>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Neteller - limity na obrót kasą

typper 2

typper

Użytkownik
Czy ktoś się orient jakie są limity na obrót kasą? MB po samej rejestracji ma trochę ponad 3 tys na...90 dni...a NET jak ma?
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Nie wiem czy sa jakies limity na obrot kasa. Ja po zrobieniu rachunku extended (czyli po weryfikacji) mam maksymalne mozliwe saldo konta ustawione na 48 000$ wiec raczej starcza :p
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Bez weryfikacji to prawie nic nie jest dostepne (nie mozna robic przelewow p2p, nie mozna wyplacac na konto bankowe, nie mozna wyrobic karty i wyplacac karta) jedyne co mozesz to zasilac konta w bukach np i wycofywac kase na netka. Weryfikacje robi sie przez wyslanie bodajze dowodu i jakiegos rachunku ew. wyciagu bankowego, a weryfikacja konta bankowego jest na tej samej zasadzie co w mb (wysylaja Ci mikro przelew i masz wpisac na stronie kwote przelewu jak dojdzie).
Co do kasy jak juz wspomnialem, nigdzie nie doczytalem o limitach przelewow pomiedzy uzytkownikami/bukami/pokerroomami. Jedyne info to takie, ze maksymalne saldo rachunku to 48 000$ w moim przypadku ale czuje, ze to jest zmienne no i mozna do nich pisac o zwiekszenie jak potrzeba.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
a powiedzcie mi jak mam zweryfikować u nich konto, bo mam pewien problem...
* Kopia paszportu z widocznym zdjęciem i numerem paszportu or
* Kopia prawa jazdy z widocznym numerem prawa jazdy or
* Kopia dokumentu tożsamości ze zdjęciem
and
* Rachunek za media (np. za elektryczność) lub wyciąg bankowy wystawiony w ciągu ostatnich trzech miesięcy i zawierający Twoje imię, nazwisko i adres pod numer – niestety nie akceptujemy wyciągów bankowych online.
tak pisze na stronie netellera więc pierwszy punkt to pryszcz, bo skaner i dowód osobisty mam, lecz co z punktem drugim, skoro na mnie nie ma żadnych takich rachunków ???
 
K 76

karlos83

Użytkownik
A nie masz wlasnego konta w banku? Mi przychodza rozliczenia z kazdego miecha poczta do domu. Pamietam, ze im to wyslalem i bylo ok.
 
Do góry Bottom