>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NFL 2007

Status
Zamknięty.
grzesio 62K

grzesio

Forum VIP
Sezon ruszył , pierwsza kolejeczka za nami a oto wyniki

NO 10 @ IND 41
MIA 13 @ WAS 16
PHI 13 @ GB 16
TEN 13 @ JAC 10
DEN 15 @ BUF 14
KC 3 @ HOU 20
NE 38 @ NYJ 14
PIT 34 @ CLE 7
CAR 27 @ STL 13
ATL 3 @ MIN 24
DET 36 @ OAK 21
TB 6 @ SEA 20
CHI 3 @ SD 14
NYG 35 @ DAL 45
BAL 20 @ CIN 27
ARI 17 @ SF 20
 
grzesio 62K

grzesio

Forum VIP
Odemnie coś na 2 kolejke

Jacksonville Jaguars -10.5 @ 2.06

Ladny kurs na Pinnie i w dodartku nisko ustawiona linia handicapu , w dodatku Jaguary graja u siebie.
Obydwie druzyny pzregraly pierwsze mecze , ale Jacksonville 3 punktami , prez przegrana w 3 czesci 7-0. Dobrze zagral QB Jaguarow Garrard.
Atlanta pzregrala na wyjezdzie z Wikingami 24-3 i w tej kolejce znow bedzie musiala grac na wyjezdzie. Vick jak wiadomo zgraniety za walki psow i niema kto grac , Atalnta z Wikingami zodbyla punkty jedynie po Field Goalu.
Linia UO 34.5 - jak dla mnie niziutka troszke , ale wiadomo ze niebedzie strugany wynik w okolicach 60 punktow , prog niski poniewaz Jacksonville ma dobra defensywe , a Falcons bedzie dotsrczycielem zwyciestw jak dla mnie.

Ja na NFl znam sie niezabardzo , ale taki typ mi sie rzucil w oczy. Od 1999 roku na 6 meczy tylko 2 zwyciestwa Jaguars , ale po tym co sie dzialo osttanio , razcej ta seria bedzie sie wyrownywac wg mnie.
 
cineklodz 0

cineklodz

Użytkownik
typ na 3 kolejke:

New England Patriots [-16,5]- Buffalo Bills | 1.85 | Unibet ✅

Gospodarze beda zdecydowanym faworytem niedzielnego spotkania. Na wlasnym boisku nie przegrali z Bills&#39;ami od 2003 roku. Szesc ostatnich pojedynkow rostrzygnietych na korzysc Patriots&#39;ow. Oba zespoly zaczely rozgrywki w zupelnie inny sposob. Gospodarze- 2 wysokie zwyciestwa, goscie- 2 porazki. Prawdopodobienstwo trafienia oceniam na 8/10.
 
cineklodz 0

cineklodz

Użytkownik
4 kolejka.
1. Dallas Cowboys [-13] - St Louis Rams | 1.85
2. Minnesota Vikings - Green Bay Packers [-2,5] | 1.91

prawdopodobienstwo trafienia kazdego z typow oceniam na 7/10
 
cineklodz 0

cineklodz

Użytkownik
5 kolejka.
Green Bay Packers [-3] - Chicago Bears | 1.80 | wynik: ?
Krotko: Zdecydowanym faworytem spotkania sa gospodarze. Na wlasnym boisku spisuja sie znakomicie. 2/2 zwyciestwa mowia same za siebie. Goscie na wyjazdach spisuja sie bardzo slabo. 2 rozegrane mecze i 2 porazki. W meczach tych zespolow padaja dosc niskie wyniki, wiec alternatywnym typem jest under.
New Orleans - Carolina | 2.61 | wynik: ?
Gospodarze bardzo wysoko przegrali pierwsze 3 mecze tego sezonu z ligowymi &#39;sredniakami&#39; (31-14 z Tennessee Titans, 14-31 z Tampa Bay Buccaneers i 41-10 z Indianapolis Colts). Na calej linii zawodzi zarowno atak jak i defensywa. Goscie nie spisuja sie rewelacyjnie, ale oba wyjazdowe spotkania rozstrzygneli na swoja korzysc. Kurs jak najbardziej zacheca do grania.
 
