>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Neuralbet

K 1

kargo

Użytkownik
moze mi ktos powiedziec co postawic w betssonie ??
z tych dzisiejszych meczy w betsonie jedynie mozesz obstawic HAUGESUND czyli ze wygra gdyż azjan jest -0.5 ale jeśli chcesz to trochę pograć to jednak trzeba się przesiąść na pinnacle ,bet365,sbobet ewentualnie 188bet choć w dwóch ostatnich można operować jedynie w euro
 
F 24

fbv

Użytkownik
Haugesund,Viking,Tippeligaen,Norway,(2.05) / (26/25),Haugesund -0.5
Stabaek,Aalesund,Tippeligaen,Norway,(2.02) / (101/100),Aalesund +0.5/+1
Mjondalen,Ham-Kam,Division 1,Norway,(1.82) / (41/50),Ham-Kam 0/+0.5
Orebro,Trelleborgs,Allsvenskanliga,Sweden,(2.03) / (51/50),Trelleborgs +0.5/+1
Grubo ! Póki co 3 mecze już się zakończyły pozytywnie a czwarty również dobrze się toczy. Podaje Baseball na noc

Pittsburgh Pirates - New York Mets 2 @2,07 Pinnacle
Seattle Mariners - Los Angeles Angels 1 @2,17 Pinnacle

Tenis:

Huta-Galung J. - Reister J. 2 @2,56 Pinnacle
Russell M. - Giraldo S. 1 @2,33 Pinnacle
 
K 1

kargo

Użytkownik
A wiec sprawa wygląda następująco. Mam wykupioną wersję gdzieś od 18 marca przy obstawianiu za 100zł każdy typ na koniec marca było +34zł ale trzeba pamiętać ze są to dane od 18 marca.Dalej kwiecień ale gdzieś bez 12 dni gdyż nie prowadziłem danych ze względu na na specyfikę mojej pracy i tu był minus 247zł.Dalej Maj 371zł na plusie bez 6 dni.CZERWIEC od 10 czerwca jest ładnie bo na chwile obecna dokładnie z dzisiejszym dniem 835zł.czyli jako takiego pełnego miecha nie mogę Wam kwotowo zaprezentować ale w neuronach jest naprawdę duży potencjał.Oczywiście dane podaje tylko z wersji asian neuronet.Under over tez mam dane ale jak wiecie zapewne nie są one podawane w wersji bezpłatnej jak coś to wkleję moje dane jeżeli kogoś to interesuje.Osobiście gram wszystko żadnej własnej weryfikacji nie robię bo i po co kasa jest z tego oczywiście dane w złotych napisałem wam jakbyście grali 100zł za typ(tak dla jasności).Wersja tenisowa tu jest problem lekki bo jak jeden miesiąc poszli bardzo mocno do przodu to potem korekta zabrała wszystko wiec tu bym się nie podniecał tenisem za bardzo tym bardziej w wersji testowej gdzie system wypluwa max 3 typy zresztą pisałem wiec osobiście dla mnie grać wersje testowa to wkrada sie lekka loteria.Powklejam jeszcze przez jakiś czas te neuroniki i sami ocenicie bo jak dla mnie okres około 3 miesięcy może nam coś więcej powiedzieć a nie tydzień czy dwa.Jeśli ktoś będzie mocno zainteresowany możemy temat zrobić wysyłki gdyż za niedługo będę miał dużo czasu czyli będę na emeryturze i tu troszkę grosza spodziewam się przytulic a składkę można zrobić i będzie o wiele taniej aniżeli każdy z osobna by wykupował.A neuronami interesuje sie od mała 10 lat i moim zdaniem spokojnie będzie można zarobić ale wiadomo różnie może być i temat jest do przemyślenia
 
F 20

fazer.

Użytkownik
dokladnie najpierw trzeba sie dorobic, a potem mozna sie skladac (;;
tylko zeby jakas masowka sie nie zrobila
slabi w baseballu sa 2 typy nie trafione, zal
 
P 1

premi

Użytkownik
Ja już ten program w zeszłym sezonie sprawdzałem i było jak pisałem były okresy rewelacja (nawet darmowej wersji) a później to już wszystko wracało do punktu wyjścia. No nic życzę powodzenia.
 
F 24

fbv

Użytkownik
Podniecacie się po kilku dniach gry. Przyjdzie korekta i wszystko szlag trafi.
Też tak myślę właśnie mimo wczorajszego dobrego dnia z piłką.

Ja już ten program w zeszłym sezonie sprawdzałem i było jak pisałem były okresy rewelacja (nawet darmowej wersji) a później to już wszystko wracało do punktu wyjścia.
Ja poczytałem w kilku źródłach i na to właśnie wychodzi. Średnio po roku grania wychodzi się na zero.
 
Do góry Bottom