>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

New hope

jaroslav_ 506K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#94
Detroit Red Wings - Anaheim Ducks
Detroit Red Wings wygrana (ML)
@1.74

New York Rangers - Columbus Blue Jackets
New York Rangers wygrana (ML)
@1.38

AKO @ 2.40
Stawka: 40j
Wygrana: 84j
PZBuk

___________________________________________
#95
Jessica Pegula - Maria Sakkari

Jessica Pegula wygrana
@1.54

New York Yankees - Houston Astros
powyżej 5.5 punktów
@1.55

AKO @ 2.39
Stawka: 40j
Wygrana: 84j
PZBuk
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +459
jaroslav_ 506K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#96
LG Twins - Kiwoom Heroes
LG Twins wygrana
@1.40

Aslan Karatsev - Alexander Bublik
Alexander Bublik wygrana
@1.41

Carlos Alcaraz Garfia - Jack Draper
Carlos Alcaraz Garfia wygrana
@1.43

AKO @ 2.82
Stawka: 40j
Wygrana: 99j
PZBuk
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
jaroslav_ 506K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#97
New York Knicks - Orlando Magic

Paolo Banchero powyżej 18.5 punktów
@1.95

Philadelphia 76ers - Indiana Pacers
James Harden powyżej 22.5 punktów
@1.90

AKO @ 3.71
Stawka: 40j
Wygrana: 130j
PZBuk

EDIT @ Obaj zawodnicy pokryli linie z zapasem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
jaroslav_ 506K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#98
Roman Safiullin - Andy Murray
Roman Safiullin wygrana (+1.5 seta)
@1.46


Roman Safiullin zmierzył się do tej pory z Andym Murrayem tylko raz i to właśnie na hali gdzie wygrał w trzech setach w zeszłym roku. Rosjanin w tym roku sporo spędził na kortach twardych i hali notując zadowalające wyniki (szczególnie na krytych kortach), dochodząc do półfinałów w trzech turniejach, odpadając min. z Djoko czy Auger Aliassime - więc wstydu nie ma. Zdaję sobie sprawę, że Andy pomimo upływu lat, wciąż jest świetnym zawodnikiem, co potwierdza jego tegoroczny rekord. Natomiast, z uwagi na fakt, iż rozegrał na hali w tym sezonie małą ilość spotkań, przegrał na tej nawierzchni rok temu z Rosjaniniem, skłaniam się ku temu żeby zagrać Safiullina z handi +1.5 seta. Wierzę w to, że Rosjanin utrzyma serw w jednym z setów i pokryje typ.

Stan Wawrinka - Casper Ruud
Casper Ruud wygrana
@1.41


Bardzo ciekawe spotkanie na sam początek turnieju, gdzie zobaczymy zdarzenie doświadczenia z młodością. Po tym jak oglądałem Ruuda podczas US Open, a przede wszystkim w finale przeciwko wyśmienicie grającemu Alcarazowi, przekonałem się, że jest to chłopak z dużym talentem i mnóstwem motywacji do gry. Pomimo 67 rozegranych spotkaniach w tym roku, liczę na to, że Ruud dalej posiada sporo paliwa w swoim baku i powalczy o zwycięstwa na koniec tego roku. Stana przedstawiać nikomu nie trzeba, niegdyś świetny, silny i solidny gracz. Niemniej, jego kondycja fizyczna z uwagi na dłuższe przerwy spowodowane kontuzjami oraz wiek staje pod sporym znakiem zapytania. W tym sezonie zaledwie 22 rozegrane spotkania, z czego aż 14 zakończone porażkami, często z rywalami wydaje się gorszymi od Ruuda. Liczę na to, że Ruud jest o wiele sprawniejszy od Szwajcara i odniesie zwycięstwo w tym meczu.

EDIT @ To jest po prostu niesamowite. Ruud wygrywa w pierwszym secie 3 gemy z rzędu do zera i w czwartym przegrywa swoje podanie. W drugim secie wygrywa 4 gemy do zera i w piątym przegrywa swoje podanie. Efekt? 6:4 6:4 dla Szwajcara. Nie wiem co Norweg miał na myśli.


Oscar Otte - Daniel Evans
Daniel Evans wygrana
@1.43


Spotyka się dwóch graczy, którzy lubią grać na hali i widać to po historii ich występów. Otte trafił do turnieju wylosowany jako szczęśliwy przegrany. Niemiec, pomimo dobrej historii gry na hali w tym roku przy 10 spotkaniach, zanotował zaledwie 3 zwycięstwa, a obecny sezon nie należy do jego najlepszych - zarówno na kortach twardych jak i na hali często odpadał po pierwszej rundzie turnieju, często też z rywalami słabszymi od siebie. Evans natomiast ma przyzwoity sezon, który w większości przegrał na kortach twardych, gdzie w Montrealu doszedł do półfinału pokonując min. Fritza czy Rubleva. Wydaje mi się, że dyspozycja Brytyjczyka w tym sezonie, jak również na kortach twardych, jest lepsza i odniesie tu zwycięstwo.

AKO @ 2.94
Stawka: 40j
Wgrana: 103j
PZBuk
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +474
jaroslav_ 506K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#99
Paris St-Germain - Maccabi Haifa
Obie drużyny strzelą gola: NIE
@1.64

Sevilla - FC Copenhagen
Sevilla wygrana
@1.50

AKO @ 2.46
Stawka: 80j
Wygrana: 173j
PZBuk
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 506K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#100
New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks

Dallas Mavericks wygrana
@1.44

Oklahoma City Thunder - Los Angeles Clippers
Los Angeles Clippers wygrana
@1.40

Washington Wizards - Detroit Pistons
Washington Wizards wygrana
@1.46

Columbus Blue Jackets - Arizona Coyotes
Columbus Blue Jackets wygrana (ML)
@1.42

AKO @ 4.18
Stawka: 50j
Wygrana: 197j
PZBuk

____________________________________________

#101
Washington Wizards - Detroit Pistons

Kyle Kuzma powyżej 17.5 punktów
@2.10

Phoenix Suns - Golden State Warriors
Stephen Curry powyżej 26.5 punktów
@1.86

AKO @ 3.91
Stawka: 50j
Wygrana: 172j
PZBuk
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 506K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#102
Alex Molcan - Arthur Rinderknech
Arthur Rinderknech wygrana
@1.59

Inter Mediolan - Viktoria Pilzno
Inter Mediolan wygrana (-1.5)
@1.44

Dominic Stephan Stricker - Pablo Carreno-Busta
Pablo Carreno-Busta wygrana
@1.33

AKO @ 3.05
Stawka: 50j
Wygrana: 152j
TOTALbet (gra bez podatku)

___________________________________________________

#103
Inter Mediolan - Viktoria Pilzno

powyżej 2.5 gola
@1.55

FC Barcelona - Bayern Monachium
poniżej 4.5 gola
@1.32

Tottenham - Sporting CP
Tottenham więcej rzutów rożnych
@1.41

AKO @ 2.68
Stawka: 50j
Wygrana: 117j
TOTALbet (gra bez podatku)


Drodzy, podliczenie statystyk przy #105 kuponie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1733
jaroslav_ 506K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#104
Chicago Bulls - Indiana Pacers
T. Haliburton - powyżej 3.5 zbiórki
@1.65

Toronto Raptors - Philadelphia 76ers
J. Harden powyżej 39.5 punktów (punkty+zbiórki+asysty)
@1.82

Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets
G. Antetokounmpo poniżej 52.5 punktów (punkty+zbiórki+asysty)
@1.85

AKO @ 5.56
Stawka: 40j
Wygrana: 224j
TOTALbet (gra bez podatku)
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 506K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#105
Marcos Giron - Cameron Norrie

Cameron Norrie wygrana
@1.42

Anrey Rublev - Grigor Dimitrov
Anrey Rublev wygra 2 seta
@1.32

Holger Rune - Ugo Humbert
Holger Rune wygrana
@1.50

AKO @ 2.81
Stawka: 50j
Wygrana: 140j
TOTALbet (gra bez podatku)

EDIT @ Norrie i Rublev chyba już zmęczeni sezonem. :(
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 506K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#106
Fenerbahce - Stade Rennais

powyżej 25.5 fauli w meczu
@1.84

Gilles Simon - Matteo Arnaldi
Gilles Simon wygrana
@2.14

AKO @ 3.94
Stawka: 70j
Wygrana: 242j
TOTALbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +927
jaroslav_ 506K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#107
FC Union Berlin - Sporting Braga
powyżej 1.5 gola w meczu
@1.36

Malmo Ff - Union Saint-Gilloise
Union Saint-Gilloise wygrana lub remis i ponad 1.5 gola w meczu
@1.60

Shamrock Rovers FC - KAA Gent
KAA gent wygrana lub remis i ponad 1.5 gola w meczu
@1.44

AKO @ 2.51
Stawka: 100j
Wygrana: 220j
TOTALbet (gra bez podatku)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
jaroslav_ 506K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#108
HJK Helsinki - AS Roma

AS Roma powyżej 1.5 gola
@1.46

Manchester United - FC Sheriff Tiraspol
powyżej 3.5 bramki Manchester wyszedł praktycznie pierwszym składem, następnie dokonał zmian na solidnych rezerwowych, goście przestali mecz, a mimo to padły zaledwie 3 gole dla gospodarzy.
@2.08

1666903914203.png

Shamrock Rovers FC - KAA Gent
KAA Gent wygrana lub remis i powyżej 1.5 gola w meczu
@1.42

AKO @ 4.31
Stawka: 40j
Wygrana: 172j
TOTALbet (gra bez podatku)
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 506K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#109
Boston Bruins - Detroit Red Wings
Boston Bruins wygrana (ML)
@1.41

Brooklyn Nets - Dallas Mavericks
C. Wood powyżej 18.5 punktów
@1.79

Sacramento Kings - Memphis Grizzlies
powyżej 228.5 punktów w meczu
@1.43

AKO @ 3.61
Stawka: 50j
Wygrana: 180j
TOTALbet (gra bez podatku)
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 506K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Przegrana jednego zdarzenia na kuponie prześladuje mnie w październiku. Z około 60 kuponów, mogę na oko śmiało powiedzieć, że 15-20 kuponów nie siadło przez jedno wydarzenie, przy czym większość z tych wydarzeń bywały "stykowe". Ostatnie trzy kupony to idealne podsumowanie, zamiast 380j czystego zysku, nie mamy nic.
Dzisiaj z pewnością tenis i podliczenie tego co mamy.
 
jaroslav_ 506K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#110
Grigor Dimitrov - Marcos Giron
Grigor Dimitrov wygrana
@1.44

Grigor Dimitrov rozegrał wczoraj świetny mecz przeciwko Rublevowi odnosząc drugie w tym sezonie zwycięstwo na hali przeciwko zawodnikowi z pierwszej dziesiątki ATP. Wczoraj Bułgar w krótkim meczu nawrzucał 8 asów i popełnił zaledwie 5 niewymuszonych błędów. W pierwszym secie dał się raz przełamać, poza tym cały mecz świetnie trzymał swój serwis nie dając dojść do słowa Rosjaninowi. Giron natomiast sprawił ogromną, według mnie, niespodziankę wygrywając z świetnie spisującym się w tym sezonie Norrie. Pomimo, że obaj zawodnicy mają w tym sezonie podobne rezultaty, to wczorajsze spotkania przekonały mnie w tym, że Dimitrov posiada bardzo dobrą równą obronę i potrafi świetnie utrzymać swój serwis. Liczę dzisiaj na jego zwycięstwo, zwłaszcza po pokonaniu świetnie dysponowanego Rubleva.

Daniil Medvedev - Jannik Sinner
Daniil Medvedev wygrana
@1.41

Obaj gracze wracają po kontuzjach, przy czym Jannik Sinner, kilka tygodni temu doznał mocnego skręcenia kostki w półfinale turnieju w Sofii. Jak widać wrócił na korty, ale na pewno w głowie ma jakieś ograniczenia z tym związane (brak mocniejszych wślizgów, zahamowań, zmian tempa gry). Przy bardzo twardej i szybkiej grze Medvedeva może być to dzisiaj problem dla Sinnera. Medvedev gra szybki i do bólu konsekwentny tenis. Liczę na to, że Sinner po odbytej kontuzji nie da rady biegać po korcie od lewej do prawej i ganiać mocne zagrania Rosjanina.

Arthur Rinderknech - Holger Rune
Holger Rune wygrana
@1.31

Ahhh Rune to Rune. Jest młody, ambitny, wybiegany, a przy tym wszystkim bardzo cierpliwy - co rzadko zdarza się u młodych graczy. Oglądałem sporo jego spotkań i jak widać po typach w temacie, sporo na niego stawiałem. Dla mnie gra aktualnie świetny tenis i wydaje się być w najlepszej formie. Zresztą wygrana w Sztokholmie w zeszłym tygodniu z takimi postaciami jak Norrie, De Minarur (również w tym turnieju 2-0 oraz fenomenalnie grający Tsitsipas, pokazuje jasno formę młodego Norwega. Arthur Rinderknech w tym sezonie spisuje się dobrze jak na jego poziom. W Challengerach na twardej potrafił dojść nawet do finału w Kanadzie czy Australii (na początku sezonu). Natomiast w turniejach ATP przechodzi pewnie kwalifikację czy pierwszą rundę, ale w momencie pojawienia się prawdziwego zagrożenia w postaci graczy pokroju Rune odpada. Dzisiaj gram na Rune, bo wierzę w talent młodego Norwega.

AKO @ 2.66
Stawka: 80j
Wygrana: 221
TOTALbet (gra bez podatku)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1000
jaroslav_ 506K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#111
Gregoire Barrere - Gilles Simon

Gilles Simon wygrana (+1.5 seta)
@1.64

Mathias Bourgue - Jelle Sels
Jelle Sels wygrana
@ 1.48

Krótkie uzasadnienie: https://forum.bukmacherskie.com/threads/tydzień-43-brest-playford-las-vegas-lima-ortisei.166457/post-7138002

AKO @ 1.48
Stawka: 50j
Wygrana: 65j
TOTALbet
Niestety, ale Gilles Simon wycofał się z turnieju i oddał mecz Walkowerem. Tutaj info: https://forum.bukmacherskie.com/threads/tydzień-43-brest-playford-las-vegas-lima-ortisei.166457/post-7138029

W związku z powyższym, robię powtórkę kuponu dodając Stana.

#112
Roberto Bautista-Agut - Stan Wawrinka

Stan Wawrinka wygrana (+1.5 seta) Dwa razy był blisko Stan, ale mimo ogromnego dopingu, dobrej jak na jego powrót dyspozycji, nie dał rady Hiszpanowi.
@ 1.49

Mathias Bourgue - Jelle Sels
Jelle Sels wygrana
@ 1.48

AKO @ 2.18
Stawka: 50j
Wygrana: 95j
TOTALbet
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 506K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#113
Napoli - Sassuolo

Napoli wygrana i powyżej 1.5 gola w meczu
@1.30

Brighton - Chelsea
Chelsea wygrana lub remis i powyżej 1.5 gola w meczu
@1.80

Holger Rune - Roberto Bautista-Agut
Holger Rune wygrana
@1.50

Oglądałem wszystkie mecze od ATP w Sztokholmie młodego 19-letniego Norwega i jestem zachwycony jego grą. Rune gra obecnie najlepszy tenis w swojej w sumie młodej karierze, wygrywając 12 z ostatnich 13 meczów. W ośmiu meczach przegrał tylko dwa sety! Młody Norweg doskonale czuje się na twardej i szybkiej nawierzchni, jest wybiegany, dochodzący do każdej nawet skrajnej piłki. Ponadto cechuje go cierpliwość w przebijaniu, potrafi ugrywać długie wymiany, a przy tym bardzo dobrze trzyma pierwszy serwis i swoje podanie. Według mnie, aktualnie na hali jest jednym z najlepszych grajków ATP. Oczywiście Roberto Bautista-Agut jest również bardzo solidnym grajkiem i zapewne przedstawiać go nie trzeba. Niemniej, po raz kolejny w ostatnich typach mamy tutaj zderzenie młodego zawodnika z weteranem. Wczoraj Hiszpan musiał sporo namęczyć się z będącym u schyłku kariery Stanem Wawrinką, który miał nawet okazję urwać seta. Istotną rolę dzisiaj odegra dyspozycja fizyczna i nerwy na wodzy w ważnych piłkach, a tutaj bardziej skłaniam się ku Rune. Według mnie Norweg jest w wyśmienitej formie i wybiega sobie ten mecz.

AKO @ 3.51
Stawka: 70j
Wygrana: 245j
TOTALbet (gra bez podatku)
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 506K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
#114
Torn IF - Falkenbergs FF
Falkenbergs FF wygrana
@1.35

Krótkie uzasadnienie z uwagi na raczej mało znane większości rejony. Do zakończenia Szwedzkiej 3 ligi zostały dwie kolejki. Goście walczą dzisiaj o awans z zespołem, który na koniec sezonu uplasuje się w okolicach bezpiecznego 10 miejsca w tabeli (bez spadku). Zatem dla gospodarzy jest to już koniec sezonu i możliwość pogrania z większym luzem i być może nieco zmienionym składem. Falkenbergs FF w tym sezonie z 57 strzelonymi i zaledwie 19 straconymi brakami, natomiast Torn IF zanotowali aż 46 straconych bramek co jest 5 najgorszym wynikiem w lidze. Liczę na motywację po stronie piłkarzy Falkenbergs FF.

Burnley - Reading FC
Burnley wygrana
@1.65

Cadiz CF - Atletico Madryt
Atletico Madryt wygrana lub remis i powyżej 1.5 gola w meczu
@1.57

AKO @ 3.50
Stawka: 50j
Wygrana: 175j
TOTALbet (gra bez podatku).

Za niedługi podliczenie statystyk.
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 506K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Statystyka po #110 kuponach

ilość wygranych kuponów: 40
% wygranych: 36%
ilość przegranych kuponów: 70
% przegranych: 64%

suma postawionych stawek: 6745j
suma wygranych: 6196j
saldo: -549j
yield: -8.14%

ilość postawionych spotkań: 295
ilość trafionych spotkań (i %):
196 (66%)

Październik pomimo kilku dobrych serii i fajnym trafianiem piłki nożnej oraz tenisa lekko odbił mi się czkawką pod koniec sezonu regularnego MLB oraz postsezonie, a także przy rozpoczęciu zmagań NBA. Przy 40 przegranych kuponach (licząc od ostatniego podsumowania), aż 24 z nich to porażka jednego spotkania, w tym 20 z tych spotkań to spotkania bardzo stykowe, gdzie przeważnie brakowało punktu lub gola. Niemniej, wydaje mi się, że im dalej w las z NBA i NHL tym drużyny i zawodnicy powinni się stabilizować, a obstawianie powinno być nieco łatwiejsze lub "pewniejsze". Bardzo dobre wyniki udało się wykręcić na tenisie co też było widać w dziale z analizami.

Październik podliczymy oczywiście w poniedziałek. Może uda się jeszcze coś wyciągnąć :) Przed nami jeszcze weekend z piłką nożną oraz poniedziałkowy tenis.

Dzięki wszystkim za punkty reputacji i komentarze do nich, dzięki nim widzę czy ktoś skorzystał z moich typów - z pozytywnym skutkiem :D Z kilkoma osobami zacząłem nawet dyskutować czy analizować tematy na PW. Dobrze jest tworzyć społeczność w której faktycznie można wymienić się wiedzą i spostrzeżeniami.

P.S. Na forum wstawiam sporo kuponów przedmeczowych, których jestem, że tak powiem "pewien". Niemniej sporo również gram na live, sporo kontruję lub powielam zakłady przy nietrafionych pierwszych spotkaniach. To też pozwala mi aktualnie w realnym zestawieniu wyjść na lekki plus do tej pory. W razie gdyby ktoś chciał być "bliżej" wspólnej gierki to zapraszam na PW. Tak jak wspominałem wyżej z kilkoma osobami rozmawiam na bieżąco i dobrze nam to wychodzi :)
 
Do góry Bottom