>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Neteller - limity na obrót kasą

typper 2

typper

Użytkownik
Czy ktoś się orient jakie są limity na obrót kasą? MB po samej rejestracji ma trochę ponad 3 tys na...90 dni...a NET jak ma?
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Nie wiem czy sa jakies limity na obrot kasa. Ja po zrobieniu rachunku extended (czyli po weryfikacji) mam maksymalne mozliwe saldo konta ustawione na 48 000$ wiec raczej starcza :p
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Bez weryfikacji to prawie nic nie jest dostepne (nie mozna robic przelewow p2p, nie mozna wyplacac na konto bankowe, nie mozna wyrobic karty i wyplacac karta) jedyne co mozesz to zasilac konta w bukach np i wycofywac kase na netka. Weryfikacje robi sie przez wyslanie bodajze dowodu i jakiegos rachunku ew. wyciagu bankowego, a weryfikacja konta bankowego jest na tej samej zasadzie co w mb (wysylaja Ci mikro przelew i masz wpisac na stronie kwote przelewu jak dojdzie).
Co do kasy jak juz wspomnialem, nigdzie nie doczytalem o limitach przelewow pomiedzy uzytkownikami/bukami/pokerroomami. Jedyne info to takie, ze maksymalne saldo rachunku to 48 000$ w moim przypadku ale czuje, ze to jest zmienne no i mozna do nich pisac o zwiekszenie jak potrzeba.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
a powiedzcie mi jak mam zweryfikować u nich konto, bo mam pewien problem...
* Kopia paszportu z widocznym zdjęciem i numerem paszportu or
* Kopia prawa jazdy z widocznym numerem prawa jazdy or
* Kopia dokumentu tożsamości ze zdjęciem
and
* Rachunek za media (np. za elektryczność) lub wyciąg bankowy wystawiony w ciągu ostatnich trzech miesięcy i zawierający Twoje imię, nazwisko i adres pod numer – niestety nie akceptujemy wyciągów bankowych online.
tak pisze na stronie netellera więc pierwszy punkt to pryszcz, bo skaner i dowód osobisty mam, lecz co z punktem drugim, skoro na mnie nie ma żadnych takich rachunków ???
 
K 76

karlos83

Użytkownik
A nie masz wlasnego konta w banku? Mi przychodza rozliczenia z kazdego miecha poczta do domu. Pamietam, ze im to wyslalem i bylo ok.
 
Do góry Bottom