>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

neteller - czy musze czekac na weryfikacje?

kropek 0

kropek

Użytkownik
czy moge po zalozeniu konta na netellera - mam juz kilka miesiecy ale dopiero dzis wyslali mi kase na konto bankowe do konfiguracji
i chcialbym wyplacic kase z konta jedego buka na nettelera juz dzis czy moge to zrobic zanim zweryfikuja mi konto bankowe na netellerze i jak za kilka dni juz bede mial zweryfikowane to sobie wyplace ta kase z netellera do banku
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
siema mam pytanko jak długo idzie kasa z nettelera do inteligo???? i jaka jest opłata pobrana z kwoty 25$ i zleciłem juz wypłate , a kasa ta nadal jest na netellerze jakby dostępna? zniknie ona dopiero jak wpłynie kasa na inteligo czy jak? z góry dzieki za info!!!
 
rogusz9 0

rogusz9

Użytkownik
Siema ja mam pytanie bo tak: mam teraz proces weryfikacyjny konta bankowego i teraz przeleją mi poniżej 1$ na konto, konto w banku mam w zł, a netellera w EURO. Więc jak mam to przeliczyć żeby weryfikacja była poprawna i nie zablokowali mi netellera i czy trzeba wogóle to przeliczać ale chyba tak. Prosze o odpowiedź
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Siema ja mam pytanie bo tak: mam teraz proces weryfikacyjny konta bankowego i teraz przeleją mi poniżej 1$ na konto, konto w banku mam w zł, a netellera w EURO. Więc jak mam to przeliczyć żeby weryfikacja była poprawna i nie zablokowali mi netellera i czy trzeba wogóle to przeliczać ale chyba tak. Prosze o odpowiedź
w tytule przelewu powinna byc odp. suma w euro
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
w tytule przelwu bedzie suma w euro jaka ci przyslali (jesli masz konto w €, to wysla w €, wiec nie bedzie przewalutowywan)
 
rogusz9 0

rogusz9

Użytkownik
Tak tylko oni napisali mi że wyślą w dolarach sam nie wiem czemu, a konto na netellerze mam w EURO

Ok doszła kasa na konto bankowe mam 43 grosze to ile mam wpisać w EURO żeby była poprawna kwota??
 
Do góry Bottom