>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Next Team to Score [LIVE]

ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
FC Midtjylland - OB - 1.68 ⛔
Gospodarze cisnęli od początku, na chwilę oddali inicjatywę w 10 min., żeby później już do końca pierwszej połowy groźnie atakować, a tu jedna akcja OB i pozamiatane
Trafione: 12
Porażki: 3
Wycofane w trakcie: 9

Stan konta: ✅ 6.24j

Stan konta w przypadku gry back&#39;iem: 10.84 ✅

W przypadku gry HT/FT: Mamy 10 wejść i 14 porażek. Przyjmując kurs 4.0, mamy +12.95j✅
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Numancia - Zaragoza +0.95 ✅

Trafione: 13
Porażki: 3
Wycofane w trakcie: 9

Stan konta: ✅ 7.19j

Stan konta w przypadku gry back&#39;iem: 11.67 ✅

W przypadku gry HT/FT: Mamy 10 wejść i 15 porażek. Przyjmując kurs 4.0, mamy +11.95j✅
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Sion - Basel ✅ 0.95
Verona - Fiorentina - 1.6 ⛔
Trafione: 14
Porażki: 3
Wycofane w trakcie: 9

Stan konta: ✅ 6.54j

Stan konta w przypadku gry back&#39;iem: 11.31 ✅

W przypadku gry HT/FT: Mamy 10 wejść i 17 porażek. Przyjmując kurs 4.0, mamy +9.95j✅
Inaczej: Basel (kierując się przedmeczowym kursem ok. 1.7 - 1.8), nie był zdecydowanym faworytem, a mocno przycisnął, także zdecydowałem zagrać i jeśli oddałby inicjatywę Sion, wychodziłbym od razu.
A w meczu Fiorentiny niespodzianka, Fiora zdecydowanie przeważała, zagrałem i... kilkadziesiąt sekund później padł gol. Trudno.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Muszę wrzucać więcej spotkań, na co dziś nie spojrzę, co nie ciśnie od początku - szybko wsadza gola. Przed chwilą Eibar i Genk. Trudno, jedziemy dalej...
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
San Jose - Columbus -0.02 ⛔
Po wycofaniu, w 44 min. Columbus strzela, także notujemy wygraną w przypadku gry back&#39;iem.
Trafione: 14
Porażki: 3
Wycofane w trakcie: 10

Stan konta: ✅ 6.52j

Stan konta w przypadku gry back&#39;iem: 12.78 ✅

W przypadku gry HT/FT: Mamy 10 wejść i 18 porażek. Przyjmując kurs 4.0, mamy +8.95j✅
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
FC Nordsjaelland - Esbjerg ⛔ 0.04
Po wycofaniu Esbjerg strzela w 44 min., czyli po raz kolejny weszłoby grając back&#39;iem plus HT/FT - utrzymujemy całkiem przyzwoity wynik plusowy.
Trafione: 14
Porażki: 3
Wycofane w trakcie: 11

Stan konta: ✅ 6.48j

Stan konta w przypadku gry back&#39;iem: 13.78 ✅

W przypadku gry HT/FT: Mamy 11 wejść i 18 porażek. Przyjmując kurs 4.0 (2.8j na czysto) , mamy +11.75j✅
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Reading - Leicester - 1.6 ⛔
Trafione: 14
Porażki: 5
Wycofane w trakcie: 11

Stan konta: ✅ 4.88j

Stan konta w przypadku gry back&#39;iem: 12.78 ✅

W przypadku gry HT/FT: Mamy 11 wejść i 19 porażek. Przyjmując kurs 4.0 (2.8j na czysto) , mamy +10.75j✅
 
A 498

addam44

Użytkownik
Ale czym sie sugerowales grajac przeciw Reading?
Nie uznanym golem dla gosci?
Bo akurat obserwowalem ten mecz ale ja chcialem postawic cos na gospodarzy ale przez 10min nie widzialem przewagi zadnej strony wiec odpuscilem a tu akurat strzelili.
Prowadzisz wg.mnie -jak juz pisalem-najciekawszy watek w&quot;systemach&quot;.Ale trzeba miec do niego &quot;oko&quot;.Bo w 10-15min trzeba ocenic czy warto i na kogo postawic.A to moze byc zludne-niemniej idzie Ci????
A przy okazji-ile Ci na Betfair pobieraja marzy?Wciaz 5% ?Bo jakis czas temu wysylali maile ze podwyzszaja do 6.5%
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Pobierają mi 5%.
Dotychczas grałem spotkania, w których jeden z zespołów zdecydowanie przeważał. Gdybym jednak chciał skupić się tylko na takich, okazje do gry mógłbym policzyć na palcach obu rąk tygodniowo. Ostatnio przeszło mi obok nosa kilka dobrych okazji z uwagi na fakt, iż czekałem, nie będąc pewnym czy zagrać (a później padał gol w odpowiednią stronę). Na razie jestem na etapie prób, błędy będą pojawiać się, oby zostały jak najszybciej wyeliminowane.
Zastanawiam się czy twardo nie grać wyłącznie lay&#39;ów maksymalnie do 2.5, skupić się na drużynach, których kursy meczowe są praktycznie równe i grać back&#39;iem. Wówczas wystarczyłaby skuteczność 50%.
W meczu Reading Leicester co prawda nie przeważało zdecydowanie, ale według mojej subiektywnej oceny byli bardziej agresywni, szybsi, a krótko zanim puściłem lay&#39;a -przeprowadzili bodajże dwie, trzy ciekawe akcje, na tym się opierałem.
 
A 498

addam44

Użytkownik
A potrafilbys sie cofnac pamiecia i zapiskami wstecz i sprawdzic jakby wygladala Twoja skutecznosc gdybys minione mecze zagral zamiast lay next gol to lay te druzyny w HT?Zobowiazanie bylo by wieksze ale w wypadku remisu do przerwy wygrywasz.
No i wtedy moglbys mysle grac wiecej meczy.
No i-poniewaz czesto &#39;&#39;Twoje&quot;druzyny po wycofaniu sie z gry jednak wygrywaly w HT czy nie warto by pomyslec o DNB w HT...Na remis stawka tylko jako zwrot a reszta na naszego faworyta.Poniewaz na remis w HT kurs po ok.10min bylby ok.2.00 a na wygrana ktorejs z druzyn ok.4.00(przy wyrownanych druzynach) to rzeczywista wygrana byla by ok.kursu 2.
 
Do góry Bottom