>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

neteller scam?

L 51

legionista880

Użytkownik
do ludzi ktorzy maja tam konto, czy tez macie weryfikacje polegajaca na tzw source of wealth i innych dokumentach? wyslalem im
source of wealth
wydruk z konta bankowego
a oni od 3 miesiecy (bo tak dlugo mam zablokowane konto) usiluja mi powiedziec ze oczekuja source of wealth, caly czas ta sama formulka wysylana do mnie. Wiec zaczynam sie obawiac czy nie zaczeli polowac na ludzi ze srodkami na koncie. Wszystko co chcieli to wyslalem nie mam nic na sumieniu a oni jak mantra zebym im to wyslal. Prosze o ludzi z podobnym problemem o kontakt i o ew. rade do kogo sie z tym zglosic bo ewidentnie zajeli mi pieniadze 100 dni to troche dlugo
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Source of wealth to źródło dochodu, więc na wyciągu z konta powinno być jasno określone, z jakiego legalnego źródła pochodzą Twoje pieniądze (przelew z wynagrodzeniem lub choćby wypłata z innego bukmachera w wysokości porównywalnej z Twoimi depozytami na Netellera). Jeżeli wyciąg, który im dostarczyłeś, nie pokazuje niczego takiego, raczej będzie w tej sprawie bezużyteczny.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
wyciag z konta sluzyl weryfikacji adresu domowego, natomiast neteller pyta rowniez o to skad wziely sie pieniadze z pinnacle na moim koncie oraz bet365 a ja im tlumacze ze zablokowali polakom dostep i nie moge dac im zadnych zdjec mojego konta oraz wplat i wyplat u tych bukmacherow, i masz na to jakies rozwiazanie?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
source of wealh
Source of wealth to w dosłownym tłumaczeniu źródło dochodu.
Potocznie zaś znaczy, że masz przeje.....e!
To taki wymysł, że niby chronią ludzi przed oszustami, praniem brudnych pieniędzy, itp. bzdety.
W istocie, jak wpadniesz na taką minę, to nie masz większych szans, bo wszystko zależy nie od tego, co im dostarczysz, ale od ICH widzimisię.
Zmuszają ludzi do podawania najprzeróżniejszych informacji, bardziej szczegółowych niż w konfensjonale, które w istocie do niczego im nie służą (z wyjątkim tego,by Cię udupić).
Nie wiem, o jaką kwotę chodzi, ale zastanów się, czy warto się obnażać i poniżać. (ja swego czasu odpuściłem cirka 400 euro, ale nie w Nettelerze i przestałem ufać zachodnim instytucjom)
Bitcoin, Bitcoin Cash, ale też np. Litecoin, Ethereum to kryptowaluty, gdzie tak bzdetne problemy nie występują.
Sporo bukmacherów obsługuje Bitcoina, a 1xBet wszystkie wymienione. Tam najlepiej wpłacać Bitcoin Cash (BCC)
 
L 51

legionista880

Użytkownik
nie ma mozliwosci odpuszczenia, za duzo gotowki, no i sam fakt nie po to narobilem sie na zarobienie pieniedzy zeby je komus oddac za darmo, poczekam do konca marca skontaktowalem sie z b365 i pinkiem o skany, jak neteller nie odblokuje do konca marca to uderze gdzies wyzej, ktos musi ich kontrolowac. ich support to katastrofa a te auto odpowiedzi kiedy ty jestes wsciekly to katastrofa, kiedys byl live czat mozna bylo szybko zalatwic a dzisiaj jak w 2000 wyslij mejla i czekaj
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Ja przechodzilem to i bez problemu przeszedłem ta weryfikację jako źródło dochodu wysłałem im wyciągi z kart kredytowych.
 
R 0

ridge1

Użytkownik
czytałem i nie bardzo rozumiem o co tu chodzi,
oni pytaja skad miales pieniadze do wplaty do nich ?
a skad pieniadze od bukmachera ? chyba oczywiste ze z wygranych.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
wyglada to tak z netellera wplacam na buki a z bukow do netellera, no i dokladnie tak, chca dowod wyplat, tez troche dla mnie paranoja ale chca zobaczyc moje wygrane i że &quot;ja to ja&quot; nagle po 6 latach jak mam konto weryfikacja jak nigdy
pinnacle mi nie pomogl napisali zeby neteller sie z nimi skontaktowal, a patrzac na ich support to pewnie sie nigdy nie odezwa bo sami na skany czekaja, jaja jak berety
sytuacja bylaby prosta gdyby bukmacherzy nie zablokowali PL graczy, wtedy szast prast sam robie skany a tak?
 
Do góry Bottom