>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2020/21

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Muszę przyznać że ci goście w studio TVP Sport bardzo pozytywnie zaskakują (oprócz Kurzajewskiego, wiem że ktoś musiał być z TVP ale oni by sobie sami dali radę), z humorem, na luzie, ale tez merytorycznie. Ten gość od analiz też widać że ma dryg do tv, zero tremy, dobra gadka, jakiś żarcik. Może objawiły się nowe talenty telewizyjne, tylko co oni by mieli komentować oprócz SB? Chyba to jednak jednorazowy wyskok w TVP. Komentatorzy tez bardzo na plus, ten Kazula może mniej biegły jeśli chodzi o mówienie na antenie, ale merytorycznie obaj potrafią sprzedać przystępnie ten przeciez nie najłatwiejszy w odbiorze sport.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Obejrzalem tylko studio na poczatku przed meczem to nawet okej, z nam te osoby z roznych audycji(Radiowych) czy z portali internetowych, fajnie osoby i maja wiedze. Coz u nas to sport niszowy malo kto sie tym interesuje az dziw ze final pokazali w TV bo wczesniej to nawet finalu nie bylo, ogolnie ja ogladam na Game Passie , poniewaz ja interesuja sie ta liga i w tym szonie obejrzalem ponad 100 meczy. Co do telewizji to nie mialbym szans , bo nie ktore mecz ogladam z odtworzenia, ale sadze ze powinni u nas pokazywac w TV NFL, coz ale ktos to podiczyl i doszedl do wniosku ze to nie oplacalne jest i tyle.

Co mieli by komentowac?, TVP Sport moglo by wykupic Polska Lige Futbolu Amerykanskiego, to kosztowalo by ich grosz bo na pewno i ogladalnosc byla by zalosna ale ja bym obejrzal sobie nie jeden mecz w kolejce jezeli profesjonalnie by bylo pokazywane, wiec te osoby mieli by co komentowac a telewizja by pomogla rozpoularyzowac ta dyscypline i na pewno kilka % by sie zaczelo interesowac nasza liga a to by pomoglo zachceci wiecej osob przyjscia na stadion, moze nie od razu ale w kontekscie kilku lat ta dyscyplina by sie rozwinela pod kilkoma wzgledami i sponsorow by przyciagla i kasa byla by lepsza dla graczy jak i na transfery to by podnioslo poziom tej dyscypliny a za tym poszli by kibice to wszystko by sie na krecilo ale czy tak bedzie? hmm , to by kosztowalo TV grosze na poczatek a by pomoglo tej dyscyplinie.

Naprzyklad ja pracuje z takim Wegrem a Wegry sa o wiele mniejszym krajem i wyobraz sobie tam liga jest normalnie pokazywana , dwa mecze w nidziele , retransmisja meczu tego z czwartku na piatek i co ? i sie oplaci ale nie u nas , dziwne.


2021-02-08 03_17_27-Window.png
I jak tutaj nie ufać żonie :) a jak podałem jej wynik na początku meczu to myślała ze jest juz koniec meczu 😂 , właśnie to jest szczescie w bukmacherce jak nie ma sie "zielonego" pojęcia :) ( A z HC to ja juz jej podpowiedzialem aby jej zwiekszyc potencjalny zysk :) )
 
Ostatnia edycja:
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Wykupienie praw do chociażby naszych rodzimych rozgrywek to jest mały problem, w zasadzie mogliby to zrobić ot tak, tylko że nie o to tutaj chodzi. Sprawa się rozbija o wyprodukowanie sygnału w takim przypadku a to są niemałe koszta, a przy znikomej oglądalności wątpię w to że ktoś z TVP Sport będzie się w to bawił. Można bombardować Szkolnikowskiego na Twitter pytaniami jaka była oglądalność i czy był to jednorazowy wyskok w temacie NFL, czy Superbowl zagości na stałe. Kiedyś mówił że pokazywanie NBA z racji kosztów to gra nie warta świeczki, wątpię żeby prawa do pokazywania NFL sprzedawały się taniej. Dla mnie jako laika w tym sporcie to akurat fajna sytuacja, że pokazali dzisiejszy mecz, bo studio było przystępne, komentatorzy fajnie objaśniali co się dzieje na boisku. TVP Sport to akurat bardzo dobra odnoga "państwowej" telewizji, odkąd Szkolnikowski się za to zabrał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wykupienie praw do chociażby naszych rodzimych rozgrywek to jest mały problem, w zasadzie mogliby to zrobić ot tak, tylko że nie o to tutaj chodzi. Sprawa się rozbija o wyprodukowanie sygnału w takim przypadku a to są niemałe koszta, a przy znikomej oglądalności wątpię w to że ktoś z TVP Sport będzie się w to bawił. Można bombardować Szkolnikowskiego na Twitter pytaniami jaka była oglądalność i czy był to jednorazowy wyskok w temacie NFL, czy Superbowl zagości na stałe. Kiedyś mówił że pokazywanie NBA z racji kosztów to gra nie warta świeczki, wątpię żeby prawa do pokazywania NFL sprzedawały się taniej. Dla mnie jako laika w tym sporcie to akurat fajna sytuacja, że pokazali dzisiejszy mecz, bo studio było przystępne, komentatorzy fajnie objaśniali co się dzieje na boisku. TVP Sport to akurat bardzo dobra odnoga "państwowej" telewizji, odkąd Szkolnikowski się za to zabrał.
Fakt, coś tam się ruszyło w TVP jesli chodzi o sport za tego Szkolnikowskiego. Najpierw jeden mecz Ekstraklasy z kolejki, potem boks i gale Borka (w pakiecie z całą ferajną ekspertów, co chyba było nawet wazniejsze) i najwazniejsze gale światowe. Ostatnio ręczna na chybcika w trakcie MŚ, czy Dart po sukcesach Ratajskiego i to chyba będzie szersze pokazywanie niż tylko MŚ. Pytanie ile on za to płaci? Pewnie nie mało, ale jesli na to mają iść te 2mld na TVP to ja jestem za, tylko że to pewnie ułamek ułamka. Snookera też więcej pokazują, kilka turniejów w sezonie których nie ma Eurosport, tak że w sumie można legalnie w Polsce obejrzeć wszystko ze snookera.

Co do NFL to dobrze jak się skończy na tym że co roku będzie transmitowany Super Bowl i to by było nawet dużo. Bo jednak cena praw do NFL plus różnica czasu (wszystkie mecze w nocy) sprawia że to się po prostu nie spina. Janusz z Grażynką jednak wolą pooglądać sobie skoki do obiadku w niedzielę niż czekać na jakieś amerykańskie wynalazki :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Fakt, coś tam się ruszyło w TVP jesli chodzi o sport za tego Szkolnikowskiego. Najpierw jeden mecz Ekstraklasy z kolejki, potem boks i gale Borka (w pakiecie z całą ferajną ekspertów, co chyba było nawet wazniejsze) i najwazniejsze gale światowe. Ostatnio ręczna na chybcika w trakcie MŚ, czy Dart po sukcesach Ratajskiego i to chyba będzie szersze pokazywanie niż tylko MŚ. Pytanie ile on za to płaci? Pewnie nie mało, ale jesli na to mają iść te 2mld na TVP to ja jestem za, tylko że to pewnie ułamek ułamka. Snookera też więcej pokazują, kilka turniejów w sezonie których nie ma Eurosport, tak że w sumie można legalnie w Polsce obejrzeć wszystko ze snookera.

Co do NFL to dobrze jak się skończy na tym że co roku będzie transmitowany Super Bowl i to by było nawet dużo. Bo jednak cena praw do NFL plus różnica czasu (wszystkie mecze w nocy) sprawia że to się po prostu nie spina. Janusz z Grażynką jednak wolą pooglądać sobie skoki do obiadku w niedzielę niż czekać na jakieś amerykańskie wynalazki :)
Dlatego ja złego słowa nie powiem o TVP Sport odkąd wziął to Szkolnikowski. Co do tych 2mld to nie raz już tłumaczył jak to się ma do jego odnogi reżimówki i każdy zdroworozsądkowy człowiek ma pojęcie jak to wygląda i na jakie kwoty może on sobie liczyć z takiej dotacji. W każdym razie niewiele, a tak jak piszesz on naprawdę dużo zrobił i ja osobiście znajduję tam czasem coś dla siebie. Sporo na temat praw i kosztów powiedział w hejtparku na kanale sportowym, warto sobie odpalić i zobaczyć, oczywiście kwotami nie sypał, ale można się domyśleć o jakich pieniądzach rozmawiamy. Prawda jest taka, że jak im to chwyciło dzisiejszej nocy to i za rok możemy się spodziewać. Na Twitter wiem że jest gość, ale nie pamiętam jak się nazywa i on podaje jakie były oglądalności, może poda i tym razem. Podsumowując dzisiejszą noc, to nawet mogę już zacząć oglądać NFL na strimkach, mniej więcej czaje bazę o co chodzi dzięki komentatorom :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Dlatego ja złego słowa nie powiem o TVP Sport odkąd wziął to Szkolnikowski. Co do tych 2mld to nie raz już tłumaczył jak to się ma do jego odnogi reżimówki i każdy zdroworozsądkowy człowiek ma pojęcie jak to wygląda i na jakie kwoty może on sobie liczyć z takiej dotacji. W każdym razie niewiele, a tak jak piszesz on naprawdę dużo zrobił i ja osobiście znajduję tam czasem coś dla siebie. Sporo na temat praw i kosztów powiedział w hejtparku na kanale sportowym, warto sobie odpalić i zobaczyć, oczywiście kwotami nie sypał, ale można się domyśleć o jakich pieniądzach rozmawiamy. Prawda jest taka, że jak im to chwyciło dzisiejszej nocy to i za rok możemy się spodziewać. Na Twitter wiem że jest gość, ale nie pamiętam jak się nazywa i on podaje jakie były oglądalności, może poda i tym razem. Podsumowując dzisiejszą noc, to nawet mogę już zacząć oglądać NFL na strimkach, mniej więcej czaje bazę o co chodzi dzięki komentatorom :D
Podał na Twitterze, że TVP Sport był na 18 miejscu pod względem oglądalności pomiędzy 00:19 a 01:59 dzisiejszej nocy...
 
P 213

pln123

Użytkownik
Co do NFL to dobrze jak się skończy na tym że co roku będzie transmitowany Super Bowl i to by było nawet dużo. Bo jednak cena praw do NFL plus różnica czasu (wszystkie mecze w nocy) sprawia że to się po prostu nie spina. Janusz z Grażynką jednak wolą pooglądać sobie skoki do obiadku w niedzielę niż czekać na jakieś amerykańskie wynalazki :)
Jak wszystkie mecze w nocy? Mecze sezonu zasadniczego zaczynają się w południe czasu lokalnego czyli 19:00 czasu polskiego.
Większość (pewnie tak z 6,7), później w zależności od strefy o 22, 22:30 (3 spotkania) i w "prime time" w stanach 2 mecze lub 1 w zależnośći od kalendarza spotkań (u nas 1 lub 2 w nocy), także nie jest tak źle, ale zgodzę się, że Janusz z Grażynką jednak mają inne priorytety.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Podał na Twitterze, że TVP Sport był na 18 miejscu pod względem oglądalności pomiędzy 00:19 a 01:59 dzisiejszej nocy...
To pokazuje jak żałosna była oglądalność tego meczu, co to jest Zoom TV :) to są jakieś reklamy? a te Polo TV to rozumiem ze disco polo. Puls 2 😂 . Ten mecz obejrzaly osoby które się interesują futbolem Amerykańskim, a i tych było mniej, bo wybrali transmisje z komentarzem Amerykańskim tak jak naprzyklad ja . - Słabo, żona tez nie wie co to jest Zoom TV , sprawdzilem to jakies seriale/kabarety, szczerze przeciez nie ktore z tych kanalol sa na pozycjach setnych w dekoderach aby je wybrac :) Moim zdaniem to slabiutki wynik. (Mecz w nocy, ludzie wola isc spac bo nastepnego dnia do roboty)
 
Otrzymane punkty reputacji: +138
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom