna który może być mega bustem coś jak Kolb czy Ponder,walczyć o Manninga co jest raczej nierealne,ściągnąć Ryana Tannenhilla trzeciego QB w tym drafcie na którego się rzucą na pewno Dolphins jak nie podpiszą Peytona Manninga czy powiedzieć fuck it,czekamy na Matta Barkleya.To jest najważniejsze pytanie tego offseason w NFL :],nie po to przecież Mike Holmgren puścił Peyton Hillisa by zawojować NFL z Coltem Niewypałem McCoyem.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Jak powiedział Joakim Noah: What&#39;s so good about Cleveland... ????
Shen, teraz Browns wezmą Richardsona w drafcie i zostaną z McCoyem.


EDIT: Lubię Pats, nie przeczę, ale to co wyprawiają teraz... Krew mnie zalewa. Podpisali z SS Stevem Gregorym (SD). Słyszał ktoś o nim ???? no własnie. A teraz czytam, że WR Danny Amendola i WR Anthony Gonzalez (IND) są na spotkaniu w klubie... Na szczęscie nie słabnie zainteresowanie FS LaRonem Landry.
I właśnie WR E.Royal podpisał z SD Chargers
 
S 18

skiper

Użytkownik
Ciekawe po im Amendola jak na jego pozycji (WR z slotu) gra niejaki Wes Welker ?? Niestety wygląda na to że Pats jednak zaniechali usprawnienia swojej secondary, niemniej podpisanie Lloyda cieszy, można tylko pogdybać &quot;co by było gdyby&quot; gdyby mieli Lloyda w swoim składzie w superbowl.
Z czyjej strony nie słabnie to zainteresowanie Landry&#39;m ?? Prywatnie jest to jeden z moich ulubionych graczy w lidze, szkoda tylko że dość kontuzjogenny.

Co do Mario Williamsa, to aż sprawdziłem jego statsy gdy dotałem info o tym kontrakcie. W dziwną stronę podąża sport... Nic tylko dzieciaki chować na sportowców ???? ))
Hehe, no w sumie ???? w Stanach ile dziecie gra w futbol, kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy? Szansa na dostanie się do NFL pewnie wynosi poniżej 1%, bardziej prawdopodobny uraz mózgu i problemy z pamięcią po 50-tce...
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
QB Matt Flynn podpisał z SEA Seahawks. 3 lata 26 mln.
OL Seattle pozwolili na 50 sacks w zeszłym roku ( 4 najgorszy wynik ) a najlepszy WR nie przekroczył 800 yds... ( wiem, że SR był kontuzjowany prawda jest taka, że WR S.Rice miał tylko 1 dobry sezon przez ostatnie 5 lat... ) Powodzenia Matt ????
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Peyton Manning w DEN Broncos ??? Wszystko na to wskazuje....

FS LaRon Landry niestety nie dla Pats... podpisał z NY Jets. 1 rok - 4mln. A swoją drogą, wszyscy fani NE, raczej nie chcecie wiedzieć, jakie nazwiska podpisują kontrakty z Pats... ????
RB Mike Tolbert (SD) podpisał z CAR Panthers. 4 lata - kasa jeszcze nie ujawniona.

Pytanie podstawowe: jeśli Manning podpisze z DEN, czy Tebow powinien odejść ? Może powrót na Florydę ? Ostatnio w MIA gościł QB Alex Smith (49&#39;s), który podobno jest bardzo zainteresowany grą w Dolphins. Jeśli Smith podpisze z MIA, San Francisco zostaje &quot;na lodzie&quot;... Blaine Gabbert ? ???? ???? ???? Nie..., poważnie myslą o QB Josh Johnson (TB)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom