>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Newsy, ciekawostki ze świata Koszykówki

tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Dziś na Sport 1 pokazywali mecz Bayern - Brose Bamberg
2 min do końca wynik 76-71
Wynik końcowy 76-80 :;/:
Na Sport 1 można za darmo oglądać półfinały koszykarskiej Bundesligi. Mecze z Niemiec ok. godz. 17:00.
Na Rai Sport pokazują wszystkie mecze półfinałowe Lega Basket - codziennie o 20:45.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Myślę, że warto to tutaj napisać, bo to był jeden z najlepszych Polskich zawodników.
W wieku 47 lat zmarł Adam Wójcik, przyczyną śmierci białaczka.
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
Styczeń był w styczniu a teraz jest marzec. STK Czarni Słupsk które do tej pory prowadziło grupy młodzieżowe złożył wniosek do PZKosz. Klub ma też wsparcie miasta i prezydenta Biedronia. W składzie między innymi Łukasz Seweryn i Mantas Cesnauskis jako grający asystent trenera.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Ciekawy materiał dał ostatni mecz w Detroit. Nie brakowało opinii, że w związku z brakiem Embiida Phila dostanie oklep, &quot;bo przecież Butlerowi nie będzie tak siedziało dwa czy trzy mecze z rzędu&quot;, a tymczasem przegrywali już 12-oma do przerwy, podnieśli się i spokojnie zwyciężyli. Pewnie posypią się głosy, że to nie ich zasługa, tylko zgłupieli Drummond, Blake i Jackson. To trochę jak z polskimi siatkarzami, gdzie mecz po meczu wygrywali, bo rywale się podłożyli, mieli kryzys itp. itd. ;)
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Pamięta ktoś jakie były kulisy przetargu na pokazywanie Euroligi w polskiej telewizji?
Z tego co pamiętam to wcześniej Canal+ pokazywało dużo meczów
Teraz mamy tylko jeden mecz na jedną kolejkę w Polsacie Sport.
Wykupili taki ubogi tańszy pakiet i Canal+ nie byli ich w stanie przebić?
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Z tego co pamiętam, Canal+ nie walczył jakoś mocno o Euroligę - ostatnio niższa oglądalność i też Euroliga wtedy podniosła cenę za prawa do pokazywania tych rozgrywek (zbiegło się to z ówczesną reformą rozgrywek), te aspekty były tutaj chyba kluczowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Micheal Eric, kluczowy gracz Darussafaka, zawieszony na pięć spotkań ligi tureckiej i grzywna 15.000 dolarów, za taki &quot;występek&quot; :
1082330897834217473
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Półfinał Pucharu Grecji - Panata vs Olympiakos i oczywiście muszą być jaja.
45-30 dla Panaty w przerwie i Olympiakos zdecydował nie grać drugiej połowy oddając mecz walkowerem. To protest przeciwko sędziom, którzy nagwizdali im fauli od groma. Tutaj tekst.
https://www.eurohoops.net/en/heba/828597/olympiacos-decided-to-protest-for-the-refs/
Właśnie chciałem pisać o tym. Oglądałem, ale na litość boska, nie wyjść? Profesjonaliści? Gdzie ambicja? Czytam na tt Olympiacosu i kibice zadowoleni. Dziwna sytuacja. Myślałem, że czegoś nie zauważyłem i przez to nie grają. A im się po prostu odechciało. Zwrócą mi chyba za ten kupon?
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wiesz, mecze Panaty i Olympiakosu zawsze są podwyższonego ryzyka. Sędziowie gwizdali aż zbyt po gospodarsku i się trenerzy wkur...zyli. Dla kibiców Olympiakosu to super rzecz, bo na boisku by przegrali, a tak PAO nie ma pełnej satysfakcji z wygranej meczu.
Co do zwrotu, zależy gdzie zagrałeś, ale zazwyczaj czekają 24h na wznowienie meczu, a że go nie wznowią, to wieczorem dostaniesz zwrot obojętnie co zagrałeś (no chyba, że coś na 1. połowę ;) )
 
Do góry Bottom