>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami New hope.

jaroslav_ 347,9K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Cześć!
Z uwagi na ostatnie intensywne życie zawodowe oraz prywatne zabrakło mi czasu żeby dzielić się z Wami moimi przemyśleniami na temat typów oraz rozliczaniem statystyk kuponów. W związku z tym postanowiłem przenieść się do działu bez statystyk. Możliwe, że będę robił jakieś bardziej ogólne podsumowania raz na miesiąc lub dwa. Niemniej, chciałbym pozostać aktywny na forum i dzielić się tutaj swoimi rekomendacjami, ponieważ sam nie raz skorzystałem z takich od Was :) Obecnie gram w TOTALBET, gdzie próbuję sił w triplach z kursami powyżej 1.30 - czyli korzystam z promocji gry bez podatku. Standardowo pozostajemy w klimacie tenisa, piłki nożnej oraz sportów amerykańskich.

#1
Nicolas Jarry vs Roman Safiullin

Nicolas Jarry wygrana @ 1.36

Po imponujących występach Nicolasa w Rio, gdzie doprowadził świetnie spisującego się Alcacraza do granic możliwości oraz w Santiago, gdzie zdobył swój drugi tytuł ATP, Nicolas wydaje się być w dobrej dyspozycji. Ponadto mączka to ulubiona nawierzchnia Nicolasa. Mimo że Safiullin awansował do turnieju głównego, wygrywając dwa mecze w kwalifikacjach, to będzie musiał mocno się starać, aby zniwelować znaczącą różnicę w talencie między nim a Jarry'm. Moim zdaniem, jest to mało prawdopodobne, że uda mu się to w tym pojedynku.

Corentin Moutet vs Yosuke Watanuki
Yosuke Watanuki wygrana @ 1.50

Corentin Moutet powraca na kort po trzymiesięcznej przerwie. Większość napisał już kolega powyżej. Teraz czeka go trudne wyzwanie w Madrycie, gdzie w pierwszej rundzie zmierzy się z Yosuke Watanuki, który odniósł dwa zwycięstwa w kwalifikacjach i ma już na koncie 4 wygrane na kortach ziemnych w tym roku. Japończyk bardzo dobrze spisuje się na mączce, dodatkowo jest niezwykle mobilny. Myślę, że na powracającego po operacji Francuza będzie to za dużo.

Mackenzie McDonald vs Bernabe Zapata Miralles
Bernabe Zapata Miralles wygrana @ 1.61

Bernabe Zapata Miralles w ostatnim czasie może nie nagrał na swoim najwyższym poziomie, ale trzeba pamiętać, że mączka to jego nawierzchnia. W jego pierwszej rundzie w Madrycie przeciwnikiem będzie Mackenzie McDonald, który na tej nawierzchni nie odnosi wielkich sukcesów. Na turniej stawia się on po przegranych w pierwszych rundach turniejów w Monte Carlo i Barcelonie. Brak umiejętności gry na kortach ziemnych przez Amerykanina powinien przynieść zwycięstwo dla Hiszpana.

AKO @ 3.28
Stawka: 100j
Wygrana: 328j
TOTALBET

Link: https://totalbet.pl/transactions/3198198155
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 347,9K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#3
Quentin Halys - Roberto Bautista-Agut

Quentin Halys wygra seta @ 1.40

Halys zajmujący 66. miejsce na świecie, w kwietniu dotarł do półfinału turnieju ATP 250 w Estoril, gdzie przegrał nieznacznie z świetnie spisującym się Casperem Ruudem w trzecim secie tiebreaka. W tym samym turnieju udało mu się pokonać dzisiejszego rywala 7-6 7-5. Wydaje mi się, że obecna forma Francuza będzie wystarczająca na ugranie seta z 35 letnim Hipszanem, który szczyt formy ma już raczej za sobą. W dobrych warunkach, Halys, który świetnie serwuje, jest wystarczająco dobry, aby pokonać Bautistę Aguta ponownie.

Alize Cornet - Ekaterina Alexandrova
Ekaterina Alexandrova wygrana @ 1.38

Alize Cornet wydaje się nie mieć najlepszego początku roku. W obecnym sezonie wygrała tylko cztery mecze i przegrała wszystkie pięć spotkań w pierwszym secie. Wydaje mi się, że Francuzka nie złapała jeszcze swojej formy w tym sezonie. Z drugiej strony, Ekaterina Alexandrova świetnie radzi sobie na kortach w Madrycie, w zeszłym sezonie dotarła tu do półfinału i odpadła z bardzo dobrze dysponowaną Jabeur, która finalnie wygrała cały turniej. Widać po obecnym turnieju jak i ubiegłorocznym, że szybka i twarda nawierzchnia bardziej sprzyja zawodniczkom z szybkimi uderzeniami, jaką jest na pewno Alexandrova. Wydaje się, że Rosjanka posiada wystarczająco dużo siły i umiejętności, aby udowodnić, że jej półfinał z zeszłego roku nie był przypadkiem.

Jessica Pegula - Magdalena Fręch
Jessica Pegula wygrana (-1.5 seta) @ 1.40

Tutaj chyba nie ma co się zbyt dużo rozpisywać. Spora różnica klas obu zawodniczek, Pegula przegrała tutaj finał w zeszłym roku z Jabeur i z pewnością ma coś do udowodnienia. Myślę, że gładko odprawie naszą rodaczkę.

AKO @ 2.70
Stawka: 82j
Wygrana: 221j
TOTALBET

Link: https://totalbet.pl/transactions/2657125523
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +318
jaroslav_ 347,9K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#4
Florida Panthers - Boston Bruins

D. Pastrnak zdobędzie bramkę @ 1.85

26 letniego Czecha Davida chyba nikomu kto interesuje się NHL, a nawet jeśli oglądał tylko ten sezon, przedstawiać nie trzeba. David w tym roku po raz pierwszy w karierze przekroczył linię 60 bramek w sezonie zasadniczym i prawdę mówiąc poprowadził Bruins do pobicia rekordu ligi w ilości wygranych spotkań. Pomimo tak znakomitego sezonu, lider zespołu w Play-offach nie spisuje się tak dobrze, w serii 5 spotkań z Panterami zdobył dwie bramki, zaledwie dwie, biorąc pod uwagę jego formę z obecnego sezonu. Mając na uwadze obecną serię i ostatnie spotkania, liczę na to, że Bruins w tym meczu wyjdą w pełni zmotywowani i usiądą na gospodarzach od początku, co nie do końca udało się w ostatnim przegranym spotkaniu. Licząc na mocną ofensywę Bruins, myślę również o pierwszej formacji oraz gwieździe, czyli wspomnianym już Czechu. Czuję, że to on dzisiaj poprowadzi Bruins do zwycięstwa i zapewni awans do dalszej fazy Play-off swojej drużynie strzelając bramkę lub dwie.

Seattle Kraken - Colorado Avalanche
Ponad 4.5 bramki @ 1.40

Tutaj krótko, Kraken w świetnej formie Play-off wygrywają z broniącymi tytuł Avalanche. Gdyby oba zespoły we wcześniejszych spotkaniach wykorzystywały swoje sytuacje lub miały więcej szczęścia przy końcowych akcjach to w każdym ze spotkań oglądalibyśmy over 6 bramek. Dzisiaj liczę na dobry pojedynek ze sporą ilością strzałów i bramek.

AKO @ 2.59
Stawka: 73j
Wygrana: 166j
TOTALBET

Link: https://totalbet.pl/transactions/2527107225
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +318
jaroslav_ 347,9K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#5
Felix Auger Aliassime - Dusan Lajovic

Dusan Lajovic wygra seta @ 1.47

Gram tutaj w stronę Dusana Lajovica, który obecnie notuje świetne wyniki na kortach ziemnych (w tym sezonie 16 wygranych spotkań z 22), przyjeżdżając do Madrytu prosto po wygranym turnieju ATP w Bośni, gdzie pokazał się z świetnej strony ogrywając Djokovica czy Rubleva. W ciągu kilku miesięcy Dusan stopniowo nabierał rozpędu. W Madrycie Dusan nie pokazał zmęczenia po turnieju w Bośni, nie pozostawiając najmniejszych szans swojemu rywalowi Jasonowi Kublerowi, popełniając zaledwie dziesięć niewymuszonych błędów. Dusan podtrzymuje swój świetny serw i konsekwentny w przebijaniu piłki tenis. Po drugiej stronie siatki 22-letni Kanadyjczyk Auger-Aliassime, który ma za sobą przeciętne wejście w 2023 rok, w którym wygrał tylko 12 ze swoich 19 meczów przed debiutem w europejskim sezonie na kortach ziemnych. Felix nie grał od miesiąca, a w tym sezonie nie postawił jeszcze stopy na mączce. Liczę na to, że Dusan Lajovic jest w gazie, spotka się dzisiaj z jeszcze nieogranym Felixem i wyrwie przynajmniej seta w tym meczu.

Caroline Garcia - Mayar Sherif
Caroline Garcia wygrana (-1.5 gema)@ 1.52

Tak jak już pisaliśmy wcześniej, mączka w Madrycie jest twarda, a mocne i szybkie uderzenia są odczuwalne niczym na twardych kortach, co promuje tutaj zawodników/zawodniczki o dobrym mocnym serwisie i returnie. Garcia, która jest obecnie numerem 5 na świecie ma za sobą świetny 2022 rok i jak widać po spotkaniach w tym sezonie przeniosła go również i na tej (notując 21 zwycięstw w 30 spotkaniach) - gdzie zdążyła wygrać już turnieje WTA w Lyonie i Monterrey. W pierwszym meczu w Madrycie Garcia zaliczyła 18 asów w meczu 6-3 6-4 z Julią Putincewą. Liczę, że jej potężny serwis poprowadzi ją również dzisiaj do zwycięstwa przeciwko słabo spisującej się póki co Mayar Sherif, która nie ma poważniejszych turniejów czy wygranych z przeciwniczkami z czołówki na koncie.

Rebeka Masarova - Maria Sakkari
Maria Sakkari wygrana @ 1.39

Tutaj ponawiam argumentację z twardymi kortami ziemnymi w Madrycie. Patrzę Sakkari, myślę siła. Pomimo, że Masarova notuje 6 zwycięstw na 7 rozegranych spotkań w tym roku na mączce, w tym pokonanie będącej w dobrej formie Vekic - nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Maria nie zmiecie jej z kortu swoimi mocnymi zagraniami i mobilnością, którą prezentuje nam od kilku sezonów. Liczę na to, że Sakkari będzie głodna sukcesu po tym, jak w ostatnich turniejach w WTA Miami i Stuttgarcie nie osiągnęła zadowalających wyników, przegrywając we wczesnych fazach obu turniejów.

AKO @ 3.11
Stawka: 60j
Wygrana: 186j
TOTALBET

LINK: https://totalbet.pl/transactions/3068301313
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 347,9K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#6
Shrewsbury Town - Sheffield Wednesday FC

Sheffield Wednesday FC wygrana @ 1.46

Ipswich Town - Exeter City
Ipswich Town lub remis; czy obie strzelą - nie @ 1.48

Peterborough United - Bristol Rovers
Peterborough United wygrana @ 1.43

Sprawa jest prosta. Mamy końcówkę sezonu, zespoły na które postawiłem grają o możliwość awansu do Championship i są na "fali wznoszącej", natomiast ich dzisiejsi przeciwny to zespoły, które nie grają już o nic w tym sezonie oraz nie są zagrożone spadkiem. Czysto na logikę, liczę na wysokie zaangażowanie zespołów, które grają o awans i ich dzisiejsze zwycięstwa, które ich do tego przybliżą. Gram League One oraz Championship już od kilku kolejek właśnie z takim podejściem jak powyższe i do tej pory się nie zawiodłem. Liczę, że również dzisiaj tak będzie.

AKO @ 3.09
Stawka: 50j
Wygrana: 154j
TOTALBET

Link: https://totalbet.pl/transactions/2657261593
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 347,9K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#7
Matteo Arnaldi - Jaume Antoni Munar Clar

Matteo Arnaldi wygra seta @ 1.30

Młody Włoch Matteo Arnaldi wydaje się być w świetnej formie w tym sezonie (22 wygrane z 34 spotkań, w tym aż 12 z nich na kortach ceglanych), zwłaszcza na kortach ceglanych. Wczoraj udało mu się pokonać dobrze dysponowanego Ruuda. Agresywny i pewny siebie w swoich zagraniach Włoch nie powinien dać się łatwo złamać miejscowemu Hiszpanowi i rozegrać spotkanie jak równy z równym. Munar natomiast w obecnym sezonie notuje 10 zwycięstw w 22 spotkaniach, przy czym wszystkie odniósł na mączce pokonując raczej niezbyt wymagających przeciwników - tak naprawdę wygrywał raczej ze słabszymi od siebie przeciwnikami, odpadając za każdym razem gdy pojawił się ktoś kto potrafił przeciwstawić się jego pasywnej, defensywnej grze i łatwo go kończąc. Zdaje sobie sprawę, że Munar będzie miał za sobą świetny doping kibiców, ale liczę też, że młody Arnaldi jest w gazie i wyrwie chociażby seta.

Hubert Hurkacz - Borna Coric
Hubert Hurkacz wygrana @ 1.53

Nasz rodak wczoraj się nie popisał grając z prawie emerytowanym już Gaquetem. Coric to świetny zawodnik, niemniej mam wrażenie, że jego kariera trochę w ostatnim czasie wyhamowała. Liczę w tym spotkaniu na wszechstronność Huberta, jego umiejętność rozgrywania spotkania na każdej nawierzchni oraz świetny serwis.

9Ine - Sprout
9Ine wygrana @ 1.33

9ine czyli nasza "reprezentacyjna" drużyna na esportowej scenie CS:GO wczoraj była bliska pokonania Cloud9, rozgrywając przy tym świetne spotkanie. Niestety w dogrywce na overpassie musieli oni uznać wyższość C9. Sprout to drużyna moim zdaniem na obecny moment o klasę niższa niż Cloud9, a można by powiedzieć, że nawet od 9ine, które w ostatnich tygodniach miała świetne wyniki, awansując przede wszystkim do Majora w Paryżu. Chłopacy z pewnością solidnie trenują żeby przygotować się na najważniejszą imprezę w swoim życiu, a każdy taki mecz to dla nich idealny sprawdzian formy.

AKO @ 2.65
Stawka: 75j
Wygrana 199j
TOTALBET

Link: https://totalbet.pl/transactions/3203434921
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 347,9K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#8
Boston Bruins - Florida Panthers

D. Pastrnak zdobędzie bramkę @ 1.85

Tak jak już opisywałem w kuponie nr 4 (powyżej), kto jak nie Pastrnak ma pociągnąć Bruins w ostatnim meczu serii do zwycięstwa i awansu do kolejnych rozgrywek Play-off. Pastrnak ostatnio zdobył dwie bramki na lodzie przeciwnika w przegranym przez Bruins meczu 7-5. Przy czym jedna z nich była najwyższych lotów. Czech udowodnił, że podtrzymuje formę z sezonu zasadniczego i gdy tylko ma okazję, jest groźny i potrafi ją wykorzystać. Dzisiaj ostatni mecz, mecz o awans. Liczę na to, że Bruins po tak znakomitym i rekordowym pod wieloma względami sezonie ruszą dzisiaj do ataku, a głównym katem Panter okaże się Pastrnak.

Tutaj jego bramka z ostatniego spotkania jako ciekawostka:

Colorado Avalanche - Seattle Kraken
Colorado Avalanche wygrana RT @ 1.78

W meczu o wszystko można spodziewać się wyrównanej gry, zespół z Seattle wydaje się, że niespodziewanie doprowadził do wyrównania w serii - pokazując przy tym dobry hokej, niemniej wygrywając trochę "szczęśliwie" moim zdaniem. Patrząc na całokształt obu drużyn to Avalanche są lepszą drużyną w tym sezonie i z pewnością będą chcieli przejąć kontrolę nad tym spotkaniem. Tak samo jak uczynili to w ostatnim spotkaniu na terenie przeciwnika, wygrywając pewnie 4-1. Nathan MacKinnon, Mikko Rantanen i reszta skrzydłowych Avalanche wnoszą krążek do strefy ofensywnej szybkimi podaniami tworzą otwarte przestrzenie, a Cale Makar czy też wspomniany wcześniej Rantanen potrafią to doskonale wykorzystać zamieniając na bramki. Liczę w tym spotkaniu na to, że dzisiejsi gospodarze odniosą dzisiaj spokojnie zwycięstwo, nawet z handi. Wszystkie mecze przegrane w tej serii, to bardzo stykowe spotkania, które w szczęśliwy sposób okazały się zwycięskie dla Kraken. Niemniej jak Avalanche wrzucają wyższy bieg to nie ma co zbierać z lodu.

AKO @ 3.28
Stawka: 50j
Wygrana: 144j
TOTALBET

Link: https://totalbet.pl/transactions/2528163841
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +888
jaroslav_ 347,9K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Uwaga: Cztery ostatnie ostatnie kupony nieszczęśliwie, ale standardowo jak to znamy z zakładów bukmacherskich, okazały się przegrane z uwagi na jedno wydarzenie. Gramy dalej, skuteczność typów jest dobra, zabrakło szczęścia w doborze spotkań :)

#9
Mirra Andreeva - Aryna Sabalenka

Aryna Sabalenka wygra (-1.5 seta) @ 1.66

Wiem, że 15-letnia Rosjanka obecnie robi furorę w świecie tenisa, dzięki otrzymaniu dzikiej karty do WTA Madryt po wygraniu 11 kolejnych meczów w ciągu ostatnich dwóch tygodni. W stolicy Hiszpanii Rosjanka nie przegrała ani jednego meczu, pokonując po drodze bardziej doświadczone Leilę Fernandez, Beatrice Haddad i naszą rodaczkę Magdę Lynette. Młoda zawodniczka nie boi się narzucać swojego rytmu gry czołowym rywalkom, co samo w sobie budzi szacunek. Niemniej, gdy patrzę kto znajduje się pod drugiej stronie siatki, mam wrażenie, że dzisiaj czar może prysnąć. Oczywiście nie twierdzę tutaj, że Andreeva się nie postawi i przegra sety do zera, bo tak z pewnością nie będzie. Chodzi mi o to, że Sabalenka to Sabalenka, wysoka i bardzo dobrze zbudowana siłowa tenisistka, która gra pewny i twardy tenis. Wydaje mi się, że tutaj już poziom sportowy, fizyczny i mentalny pomiędzy obiema zawodniczkami nie jest już tak zbliżony jak miało to miejsce we wcześniejszych spotkaniach Rosjanki. Sabalenka zdobyła swój jedyny tytuł na kortach glinianych właśnie Madrycie w 2021 roku i jak dotąd miała udany sezon, osiągając co najmniej ćwierćfinał we wszystkich swoich poprzednich sześciu turniejach, w tym tytuł Wielkiego Szlema w Melbourne. Liczę tutaj po prostu na to, że Sabalenka zagra swój standardowy tenis, na dobrym poziomie co w przełożeni na jeszcze niedoświadczoną Andreeve powinno być wystarczające.

Roman Safiullin - Bernabe Zapata Miralles
Bernabe Zapata Miralles wygrana @ 1.51

Stawiam tutaj na tak zwanego gospodarza. Widać to we wszystkich meczach w których udział biorą Hiszpanie, że trybuny to ich dodatkowy atut na tym turnieju. Mączka to nawierzchnia Hiszpana i pomimo, że większość uprzednich lat spędził więcej czasu na kortach rangi Challenger to nieraz pokonywał na niej dobrej klasy zawodników. Roman Safiullin, sprawił w sobotę jedną z niespodzianek turnieju, pokonując 14-go Tommy'ego Paula oraz Nicolasa Jarry'ego w trzech setach i może być znacznie lepszy niż sugeruje jego obecny ranking. Niemniej, przewaga własnego boiska i znaczne większe doświadczenie na mączce moim zdaniem faworyzuje tutaj Zapatę Mirallesa. Ponadto trzeba podkreślić, ze Hiszpan pokonał w ostatnim meczu dobrze dysponowanego Evansa 6-3, 6-2, wykonując przy tym sześć asów i nie popełniając żadnych podwójnych błędów, wygrywając 83% punktów przy pierwszym serwisie i 78% przy drugim. Liczę tutaj na gospodarza i wsparcie z trybun.

AKO @ 2.51
Stawka: 100j
Wygrana: 220j
TOTALBET

Link: https://totalbet.pl/transactions/2658317731
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +319
jaroslav_ 347,9K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#10
Jaume Antoni Munar Clar - Daniel Altmaier

Jaume Antoni Munar Clar wygrana @ 1.58

Dzisiaj znowu obstawiam w kierunku gospodarza turnieju, licząc na wsparcie kibiców, które jak widzimy po spotkaniach spotkaniach jest nieocenione jeśli chodzi o motywację miejscowych zawodników. Panowie spotykali się już trzykrotnie i wszystkie mecze rozegrane zostały właśnie na mączce - Munar prowadzi w serii 3:0. Hiszpan to zawodników, które preferuje grę właśnie na tej nawierzchni i większe sukcesy odnosił na niej. Wydaje się, że Hiszpan wrócił do swojej formy w Madrycie (ostatnie miesiące, a zwłaszcza początek 2023 roku nie należały do najlepszych). To ogromna szansa dla Hiszpana, aby po raz pierwszy na własnej ziemi dotrzeć do ćwierćfinału turnieju Masters i powalczyć o punkty ATP. Natomiast numer 92 na świecie Daniel Altmaier znalazł się w turnieju w Madrycie pomimo przegranych klasyfikacji, jako szczęśliwy przegrany zastępując jednego z zawodników. Do tej pory rozprawił się z niemieckimi zawodnikami Oscarem Otte i Yannickiem Hanfmannem, miałem okazję oglądać tylko spotkanie z Otte, w którym to Altmaier mnie nie zaskoczył pozytywnie - wydawało mi się, że jego gra jest niepewna, sporo popełnionych niewymuszonych błędów i raczej przebijanie piłki na drugą stronę siatki niż atakowanie. Munar Clar ma pierwszy serwis na poziomie 70% co po trzech spotkaniach jest dobrym wynikiem, wygrywając przy tym 68% punktów przy pierwszym podaniu i 48% przy drugim. Liczę dzisiaj na Hiszpana, jego zwyżkową formę i pomoc kibiców.

Borna Coric - Alejandro Davidovich Fokina
Alejandro Davidovich Fokina wygrana @ 1.52

Oglądałem Corica z Hubertem i jakoś nie mam przekonania do tego zawodnika, wydaje mi się taki jakiś "nijaki". Za Chorwatem nie stoi ani serw, ani return, ani jakaś agresywna gra, wydaje mi się, że jego taktyka to pasywna gra, wyczekiwanie na błędy przeciwnika i przebijanie piłki na drugą stronę kortu - ale może to tylko takie moje odczucie. Po prostu mnie do siebie nie przekonuje. Poza tym Coric rozgrywa raczej przeciętny sezon, do tej pory nie pokonując nikogo znaczącego w turniejach ATP (no chyba, że zaliczamy tutaj Huberta, choć mecz Corica z naszym rodakiem do najwspanialszych nie należał). Po drugiej stronie natomiast Hipszan Davidovich Fokina, i wiem, że się tutaj powtarzam, ale znowu liczę na to, że Hiszpanowi z uwagi na lokalizację turnieju oraz wsparcie z trybun będzie się grało po prostu łatwiej. Fokina już w Barcelonie wyglądał bardzo bardzo dobrze, choć finalnie nie udało mu się odeprzeć napaści Carlosa Alcaraza, pomimo dobrego spotkania z jego strony. Na lokalnych kortach Hiszpan pokonał Holgera Rune i Alberta Ramosa, robiąc tym samym poważny krok w kierunku powrotu do pierwszej trzydziestki światowego rankingu. Pokonanie Rune przy tak dobrej jego dyspozycji i popełniając tylko jeden podwójny błąd, 17 błędów niewymuszonych i utrzymując serwis na poziomie 77% z pewnością napawa optymizmem przed dzisiejszym meczem. Liczę tutaj ponownie na gospodarza turnieju.

Maria Sakkari - Begu, Irina-Camelia
Maria Sakkari wygrana @ 1.64

Pomimo, że statystyki raczej przemawiają za Iriną Begu, to dzisiaj idę w stronę Sakkari. Sakkari straciła tylko jednego seta i odniosła zdecydowane zwycięstwo nad Paulą Badosą, dobrą zawodniczką grającą na kortach ziemnych, która miała za sobą hiszpańską publiczność, a Greczynka i tak dała radę i sprawiła pstryczka w nos wielu typerom tego dnia. Sakkari nie jest w tym roku konsekwentna, ale zawsze jest groźna. Tak jak już kiedyś wspominałem, Sakkari to zawodniczka, która zawsze i wszędzie może wygrać z każdym i przegrać z każdym. Wydaje mi się, że aktualnie Sakkari, szczególnie po ostatnim zwycięstwie, znajduje się w lepszej formie niż Begu. Liczę tu przede wszystkim na szybkość kortów w Madrycie, które jeszcze bardziej będą napędzały silne uderzenia Sakkari oraz jej świetne returny.

AKO @ 3.94
Stawka: 50j
Wygrana: 197j
TOTALBET

Link: https://totalbet.pl/transactions/2527109889
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 347,9K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#11
Toronto Maple Leafs - Florida Panthers

A. Matthews strzeli bramkę @ 1.90

Dzisiaj krótko. No bo nie ma co się rozpisywać na temat formy Auston Matthews, który jest kluczem do zwycięstw Leafs zarówno w sezonie zasadniczym jak również w fazie Play-off, zdobywając już łącznie 9 punktów dla swojej ekipy. Tak jak widzieliśmy w meczu Panter z Bostonem, Pantery grały świetne spotkania w serii, ale ich obrona nie była aż tak szczelna jak zapewne życzyłby sobie tego Sergei Bobrovsky, który miał pełne rękawice roboty, ale dzięki fenomenalnej formie powstrzymywał zdobywanie bramek przez drużynę z Bostonu. Pantery rozegrały ciężkie 7 spotkań i mogą odczuć trudy tych spotkań, zamiast lekko odetchnąć to na miejsce Bostonu wpada ekipa z Toronto, która ma równie dobry potencjał ofensywny. Liczę tutaj na lekkie zmęczenie Panter, dobrą dyspozycję Matthewsa i to, że Bobrovsky musi zacząć wpuszczać więcej bramek.

New York Knicks - Miami Heat
New York Knicks wygrana @ 1.43

Wydaje się, że kontuzja Jimmy'ego Butlera jest poważna i biorąc pod uwagę, jak bardzo zasłużył się dla Miami Heat w ostatniej serii oraz w pierwszym meczu z Knicks, jego brak będzie dla drużyny gości z pewnością odczuwalny. Heat w tym sezonie mają problemy na wyjazdach i odniesienie drugiego zwycięstwa w Madison Square Garden będzie wymagało sporo pracy. Knicks również są obarczeni kontuzjami, przede wszystkim swoich głównych rzucającyh z ostatniego spotkania tj. Randle oraz Brunsona. Niemniej, z tego co czytam w Internecie ich kontuzje nie są tak poważne jak Butlera, zatem liczę, że ofensywa Knicks pozostanie nienaruszona od ostatniego spotkania, a wspomniani panowie poprowadzą Knicks do pierwszego zwycięstwa w tej serii.

AKO @ 2.72
Stawka: 50j
Wygrana: 119j
TOTALBET

Link: https://totalbet.pl/transactions/2523041417
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 347,9K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Dzisiaj odpuszczam ATP/WTA w Madrycie. Nie widzę nic sensowego do grania. W ramach odskoczni i podbicia emocji na ostatni dzień majówki wrzucam natomiast dwie większe propozycje na dzisiejszy wieczór z piłki nożnej i jednego spotkania siatkówki. Z uwagi na ilość zagranych typów, nieco ryzykownie.

#12
Juventus FC - US Lecce

Juventus FC wygrana @ 1.61

Juventus walczy o awans do LM, zatem każdy punkt jest na wagę złota. Po ostatniej fatalnej serii, nie widzę lepszego przeciwnika na zapewnienie sobie punktów niż Lecce, które również jest bez formy, ale znajduje się po drugiej stronie tabeli. Dodatkowo w drużynie gości zabraknie najlepszego strzela zespołu Strefezza z 8 bramkami, który pauzuje za kartki. Juventus w końcu musi coś wygrać, mam nadzieję, że stanie się to dzisiaj.

Ac Milan - US Cremonese
Ac Milan wygrana i powyżej 1.5 gola @ 1.43

Po remisie 1-1 z Romą, Milan będzie zmotywowany żeby ugrać kolejne punkty, tym razem ze znacznie słabszą drużyną niż Roma. Rossoneri są o krok od zapewnienia sobie miejsca w Lidze Mistrzów i prawdopodobnie wytoczą wszystkie działa na przyjezdnych. W ostatnim spotkaniu na San Siro Milan rozgromił Cremonese 7-1 i liczę na to, że historia się powtórzy.

Manchester City - West Ham
Manchester City lub remis i powyżej 2.5 gola @ 1.48

City idzie po mistrzostwo w tym sezonie, jest to maszyna, idealnie ułożona, która podtrzymuje serię 18 spotkań bez porażki i wydaje mi się, że dzisiaj to nie ulegnie zmianie. Z kim jak nie z West Ham gospodarze mają łapać najważniejsze punkty.

Liverpool - Fulham
Liverpool wygrana i powyżej 1.5 gola @ 1.33

Za Liverpoolem długa droga, który wraca do nas z zaświatów, jeszcze niedawno wisiało nad nim prawdopodobieństwo tego, że nie znajdą się w czołówce, zostając bez awansu do pucharów. Aktualnie mają oni szanse nawet na dogonienie Manchesteru United i awans do LM, ale priorytetem jest również utrzymanie miejsca premiującego rozrywki w LE. Po drugiej stronie Fulham, który można byłoby rzecz już swój sezon zakończył, ponieważ nie grozi im ani strefa spadkowa jak również mają raczej nikłe szanse na dogonienie czołówki i awans do pucharów. Liczę tutaj na motywację Liverpoolu, którzy muszą zdobywać punkty jeśli chcą myśleć o LM.

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
powyżej 3.5 setów @ 1.40

Siatkówkę oglądam raczej z doskoku, jak są ważniejsze mecze. Obstawiałem w Play-offach Plusligi kilka spotkań na powyżej 3.5 setów w meczu i udawało się pokryć linię. Dzisiaj początek serii finałowej pomiędzy dwiema topowymi polskimi drużynami. Liczę tutaj na zacięty pojedynek, ofensywę obu zespołów i brak kalkulacji w ataku.

AKO @ 6.34
Stawka: 50j
Wygrana: 317j
TOTALBET

Link: https://totalbet.pl/transactions/2665645841

Dodatkowo, zagrany kupon jak poniżej. Tutaj już oczywiście bez analizy, bo całość pokrótce została opisana wyżej.

#13
Juventus FC - US Lecce

Obie drużyny strzelą gola - nie @ 1.54

Manchester City - West Ham
Obie drużyny strzelą gola - nie @ 1.76

Ac Milan - US Cremonese
US Cremonese więcej fauli @ 1.52

AKO @ 4.12
Stawka: 50j
Wygrana: 206j
TOTALBET

Link: https://totalbet.pl/transactions/2665647763
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 347,9K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#15
Zhizhen Zhang - Aslan Karatsev

Zhizhen Zhang wygra seta @ 1.55

26-latek z Chin przeszedł do ćwierćfinału w Madrycie jak burza, grając w tym tygodniu fenomenalny tenis. Po drodze wygrywając z Denisem Shapovalovem, Cameronem Norrie i Taylorem Fritzem - czyli naprawdę dobrze dysponowanymi zawodnikami, szczególnie imponująca jest tu wygrana z Fritzem (jak i cały mecz). Imponujący był sposób, w jaki wygrał swoje dwie poprzednie rundy - w obu przypadkach przegrywał seta i wracał, by zakończyć spotkanie w dwóch tie-breakach, co czyni tę passę jeszcze bardziej niewiarygodną. To z pewnością zwiększyło jego pewność siebie. Wydaje się, że kluczem do poprzednich zwycięstw był fenomenalny forehand Chińczyka (co prawda miałem okazję oglądać do głównie z Fritzem i kilka gemów z Norrie, ale z tego co czytam w internecie, to cały turniej utrzymuje doskonale grane piłki z forehandu), liczę na to, że i w tym meczu Zhang utrzyma jakość swoich zagrań. Karatvev jest już po 6 meczach w Madrycie. W tym tygodniu pokonał Botic van de Zandschulp, Alexa de Minaur i Daniila Medvedeva - co potwierdza jego powrót do dobrej formy. Nie neguję tego, że jest on faworytem w tym meczu, jednakże liczę na to, że Zhang niesiony ostatnimi zwycięstwami (pierwszymi tak ważnymi w karierze), wsparciem publiczności i grą z pozycji under doga jest w stanie z "luźną" psychiką ugrać tutaj chociażby seta, a kto wie, może nawet wygrać całe spotkanie.

Maria Sakkari - Aryna Sabalenka
powyżej 19.5 gemów w meczu @ 1.50

Nie wiem czemu, ale jakoś czuję Sakkari w tym turnieju. Gram na nią od początku i jeszcze się nie zawiodłem. Greczynka wygląda w meczach na mączce bardzo dobrze. Jej silne uderzenia z głębi kortu były kluczem do zwycięstwa na szybki kortach w Madrycie. Pokonała po drodze bardzo dobrze dysponowaną Badosę oraz rozgrywającą dobry turniej Begu. Sakkari w swojej grze (przynajmniej na tym turnieju) jest stabilna - grając pewny tenis. W przeszłości Sakkari w Madrycie odpadała czterokrotnie już w kwalifikacjach lub pierwszej rundzie turnieju, ponadto jak wiemy Greczynka ma często problemy z wygrywaniem spotkań półfinałowych i finałowych, regularnie dostaje się ona do decydujących faz dużych turniejów, a następnie odpada (20 razy top 4 w ostatnich 3 latach). Liczę tutaj na przełamanie z jej strony, pełną motywację i walkę do końca. Po drugiej stronie kortu Sabalenka, która wydaje się, że miała nieco łatwiejszą drogę do półfinału w tym turnieju. Białorusinka bowiem nie zmerzyła się do tej pory z żadną z rozstawionych zawodniczek, a wśród jej przeciwniczek znalazły się dwie zawodniczki spoza pierwszej setki rankingu WTA. Dodatkowo musiała się ona trochę natrudzić w meczu z Mayar Sherif, gdzie przegrała pierwszego seta żeby potem wrócić do meczu. Całe spotkanie obfitowało w sporą ilość przełamań oraz kilku podwójnych błędów Sabalenki. Białorusinka patrząc na całokształt z pewnością jest w dobrej formie oraz jest zmotywowana do tego żeby dojść do finału i spotkać się z Igą - w celu rewanżu. Niemniej, widzę tutaj szanse dla Sakkari na urwanie seta, a nawet wygranie tego spotkania. Dla bezpieczeństwa, gram w stronę ilości gemów w meczu. Liczę na zacięty pojedynek obu Pań oraz ewentualne TB w setach.

AKO @ 2.33
Stawka: 80j
Wygrana: 164j
TOTALBET

Link: https://totalbet.pl/transactions/3059785513
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 347,9K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#16
Cucine Lube Civitanova - Trentino Volley

Powyżej 3.5 seta @ 1.40

Ostatnio nie udało się z finałem Play-off polskich siatkarzy, to być może uda się z włoskimi, ponieważ na przeciw siebie stają bardzo wyrównane zespoły. Tutaj opiera się czysto na statystyce, gdzie over 3.5 setów padał w meczach obu zespołów 14 razy przy 20 ostatnich spotkaniach.

Brighton - Manchester United
M. Rashford 1+ strzałów celnych @ 1.56

Dzisiaj ważny mecz dla obu zespołów, które walczą o puchary, MU o LM, a Brighton o "jakiekolwiek", że tak co nazwę. Z pewnością możemy spodziewać się zaciętego i ofensywnego spotkania. Dzisiaj liczę, że goście nie odpuszczą i ich głównym napastnik Rashford zdobędzie bramkę, a przynajmniej odda chociaż jeden celny strzał na bramkę gospodarzy.

AKO @ 2.18
Stawka: 100j
Wygrana: 191j
TOTALBET

Link: https://totalbet.pl/transactions/3068311435
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +319
jaroslav_ 347,9K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#17
Gauff C / Pegula J - Kostyuk M / Ruse E-G

Gauff C / Pegula J wygrana (-1.5 seta) @ 1.51

Faworytkami w tym meczu jest para Amerykańska, która jest bardziej doświadczoną parą deblowa z kilkoma tytułami na swoim koncie. Biorąc pod uwagę historię spotkań obu par deblistek, Amerykanki w ciągu roku rozegrały ze sobą łącznie dwa razy więcej spotkań, wygrywając przy tym kilka turniejów oraz dochodząc do finałów - praktycznie w każdym turnieju dochodzą do etapu finałowego. Najwyższe osiągnięcie Kostyuk i Ruse to półfinał w tym roku na AO.Gauff i Pegula wydają mi się poza zasięgiem.

Thanasi Kokkinakis - Laslo Djere
Laslo Djere wygrana @ 1.64

Djere to dobry zawodnik, które wszelkie swoje tytuły wygrywał właśnie na mączce, która jest jego ulubioną nawierzchnią. Co prawda, w tym roku Djere odpadał szybko z większości turniejów, ale trafiał na swojej drodze takich zawodników jak Alcaraz, Lajovic, Hurkacz czy Karastev, którzy jak widzimy - obecnie są w dobrej formie. Liczę na to, że Challenger we Włoszech będzie dla niego dobrą odskocznią i zajdzie tutaj dalej. Spore doświadczenie na mączce i wygrana w 2022 2-0 z Kokkinakisem właśnie na tej nawierzchni kierują mnie ku jego stronie.

Andy Murray - van Assche, Luca
van Assche, Luca wygrana @ 1.56

Mamy tutaj zderzenie pokoleń, gdzie zmierzy się doświadczony, emerytowany już prawie Brytyjczyk Murray, z młodym talentem z Francji Van Asschem, który świetnie radzi sobie na kortach ceglanych.
W zeszłym roku młody Francuz wygrał kilka turniejów rangi Challenger, dochodząc czesto do finałów. Wydaje się, że teraz wkorczył na wyzszy poziom co było widac w meczu z Djokovicem W Banja Luce. Murray już swoje lata ma, wątpie żeby był super zmotywowany żeby przebijac się w challendzerach

AKO @ 3.86
Stawka: 50j
Wygrana: 193j
TOTALBET

Link: https://totalbet.pl/transactions/2654110643
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 347,9K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#18
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel

powyżej 3.5 setów @ 1.42

Myślę, że nie tylko ja byłem zdziwiony dość gładkim zwycięstwem Jastrzębskiego Węgla w pierwszym meczu w serii finałowej 3:0. Spotkały się dwa najlepsze zespoły z siatkówki w Polsce i z pewnością wszyscy tutaj liczymy na zacięty pojedynek o mistrzostwo. Nie ma tutaj co dużo się rozpisywać, ZAKSA gra u siebie, pierwszy mecz przegrali 3:0 i z pewnością dzisiaj będą chcieli wziąć za to rewanż. Nie wyobrażam sobie, że na własnej hali nie ugrają chociażby seta. Drużyna Węgla natomiast, jak pokazało nam pierwsze spotkanie jest w znakomitej formie, zespół prowadzony przez Marcelo Mendeza potwierdził znakomitą dyspozycję, wygrywając siedem ostatnich meczów ligowych. Liczę na dobrą dyspozycję obu zespołów, wyrównany pojedynek, który tym razem nie zakończy się w 3 szybkich setach.

Iga Świątek - Aryna Sabalenka
powyżej 18.5 gema @ 1.49

Oglądałem wszystkie Igi Świątek i czasami aż przysypiałem. Dlaczego? Ano dlatego, że wszystkie spotkania, poza meczem z Aleksandrową, nasza rodaczka wygrywała w bardzo łatwy sposób, raczej nie przemęczając się na korcie. Swoją drogą jest to świetne, że możemy oglądać w tenisie Polkę, która gromi wręcz swoje rywalki, walcuje i jedzie dalej. Niemniej, dzisiaj może już nie być tak łatwo. Wiem, że w poprzednim z typów na Sakkari, grałem przeciwko Sabalence, ale muszę posypać głowę popiołem. Aryna dochodząc do turnieju w Madrycie pokazała, że jest w bardzo dobrej formie. Straciła tylko jednego seta (podobnie jak Iga) ze świetnie dysponowaną Sherif. Sabalenka, gra ofensywny i silny tenis na kortach w Madrycie, co bardzo dobrze przekłada się na jej zagrania (z uwagi na szybkość kortów w stolicy Hiszpani). Iga natomiast w najmniejszym stopniu nie odstaje w przyjęciach takich piłek, tworząc z nich nawet zagrania kończące. Na mączce obie panie mierzyły się już trzykrotnie, gdzie za każdym razem Iga wygrała 2:0 (6:3 6:4 - 19 gemów, 6:2 6:1 - 15 gemów oraz 6:2 6:2 - 16 gemów). Tym razem jednak wierzę, że Sabalenka jest w na tyle dobrej dyspozycji, że będzie potrafiła poważniej zagrozić naszej rodaczce niż miało to miejsce w poprzednich spotkaniach, a łączona liczba gemów w tym meczu pokryje linię. Osobiście przewiduję wynik 6:4 6:3 dla Igi.

Liverpool - Brentford FC
Liverpool wygrana @ 1.48

Liverpool wraca z zaświatów i goni czołówkę tabeli wygrywając 5 kolejnych spotkań z rzędu, które poprzedziło 5 spotkań z rzędu bez zwycięstwa. Sam Klopp ostatnio w wywiadzie stwierdził. że "Odrodzenie formy raczej nie pomoże Liverpoolowi zakwalifikować się do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie, ponieważ zajmujący czwarte miejsce Manchester United raczej nie potknie się u siebie". Liverpool obecnie zajmuje 5 miejsce, które nie jest premiowane awansem do LM, cztery punkty za Manchesterem United, którzy mają mecz zaległy do rozegrania. Ja jestem ciut większym optymistom i patrząc na grę MANU nie byłbym do końca pewien czy nie stracą jeszcze punktów na ostatniej prostej. Liczę na to, że Liverpool jest w gazie, niezależnie od słów trenera, piłkarze czerwonych mają coś do udowodnienia i wycisną z ostatnich spotkań wszystko co się da. Brentford również ma szanse jeszcze na puchary, zatem liczę tutaj na otwarty mecz, który przy potencjalnie ofensywnym Liverpoolu zakończy się ich zwycięstwem.

AKO @ 3.13
Stawka: 50j
Wygrana: 156j
TOTALBET
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1480
jaroslav_ 347,9K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#19
Angers SCO - AS Monaco FC

AS Monaco FC wygrana @ 1.46

Angers już na kilka kolejek do zakończenia sezonu Ligue One "zapewniło" sobie spadek z ligi. Drużyna, która bardzo odstawała od reszty stawki, wygrywając tylko 3 z 33 spotkań, dodatkowo pod koniec sezonu obciążona jest plagą kontuzji. Po drugiej stronie, wręcz na innym biegunie znajdują się piłkarze Monaco, którzy rozgrywają dobry sezon, a można byłoby by rzec, że początek sezonu mieli wyśmienity. Forma gości lekko posypała się po odpadnięciu z Leverkusen z LE, gdzie na 9 kolejnych spotkań wygrali tylko 3 z nich. Niemniej, Monaco utrzymało się w czołówce Ligi i walczy o puchary, a motywacja jest na pewno spora bo za plecami głośno oddycha Lille i Rennes, czekając na potknięcie zespołu z Monaco. Wydaje się, że dysproporcja obu dzisiejszych drużyn jest spora i widoczna gołym okiem. Gospodarze obarczeni kontuzjami, pogodzeni ze spadkiem dogrywają sezon. Monaco powinno wyjść na ten mecz zmotywowane, z jednym większym brakiem w postaci Embolo, który pauzuje z uwagi na kontuzje. Niemniej, w drużynie gości ma kto strzelać i dzisiaj liczę na ich wygraną.

Ugo Humbert - Laslo Djere
Laslo Djere wygrana @ 1.52

Obstawiałem już Laslo Djere we wcześniejszych etapach Challengera w Cagliari. Teraz przyszedł czas na finał, gdzie zmierzy się z Francuskim 26 letnim Ugo Humbertem. Obaj zawodnicy są w zbliżonym wieku oraz o zbliżonych warunkach fizycznych, jedyną i chyba najważniejszą różnicą pomiędzy tymi zawodnikami jest fakt, iż Humbert nie za bardzo przepada za mączką - co widać po ilości rozegranych turniejów na tej nawierzchni. Co przekłada się na raczej przeciętne/słabe wyniki Francuza - to jego pierwszy finał na mączce. Po drugiej stronie siatki zaś Djere, który w tej nawierzchni się lubuje i tak jak już wcześniej wspominałem, to na niej odnosił swoje największe sukcesy. Statystyka jest przeważająca ponieważ Humbert notuje rekord 36/43 na mączce, natomiast Djere 285/140. Liczę w tym spotkaniu na Serba, na jego mocne podanie i spore doświadczenie.

AKO @ 2.22
Stawka: 80j
Wygrana: 156j
TOTALBET
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 347,9K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Dzisiaj bez analizy. Bo brak czasu niestety. Format BO1, zaczynamy ostatni Major CS:GO, zatem liczę tutaj na pełne skupienie i motywację do wygrania faworytów.

#20
Monte - FaZe Clan

FaZe Clan wygrana @ 1.45

Pain Gaming - Fluxo
Pain Gaming wygrana @ 1.39

m0NESY (G2) - bLitz (MON)
m0NESY (G2) więcej fragów @ 1.35

AKO @ 2.78
Stawka: 50j
Wygrana: 139j
TOTALBET
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1212
jaroslav_ 347,9K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#21
New York Yankees - Oakland Athletics

New York Yankees wygrana @ 1.58 7:2

Oakland Athletics weszli w sezon w fatalnym stylu. Jest to zespół, który rotuje zawodnikami i próbował wiele różnych składów od początku obecnego sezonu - co finalnie przyczyniło się do rekordu 8W-27L, przy czym w spotkaniach wyjazdowych zaliczyli oni jedynie 5 zwycięstw. Dzisiaj na kopcu po stronie gości staje leworęczny J.P. Sears, który co prawda notuje solidne 1.19 WHIP przy rozegranych 32 inningach, niemniej jego ERA jest na poziomie 5.06. Ponadto jest to pitcher mało doświadczony, który swoja profesjonalną karierę rozpoczął w zeszłym roku i łącznie do dzisiaj rozegrał 102 innigi (dla porównania, dobrzy pitcherzy zaliczają średnio w sezonie około 160 inningów).

Yankees natomiast weszli w sezon zgodnie oczekiwaniami i z punktu widzenia zakładów byli jednym z faworytów do wygrania World Series. Niemniej, ostatnie tygodnie trochę zweryfikowały formę i zamiast szczytu tabeli zespół z Nowego Jorku znajduje się w dolnej części dywizji. Czynnikiem mógł być oczywiście Aaron Judge, który nabawił się kontuzji, a Yankees przegrali sześć z ostatnich dziewięciu spotkań bez Aarona. W dzisiejszym spotkaniu menadżer Nowego Jorku postawi na leworęcznego Nestora Cortesa (3W-2L, 4.91 ERA). Yankees przegrali dwa ostatnie starty Cortesa, który w ciągu ostatnich dziewięciu minut oddał 11 biegów (10 ER). Liczę tutaj na to, że Cortes weźmie rewanż za swoje nieudane występu, szczególnie ten przeciwko Texasowi i powoli zacznie łapać formę z ubiegłego roku, gdzie notował ERA na poziomie 2.44.

Ufam, że gospodarze odbiją się od dna i wygrają pierwszy mecz w serii z Atheltics. Yankees mają ostatnio problemy z uwagi na liczne kontuzje i potknięcia, ale wydaje się, że to dobry moment żeby się zrehabilitować.

Arizona Diamondbacks - Miami Marlins
Arizona Diamondbacks @ 1.53 5:2

Arizona dobrze rozpoczęła obecny sezon. Obecnie zajmują 2 miejsce w ciasnej Dywizji Zachodniej (zaraz po LA Dodgers), notując 19W-15L. Na 10 ostatnich spotkań liczba zwycięstw gospodarzy wynosi 6 z czego 3 u siebie. Dla porównania ilość porażek wynosi 4 z czego 2 u siebie. Dziś przed Arizoną dobra szansa na rewanż z drużyną Marlins, z którą na początku sezonu przegrali dwa z trzech spotkań. Jedyny mecz, który wygrali w tej serii to ten, który rozpoczął Zac Gallen (5:0). Gallen zdominował Marlins w tamtym spotkaniu i dzisiaj ma okazję to powtórzyć w pierwszym meczu serii. Zac Gallen to doświadczony pitcher, który w zeszłym sezonie przy aż 184 rozegranych inningach zanotował ERA na poziomie 2.54, co jest świetnym wynikiem. W tym sezonie Zac również wyśmienicie czuje się na kopcu notując 4W-1L przy ERA 2.53 i 42 rozegranych inningach. Gallen po raz trzeci w karierze zagra z Marlinsami (ERA 1.38 na ten moment) i liczę na to, że tak jak na początku sezonu powstrzyma Marlins.

Ekipa przyjezdna również dobrze radzi sobie w obecnym sezonie notując 17W-18L, niemniej w ostatnich dniach mieli serię 5 porażek z rzędu, którą przerwali dopiero 2 dni temu w ostatnim spotkaniu serii z Chicago Cubs. Aby dopełnić obrazu sytuacji, należy zwrócić uwagę na takie statystyki jak średnia zdobytych i straconych punktów. W poprzednich 10 meczach, Miami Marlins zdobyło 3.5 punktów i 5.5 straconych, z czego 3 na wyjeździe i 4.5 na wyjeździe. Zatem ich ostatni dyspozycja wydaje się nie być najlepsza. Do tego na kopcu po stronie gości stanie Braxton Garrett, który notuje w tym sezonie 1W-1L i bardzo słabą ERA 5.81 oraz 1.671 WHIP. Dzisiejszy pitcher gościu w swoim ostatnim występnie przeciwko Braves rzucił 4.1 inningów, pozwalając na aż 11 biegów przy 14 uderzeniach, dwóch spacerach i trzech strikeoutach w meczu, który Miami przegrało 14-6. W swoich ostatnich trzech startach Garrett jest 1-1 z 8.31 ERA, 1.77 WHIP. Zatem wydaje się, że zarówno Marlis jak i ich dzisiejszy pitcher nie są ostatnio w dobrej dyspozycji. Liczę tutaj na wygraną gospodarzy.

AKO @ 2.42
Stawka: 50j
Wygrana: 106j
TOTALBET
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1587
Do góry Bottom