cineklodz 0

cineklodz

Użytkownik
5 kolejka.
Green Bay Packers [-3] - Chicago Bears | 1.80 | wynik: 20-27
Krotko: Zdecydowanym faworytem spotkania sa gospodarze. Na wlasnym boisku spisuja sie znakomicie. 2/2 zwyciestwa mowia same za siebie. Goscie na wyjazdach spisuja sie bardzo slabo. 2 rozegrane mecze i 2 porazki. W meczach tych zespolow padaja dosc niskie wyniki, wiec alternatywnym typem jest under.
New Orleans - Carolina | 2.61 | wynik: 13-16
Gospodarze bardzo wysoko przegrali pierwsze 3 mecze tego sezonu z ligowymi &#39;sredniakami&#39; (31-14 z Tennessee Titans, 14-31 z Tampa Bay Buccaneers i 41-10 z Indianapolis Colts). Na calej linii zawodzi zarowno atak jak i defensywa. Goscie nie spisuja sie rewelacyjnie, ale oba wyjazdowe spotkania rozstrzygneli na swoja korzysc. Kurs jak najbardziej zacheca do grania.
niestety tylko jeden typ trafiony.
 
fray 0

fray

Użytkownik
Pytanie do znawców NFL. Co myslicie o typie Buffalo Bills - Dallas Cowboys i na Dallas i handi ? Ponoc w Bufflo duzo kontuzji, jeżeli dobrze się orientuję.
 
ted 11,5K

ted

Forum VIP
tak ale malo znaczacych, jedynie QB Losman nie zagra, jednak swoj pierwszy mecz wygrali pod wodza Edwardsa, bardziej proponowalbym over bo linia dosc niska, bodajze 43.
 
D 0

dman

Użytkownik
Pytanie do znawców NFL. Co myslicie o typie Buffalo Bills - Dallas Cowboys i na Dallas i handi ? Ponoc w Bufflo duzo kontuzji, jeżeli dobrze się orientuję.
Gram dziś na Bufflo +10.5
A oto kilka statystyk.
4-0 Game Five if W-L % is &lt; .500
9-3 non conf dogs 4 &gt; pts
JAURON: 11-1 non div HD (1-0 this year)
 
grzesio 62K

grzesio

Forum VIP
Ja mysle ze Dallas dzis wygra. WR i RB maja dobrych , Barber , Owens , ROmo dadza rade dzis.
Jedyny minus to to ze wyjazd.
handi niegram bo sie mozna przejechac.
Romo - prawie 1200 Yardow , 11 TD , mowi za siebie , a w Buffalo nic iekawgo niema , linia niska , ozna zagrac za mala stake overka
 
D 0

dman

Użytkownik
hehe. powiedz mi co wywnioskowales z tych statystyk?
4-0 w meczu nr 5. Jeżeli dotychczasowe wyniki są mniejsze niż 50 procent wygranych.
9-3 poza konferencją jeżeli bills są underdogiem powyżej 4 pkt.
Jauron 11-1 w poza konferencyjnych meczach kiedy bills są wysokim underdogiem (1-0 w tym sezonie).
Ps.
Dallas nie miało nawet szans na &quot;pokrycie&quot; linii.
Pozdrawiam
 
grzesio 62K

grzesio

Forum VIP
Taki staty mało co mówią
Co powiesz jak bedzie mecz Colts - Steelers , albo Patriots - Colts ?? Staty mało co powiedzą.
Cowboys mają siłe i zawodników i mogą zajsc daleko.
 
K 0

komorokoro

Użytkownik
Taki staty mało co mówią

Co powiesz jak bedzie mecz Colts - Steelers , albo Patriots - Colts ?? Staty mało co powiedzą.

Cowboys mają siłe i zawodników i mogą zajsc daleko.
W zasadniczym nie bedzie pojedynków Colts - Steelers,
Cowboys - Steelers więc odpada nam myslenie a Patriots z Dallas już w niedzielę więc się dowiemy czy staty nam pomagają czy nie.

Z mojej strony po tych wszystkich numerkach wybieram New England -5,5 i under
A to czy trafi się typ pisząc opowiadanie czy kilka statów które typującemu wydają sie mocne jest bez znaczenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom