>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

NFL/NCAAF 2024/25

bdenis 106K

bdenis

Użytkownik
Miami Dolphins vs Buffalo Bills

Tyreek Hill (MIA Dolphins) over 6.5 Receptions @ 1.65 GO+bet ❌

Tyreek kontynuował tam, gdzie skończył w zeszłym sezonie, wygrywając z Jaguars w 1. tygodniu. Zanotował 130 jardów na 7 przyjęciach, a także otrzymał najwięcej w drużynie 11 podań. Raheem Mostert został wykluczony z TNF z powodu urazu klatki piersiowej. Devon Achane jest również wymieniony w raporcie o kontuzjach Dolphins i jest uznawany za game time decision w momencie pisanie tego posta. Mostert i Achane stanowili 27% udziału w grach Dolphins w tygodniu 1. Tua może być zmuszony polegać mniej na biegaczach. Tyreek wyczyścił tę liczbę przyjęć w 3/5 gier przeciwko Bills, będąc graczem Dolphins. To zupełnie inna obrona Bills niż w latach ubiegłych. W tygodniu 1 pozwolili Cardinals na zdobycie ponad 28 punktów i 270 jardów ofensywy. Greg Dortch był najlepiej grającym WR Cardinals w niedzielę przeciwko Bills. Zanotował 6 przyjęć na 47 jardów. Dortch grał 73% swoich zagrań ze slota. Tyreek również często ustawiał się w slot, rejestrując 43% swoich zagrań z tego miejsca w tygodniu 1. Nie żeby Hill i Dortch w jakikolwiek sposób byli podobni, ale jeśli Bills mają słabość do slot receiverów, Hill z pewnością ją ujawni. Ta gra ma jedną z najwyższych przewidywanych sum punktów w 2. tygodniu, obecnie wynoszącą 48,5 punktów. Dolphins mają przewidywaną sumę punktów wynoszącą 25,5 to oznacza, że można się spodziewać sporo ofensywnej gry.
 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 305,8K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Wszytkie zaklady sa od soboty do poniedzialku (14-16.09) , podalem je wczesnie bo juz w nocy w poniedzialek ale jak teraz patrze to wszystkie zaklady tak naprawde gram przeciwko rozgrywajacym, jakos w to nie wierze ze wszyscy zagraja mizernie. na dole zalaczona tabelka od 25 miejsca w dol pod wzgledem EPA czerwony prostokat, widac ze Caleb Williams, Will Levis, Daniel Jones czy Burrow , wlasnie tam znajduja sie i sa w druzynach ktore nie odniosa wygranej w tej kolejce wedlug mojej opini, ale sadze ze ktos zagra dobrze i bedzie na odwrot.


epa.png
Najgorsi rozgrywajacy pod wzgledem EPA na zagranie, oraz w pomaranczowym prostokoncie passer rating, wszystko co jest w okolicy 50 , jest tragiczne dla rozgrywajacego. 80 + nie musisz sie wstydzic. ponizej 80 robi sie slabo.


Dlatego zauwazylem jakis placz jednego uzytkownika w reputacji pod typem dnia gdzie umisecilem zaklad na Chicago z Titans, byl placz i frustracja w trakcie meczu, po meczu nie bylo juz
przeprosin, cos takie trole sa wszedzie i hej jest byl i bedzie.

Dlatego taki moj TIP; Ja wszystkie te zaklady gram w SINGLACH, w sportach amerykanskich nie gra sie AKO, po 4, 5 czy 6 zakladow na kupon to jest totolotek a szanse sa nikle, owszem komus sie uda ale bardziej jest to totolotek i zabawa. Jezeli ktos chce jakies pieniadze wygrac to obstawia SINGLE, przypominam w sportach amerykanskich, NFL, MLB NHL NBA czy uniwersyteckich rozgrywkach jest tak wyrownany poziom ze kazdy moze wygrac kazdy tu nie ma zadnej gwarancji. Przyklad? . wlasnie mecz Chicago vs Titans , wynik w trakcie meczu 0-17
Chicago nic nie gra w ofensywie, Caleb rzuca na boki i uwierzysz w to ze Chicago wygrywa 24-17 nie zdobywajac przylozenia. Jezeli ktos by mi powiedzial przed meczem ze Chicago zdobedzie 24 pkt nie zdobywajac ofensywnego przylozenia to nie uwierzyl bym , hehe i jeszcze wygra mecz.

Dlatego zostalem wysmiany od jakis tam ekspertow , dlatego ja moge pisac , podawac statystyki, fakty, czytac artykuly, ogladac mecze, a co sie wydarzy pod czas meczy tego nie wie nikt ani ja ani ty, ja opieram sie na prawdopodobienstwie , historii , obecnych danych i to co widzialem a nie zawsze moge dobrze przeczytac mecz, typowanie w po pierwszych kolejkach to jak wrozenie. Kiedys podawalem jeden typ i gralo sie jeden typ z NFL. Teraz ten sezon stawiam eperymetlanie i stawiam kazdy mecz w singlu za 5j (sa to grosze).

Moj Tip;, Jezeli masz przykladowo 200PLN i chcesz wybrac jeden mecz/zaklad bo na przyklad dana anliza tobie sie podoba i przypadla tobie do gustu, to wybieranie jednego zakladu z pienciu jest ryzkowne, ja nie jestem wstanie powiedziec ze ten zaklad jest najpewnieszy, a najpewnieszy zaklad dla mnie w tej kolejce to Titans - Jets na Jets -4 hc ale wiesz czy napewno wygra Jets, moze sie tak zdarzyc ze wybierzesz Jets a okarze sie to porazka a inne zaklady wejda. Moja strategi jest taka lepiej wziac te 200 PLN i rozbic na 5 singli po 40 pln. Ja nie mam z tym problemu bo stawiam i ryzykuje tyle ile moge przegrac, plus uzywam strategi , czyli kazdy zaklad gram singla za ta sama stawke, to wszystko , pozdrawiam. Wedlog mnie najpewniejszymi meczami jest Doubel oraz Jets , najbardziej smierdzi mi Kansas city, ale powtorze , wszysto zagralem w singlach po tej samej stawce 5j.


***Karta Zakladow Tydzien III; NCAAF/NFL by Przemas***

  • South Carolina Gamecocks - LSU & Kentucky - Georgia --> Georgia -15,5 HC & LSU -3 HC NCAAF Bet
  • Washington - New York Giants --> Washington -1,5 HC
  • Kansas City Chiefs - Cincinnati Bengals --> Kansas City -6 HC
  • Tennessee Titans - New York Jets --> New York Jets -4 HC
  • Houston Texans - Chicago Bears -->Houston Texans -6,5 HC

Double ML NCAAF

LSU - 3 HC @ 1.43 Georgia -15,5 HC @ 1,35 = 1.93 Bet365
South Carolina Gamecocks - LSU D 14.09 G 18:00
Kentucky - Georgia D 15.09 G 01:30

South Carolina Gamecocks z bilansem 2-0 przystapi do meczu z LSU jako underdog a najwieksza niespodzianke jako udalo sie zrobic to pokonanie w ostatnia sobote Kentucky a zeby bylo lepiej w pierwszej kolejce jako fawoyt wygrali przez bledy o wiele slabsza druzyna Old Dominion Monarchs 23-19, w ostatnich 2 minutach Monarch prowadzilo 3 punktami , majac pilke i ja zgubic a potem jeszcze raz stracic.

Co ciekawe Gamecocks nie maja wypracowanej zadnego schematu gry, graja falowo, w 1 kolejce podejmowali duza ilosc prob biegu az 56! z 174 jardami po ziemi uzyskujac marne 3,1 jarda na bieg. Przy drugim meczu zagrali odziwo dobrze podaniwo 173 jardy. Biegowo dalej byli nedzni.

Wiele problemów z poprzedniego sezonu nie zostało rozwiązanych. Linia ofensywna została przesunięta, gra biegowa wygląda slabo to 2,8 jarda na bieg w dwoch meczach, wiec nie jestem optymistycznie nastawiony do gry po ziemi. Biorąc pod uwagę, jak dużo Gamecocks biegali, nie zrobili żadnej różnicy to sa statystyki powyzej setnego miejsca na lekko ponad 100 druzyn. Podaniwo wygladja lepiej ale rozgrywajacy QB LaNorris Sellers raz rzuca 166 jardow a ze slabszym przeciwnikiem 114 jardow , jego QBR(Oceny) sa slabe 54,5 i 20,1. South Carolina jedynie gra poprawnie w obronie ale najwiekszy test bedzie w ta sobote z LSU.

LSU przystapi do pojedynku z bilansem 1-1 i sa rankingowa druzna na pozycji numer 16 liczaca sie walce o play-offs, wiec porazka nie wchodzi tutaj w gre a przeciwnikow mieli mocniejszych jak chocby minimalna porazka z USC z rankingiem 11. LSU ofensywnie wyglada lepiej niz South Carolina, maja swietnego rozgrywajacego QB Garrett NUSSMEIEREM (ocena Bardzo Dobry -) w dotychczasowych meczach wygląda na bardzo opanowanego i pewnego siebie. Potrafi wykonac wszystkie rzuty w miare precyzyjnie z utalentowana grupa skrzydlowych, z swietnym tight end-em oraz prawdopodobnie najlepsza linia ofensywna w NCAAF. Nalezy rowniez dodac ze ofensywa w wskaznikach Havoc Allowed zajmuje wysokie 5 miejsce co oznacza ze nie dopuszczaja sie bledow w ataku.

Obrona South Caroliny wydaje sie lepsza i jest wyzej a nie az tak wysoko, nalezy dodac ze LSU maja mocniejszy terminarz i sadze ze wszystko rozegra sie na poziomie ofensywy, wystarczy porownac rozgrywajacych LSU i South Caroliny.

  • Garrett Nussmeier (LSU) 610 YDS, 8TD - 1 Strara, 0 sack, QBR 86.05, Passer Rating 175
  • LaNorris Sellers (SC) 280 YDS, 2TD - 1 Strata, 8 Sack, QBR 37.3, Passer Rating 144

Nawet jezeli South Carolina ma lepsza obrone to minimalnie, ale tak nie sadze, mimo tego jest z byt duza dysproporcja w ofensywie, i kwestia czasu jak LSU ucieknie z wynikiem, nie sadze ze gospodarze dotrzymaja kroku LSU, ale co ciekawe Analitycy FPI Projection maja ten mecz 49 do 51% na korzysc LSU ale bukmacherzy daja o wiele wiecej szans na wygranie meczu LSU, ja opieram sie na tym co widzialem poniewaz mecz Kentucky z SC ogladalem i poziom tego meczu byl slaby, Kentucky zagralo koszmarnie, stawiam tutaj na LSU do doubla, powinni pokryc ten HC -7 pkt ale zostawie to.

cfb.png
Georgia i LSU sa to ofensywy ktorym mozna zaufac, wedlog Havoc popelniaja najmniej bledow, jak straty, gubienie pilek, czy narazanie sie uderzenia obroncow.


Kentucky - Georgia
W meczu po polnocy naszego czasu Kentucky, tak to te Kentucky ktore zagralo beznadziejny mecz z South Carolina(opisana wyzej) zagra z numerem jeden w krajowym rankingu czyli Georgia, ktora jest fawoytem do mistrzostaw uniwersyteckich rozgrywek. Jest to mecz z dywizji SEC, ktora opisalem powyzej, znaczy na wczesniejszej stronie. Jak moga wypasc Kentucky Wildcats (1-1, 0-1 SEC) i Georgia Bulldogs (2-0, 0-0 SEC) w sobotni wieczor czasu lokalnego w USA, faworyt jest jeden a kursy na money line 1.04 mowia same za siebie.

Wildcats zostali zmiazdzeni przez nie tak silna druzyne jaka jest South Carolina 6-31 w ostatnia sobote, a Brock Vandagriff zmierzy się ze swoim byłym zespołem. Rozgrywajacy Vandagriff wykonał tylko 3 z 10 podań na odleglosc 30 jardów i rzucił strate, w rankingu QBR zajmuje 127 miejsce po dwoch meczach na 135 rozgrywajacych. Jego passer rating zostal oceniony 35,20 dla porownanie dodam ze Caleb Williams lub Levis z NFL w kompromitujacym meczu mieli noty kolo 50 a to juz bylo beznadziejne. Vandagriff podjal 30 prob podan a ukonczone zostalo 10 czyli 30 % to naparwde jakas komedia. Ja ten mecz ogladalem caly Kentucky z South Carolina i ogolnie ten mecz byl na takim sobie poziomie a gra Kentucky byla beznadziejna, dlatego z tego powodu jest ten zaklad i to wziete z dosc duzyn HC przeciwko Kentucky, zaznaczyc nalezy ze nawet ich obrona nie pomogla przeciwko SC. Mecz z pierwszej kolejki nie opisuje bo ten mecz byl jak trening z druzyna o ktorej wiadomo ze gdzies tam jest.

Georgia to jedna z najlepszych ofensyw ligi ze skrzydlowymi Thomasem, Lovett-em , plus RB Trevor Etienne, glembia zespolu ocenina 5/5 na kazdej pozycji. Ofensywe prowadzi rozgrywajacy Carson Beck jeden z najlepszych w kraju, w chwili obecnej zajmuje 6 miejsce pod wzgledem QBR. W obu meczach uzyskal srednia 87,5 passer rating. Jego gra pod twierdza te wskazniki i jak narazie w meczu pierwszej kolejki z druzyna rankingowa(14),Beck ukończył 23 z 33 podań na 278 jardów i dwa przyłożenia bez strat w zwycieskim meczu 34-3 nad Clemson. W dwóch meczach Beck rzucił siedem przyłożeń i żadnej straty. W poprzednim sezonie Georgia pokonujac Kentucky, Beck ukończył 28 z 35 podań na 389 jardy i cztery przyłożenia z jedna strata. W zeszłotygodniowym zwycięstwie 48-3 nad Tennessee Tech, rezerwowy Gunner Stockton ukończył 10 z 12 podań na 90 jardów, zmieniajac Beck-a przy bezpiecznym wyniku.


Kentucky w ocenie przed sezonowej mialo ocene srednia, a ich obrona miala byc wizytowka, nic sie nie sprawdzilo w tescie przeciwko South Carolina. Obrona nie pomogla a rozgrywajacy slabo wypadl. W chwili obecnej Georgia ma przewage w rozgrywajacym, skrzydlowcyh, Tight Endzie, ofensywnej lini ktora jest jedna z najlepszych w kraju, wiec Beck moze czuc sie bezpiecznie, Lini defensywnej, Defensywny back, special team, jedyny znak rownosci mozna postawic przy lindbakers-ach. Nic tu nadzwyczajnego w tym zakladzie Georgia powinna zakrecic sie przy HC -24 ja i tak odjelem -7 punktow na wszelki wypadek, sadze ze 20 punktami sie to skonczy, nie widze tego Kentucky i nie lubie brac tak duzych HC ale to co zobaczylem w meczu ze South Carolina, zmusilo mnie aby postawic na Georgie przeciwko gospodarza..


Washington -1,5 HC @ 1.90 Bet365
Washington Commanders - New York Giants D 15.09 G 19:00

Po opublikowaniu swojej karty zakladow, dodalem zaklad Washington kontra New York Giant bo pozastanawieniu mam swoja naracje, chodz smart money sa tutaj rozdarte i nie ufaja obydwom druzyna z tego powodu ze malo sie odkryly po pierwszym tygodniu rozgrywek, jednak ja pozostane przy swojej narracji.

New York Giants rozegralo mecz z Minnesota Vikings, wygladali jak dzieci zagubieni we mgle w brzydki ubrankach. Stroje w jakich wystapili byly okropne, kto im zrobil ta krzywde? ,ale dopasowali swoja gre do stylowki. Styl gry opieraj sie na sredniej 3,5 jarda na akcje, sma rozgrywjacy Daniel Jones tak podawal pilki w poprzek, ze wkoncu zostala przechwycona i zrobily sie punkty dla Minnesoty, rozumiem jak rzuca tak debiutant ale nie ktos kto rozegral wiele meczy.

Daniel Jones został powalony pięć razy i rzucil dwie stracone pilki, kończąc zaledwie połowę podań ze straszną średnią -0,41 EPA na akcję, ostatnie miejsce w lidze po pierwszej kolejce. Obrona NY została rozegrana na wszystkie strony przez rozgrywajacego Sama Darnolda. Było źle pod każdym względem a trzeba przyznac ze Darnold to zaden wielki rozgrywajacy i nie zagrzal miejsca w zadenj druzynie na dlugo.

Washington rowniez doznal porazki z Tampa Bay 20-37, sadze ze z lepsza druzyna niz jest Minnesota ktora pokonala Giants. W przypadku Waszyngtonu nie było tak zle, jak wygladalo.
Ofensywa wiekszosci sprawnie przemieszczala pilke przez większą czesc meczu, zdobyte 20 punktów na wyjeździe przeciwko silnej obronie to nie jest zly wynik, zwłaszcza gdy debiutuje rozgrywający na wyjeździe.

Jayden Daniels zmagal sie z podaniami ale passer rating 93.1 jest nad wyraz swietny, ale fakt podal na 184 jardy i miał tylko dwa powalenia i żadnych strat, patrz na Daniela Jones-a 5 powalen i dwie straty rzucil, nic nie wskoral, passer rating 44.3. Dobra wracajac do rozgrywajacego Washingtonu wykrecil rowniez biegiem 88 jardów w 16 próbach i dwukrotnie docierajac do strefy punktowej.

Doszlem do takiego wniosku ze ten mecz moze byc okazja do pierwszego zwyciestwa Jayden Danielsa w NFL, a sam w tym zestawieniu debiutantow był zdecydowanie najbardziej imponujący na rozegraniu po pierwszej kolejce. Jezeli nie bylo tak zle to szansa jest spora aby wygrac, poniewaz za przeciwnika maja Nowy Jork Giants, ktory od lat jest uznawany za outsidera ligi, jezeli jest juz o nich glosno, to z powodu z kiepskiej statystki ktora jest pochodna beznadziejnej gry. Washington w ataku pokazal sie poprawnie, obrona podaniowa nie byla najlepsza, przeciwko biegu była dobra. Oczywiscie jest to mecz dwoch druzyn ktore beda kopac sie po czolach przez wiekszosc sezonu , a szanse na awans do play-offs sa nikle, ale zaryzykuje i wezme 1,90 z -1,5 HC liczac ze Daniels podtrzyma ta gre z Tampy, a NYG zrobi jakiegos kocopola i w sytawia sie na smiesznac, takie sa moje zyczenia bo po pierwszej kolejce tylko tyle wiemy.


Kansas City Chief -6 HC @ 1.90 Bet365

Kansas City Chiefs - Cincinnati Bengals D 15.09 G 22.25

Moze zaczne od Cincinnati ktorych nie popieram, wogole ich mecz dziwnie sie ogldalo z druzyna ktora bedzie walczyla o pierwszy wybor w drafcie, liczylem na Burrow-a i przelamanie zlej passy(2 razy 0-2)a tutaj nadchodzi trzeci sezon pod rzad 0-2. Poprostu Bengals przegrali najłatwiejszy mecz sezonu na papierze w katastrofalny sposób, 16-10 z New Engalds, a ofensywa nie zrobiła ani jednego podrygu, nawet bieg nie istnial widac bylo ze jak sie ogldalo to wogole atak nie dzialal, to takie bylo rozwalone, taki burdel.

Burrow miał beznadziene srednia głębokosc celu na poziomie(aDOT) 5.6 i był tragiczny poznych probach, więc czy ta kontuzja nadal go męczy, czy to była wina linii ofensywnej. Moim z daniem widac ze odejscia graczy w daly sie we znaki, nie ma WR Tyler Boyd, nie ma Joe Mixon ktory biega teraz dla Houston. Tee Higgins ma kontuzje i nie wiadomo czy zagra, w srode nie trenowal a jak zagra to na ile %.

To nie byl rozgrywajacy Burrow ktorego znamy z poprzednich sezonow, byl jakby zagubiony, ocene jaka otrzymal to 86 co byla i tak nad wyraz, obrona pozwolila sobie "wrzucic" 16 pkt nie jakiej druzyne jakim sa New England, ktora jest w przebudowie.

Kansas City jest na fali, wygrali różnicą posidania nie z byle kim bo z Baltimore. Chiefs cały czas czuli że kontrolują grę, a ofensywa przez większą część meczu sprawnie przemieszczala się z pilka i wyglądała na znacznie pewniejszą siebie niż w zeszłym sezonie.

Wybrany w pierwszej rundzie draftu Xavier Worthy byl swietny z dwoma długimi przylozeniami. Wydaje się również, że Chiefs dobrze rozumiala sie w ataku z Rashee Ricem i Mahomes-em. Chiefs byli tak sprawni w ataku, że mogą spakowac Kelce w pudelko i otworzyc na Boxing Day aby zaczal sie rozgrzewac na play-offs. Kansas City miało średnio 7,1 jarda na akcję, a Mahomes wrócił do 0,42 EPA na akcję co dalo mu 3 miejsce w lidze po pierwszej kolejce.

Troche obawiam sie tego meczu bo HC jest dosc duzy a Burrow moze byc nie obliczalny i odpali, ma zly trend, on ma bilans od poczatku kariery 2-7 ATS po dwoch kolejkach i nie uchronie zmierza do 0-2 trzeci sezon z zrzedu , jezeli przegra w Kansas a jest to dosc mozliwe. Obrona Cinncinati jest dosc slaba podaniowo, w poprzednim sezonie pozwolili na drugą co do wielkości liczbę podań na ponad 20 jardów (65 razy) i najwięcej jardów netto na próbę (7,6). Jezeli New England zdobylo 16 punktow przeciwko nim a ta ofensywa jest slaba, to ile zdobedzie Kansas City jezeli oni sa mocni podaniwo, a obrona bengals jest slaba, pozostane przy Kansas bo juz wczesniej postawilem maja wiecej argumentow, pytanie czy odpali Burrow z tym zagubionym atakiem.


New York Jets -4HC @ 1,90Bet365
Tennessee Titans - New York Jets D 15.09 G 19:00


Titans spadli w przepasc bedac doslownie na moscie, mozna to roznie nazwac ale prowadzac 17-0 z Chicago i dlaczego nie mogli zdobyc punktow wiecej?, bo co, oni w tym czasie spadali w dol, ten mecz byl okropny, nawet nie zdolali pokryc spreadu +4,5 na moje szczescie. Tak naprawde Titans byli wspierani jako publiczny underdog, poniewaz linia przesunale sie z +4,5 na +3,5 , ja stawialem tutaj na Chicago, bo zakochalem sie Caleb Williamsie i on rzeczywiscie pasowal pod trend.

Teraz kto chce wspierac po tak okropnym meczu Titans i Levis-a?, nie ma pewnosci co do jego gry podaniowej w poprzednim sezonie jako rozgrywajacy mial ponad 350 zagrań. Sposrod czterdziestu jeden rozgrywajacych, którzy mieli co najmniej 200 zagrań od początku sezonu, Levis zajął 31. miejsce w EPA na zagranie, 34. miejsce w wskaźniku sukcesu, 41. (ostatnie) miejsce w procencie ukończonych podań, jestes w stanie postawic na niego.

W meczu z Chicago tylko te statystyki podtwierdzil , w drugiej polowie Levis rozpadł się, zakończyl mecz z dwoma stratami i zgubieniem pilki plus trzema powaleniami, a jego niewytłumaczalne wyrzucenie pilki z dala od kolan aby sie ratowac, kosztowalo w pojedynke przegrany mecz.

Jets przegrali z San Francisco(faworyt do tytulu) dosc wysoko ale Rodgers byl ogolnie dobry, raz zostal powalony i miał jedna strate ale nie dokonca bo pilka dosc dziwnie odbila sie od skrzydlowego, wiekszosc podan byla dobra, porazka dosc wysoka ale ocena podan solidna ale nie bylo ich duzo, poniewaz NYJ mialo tylko 49 zagran. Rodgers umnie zostal oceniony poprawnie, a passer rating ESPN rowniez ocenil go pozytywnie 82,8.

Nie ufam Titans i rozgrywajacemu Levis-owi, obrona Chicago wybila go z rytmu, pomijajac ze sam popelnil samobojstwo z mostu, Jets maja lepsza obrone i secandary niz Chicago, i Rodgers-a ktory rozegral poprawny mecz z jedna z najsilniejszych druzyn ligi, Jets chce awansowac do play-offow a to jeden z meczy z ukladanki ktory trzeba wygrac, napewno obrona Titans bedzie probolala go po wstrzymac ale po obu stronach pilki to Jest lepiej wygladaja na ta chwile.


Houston Texans -6,5 HC @ 1.90 Bet365

Houston Texans - Chicago Bears D 16.09 G 02:20

Dobrze, jezeli ruszylismy mecz Titans z Chicago, to przejdzmy do Chicago do tego okropnego meczu, JESTES BEZNADZIEJNY ale JESTES ZWYCIEZCA, mimo to nie jest bohaterem rowniez tylko dlatego, że ma 1-0, tak naprawde Chicago, jest jedną z dwóch drużyn, które wygrały w pierwszym tygodniu bez ofensywnego przylozenia po raz pierwszy od 2006 roku, obok Steelers.

Caleb Williams mial zbawic Beras a ukończył mniej niż połowę ze swoich 29 podań na zaledwie 93 jardy. Przypomne ze linia byla ustawiona na 336 jarda a publiczne pieniadze przesunely ja na 340 jardow w dniu meczu. To byla przepasc w ktora wpadli obstawiajacy. Bears ukonczyli 2 z 13 w trzecich podejsciach z zaledwie 148 jardami i mizerne 2,8 jarda na akcję ale mecz wygrali wyciagajac wynik 0-17.

Texas w przeciwienstwie do Chicago jest po przeciwnej stronie i nic dziwnego ze Houston są faworytami z przewagą 6,5 punktu hadicapu nad Bears, poniewaz maja ku temu powody zwycięstwa 29-27 nad Colts, ktorzy owiele lepiej sie zaprezentowali niz Titans. Houston z nowa gwiazda, skrzydlowym, Stefon Diggs zdobyl dwa przylozenia, a ich nowy solidny biegacz Joe Mixon wybiegal nie samowite 178 jardy z przyłożeniem. Rowniez dobra wspolpraca rozgrywajacego ze skrzydlowym, C.J. Stroud z Nico Collins-em.

Houston bedzie usiebie, sa mocni biegowo co pokazali z Colts łącznie uzyskali 213 jardów biegiem , co było o 28 więcej jardow niż jakikolwiek inny zespół w niedzielny. Podaniwo rowniez sa mocni CJ Stroud, ukonczyl 24 z 32 podań na 234 jardy i dwa przyłożenia.

Pytanie jakie mozna sobie zadac czy Houston pokryje handicap, sa mocni to widac, wzmocnienia wypalily, poparte wygrana. W tym wszystkim, ile bylo tak zlej gry Bears, a Caleb Williams dorobil sie mizernej oceny 55.7 passer ratings, czy mozna z now zagrac tak beznadziejnie, Prawda jest gdzieś pośrodku. Tego nie wie nikt ale nie bedzie mial latwo, bo teraz zagra w swietle reflektorow w primetime, gdy zadebiutuje przed publicznością w całym kraju. Mozliwe ze Chicago nie zagra tak slabego mecz ale dalej maja pod gore z nie pwenym Williamsem, czy jest w stanie tygodnia sie naprawic, do tego presja w najwiekszych godzinach ogladalnosci, gdzie tylko 30% wygrywa debiutantow, Chicago jest nie pewne a Houston jest mocne, jezeli tam wszystko gra to powinni wygrac, nawet jezeli w Chicago cos drgnie.

Trend:
Od 1970 roku debiutujący rozgrywający mają bilans 25-57 ML (31%) na wyjazdach w godzinach największej oglądalności. Gdy mecz ten jest rozgrywany w ciągu pierwszych czterech meczów sezonu regularnego, ich bilans wynosi 4-10 SU.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1696
Gy_Gy_Craveel 305,8K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
NCAAF; 10 najciekawszych meczy trzeciego tygodnia wedlug College Football Report


top 10 games.png
Nie ma topowych starc w ten weeknd na karcie gier ale jest kilka ciekawych meczy, ja napewno obejrze z tej karty South vs Caroline (wiadomo) oraz
Florida Gators - Texas A&M, w nocy jezeli wszystko pujdzie okej, Georgie, jezeli nie to chcetnie zobacze mecz UCLA - Indiana.


Mecz numer 3: Washington Huskies - Washington State Cougars, Sobota 21:30

Obydwie druzyny ze Stanu Waszyngton wchodza w trzeci tydzien uniwersyteckich rozgrywek z bilansem 2-0. Washington State Cougars oraz Washington Huskies to odwieczni rywale, ich dlugotrwala rywalizacja, znana jest jako Apple Cup i siega poczatkow 1900 roku. W tych "derbach" prowadzi druzyna Washington Huskies 73 wygranymi, 6 remisami i 32 porazkami, a ostatni mecz zakonczyl sie wygrana Huskies 24-21, mecz odbedzie sie na neutralnym obiekcie a Huskies sa ponownie faworytem -4,5 punktowym handikapie.

Huskies kierowane sa przez nowego trenera glownego Jedda Fisch-a , który przeszedł z byłej szkoły Pac-12(Arizony).Mimo ze druzyna Washington-u stracila kilku graczy z powodu transferów to pozyskała kilku innych graczy wraz ze zmianą trenera, w tym rozgrywającego Willa Rogersa , który przyszedł z Mississippi State. Co ciekawe druzyna na chile obecna wyglada na kompetentna, biorac pod uwage sytuacje i oczekiwania. Rozgrywajacy Huskies QB W.Rogers ustanowił kilka rekordów SEC w Mississippi State na początku swojej kariery, w ofensywie radzi sobie bardzo dobrze, uzyskujac ponad 250 jardow w obu meczach nie rzucajac straty, ale ma u swego boku swietne wsparcie, Biegacza Jonah Coleman-a ktory w obu meczach przekraczal 100 jardow.

W zeszlym sezonie prowadzona przez Fischa Wildcast zmiazdzylo obrone Cougars zdobywajac 500 jardow w ofensywie i 44 punktow, Coleman ktory dzis biega dla Huskies, zdobywal biegiem 70 jardow i 98 jardow w odbiorze , zdobywajac 3 przylozenia.

W takim przypadku, wyglada ze Fish powinnien miec dobry plan przeciwko Cougars ktora swietnie weszli w sezon zaskakujaco zdobywajac 70 punktow razem przeciwko Portland i Texas Tech. Napisalem ze "zaskakujaco", poniewaz dokonali wielu transferu w ataku, wymieniajac najbardziej wartosciowych graczy z poprzedniego sezonu, wlaczajac niesamowitego rozgrywajacego Cama Warda, ktory byl numerem jeden i napedzal ofensywe, teraz jest Miami Huragan. Nowy rozgrywajacy John Mateer rozegrywajacy ostatni mecz z Texax Tech nie popisla sie podaniwo wykrecajac 115 jardow, 1TD i strate, ale lubi biegac zdobywajac prawie 200 jardow po ziemi. Tutaj moze nie byc tak latwo dla biegajacego rozgrywajacego, Huskies dokonalo kilka trensferow w obronie, i potrafili ograniczyc Eastern Michigan 2 jardy na bieg.

Wszytko rozbija sie w tym meczu o bieganie, a zwlaszcza po stronie Washington State Cougars, poniewaz Huskies dobrze wiedza ze bedzie trzeba zatrzymac biegajacego rozgrywajacego ktory moze stac sie nie produktywny biorac jego rzucanie, ktore jest na slabym poziomie. Huskies moga biegac, bo maja swietnego biegacza, oraz rzucac bo rozgrywajacy umie to robic, wyglada na to ze ich gra moze byc bardzo elastyczna a to droga do zwyciestwa.


Mecz numer 5; Florida Gators - Texas A&M, Sobota 21:30

Jeden z ciekawszych meczy odbedzie sie na Florydzie w Gainsville, Florida Gators i Texas A&M mają bilans 1-1, obydwie druzyny przegraly swoje mecze w pierwszym tygodniu rozgrywek na swoim terenie. Florida przegrała z Miami Hurricanes, ogladalem ten mecz i Florida popelnila kilka bledow oddajac punkty zadarmo, nie grali zle ale mogli ten wynik utzrymac blisko. Natomiast Texas A&M przegrał z Notre Dame Fighting Irish, mecz o niskim wyniku a obrona Norte Dame zrobila swoje, do tego przyczynila sie slaba gra rozgrywajacego Florid-y Conner Weigman.

Mimo ze Florida jest underdogiem i kurs wynosi na nich 2,30 to nie wygladali zle w ostatnim tygodniu pokonujac Samford 45-7. Spora zmiana w druzynie Gators od czasu ich fatalnego otwarcia sezonu z Miami jest pojawienie się DJ Lagway-a, ktory zachwycił publiczność w ostatnim meczu, znacznie bardziej niz utalentowany starter, rozgrywajacy Graham Mertz. Rozgrywajacy Mertz opuścil drugi tydzień rozgrywek z powodu wstrząśnienia mózgu, a chociaz trener Billy Napier zapowiada, że planuje wystawić obu rozgrywających, zmiana warty może być tym, czego drużyna Gators potrzebuje, aby wskoczyc na obroty.

Floryda ma poważne problemy z kontuzjami przed meczem. Jedną z najlepszych skrzydlowych drużyny jest student drugiego roku Eugene Wilson, który jest wątpliwy po odniesieniu kontuzji dolnej części ciała. Wilson, który prowadzi Gators z trzynastoma przyjęciami oraz 191 jardami plus dwoma przyłożeniami w tym sezonie, posiada szybkosc, aby rozciągnąć boisko. Obrona Texas A&M nie zmierzyła się jeszcze z takim skrzydlowym o umiejętnościach Wilsona w swoich dwóch meczach.

Texas A&M, wciąż mają pytania dotyczące rozgrywającego, na które muszą odpowiedziec, poniewaz rozgrywajacy Conner Weigman spisal sie slabo w pierwszym tygodniu w meczu z Notre Dame, podajac 12 z 30 podań gora, zdobywając zaledwie 100 jardów i zaliczając dwie stracone piłki , uzyskujac passer rating z mizerna ocena 54,7.W tym osoatnim meczu przeciwko McNeese(druzyna mem) byl lepszy ale klasa przeciwnika bardzo slaba, w której nie musial zbyt wiele rzucać piłką. Mimo to, łącznie uzyskał tylko 125 jardów podań. Dlatego ze Texas A&M uruchomiło w zeszłym tygodniu swoich biegaczy, którzy przebiegli 333 jardy, najwięcej dla Aggies od 2018 roku, ale obrona przed biegiem była poniżej przeciętnej (189 jardów na mecz zezwalane).

Marcello podkreśla, że Floryda odniesie większy sukces w ataku, jeśli Lagway będzie wykonywał większość akcji. Texas ma solidna obrone ale ofensywa z rozgrywajacym nie dziala tak jak trzeba jest to spowodowane nowym sztabem nowymi nazwiskami w ofensywie, mecz bedzie otwart a Floryda nie jest bez szans.


Mecz numer 6; South Carolina Gamecocks - LSU, Sobota 18:00
South Carolina Gamecocks z bilansem 2-0 przystapi do meczu z LSU jako underdog a najwieksza niespodzianke jako udalo sie zrobic to pokonanie w ostatnia sobote Kentucky a zeby bylo lepiej w pierwszej kolejce jako fawoyt wygrali przez bledy o wiele slabsza druzyna Old Dominion Monarchs 23-19, w ostatnich 2 minutach Monarch prowadzilo 3 punktami , majac pilke i ja zgubic a potem jeszcze raz stracic.

Co ciekawe Gamecocks nie maja wypracowanej zadnego schematu gry, graja falowo, w 1 kolejce podejmowali duza ilosc prob biegu az 56! z 174 jardami po ziemi uzyskujac marne 3,1 jarda na bieg. Przy drugim meczu zagrali odziwo dobrze podaniwo 173 jardy. Biegowo dalej byli nedzni.

Wiele problemów z poprzedniego sezonu nie zostało rozwiązanych. Linia ofensywna została przesunięta, gra biegowa wygląda slabo to 2,8 jarda na bieg w dwoch meczach, wiec nie jestem optymistycznie nastawiony do gry po ziemi. Biorąc pod uwagę, jak dużo Gamecocks biegali, nie zrobili żadnej różnicy to sa statystyki powyzej setnego miejsca na lekko ponad 100 druzyn. Podaniwo wygladja lepiej ale rozgrywajacy QB LaNorris Sellers raz rzuca 166 jardow a ze slabszym przeciwnikiem 114 jardow , jego QBR(Oceny) sa slabe 54,5 i 20,1. South Carolina jedynie gra poprawnie w obronie ale najwiekszy test bedzie w ta sobote z LSU.

LSU przystapi do pojedynku z bilansem 1-1 i sa rankingowa druzna na pozycji numer 16 liczaca sie walce o play-offs, wiec porazka nie wchodzi tutaj w gre a przeciwnikow mieli mocniejszych jak chocby minimalna porazka z USC z rankingiem 11. LSU ofensywnie wyglada lepiej niz South Carolina, maja swietnego rozgrywajacego QB Garrett NUSSMEIEREM (ocena Bardzo Dobry -) w dotychczasowych meczach wygląda na bardzo opanowanego i pewnego siebie. Potrafi wykonac wszystkie rzuty w miare precyzyjnie z utalentowana grupa skrzydlowych, z swietnym tight end-em oraz prawdopodobnie najlepsza linia ofensywna w NCAAF. Nalezy rowniez dodac ze ofensywa w wskaznikach Havoc Allowed zajmuje wysokie 5 miejsce co oznacza ze nie dopuszczaja sie bledow w ataku.

Obrona South Caroliny wydaje sie lepsza i jest wyzej a nie az tak wysoko, nalezy dodac ze LSU maja mocniejszy terminarz i sadze ze wszystko rozegra sie na poziomie ofensywy, wystarczy porownac rozgrywajacych LSU i South Caroliny.

  • Garrett Nussmeier (LSU) 610 YDS, 8TD - 1 Strara, 0 sack, QBR 86.05, Passer Rating 175
  • LaNorris Sellers (SC) 280 YDS, 2TD - 1 Strata, 8 Sack, QBR 37.3, Passer Rating 144

Nawet jezeli South Carolina ma lepsza obrone to minimalnie, ale tak nie sadze, mimo tego jest z byt duza dysproporcja w ofensywie, i kwestia czasu jak LSU ucieknie z wynikiem, nie sadze ze gospodarze dotrzymaja kroku LSU, ale co ciekawe Analitycy FPI Projection maja ten mecz 49 do 51% na korzysc LSU ale bukmacherzy daja o wiele wiecej szans na wygranie meczu LSU, ja opieram sie na tym co widzialem poniewaz mecz Kentucky z SC ogladalem i poziom tego meczu byl slaby, Kentucky zagralo koszmarnie, stawiam tutaj na LSU do doubla, powinni pokryc ten HC -7 pkt ale zostawie to.


Mecz poza karta; UCLA - Indiana Niedziela, 01:30

Mecz z poza karty TOP 10 najciekawszych meczy, ale rowniez zapowiada sie elektyzujaco, odpoczywajaca druzyna Niedziwiedzi UCLA z bilansem 1-0 podejmie druzyne Indiany z obydwoma wygranymi, ktora po raz pierwszy odwiedzi domowy stadion gospodrazy Rose Bowl od 1 stycznia 1968 roku, kiedy to Hoosiers przegrali z mistrzami kraju Southern California.

Druzyna UCLA nie jest fawoytem tego meczu odziwo, spread otworzyl sie na -2,5 i zostal przesuniety na -3, nic dziwnego, poniewaz UCLA nie popisala sie w pierwszym meczu sezonu. UCLA miało tydzień wolnego po meczacej oczy wygranej 16-13 na Hawajach 31 sierpnia z druzyna Hawai'i Rainbow Warriors, UCLA przegrywalo przez trzy kwarty aby ostatnia wygrac 6 punktami i wygrac mecz. Teraz szukaja odkupienia, będa chcieli wykazac znaczną poprawe po debiucie trenera DeShaun Foster-a. Rozgrywajacy Bruins Ethan Garbers, student piątego roku, był po prostu beznadziejny w pierwszej połowie meczu w Honolulu i poprawił się na tyle, że Bruins mogli wywalczyć zwycięstwo. Miał 19 z 38 podań na 272 jardy, tylko jedno przyłożenie i dwie stracone piłki. Passer Rating wyniosl 108,3 ale gdy jestes fawrytem na poziomie dwoch posiadan to ta ocena powinna sie krecic blisko 200.

Mecz z Rainbow Warriors na tyle byl zly ze sama druzyna gospodarzy podarowala trzy pilki za darmo a mimo to o zwyciestwo trzeba bylo walczyc do ostatniej kwarty. Oczekiwano, że główny trener UCLA DeShaun Foster i koordynator ofensywy Eric Bieniemy wprowadzą silny atak biegowy, ale sytuacja pod czas meczu, w której Hawaje objęły prowadzenie, doprowadziła do wielu nieudanych prób podań aby gonic wynik. UCLA zrankingowana jest niemal na ostatnim miejscu pod względem wskaźnika akcji, wskaźnika skuteczności ataków i ofensywnych akcji kończących. Dobrą wiadomością dla Bruins jest świetna gra defensywna w statystyce Havoc. Obrona UCLA wymusila dziewięć obronionych podań i dwucyfrową liczbę szarż ukonczyla sukcesem. Zajmuja trzecie miejsce w lidze w Defensive Havoc a najbardziej przyczynil sie do tego Safty Ramon Henderson ktory w swoim debiucie w Bruins, wykonal trzy szarże, jedeno powalenie i jedną przechwyconą piłkę przeciwko gospodarza.

Na innym biegunie jest Indiana, nad druzyna sa same zachwyty mimo ze nie pokonala nikogo ale rozszarpala swoich przeciwnikow nad wyraz efektownie, 33-7 z FIU oraz ostatni mecz 77-3 z Western IL, zdobyli lacznie 110 punktow w dwóch meczach pod wodzą nowego trenera Curta Cignettiego.

Rozgrywajacy Kurtis Rourke opublikowal przecietne liczby, ogolnie w dwoch meczach ale ten drugi na tyle byl kosmiczny ze mogl usiasc i odpoczac. Opublikowal liczby ze srednia 199 passer Rating oraz 75 QBR. Silna strona Ofensywy jest bieg gdzie opublikowali 6,4 jarda na bieg gdzie dobra robote robi Justice Ellison oraz wysoki wskaznik na podanie 12 jardow na podanie. Tutaj nalezy dodac ze Indiana nie popelnia bledow w ofensywie, zajmuja wysokie miejsce w Havoc Allowed, bedac na 27 miejscu gdzie Bruins w tej samej statystyce jest na 106 miejscu. Dlatego ze Indiana zezwolila w ataku na sześć szarz zakonczonych sukcesem przez przeciwnikow w ciągu dwóch meczy tego sezonu. Nalezy zwrocic uwage ze Kurtis Rourke nie rzucił jeszcze żadnej straty, klasyfikujac się w TOP 25 pod względem skuteczności w podania.

Obrona Indiany rowniez jest bez skaz na ten moment, trener Indiany, Curt Cignetti dokonal transferow z James Madisoni dal nowa tozsamosc tej obronie, defensywny wskaźnik Havoc jest w pierwszej dziesiątce. Ta jednostka od tamtej pory terroryzowała ataki Florida International i Western Illinois w dwóch meczach stracili tylko 10 punktow

W ciągu pierwszych dwóch meczów sezonu 2024 drużyna Indiany zrobiła dokładnie to, czego się od niej oczekiwalo, a mianowicie przekonująco wygrała z dwoma słabszymi przeciwnikami, UCLA napewno jest silniejsza od tych przeciwnikow, maja solidna obrone ale nie wykazali sie w ataku, to bedzie ciekawy mecz zobaczyc kto ma racje,czy rozpedzona Indiana poprta duza iloscia pieniedzy obstawijacych, czy UCLA to byl wypadek przy pracy i zatrzymaja Indiane, czy rzeczywiscie sa w zlym miejscu gdzie stracili zaufanie juz po pierwszym meczu.

top 222.png
To ranking 25 najlepszych drużyn w kraju, po dwoch tygodniach rozgrywek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1442
ferguson2 860,3K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: NFL futbol am
Godzina: 02:15
Spotkanie: Miami - Buffalo
Typ: Waddle zdobędzie przyłożenie
Kurs: 2.55
Bukmacher: superbet
Post w dziale:
Analiza: Miami zagra bez podstawowego RB, drugi biegajacy Achane też narzeka na uraz i nie wiadomo czy ostatecznie zagra, więc cała ofensywa będzie spoczywać na dwójce najlepszych skrzydłowych. A to będzie oznaczać długie podania do Waddle'a który świetnie odnajduje się w tego typu zagrywkach, w ostatnim starciu zaliczył za jednym razem 60 yardów i to jest normalność jeżeli chodzi o grę Delfinów w ataku. Myślę, że przy ograniczonej grze biegowej piłka prędzej czy później zostanie rzucona do byłego gracza Alabamy który mam nadzieję zdobędzie touchdown.
 
Ostatnia edycja:
bdenis 106K

bdenis

Użytkownik
Texas Tech Red Raiders vs North Texas Mean Green

Chandler Morris (North Texas) over 269.5 Passing Yards @ 1.74 GO+bet ❌

Morris przekroczył tę granicę w OBU meczach rozpoczynających ten sezon, zdobywając odpowiednio 415 i 322 jardy. Według PFF został sklasyfikowany jako 11. NAJLEPSZY QB w powietrzu, teraz musi stawić czoła bardzo żałosnej obronie Texas Tech. Zajmują 134. miejsce na 134 uczelni w rankingu Pass Coverage według PFF. Atak drużyny z północnego Teksasu uwielbia rzucać piłką i jest 31. drużyną, która wykonała najwięcej podań.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 860,3K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: NFL futbol am
Godzina: 02:15
Spotkanie: Atlanta - Phila
Typ: Darnell Mooney powyżej 36.5 receiving yards
Kurs: 1.85
Bukmacher: go+bet
Post w dziale:
Analiza: Ostatni mecz drugiej kolejki. Mooney dołączył do Falcons w tym sezonie, grając poprzednie sezony w Bears. Notował już spotkania 50+ receiving w przeszłości, jednak przez jego brak regularności często nie potrafił utrzymać dobrych statystyk. Po pierwszym meczu nowego sezonu nie miał zbyt wielu okazji na pokazanie, zaledwie 15 przebiegniętych yardów. Ogólnie większość skrzydłowych zawiodła. Ale Mooney jako WR2 w drużynie ma jutro szansę się odbudować. Liczę, że Eagles podkręca tempo w ataku i zmusi to Atlante do grania podaniami. Mooney i Drake powinni być głównymi odbiorcami podan, ale muszą być bardziej na pewno aktywniejsi niż ostatnio.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1858
bdenis 106K

bdenis

Użytkownik
New York Jets vs New England Patriots

Jacoby Brissett (NE Patriots) under 27.5 Passing Attempts @ 1.74 GO+bet ✅

Patriots mają duże nadzieje co do Drake'a Maye'a, ale Jacoby Brissett pozostaje na razie ich rozgrywającym. Nie jest to efektowna opcja, ale raczej niezawodny weteran, który stanowi znaczną poprawę w stosunku do Maca Jonesa. Brissett dbał o piłkę, nie rzucając przechwytu w żadnym z dwóch pierwszych meczów. Brissett zarządza grą na tym etapie swojej kariery. Patriots nie mają wielu broni na pozycji skrzydłowego, więc Brissett nie ma świetnych opcji, do których mógłby rzucić piłkę, nawet gdyby New England chciało rozciągać grę. Brissett nie próbował wykonać więcej niż 27 podań w żadnym ze swoich dwóch pierwszych meczów, mimo że Patriots przeszli do dogrywki w zeszłym tygodniu. Jets pozwolili na drugą najmniejszą liczbę jardów podań na mecz w lidze w zeszłym sezonie, więc spodziewam się, że Patriots pozostaną konserwatywni w ataku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2087
ferguson2 860,3K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: NFL futbol am
Godzina: 02:15
Spotkanie: NY - NE Patriots
Typ: Austin Hooper powyżej 9.5 receiving yards
Kurs: 1.85
Bukmacher:go+bet
Post w dziale:
Analiza: Patriots kombinują grą z dwoma tight endami i skutkuje to tym że w drużynie NE najlepszymi graczami ofensywni są właśnie TE poza biegaczami. Hooper miał najlepsze statystyki pod względem przebiegniętych yardów z piłką w pierwszym meczu natomiast pierwszy tight end Hunter przebiegł z piłką łącznie ponad 100 yardów w ostatnim spotkaniu. Hooper zagrał słabo tydzień temu ale jutro liczę że się odbuduje. Brissett powinien nadal rzucać do tight endów szczególnie że skrzydłowi nie wyglądają za dobrze i druga sprawa Jets z Saucem na czele będą szczelnie chronić boki boiska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1201
bdenis 106K

bdenis

Użytkownik
Nebraska Cornhuskers vs Illinois Fighting Illini

Illinois Fighting Illini +10 @ 1.67 GO+bet ✅

Illinois, po zdominowaniu Eastern Illinois w swoim pierwszym meczu i zapewnieniu sobie solidnego zwycięstwa nad Central Michigan, okazuje się być odporną i zrównoważoną drużyną. Skuteczność Luke'a Altmyera jako rozgrywającego, szczególnie w grze podaniowej z takimi odbiorcami jak Pat Bryant, daje Illinois ofensywną stałość potrzebną do pokrycia lini. 242-jardowy występ Altmyera przeciwko Central Michigan, w połączeniu z dwoma podaniami na przyłożenie, pokazuje jego zdolność do prowadzenia długich akcji i kończenia w red zone. Defensywna Illinois, która ograniczyła Central Michigan do zaledwie 9 punktów, była kluczowym czynnikiem ich sukcesu. Ich zdolność do powstrzymywania przeciwników w drugiej połowie, widoczna w ich serii 17-3 w ostatnim meczu, powinna pomóc im utrzymać atak Nebraski w ryzach. Podczas gdy Nebraska osiągnęła imponujące wyniki na początku, szczególnie w wygranym 34-3 meczu z Northern Iowa, trzeba jednak zauważyć, że poziom konkurencji, z jaką się do tej pory mierzyli, nie był tak wymagający, jak mecze Illinois. Illinois mierzyło się z ostrzejszą konkurencją i pokazało, że potrafi się dostosować i działać pod presją. Z drugiej strony atak Nebraski, prowadzony przez Dylana Raiolę, był skuteczny, zdobywając 247 jardów podań w ostatnim meczu. Jednak ich tendencja do walki z trudniejszymi defensywami, zwłaszcza tymi, które potrafią wywierać presję na rozgrywającego, jest niepokojąca. Obrona Illinois, choć nie bez wad, udowodniła, że potrafi stanąć na wysokości zadania w kluczowych momentach, zwłaszcza grając jako underdog. Raiola nie mierzył się jeszcze z defensywą tak kompetentną jak Illinois, co sprawia, że linia +8-10 dla Illinois jest korzystną przewagą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1613
bdenis 106K

bdenis

Użytkownik
Auburn Tigers vs Arkansas Razorbacks

Andrew Armstrong (Arkansas) over 77.5 Receiving Yards @ 1.85 GO+bet ✅

Armstrong miał fenomenalny początek sezonu i myślę, że ta tendencja będzie trwała nadal. W obu grach w tym roku przekroczył tę linię z wynikiem 164 i 137 jardów. W każdej grze miał 8+ przyjęć. Na dodatek miał 13+ celów w obu grach w tym sezonie. Taylen Green polegał na nim bardzo w grze podaniowej. Według PFF Armstrong został sklasyfikowany na 20. miejscu wśród najlepszych WR spośród ponad 800 w całym kraju. Jego rozgrywający, Taylen Green, został sklasyfikowany jako 13. najlepszy rozgrywający w powietrzu według PFF i średnio notował 268,7 jardów podań na mecz. W tej grze jest linia na łącznie 56 punktów, a Razorbacks są 2,5 punktami underdogów na wyjeździe. Może to wymusić jeszcze więcej okazji do podań, jeśli będą gonić wynik.
 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 305,8K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
***Karta Zakladow Tydzien IV; NCAAF/NFL by Przemas***
NCAAF & NFL 21-23.09


Texas Tech Red Raiders -3.5 HC @ 1.90 Bet365 (30-22)
Texas Tech Red Raiders vs Arizona State Sun Devils D 21.09 G 21:30



Mecz czwartej kolejki NCAAF, na terenie gospodarzy w Lubbock, Texas Tech(2W-1L) podejmie Arizona State(3-0) i po raz pierwszy będą rywalizować w Big 12. Będzie to piąte spotkanie między uniwersytetami. Obydwa zespoly spotkaly sie po raz pierwszy w 1999, a stan rywalizacji wynosi 2-2.

Sun Devils jest jedną z wiekszych niespodzianek na poczatku sezonu, wygrywajac wszystkie trzy mecze po beznadziejnym sezonie 2023 z bilansem 3W-9L. Jednak nalezy sie pochylic nad ich wygranymi meczami. Na poczatek Mississippi State 1W-2L ktorzy potrafili przegrac z Toledo usiebie. Wygrana z Wyoming bilans 0W-3L, pokonanie Texas State 2W-1L trzema punktami. Ogolnie te mecz po rozgromieniu slabego zespolu Wyoming zakonczyly sie jednym posiadaniem na korzysc Slonecznych Diablow. Nalezy wspomniec ze rzadko jest spotykane aby mniec tak swietna skutecznosc w 4 probie gdzie na 6 prob ukonczyli az 5!, dotego maja +6 pkt gdzie zerowali na stratach przecieniwkow, to moze sugerowac efekt szczescia, poniewaz takie liczby naleza do rzadkosci.

Rozgrywajcay Sam Leavitt ma beznadziejny wskaznik jako podający 107 EPA i mimo ze nie blyszczy w podaniu to nadrabia nogami i tutaj defensywa Texas Tech ma klopot. Texas Tech zezwala na wiele jardow w powietrzu jak i w biegu, o tyle co o gre gora jest mniejsze zmartwienie to przeciwko biegowi beda musieli wziasc sie w garsc i tutaj ma przyjsc z pomoca troche uleczona obrona.

To nie jest Texas Tech, do którego jesteśmy przyzwyczajeni mimo dodatniego bilansu, mieli w tych meczach pecha i wyniki sa slabe, nawet nalezy wspomniec to, ze Red Raiders od początku sezonu zmagali się z największą liczbą kontuzji spośród wszystkich drużyn w kraju. Wygrana w okrojonym skladzie z Abilene Christian jednym punktem po dogrywce, nastepnie mecz przegrany dosc wysoko z Cougars az 21 punktami zamazuje prawdziwy obraz gry Texas Tech, gdzie odnotowali az 4 starty i byli nie poradni w 4 prubie goniac wynik.

Najwiekszym problemem Arizony bedzie ofensywa podaniowa Texas Tech, poniewaz gra gora jest jednym z najlepszych w kraju, osiągając ponad 340 jardów w każdym z trzech meczów. a goscie Sun Devils zezwolili na 268 jardów podań w każdym z dwóch ostatnich meczów i sześć przyłożeń i w tym sezonie zajmuje 97 miejsce pod względem skuteczności zatrzymaniu podań w obronie.

Rozgrywający Red Raiders QB Behren Morton ,ktory w poprzednim sezonie mial problemy z kontuzjami, teraz wygląda na sto procent zdrowego z 974 jardami podań i 10 przyłożeniami w ostatnich trzech meczach. To spory plus dla ofensywy Zach Kittley-a, ktora ma teraz lepszą formacje skrzydlowych.

Najwiekszym pojedynkiem tego meczu beda podania kontra bieg, w futbolu faworyzuje sie podania a Texas Tech, ma solidnego rozgrywajacego i przystapi do tego meczu jako bardziej zdrowsza, pomijajac to ze ich wyniki byly efektem pecha i nie oddajac calosci druzyny, wiec dlatego pipieram ich w tym meczu przeciwko Arizonie, ktora tak naprawde majac bilans 3-0 nie pokonala nikogo wielkiego. Obrona Texas Tech bedzie troche zdrowsza i dobrze wiedza ze musza koncentrowac sie przeciw biegu i pilnowac biegajacego rozgrywjacego jakim jest Sam Leavitt z Arizony State, ten mecz rowniez moze byc o duzym wyniku, jezeli obrony nie podolaja zadaniu co jest mozliwe.

Inne mecze juz bez analizy ktore postawilem, wszystkie mecze jako single, nie mialem czasu aby pisac analizy;


Under 65 pkt mecz x USC Team over 20,5 pkt = 1.92 Bet365 (Mecz 40 pkt, USC 24 pkt)
NCAAF; Double Oklahoma - Tennessee Under & Michigan - USC

West Virginia -1 HC @ 1,90 (32-28)

NCAAF: West Virginia - Kansas G 18:00

NFL; Doubel :

Tennessee Titans ML x Cincinnati Bengals ML = 2.08 Bet365 ( TEN QB jest beznadziejny i Ta OL Titans tak samo, zaklad za bardzo
Tennessee Titans - Green Bay Packers zyczeniowy ze Lewis zagra jakis mecz, moze jakis zagra ale jeden na dziesiec )
Cincinnati Bengals - Washington Commanders


Tennessee Titans - Green Bay Packers

Ten mecz Tennessee Titans z Green Bay Packers, chcialem ominac duzym lukiem, szybko zapominajac o Titans ze wzgledu na beznadziejna gre w ofensywie gospodarzy, ale zmienilem narracje po kilku dniach, ze to moze byc dobry zaklad aby poprzec tutaj Titans. Nalezy zadac sobie pytanie czy Titans tak slabo wygladali w meczu z Jets?, a czy Green Bay byli naprawde tak mocni przeciwko Colts?.

Tennessee nie tylko straciło prowadzenie dwa razy z rzędu z Chicago Bears oraz z Jets tydzien temu, ale w każdym z nich kompromitujaco zezwolili na zablokowanie punt-a i do dzisiaj niewytłumaczalnych strat rozgrywajacego QB Will Levis-a , który zmarnował potencjalne szanse na zwycięstw-a, a jeszcze zeby bylo ciekawiej obydwa mecze zakonczyly sie tym samym wynikim.

Titans mogliby mieć 2-0 w sezonie, a minimum 1-1. Jednak ze względu na wyżej wymienioną nie poradna gre maja bilans, 0-2, ale ostatni mecz nie byl taki zly w ich wykonaniu, bylo widac pewna gre w ich poprawie, mimo ze rozgrywajacy Titans Levis jest dalej tym samym nie pewnym rozgrywajacym to w meczu z Jest uzyskal nawet przyzwoita ocene, z 52,5 wskoczyl na 84.2 passer rating. Mozna powiedziec ze przez glupie bledy przegrali mecz a Jets musieli sie napocic aby wygrac mecz i nastapilo to w drugiej polowie.

Green Bay bedzie dalej grac bez rozgrywajacego Love, ktory jest kontuzjowany, tydzien temu zastapil go rezerwowy QB Willis, ktory podaniwo nie byl zly ale podan bylo jak na lekarstwo. Praktycznie GB przez caly mecz biegali, wykorzystujac swojego Running Backa Josh Jackobs ktory wykrecil po ziemi 151 jardy, GB w tym meczu przeciwko Colts mialo podzial zagran 53 bieg/16 podan. Nalezy wspomniec ze gra Colts i rozgrywajacego Richardsona to byla woda na mlyn dla GB a i tak Colts do ostatniech chiwli byli w grze o zwyciestwo. Richardson odnotowal ocene 29.1 passer rating, to mowi wszystko, byl jednym z najgorszych rozgrywajacych tygodnia drugiego.

Teraz nalezy zadac pytanie jak zagra Green Bay, wiadomo ze beda grac lub moga grac schematycznie, czyli dalej biegac ale na ile to sie uda? Titnas ze sztabem trenerskim napewno widzieli ten mecz z Colts i beda ostrozni w obronie. Oczywiscie GB moze wiecej podawac problem w tym ze Willis nie jest nawet solidnym podajacym, wiec nie bedzie latwo tym razem dla GB, tymbardziej ze;

Obrona Tittans jest dosc solidna i ma jedna z najbardziej ulepszonych formacji w lidze pod wodza nowego koordynatora Dennard Wilson-a. Tennessee ma solidnych cornerback-ów w NFL z Sneedem ,Awuzie i McCrearym. Wiec jest komu kryc przeciw podania, nastepnie plusem jest tutaj ze wiedza jak moze zagrac Packers z Willis-em, którego również dobrze znają po zwolnieniu go przed sezonem. Znają wszystkie jego mocne i słabe strony. Coz ofensywa Titans, nie jest wcale wybitna, a Levis gral pozniej oczekiwan na poziomie szkoły uniwersyteckiej w pierwszych dwóch meczach.

Myślę jednak, że popre tutaj Titans, gdzie postawilem przeciwko im w dwoch pierwszych kolejkach, sadze ze moze byc to dobry dla nich match-up, pod warunkiem ze Levis nie zagra jak debiutant i wykorzysta ofensywe a plan Green Bay z rezerwowym rozgrywajacym , moze byc przewidywalny, coz GB nie zagra nic wielkiego w ostatnim tygodniu, biegajac po boisku, dlatego popre tutaj Titans mimo ze mecz jest o duzym ryzyku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5296
bdenis 106K

bdenis

Użytkownik
Tampa Bay Buccaneers vs Denver Broncos

Tampa Bay Buccaneers -6.5 @ 1.90 GO+bet ❌

Tampa Bay Buccaneers będą starali się pozostać niepokonani, gdy w niedzielne popołudnie w 3. tygodniu podejmą Denver Broncos. Tampa Bay była jedną z najbardziej zaskakujących drużyn w NFL do tej pory — jeśli nie najbardziej zaskakującą obejmując końcówkę poprzedniego sezonu. Baker Mayfield i spółka zawstydzili Washington Commanders 37-20, a następnie udali się do Detroit, aby pokonać wysoko cenionych Lions 20-16. Mayfield kończy 73,5 procent swoich podań na 474 jardy z 5 przyłożeniami i 1 interception. Zarówno Mike Evans, jak i Chris Godwin mają 2 przyjęcia przyłożeń, a Godwin osiągnął już granicę 200 jardów. Na drugim końcu spektrum znajduje się Denver, które nie odniosło zwycięstwa przez 2 tygodnie. Bo Nix był nieudolny, co prawdopodobnie nie powinno dziwić na wczesnym etapie jego debiutanckiego sezonu. Procent skuteczności Nixa jest poniżej 60, a on nie wykonał żadnego podania TD, mimo że został przechwycony 4 razy. Jakby tego było mało, Broncos nie mają nic wspólnego z grą biegową. Nikt poza Nixem nie ma więcej niż anemiczne 40 jardów na ziemi. Uważam, że Tampa Bay wygra ten mecz przynajmniej jednym przyłożeniem, dlatego pierwszy z moich typów na Broncos kontra Buccaneers to drużyna gospodarzy -6,5.

Dodatkowo:

Under 41.5 @ 1.78 GO+bet ✅

Broncos zgromadzili więcej jardów niż tylko 3 drużyny — 1 z innym początkującym rozgrywającym (Caleb Williams z Chicago Bears), 1 z już rezerwowym rozgrywającym (Bryce Young z Carolina Panthers) i 1 z odrzuconym rozgrywającym (Justin Fields z Pittsburgh Steelers). Ponieważ Nix ma problemy i nie otrzymuje żadnego wsparcia ze strony swojego pola obronnego, trudno sobie wyobrazić, aby Denver zrobiło cokolwiek przeciwko solidnej obronie Tampa Bay w 3. tygodniu. Jeśli jest jakaś dobra wiadomość dla drużyny trenera Seana Paytona, to taka, że potrafi trochę grać w obronie. Broncos tracą mniej niż 20 punktów na mecz w 2 wyjściach. Moim zdaniem najlepszym scenariuszem dla Denver jest przegrana w przedziale 24-14. Może to być również coś tak złego jak 31-7. Tak czy inaczej, nie sądzę, aby goście zdobyli wiele punktów w niedzielę. Mój drugi typ na mecz Broncos vs Buccaneers to poniżej 41,5.

Bo Nix (DEN Broncos) over 31.5 Passing Attempts @ 1.82 GO+bet ✅

Rachaad White (TB Buccaneers) over 48.5 Rushing Yards @ 1.93 GO+bet ❌
Rachaad White (TB Buccaneers) over 13.5 Rushing Attempts @ 1.74 GO+bet ❌

Chociaż Broncos nie są dobrą drużyną futbolową, mają kilku zdolnych drugoplanowych graczy, którzy mogą utrudnić zadanie Bucs WRs Mike'owi Evansowi i Chrisowi Godwinowi. To w porządku, ponieważ Baker Mayfield i spółka znajdą inne sposoby, aby to zrobić dzisiaj. White nie znalazł jeszcze strefy punktowej w tym sezonie, ale to zapowiada się na świetny scenariusz gry dla niego w tym starciu. Kenneth Walker III (103 jardy biegu, TD) i duet Najee Harris/Jaylen Warren (111 jardów biegu) obaj przekroczyli 100+ jardów biegu przeciwko Broncos.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2005
bdenis 106K

bdenis

Użytkownik
Cleveland Browns vs New York Giants

Jerry Jeudy (CLE Browns) over 3.5 Receptions @ 1.88 GO+bet ✅

Jerry Jeudy złapał podanie na przyłożenie w swoim debiucie z Browns w 1. tygodniu, ale zakończył z zaledwie trzema przyjęciami na 25 jardów. Pozytywnym aspektem jest to, że miał 8 celów. Jeudy otrzymał sześć kolejnych celów w 2. tygodniu, kończąc z pięcioma przyjęciami na 73 jardy. Z kontuzjowanym Davidem Njoku (kostka), Amari Cooper, Elijah Moore i Jeudy otrzymali co najmniej sześć celów w zeszłym tygodniu. Njoku powinien opuścić co najmniej jeden kolejny mecz, co zmusza Browns do ponownego polegania na swoich szerokich odbiorcach. Ponieważ najlepszy obrońca Giants Deonte Banks prawdopodobnie spędzi dużo czasu, kryjąc Coopera, spodziewam się, że Jeudy będzie ucztował przeciwko reszcie ich rozczarowujących obrońców.

Dustin Hopkins (CLE Browns) over 1.5 FG Made @ 1.85 GO+bet ❌

Giants grają defensywą w stylu „uginaj się, ale nie łam”. W zeszłym tygodniu nie pozwolili Commanders na zdobycie przyłożenia, ale pozwolili im kopnąć aż siedem field goals. Były to głównie łatwe kopnięcia, z czego sześć pochodziło z odległości 40 jardów. Dustin Hopkins wykonał wszystkie trzy próby field goals dla Browns w zeszłym tygodniu, z czego jedna z odległości 53 jardów. W zeszłym sezonie Hopkins trafił idealnie 8 z 8 prób z co najmniej 50 jardów i trafił 91,7 procent swoich prób ogółem. Biorąc pod uwagę potencjalne próby w tym tygodniu, Hopkins powinien z powodzeniem zamienić na punkty co najmniej dwa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1676
bdenis 106K

bdenis

Użytkownik
Tennessee Titans vs Green Bay Packers

Tennessee Titans -3 @ 1.88 GO+bet ❌

To gra rewanżowa Malika Willisa, który poprowadzi Packers do walki w Tennessee przeciwko Titans, a chociaż Green Bay udało się zrobić niespodziankę w zeszłym tygodniu przeciwko Colts, to raczej nie będą mieli tyle szczęścia tutaj. Prawie cały sukces Packers w tym zwycięstwie 16-10 nastąpił na ziemi, Josh Jacobs miał ogromne 32 biegi na 151 jardów, podczas gdy Green Bay biegło z piłką łącznie 53 razy w porównaniu do 14 prób podań Willisa. Prawdopodobnie ponownie będą polegać na swojej grze biegowej, ponieważ Willis nadal nie jest zaufany jako podający na tym etapie, zwłaszcza po tym, jak Tennessee odniosło sukces w powstrzymywaniu Caleba Williamsa i Aarona Rodgersa w tym sezonie. Obrona Titans była solidna w większości, problemy były z atakiem i rozgrywającym Willem Levisem, ale powinni być w stanie utrzymać Green Bay w ryzach. Mówiąc o ataku Tennessee, to Levis najwyraźniej kosztował swoją drużynę przegraną po raz kolejny w zeszłym tygodniu, marnując prowadzenie i pozycjonując się w strefie czerwonej przeciwko Jets,z którymi przegrali 24-17. Jest jasne, że nie jest on długoterminowym rozwiązaniem dla Titans, ale ta drużyna ma nadal wystarczająco dużo talentu w ataku, aby przesuwać i spodziewam się jeszcze większego skupienia na grze biegowej prowadzonej przez Tony'ego Pollarda, która w dużej mierze odniosła sukces w tym sezonie. Pollard zdobył 82 i 62 jardy w biegu w tym sezonie, a plan gry głównego trenera Briana Callahana prawdopodobnie będzie polegał na tym, aby się na tym oprzeć, zamiast pozwolić Levisowi popełniać bardziej kosztowne rzuty. Packers mieli już Saquona Barkleya i Jonathana Taylora, którzy zdobyli ponad 100 jardów biegu przeciwko nim i mogą mieć dalsze problemy w tym dziale. Nie jestem największym fanem Levisa, ale nadal ufam jemu i atakowi Titans bardziej niż Willisowi i Packers. Moim zdaniem najlepszym typem na mecz Packers kontra Titans jest zwycięstwo Tennessee różnicą co najmniej jednego field goal'a.

Dodatkowo:

Tennessee Titans vs Green Bay Packers over 36.5 @ 1.74 GO+bet ✅

Tony Pollard (TEN Titans) over 60.5 Rushing Yards @ 1.85 GO+bet ❌
Tony Pollard (TEN Titans) Anytime TD @ 2.10 GO+bet ❌

2/2 tego sezonu (62 i 82), przegrywając oba mecze, Titans wchodzą do tego meczu jako faworyci z 3 punktami przeciwko Packers. Spears nie trenował w tygodniu dużo, ponieważ zszedł w ostatnim meczu z powodu kontuzji, powiedział, że zagra, ale jest kontuzjowany i nie miał zbyt wielu okazji do intensywnego treningu i przygotowań w tygodniu, jego casz gry powinien być jeszcze bardziej ograniczony. Jeśli Titans będą w stanie objąć prowadzenie w tym meczu, spodziewam się, że będą polegać na Polardzie.
 
Ostatnia edycja:
bdenis 106K

bdenis

Użytkownik
Cincinnati Bengals vs Washington Commanders

Ja'Marr Chase (CIN Bengals) anytime TD @ 2.20 GO+bet ✅

Sugerowany przez Bengals wynik drużyny 27,5 wskazuje, że jeden z gwiazdorskich wide receiverów Bengals, Ja’Marr Chase lub Tee Higgins, znajduje strefę końcową. Gra biegowa Bengals była prawie nieistniejąca w ciągu dwóch gier, osiągając średnio 72 jardy na grę – 3. najgorszy wynik w lidze. Więc naturalnie uważam, że Chase znajdzie strefę końcową po raz pierwszy w tym sezonie przeciwko żałosnej obronie Washington Commanders, która pozwoliła Malikowi Nabersowi na 127 jardów i przyłożenie w zeszłym tygodniu oraz cztery przyłożenia na pozycji wide receivera w 1. tygodniu dla Tampa Bay Buccaneers.
Post automatycznie złączony:

Buffalo Bills vs Jacksonville Jaguars

Brenton Strange (JAX Jaguars) over 28.5 Receiving Yards @ 1.85 GO+bet ❌

Rezerwowy dla Evana Engrama, który jest wykluczony. Został wybrany w drugiej rundzie draftu jako projekt rozwojowy do czasu zakończenia kontraktu Engrama, a on miał go zastąpić, ponieważ TE potrzebują trochę więcej czasu na rozwój W zeszłym tygodniu miał 6 celów, które zamienił na 3 złapane piłki na 65 jardów. Teraz dostaje drużynę Bills, która gra dużo w 2-high coverage, co jest korzystne dla TE Ta drużyna Bills pozwoliła McBride'owi zdobyć 5 złapanych piłek w tygodniu 1, biegnąc na 30 jardów, a także pozwoliła Jonnu Smithowi na 6 i 53 jardy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +722
bdenis 106K

bdenis

Użytkownik
New York Giants vs Dallas Cowboys

CeeDee Lamb (DAL Cowboys) over 79.5 Receiving Yards @ 1.85 GO+bet ✅

Lamb całkowicie rozwalił Giants w swojej karierze. Przekroczył tę linię w 6 z 8 ich meczów w karierze, uzyskując średnio 90 jardów na mecz w tym okresie. Od 2022 roku Lamb przekroczył tę linię w 100% swoich meczów przeciwko Giants (4/4), uzyskując średnio 105 jardów i 7 przyjęć na mecz. Lamb dzieli swój czas w ataku głównie między slot i out wide. W tym sezonie grał 57% swoich zagrań ze slotu i 38% jako zewnętrzny odbiorca. Giants mieli problemy z powstrzymaniem przeciwnych odbiorców w tym sezonie. Przez pierwsze 3 tygodnie pozwolili zewnętrznym odbiorcom na 9. największą liczbę jardów na mecz, a także na 14. największą liczbę jardów na akcję. Choć ich statystyki mogą tego nie pokazywać, defensywa Giants ma problemy na początku sezonu. PFF plasuje Giants na 12. miejscu wśród najgorszych defensyw w lidze w ciągu pierwszych 3 tygodni. W tygodniu 1 Justin Jefferson przebiegł 50 jardów w zaledwie 2 kwartach, zanim Vikings weszli w całkowicie pozytywny scenariusz gry i porzucili podania. W tygodniu 2 Giants zmierzyli się z Commanders i Jaydenem Danielsem, drużyną, która jeszcze nie stworzyła pozorów gry podaniowej. Nadal pozwolili Zachowi Ertzowi na ponad 62 jardy i Noahowi Brownowi na 56 jardów. W tygodniu 3, który może być najdokładniejszym prognostykiem przewidywanych wyników Lambsa, Giants pozwolili Amari Cooperowi na przebiegnięcie ponad 86 jardów i 7 przyjęć. Dwóch najlepszych obrońców Giants jest obecnie wymienionych w raporcie o kontuzjach przed czwartkowym meczem. Andru Philips (łydka) i Adoree Jackson (łydka) nie trenowali w poniedziałek. Nieobecność Philipsa byłaby ogromna dla Lamba, ponieważ był jednym z najlepszych cornerback'ów ligi na początku sezonu 2024. Niezależnie od tego, czy zagra, nie będzie w 100% sprawny, a Lamb jest jednym z najtrudniejszych do kryjcia w lidze.

Dak Prescott (DAL Cowboys) over 1.5 Passing Touchdowns @ 1.65 GO+bet ✅

Giants rozpoczęli sezon mając najgorszą trójkę defensywnych obrońców, a teraz zmagają się z kontuzjami dwóch obrońców, z czego jeden to wyróżniający się debiutant, a bez wątpienia ich najlepszy, Andru Philips. Cowboys nie mają niezawodnej gry biegowej i choć wykorzystują ją do osłabienia presji na podającego, ich siłą jest przede wszystkim gra podaniowa. Giants nie mają możliwości krycia graczy Cowboys, co daje Cowboys jeszcze mniej powodów do rozgrywania ataku z dwoma przeciętnymi running backami. Po ciężkiej porażce w zeszłym tygodniu można spodziewać się, że drużyna Cowboys będzie bardziej zmotywowana i będzie grać z impetem. Dak ma wielu ofensywnych graczy w osobach Lamba, Cooksa i Fergusona, którzy są w stanie wykonać świetną grę. W zeszłym sezonie Dak całkowicie zdominował drużynę Giants, zdobywając 4 przyłożenia.

New York Giants vs Dallas Cowboys over 45 @ 1.83 GO+bet ❌

Czy defensywa Dallas przechodzi pozytywną regresję? Moim zdaniem nie. Zmiażdżenie przez dwa kolejne tygodnie byłoby trudne do opanowania dla każdego programu, a co dopiero przy takiej sprawności, jakiej oczekują w Teksasie. Obrona Mike'a Zimmera wygląda tam na zagubioną, a presja w szatni prawdopodobnie nie pomoże. Zajmują ostatnie miejsce w każdej kategorii obrony przed atakiem, która ma znaczenie, i pozwalają na 3. najgorszy wynik 29,7 ppg. Tylko Rams i Panthers byli bardziej żałośni. Obrona Giants wyglądała znacznie lepiej w 3. tygodniu, ale to było przeciwko niepewnemu Deshaunowi Watsonowi i kulejącej linii ofensywnej Cleveland. Mimo to, bez zbyt wielu jardów na bieg (3,6 jarda na bieg, 3. najgorszy wynik), Cowboys są numerem 1 w NFL w próbach podań na mecz (41), co jest być może zawyżone, ponieważ grali z pozycji przegrywającej przez 2 kolejne mecze, ale jest to również wzorzec, który raczej się nie zmieni. Ratunkiem dla ofensywy Dallas pozostają tacy goście jak CeeDee Lamb i Jake Ferguson, a Dak Prescott czuł się niezwykle komfortowo na stadionie MetLife. Kiedy ostatnio Dak tam przegrał? 11 grudnia 2016. W 6 innych meczach, w których grał na Meadowlands, Dak i jego koledzy z drużyny zdobywali średnio 31 ppg. Cowboys nie będą zadowoleni po tym, co wydarzyło się w 3. tygodniu.

Dodatkowo:

Dallas Cowboys -4.5 @ 1.78 GO+bet ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2065
bdenis 106K

bdenis

Użytkownik
Michigan Wolverines vs Minnesota Golden Gophers

Max Brosmer (Minnesota) over 16.5 Passing Completions @ 1.78 GO+bet ✅

Wydaję mi się, że to za niska linia dla każdej drużyny grającej przeciwko Michigan, która pozwoliła przeciwnikom na następujące wyniki: USC 28/51 (54.9%), ArkSt 26/44 (59.1%), Texas 24/36 (66.6%), Fresno 22/36 (61.1%). Brosmer poczynił duże postępy w ostatnich 3 meczach, a drużyna przeszła na taktykę skupiającą się przede wszystkim na podaniach. W tych meczach zaliczył 22, 16, 24 celne podania. Michigan pozwala na 10. najwięcej podań przeciwnikom spośród 134 drużyn FBS. Ponieważ Wolverines są faworyzowani 9 punktami, prawdopodobnie Brosmer będzie miał pozytywny scenariusz gry w którym będzie gonił wynik.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +617
bdenis 106K

bdenis

Użytkownik
Kansas Jayhawks vs TCU Horned Frogs

Josh Hoover (TCU) over 24.5 Passing Completions @ 1.71 GO+bet ✅

Hoover i Horned Frogs zmierzą się z Kansas w sobotę na wyjeździe. Hoover i ta ofensywa TCU to przede wszystkim ofensywa podaniowa, ze średnią 47 prób podań na mecz (1. w kraju), 31,3 celnych podań na mecz (1. w kraju), 66,67% skuteczności podań (25. w kraju) i 390 jardów podań na mecz (2. w kraju). Można śmiało powiedzieć, że ta drużyna w dużym stopniu polega na podaniach. Ta linia wydaje się być nieco niska ze względu na fakt, że drużyna KU nie oddała wiele w grze podaniowej, zajmując 30. miejsce w większości atrybutów podań. Jednak drużyna KU nie zmierzyła się jeszcze w tym roku z drużyną, która rzucała piłkę z taką ilością i skutecznością, jaką zapewnia ofensywa TCU. Nie zmierzyli się jeszcze z ofensywą, która rzucała piłkę w ponad 50% przypadków, podczas gdy TCU robi to w około 65% przypadków. W ostatnich 17 grach (w tym roku i poprzednim), kiedy drużyny rzuciły ponad 270 jardów podań, linia Hoovera jest ustawiona na 300, przekraczają tę linię w 3/5 grach, przy czym jedynymi 2 niecelnymi podaniami były podcięcie i Garrett Greene rzucający 15/30 na 300 jardów. Kiedy drużyny rzuciły na więcej niż 35 prób, linia Hoovera jest na 40, przekraczają tę linię w 3/4 grach, przy czym jedynym niecelnym podaniem był podcięcie. Kiedy Josh Hoover rzuca ponad 35 prób podań, przekracza tę linię w 3/3 grach i przekracza w 6/8 grach, wliczając w to zeszły rok, kiedy jego jedyne niecelne podania to 24 i 23 podania. Przy domniemanej linii 62,5% jego podań to podania celne, jako starter Hoover miał 66,26% skuteczności podań w swojej karierze i 68,5% skuteczności podań w tym roku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1620
Gy_Gy_Craveel 305,8K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
***Karta Zakladow Tydzien V; NCAAF/NFL by Przemas***
NCAAF & NFL 28-30.09

Baylor -3HC @ 1,90 Bet365
Baylor - BYU 28.09 G 18:00


Baylor - BYU Godzina 18:00

Wiele dziwnych i zaskakujacych rzeczy dzieje sie w NCAAF, gdzie udzial w grze bierze mlodziesz, to mozesz oczekiwac nie oczywistych wydarzen na boisku. I tak w 4 kolejce Baylor przegral z Colorado 38-31 po dogrywce gdzie sekunde przed meczem prowadzili 31-30, ostatni rzut w pole przylozene to jak "zdrowas marjo". Jeszcze wiecej halasu narobila druzyna BYU wygrywajac 38-9 bedac undrdogiem, a krzystala na stratach czy zgubionych pilkach Kansas State. Baylor mimo bilansu 2-2 jest nie znacznym faworytem z BYU, bilanesm 4-0.

BYU mialo sporo korzysci na nie fortunej grze po stronie Kansas State, ktore pokonalo w polu 367 do 241 jardach BYU, piszac prosciej BYU zdobylo 28 punktow w zaledwie przy zdobytych 56 jardaach ataku jak i rowniez Kansas State popełniło sporo bledow co bylo konsekwencja kosztownych kar. BYU nadal będą bez rozgrywającego LJ Martina w tej kolejce, a rozgrywajacy Retzlaff prawdopodobnie jest blsko regresu co do strat. Rzucił dziewięć przyłożeń do zaledwie trzech strat w tym sezonie, mimo że miał tylko pięć glebokich rzutów do sześciu zagrań ktore mogly okazac potencjalnymi stratami. W obronie BYU dobrze sobie radzi przeciwko podania ale owiele gorzej przeciwko biegu.

Baylor tydzien temu powinni byli wygrać i pokryć straty w Kolorado, na rozegraniu bedzie Sawyer Robertson a nie jak wczesniej Dequan Finn gdzie Baylor po prostu rozpoczął sezon z niewłaściwym rozgrywającym, teraz druzyne na QB przejmuje Robertson gdzie zagrywki szybkimi podaniami jest o wiele bardziej funkcjonalna, a poza tym zawodnik ten jest mobilny w grze po ziemi, a to obszar, w którym BYU ma problemy z obroną. Po drugiej stronie pilki, obrona Baylor jest ogólnie lepsza, ponieważ Dave Aranda przewodzi tam ,a Baylor całkiem dobrze radzili sobie z odcinanieod podan ataku Colorado.

Trend; Underdogi ktorzy wygrywali swe mecze a byli pokonywani w polu 100 jardami i wiecej pokrywali tylko w 37% handicap.

Postawie tutaj na Baylor ktore przewaza w obronie i nie znacznie w ataku, mysle tak jakby odwrócić te dwa rezultaty z zeszłego tygodnia, to nie sądzę, żeby Baylor był faworytem , poniewaz gra byla inna a wyniki rozne, czyli Baylor gralo dobrze lecz przegralo, a BYU nie gralo nic lub nic specjalnego a wygralo nie muszac zdobywac duzo jardow. Baylor jest tez w domu, postawie na nich.



Michigan -10HC @1.877 Pinnacle Na własne życzenie w 4q
Michigan – Minnesota 28.09 G 18:00


Michigan – Minnesota Godzina 18:00

Wszyscy widzielismy ten topowy mecz z zeszlego tygodnia, Michigan - USC , ja widzielem, byl to jeden z topowych meczy w dostepnych godzinach dla zwyklego widza. Michigen, obronca tytulu ktorzy przegrali z Texas, baa zostali zmiazdzeni, szukali odkupienia z inna rankingowa druzyna jaka jest USC. Wygrali ten mecz z nie samowita obrona i presja na rywalu, w ostatnim drive zapewniajac sobie wygrana 27-24 , to byl swietny mecz.

muuuul.jpg

Kalel Mullings, mierzący 188 cm i ważący 104 kg, w trzech z pierwszych czterech meczów Wolverines zobywal 8,6 jarda
na bieg, co jest w TOP 20 biegaczy w kraju na zagranie.

Minnesota gra dosc nie rowno, przystapi z bilansem 2-2, mimo ze w 2 i 3 kolejce wygrywali mecze z no name 65-0!, laczac oba wyniki. W ostatniej kolejce, tak naprawde zostali pokonani widoczny sposob przez Iowa 31-14. Minnesota była beznadziejna w grze przeciw biegowi w obronie jest coraz gorzej. Minnesota zezwolila biegaczowi z Iowa, RB Kaleb Johnson, wybiegac ponadn 200 jardów w 21 próbach z trzema przyłożeniami. To tylko bedzie woda na mlyn dla biegacza Kalel Mullings ktory w ostatnich dwoch meczach zdobyl ponad 300 jardow oraz 4 przylozenia.

Jedyna siła Minnesoty może okazać się tutaj bezużyteczna, poniewaz zajmują trzecie miejsce w kraju pod względem skuteczności podań przeciwników. Michigan może nie musieć rzucać piłką, aby wygrać. Będzie dominować w linii obrony i wymusić wiele bledow, gdy bedzie w obronie.

Poprostu problem Minnesoty jest taki, że tegoroczna wersja Michigan jest bardzo podobna do Iowa, tylko z większą liczbą talentów NFL w obronie. To przerażająca koncepcja dla Minnesoty, która właśnie została pokonana 17 punktami na własnym stadionie przez znacznie mniej utalentowaną drużynę Iowa.

Idac takim tokiem logicznego rozumienia i widzac jak gra ostatnio Michigan, trudno jest nie poprzec tutaj gospodarzy, ktorzy moga wygrac dwuctfrowym wynikiem, jest duza rozbieznosc na boisku a Minnesota bedzie miala tutaj problemy.


Georgia -1HC @ 1.90 Bet365 podwójna stawka - komedia
Alabama – Georgia 29.09 01:30


Alabama – Georgia G 01:30

Mecz Kolejki , sezonu? chcialem napisac tutaj wieksza analize, mecz ten mozna okreslic jak rzut moneta, mozna podac argumenty za jedna jak i druga druzyna, ja stawiam tutaj na Georgie, tak na ta Georgie ktora przez lata dostawal w leb od Alabamy. Wiem ze ostatni wystep Georgii byl slaby i mieli pokryc handicap na ktory sam stawialem, teraz obie ekipy wracaja po tygodniowym wolnym. Stawiam na Georgie ktora pala zemsta, a nie chce stawiac przeciwko wscielkej Georgi, ktora jest faworytem bukmacherow do tytulu obok Oregonu, chodz teraz sie to zmienilo i jest Ohio State. Po zatym rozgrywający drużyny Georgia Carson Beck powinien mieć mnóstwo okazji do atakowania tej defensywy w ciągu calego meczu, szczególnie pracując za doskonałą linią ofensywną Georgii.

alab22222.png

Linia sie tutaj przesunela z -2,5 na -1 , wiem ze Alabama jest wspierana i lubiana przez pieniadze publiczne, co ciekawe Alabama jest pierwszy raz od 2007 roku Underdogiem w tym meczu ,stawialem czesto w tych meczach na Alabame jezeli mialem ku temu powody ale teraz postawie na Georgie ktora szuka zemsty i sadze ze Alabama jest ku zmierzchu sukcesow, ten mecz trzeba zobaczyc.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +720
bdenis 106K

bdenis

Użytkownik
Carolina Panthers vs Cincinnati Bengals

Ja'Marr Chase (CIN Bengals) over 73.5 Receiving Yards @ 1.85 GO+bet ✅

Bengals z bilansem 0-3. W końcu zobaczyliśmy starego Chase'a w ostatnim meczu, gdy zmiótł defensywę Commanders na 118 jardów w 6 przyjęciach. W końcu zobaczyliśmy, jak jego ADOT po raz pierwszy w tym sezonie wzrósł powyżej 10, a 4 z jego 6 przyjęć dało 15+ jardów. Panthers to jeden z zespołów w lidze, w którym najwięcej jest stref. Na początku sezonu Panthers stosowali strefowe krycie w 75,4% defensywnych zagrań, co daje im 10. najwyższy wskaźnik w lidze. Pomimo częstotliwości stosowania krycia, Carolina zajmuje 28. miejsce w klasyfikacji drużynowego krycia w strefie według PFF. Pozwalają również na 6. największą liczbę jardów na zagranie w kryciu (7,18). Spread na tę grę wynosi zaledwie 4,5 na korzyść Bengals. Wierzę, że Panthers pod wodzą Andy'ego Daltona mogą być więcej niż konkurencyjni, zwłaszcza przeciwko słabej obronie Bengals. Bengals również podawali z najwyższą częstotliwością w lidze, prowadząc w NFL pod względem częstotliwości podań ponad oczekiwania (6,1) w ciągu pierwszych 3 tygodni. Nawet jeśli zobaczymy, że obejmą wczesne prowadzenie, wierzę, że Cincinnati będzie kontynuować rzucanie, szczególnie biorąc pod uwagę ich początek 0-3.

Dodatkowo:

Cincinnati Bengals -4.5 @ 1.83 GO+bet ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +416
Do góry Bottom