>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Newsy , transfery , ciekawostki Primera Division 2010/2011

Status
Zamknięty.
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Kontuzja Khediry, 2 - 3 tygodnie przerwy

Jak poinformowała oficjalna strona internetowa Realu Madryt, rezonans magnetyczny wykonany dzisiaj na Samim Khedirze wykazał naderwanie II stopnia w mięśniu biodrowo-lędźwiowym lewego uda Niemca. Przewidywany czas rekonwalescencji 23-letniego defensywnego pomocnika wyniesie od dwóch do trzech tygodni.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Ronaldo nie zagra z Santanderem i Herculesem
Cristiano Ronaldo po raz pierwszy w tym sezonie zszedł z boiska przed końcem meczu. Napastnik Realu Madryt odniósł kontuzję, przez co nie mógł kontynuować dalszej gry. W piątek o godzinie 10:00 przeszedł szczegółowe badania. - Mam nadzieję, że do niedzieli będzie wszystko w porządku i będę mógł pomóc drużynie - napisał na swoim twitterze piłkarz.
- Kontuzja nie jest poważna. Byliśmy pewni zwycięstwa i nie było potrzeby podejmować ryzyka - przyznał Ronaldo, który zszedł z boiska 13 minut przed końcem meczu z Malagą i tym samym nie ma już na koncie maksymalnej liczby minut, rozegranych w La Liga. W czwartkowym spotkaniu Portugalczyk strzelił trzy bramki drużynie, prowadzonej przez Manuela Pellegriniego. - Zawsze byłem dobrze traktowany za czasów, kiedy był trenerem w Realu Madryt - wyznał.
Przypuszczenia piłkarza okazały się złudne. Okazało się, że Portugalczyk ma naderwanie I stopnia włókien mięśnia dwugłowego uda lewej nogi. Zawodnik Realu Madryt nie zagra w meczach z Racingiem Santander i Herculesem. Wróci prawdopodobnie dopiero na mecz z Lyonem w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Powrót do zdrowia ma potrwać 10 dni. Dziennik As informuje o nawet 15 dniach przerwy.
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Mourinho zaatakowany nożem na lotnisku


Niewiele brakowało, a w La Corunii doszłoby do tragedii. Szkoleniowiec Realu Madryt, Jose Mourinho został zaatakowany na lotnisku przez pewnego mężczyznę. Ucierpiał ochroniarz Portugalczyka, u którego stwierdzono ranę kłutą zadaną nożem.

Do zdarzenia doszło przed spotkaniem ligowym z Deportivo. Jak donosi radio Cadena Ser, pewien mężczyzna zbliżył się do miejsca, w którym znajdował się Mourinho i grupka piłkarzy Realu. Próbował ranić szkoleniowca, ale na jego drodze stanął jeden z ochroniarzy Portugalczyka. Bodyguard w pewnej chwili poczuł ostry ból w okolicach pachy. Zespół Realu szybko udał się do autokaru, a ochroniarzem zajęli się lekarze. Stwierdzono u niego ranę kłutą, głęboką na cztery centymetry.

Władze Realu Madryt próbowały utrzymać całe zdarzenie w tajemnicy w celu uniknięcia niepotrzebnego zamieszania, ale ta sztuka im się nie udała.

Zapis z kamer zamontowanych przy wyjściu z lotniska ma pomóc śledczym w ujęciu napastnika. W tym momencie wiadomo tylko, że sprawcą był bardzo wysoki mężczyzna.

Media spekulują, że incydent z La Corunii może zaważyć na przyszłości Mourinho w Realu. Portugalczyk może pożegnać się z Hiszpanią już po tym sezonie.

(sports.it)​
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Miki Roque ma raka

Obrońca Realu Betis, były piłkarz drużyny młodzieżowej Liverpoolu, obrońca Miki Roque, ze łzami w oczach poinformował w sobotę na konferencji prasowej, że będzie musiał przejść operację złośliwego nowotworu miednicy

22-latek był w Liverpoolu w latach 2005-2009. W 2006 r. zdobył młodzieżowy Puchar Anglii. W grudniu 2006 r. pojawił się na boisku w meczu Ligi Mistrzów z Galatasarayem Stambuł.

- Lekarze wyrażają nadzieję, że nie jest jeszcze za bardzo rozwinięty - powiedział, dodając, że nie zagra do końca sezonu.

Teraz najważniejsze jest jednak jego życie. Nowotwór został odkryty przypadkowo, podczas rutynowego badania. Piłkarz poprosił o nie, bo skarżył się na ból pleców. Istnieje szansa, że dla Hiszpana nie jest jeszcze za późno.

Grający obecnie w Realu Madryt Xabi Alonso, którego Roque zastąpił pięć lat temu we wspomnianym meczu z Galatasarayem, zamieścił na Twitterze życzenia wsparcia dla kolegi:

- Znaleźli nowotwór w miednicy piłkarza Betisu i byłego gracza Liverpoolu, Mikiego Roque. Wielki uścisk dla niego - napisał.

Poza drugoligowym Betisem, Roque występował też w angielskim Oldham Athletic i hiszpańskich Xerez oraz Cartagena.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Luís Fabiano nie zagra przez sześć tygodni z powodu kontuzji kolana.
Brazylijczyk nabawił się urazu w trakcie wczorajszego spotkania z Athletic Bilbao. 30-letni Luís Fabiano w tym sezonie strzelił 10 goli w 21 ligowych spotkaniach.
 
mako23 27

mako23

Użytkownik
Luis Fabiano opuszcza hiszpański klub Sevilla FC i wraca do ojczyzny. Brazylijski piłkarz podpisał czteroletnią umowę z FC Sao Paulo. Wartość transferu wyniosła 7,6 mln euro.
O transferze poinformowały w władze brazylijskiego klubu. To już drugi kontrakt Fabiano z tym zespołem. Poprzednio reprezentował jego barwy w latach 2001-2006 i w 160 meczach strzelił 118 goli.

&quot;To realizacja naszych marzeń i prezent dla wszystkich związanych z drużyną. Luis Fabiano wniesie do niej jakość, polot oraz ducha walki, które zawsze go charakteryzowały&quot; - powiedział prezes Sao Paulo Juvenal Juvencio.

http://diff3.smartadserver.com/call/pubjumpi//6938/S/[timestamp]/?] [/url] http://diff3.smartadserver.com/call/pubjumpi//6938/S/[timestamp]/?]
[/url] Oficjalna prezentacja zawodnika nastąpi 30 marca. Fabiano, który ze względu na trapiące go w tym sezonie kontuzje stracił miejsce w pierwszym składzie Sevilli, zadebiutuje w nowych barwach za około sześć tygodni. Powodem jest uraz kolana, jakiego doznał 6 marca w meczu ligowym z Athletic Bilbao (0:2).
30-letni napastnik to były gracz m.in. Ponte Preta, Stade Rennes i FC Porto, skąd w 2005 roku trafił do Sevilli. Strzelił dla tej ekipy 106 bramek. Dwukrotnie triumfował w Pucharze UEFA (2006, 2007) oraz Pucharze Króla (2007, 2010), a także raz w Superpuchrze Europy (2006) i Superpucharze Hiszpanii (2007).
Rozegrał 43 mecze w reprezentacji Brazylii, strzelając 28 bramek. Wystąpił m.in. w Coppa America w 2004 roku, Pucharze Konfederacji w 2009 roku oraz mistrzostwach świata w 2010 roku w RPA, gdzie Canarinhos odpadli w ćwierćfinale, po porażce z Holandią (1:2).


Źródło: http://www.sports.pl
 
rehtonall 2

rehtonall

Użytkownik
Panowie nie panikujcie . W takim klubie badania robi sie regularnie, maly guz usuna i to na pewno nie koniec kariery. Wyjdzie z tego, to sportowiec.
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Oby wyszedł, oby...
http://www.youtube.com/watch?v=l9XzVppVJYI&amp;amp;feature=player_embedded - z ostatniego meczu, gdyby ktoś nie widział.
Faktem jest, że najprawdopodobniej Abi nie zagra do końca sezonu. Wypada nam kolejny obrońca, na Getafe nie wróci Puyol i chyba będzie trzeba zagrać z duetem Busi - Pique w obronie i na defensywnego pomocnika Mascherano. Z Arsenalem wyglądało to bardzo dobrze, Masche zyskał szacun w moich oczach po tym spotkaniu i mam nadzieję, że w weekend to potwierdzi.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Dajcie już spokój. Abidal nie ma raka. To jak widać nie jest nowotwór złośliwy tylko na szczęście łagodny. Zresztą nie wiadomo co to tak dokładnie jest ale to pewnie naczyniak więc bez paniki. Gościu raczej da radę i po sezonie wróci do gry ????
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
&quot;El Mundo Deportivo&quot; podało, że Atlético uzgodniło warunki z kapitanem Galatasaray Ardą Turanem.
Do finalizacji transakcji pozostało porozumienie między klubami w sprawie ceny za piłkarza, która ma wynieść 12 milionów euro.
24-letni Arda Turan gra jako ofensywny pomocnik lub lewoskrzydłowy. Wychowanek Galatasaray strzelił 10 goli w 42 meczach dla reprezentacji Turcji.
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Josep Guardiola powołał Fontàsa i Montoyę na spotkanie przeciwko Getafe CF w miejsce kontuzjowanych Pedro i Maxwella.
FC Barcelona potwierdziła, że Pedro i Maxwell nie zagrają w sobotnim spotkaniu z Getafe z powodu urazów.
Maxwell odczuwa pewien dyskomfort w przywodzicielu prawej nogi. Pedro w ostatnim meczu narzekał na ból brzucha i w weekendowym meczu, także nie zagra.
Oprócz Pedro i Maxwella zabraknie, również Abidala, który w piątek przeszedł operację usunięcia guza nowotworowego. Od dłuższego czasu pauzuje, także Carles Puyol.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Barcelona przegrała bitwę

Po kilku miesiącach żmudnych przemyśleń kapitan Arsenalu Londyn, http://www.laliga.pl/tagi/91/FabregasCesc Fabregas w końcu podjął decyzję o tym, gdzie będzie grał w przyszłym sezonie. - Zostaję w Arsenalu, Barcelona przegrała bitwę - powiedział 24-letni zawodnik.
Hiszpan, który przybył na Emirates Stadium w 2008 roku jest wychowankiem &quot;Dumy Katalonii&quot; . Włodarze jego byłego klubu robili wszystko, by Hiszpan powrócił na Camp Nou. Jednak &quot;Kanonierzy&quot; wciąż windowali cenę, która doszła do 42 milionów funtów, zaś sam zainteresowany wciąż nie był zdecydowany na przenosiny. W końcu postanowił zostać na Wyspach.
- Po pierwsze chcę przeprosić fanów Arsenalu za to, że tak długo nie byli pewni, czy zostanę, czy odejdę, jednak ja sam nie wiedziałem - wyjaśnił pomocnik. - Nie mogę powiedzieć, że oferta tak wielkiego klubu, jak Barcelona nie zrobiła na mnie wrażenia. Jest jasne, że musiałem ją rozważyć.
- Przez ostatnie tygodnie wiele rozmawiałem z Arsene&#39;em Wengerem i doszedłem do wniosku, że wszystko, czego się nauczyłem o piłce, nauczyłem się tutaj, na Emirates. Mam tutaj rodzinę i przyjaciół, nie chcę nigdzie odchodzić. - podsumował finalista tegorocznych mistrzostw świata.
Źródło: LaLiga
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Real powinien przeprosić

Były prezydent Barcelony Joan Laporta domaga się przeprosin od władz Realu Madryt za sugerowanie, że w katalońskim zespole stosowano doping. Królewscy ostatnio zaprzeczyli tym informacjom, ale Laporta jest przekonany, że klub z Madrytu miał w tym swoją rolę.
- To zupełnie jasne, że Real Madryt stoi za tymi oskarżeniami - powiedział Laporta w rozmowie z dziennikiem AS.
Zdaniem byłego prezydenta Barcelony, osobą odpowiedzialna za przekazanie takich informacji do pracy jest prezydent Realu Florentino Perez. - Najwyższy czas na przeprosiny - stwierdził Laporta.
Źródło: PrimeraDivision
 
G 35

gesio

Użytkownik
Dani Alves przedłużył kontrakt z Barceloną
Dani Alves związał się nową umową z FC Barceloną. Kontrakt Brazylijczyka obowiązuje do czerwca 2015 roku, dotychczasowy wygasał o trzy lata wcześniej.
Katalończycy o zawarciu porozumienia z tym zawodnikiem poinformowali w oficjalnym komunikacie.
Alves znajdował się na celowniku wielu innych klubów Starego Kontynentu z Chelsea Londyn i Manchesterem City na czele.
 
K 16

kombi

Użytkownik
Jerzy Dudek był jednym z głównych kandydatów do odejścia z Realu Madryt po najbliższym sezonie. Ale &quot;Marca&quot; informuje, że klub zmienił zdanie i chce przedłużyć kontrakt z polskim bramkarzem o kolejny rok.
Według informacji gazety, Jose Mourinho rozważał inne opcje. Gorka Iraizoz, Vicente Guaita i Diego Alves mieli być dublerami dla Ikera Casillasa. Ale sprowadzenie żadnego z nich nie jest w tej chwili realne. Stąd propozycja dla 38-letniego Dudka. Gazeta dodaje, że przy wyborze kierowano się także tym, że Polak jest najbardziej &quot;oszczędnościową opcją&quot;.
onet.pl
 
G 35

gesio

Użytkownik
Beniaminek Primera Division zmienił trenera
Były selekcjoner reprezentacji Serbii, Miroslav Djukić został nowym trenerem beniaminka Primera Division, Herculesa Alicante.
Djukić zastąpił na stanowisku Estebana Vigo, który został zwolniony po niedawnej porażce Herculesa z Osasuną 0:4.
Djukicia czeka trudne zadanie, bowiem Hercules wygrał zaledwie jedno z ostatnich 11 spotkań i drużynie coraz mocniej w oczy zagląda widmo powrotu na zaplecze La Liga.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Del Bosque: Mecz kosztował nas duży wysiłek

Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Vicente del Bosque był pełen uznania dla Davida Villi, który zdobył dwie bramki w wygranym meczu eliminacji Euro 2012 z Czechami. Dzięki tym trafieniom Villa został najlepszym strzelcem reprezentacji Hiszpanii w historii.

- Pobicie rekordu Raula nie było łatwe - powiedział Del Bosque. - Villa to chłopak z wielkim opanowaniem przed bramką - dodał.
- Ich bramka mocno utrudniła nam zadanie. Reakcja na to kosztowała nas duży wysiłek, ale mamy osobowości potrafiące zmienić przebieg meczu - kontynuował szkoleniowiec hiszpańskiego zespołu.
- Dwanaście punktów w czterech meczach to idealny wynik. Musimy się tego trzymać - dodał.
Źródło: PrimeraDivision
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Adan chwali Mourinho

Bramkarz Realu Madryt Antonio Adan jest bardzo zadowolony ze współpracy z trenerem Jose Mourinho. 23-latek występował już w bramce Królewskich w rozgrywkach ligowych, Lidze Mistrzów i Pucharze Króla. Adan nie ukrywa radości, że może być częścią tego zespołu.
- Jestem w tym klubie od wielu lat. Mogę się cieszyć, że jestem zawodnikiem Realu Madryt - powiedział Adan, który z entuzjazmem wypowiada się na temat trenera Jose Mourinho. - On pomógł nam wszystkim się rozwinąć i jest bardzo szanowany - dodał.
- Okazuje zaufanie nam wszystkim, co pozwoliło nam się rozwinąć jako zawodnikom. On sprawa, że każdy z nas czuje się ważny, a to ma zasadnicze znaczenie dla drużyny w takim klubie jak Real Madryt - kontynuował Adan.
Źródło: PrimeraDivision
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Pinto z nowym kontraktem
Zgodnie z zapowiedziami, Jose Pinto przedłużył o rok swój kontrakt z Barceloną. Były zawodnik Celty Vigo pozostanie na Camp Nou do czerwca 2012 roku.
Dotychczasowa umowa 35-letniego golkipera, który do Barcelony trafił w styczniu 2008 roku, obowiązywała do końca obecnego sezonu.
źródło : www.primeradivision.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom