>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nero's Aweking vol.2

nero92 0

nero92

Użytkownik
Witam.
Nowe miesiąc, nowe nadzieje. Zrobiłem trochę przerwy mam nadzieje, że wyszło mi to na dobre. Cel - odzyskanie utraconych dóbr ;)
Mam zamiar grać maksymalnie 3 mecze na kuponie. Zaczynamy
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
:siata:polska - Bułgaria 1 @ | 1.52 | Bet365 | 80zł
Nie będę się tutaj za bardzo rozpisywał bo każdy zna sytuacje i wie o co chodzi. Mecz o być albo nie być na Mistrzostwach Świata. Polacy w słabym stylu przegrali z Brazylią, ale z tą ekipą nasi rodacy po prostu grać nie potrafią. Myślę, że po tej lekcji od Canarinhos biało-czerwoni zagrają na 200% i wygrają z Bułgarią, która jest bez formy.
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
:siata:Rosja - Hiszpania 2 @ | 3.5 | Bet365 |
:siata:Włochy - Niemcy 2 @ | 3.3 | Bet365 |
AKO: 11.55
Stawka: 10zł
Proponuję na dzisiaj jeszcze taki dubelek dla graczy lubiących ryzyko. Ja nie mam co szaleć bo dopiero zaczynam i trzeba mieć jakieś podłoże do grania więc stawka malutka.
O pierwszym meczu jest bardzo głośno, a to z tego powodu, iż Rosja awans do kolejnej fazy ma już praktycznie zapewniony dzięki dużej ilości małych punktów zyskanych w meczu z Egiptem. Dla drużyny Hiszpanii jest to pierwszy mecz i będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Po takim kursie można brać w ciemno biorąc te argumenty pod uwagę oraz fakt, że &quot;czerwoni&quot; nie lubią się przemęczać natomiast kalkulować potrafią. Nie sądzę, żeby chcieli starcia z Brazylią w następnej fazie.
Tutaj nie widzę murowanego faworyta. Stawiam na drużynę, która gra dobrą siatkówkę na tych mistrzostwach, w przeciwieństwie do ich przeciwników. Włosi mają ustawione wszystko pod siebie i mam nadzieję, że się to na nich dzisiaj zemści, choć 2 miejsce w grupie i tak zbytniej krzywdy im nie zrobi.
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
⚽Chelsea - Arsenal 1 @ | 1.7 | Bet365 |
⚽Barcelona - Mallorca u3.5 @ | 1.55 | Bet365 |
⚽Real - Deportivo u3.5 @ | 1.55 | Bet365 |


AKO: 3.95
Stawka: 20zł
Chelsea musi wygrywać widząc taką grę Czerwonych Diabłów. Chelsea jest w świetnej formie nawet po porażce z Manchesterem City, strzela dużo bramek. The Blues rozegrali również bardzo dobre spotkanie przeciwko MArsylii w Lidze Mistrzów. Do gry wraca Drogba, który z kanonierami grać uwielbia. Nie wiem co mam więcej pisać, kibicuję Chelsea, wiem na co ich stać i po prostu na nich gram.
Undery w dwóch kolejnych meczach Primera Division wydają być się bardzo prawdopodobne, a to z tego powodu iż Barca bez Xaviego oraz Messiego - filarów zespołu (liczę tu na jakieś 2:0), natomiast wiemy jak Real gra w tym sezonie do tego dochodzi fakt, że z Deportivo nigdy dużo bramek nie strzelali.
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
⚽Guimaraes - Porto 2 @ | 1.7 | Bet365 |
⚽Beira Mar - Sporting 2DNB @ | 1.3 | Bet365 |
:siata:Hiszpania(+1.5) - Bułgaria 2 @ | 1.6 | Bet365 |
:siata:Serbia - Argentyna 1 @ | 1.22 | Bet365 |

AKO: 4.31
Stawka: 15zł

Dwa spotkania ligi portugalskiej na koniec tej kolejki. Porto zawsze gra dobrze na wyjazdach z drużyną Guimaraes. Na razie komplet punktów i mam nadzieję, że się to utrzyma. Sporting jest o klasę lepszym zespołem od Beiry Mar choć nie widać tego w tabeli ligi. Myślę, że po prostu Sporting tutaj nie przegra.
Mistrzostwa Świata w końcu wkraczają w decydującą fazę. Nie ma tutaj już miejsca na kalkulowanie oraz kombinowanie, tak jak miało to miejsce w poprzednich fazach. Bułgaria kompletnie wyszła z dołka wbijając w Ziemie najpierw Polskę, a potem w &quot;dziwnym&quot; meczu pokonując Brazylię. Serbia to drużyna klasowo lepsza od Argentyny więc stawiam tutaj na zwycięstwo Serbów
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
Nie chce mi się komentować tego jednego wielkiego gówna. Czemu zawsze musi być jakiś wałek w ostatnim meczu na kuponie (lub jedynym) ? Stawiam jeden mecz - oczywiście nie siada, dobra dubel - zgadnijcie? tak, tak wiem co macie na myśli, a może 3 mecze? Nie, bo ktoś kto nie umie strzelić 1 bramki nagle strzela 6. Ostatnie grosze, a nic postawie 4 meczyki co mi szkodzi, 3 pewniaczki i DNB -a tu masz znowu nie wchodzi jedno spotkanie. Jeb** sprawiedliwość. Dziękuję i do usłyszenia, aż nazbieram na następne granie.
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
????Djokovic - Fish 1 @ | 1.26| Bet365 |
????Bryan/Bryan - Isner/Querray 1 @ | 1.3 | Bet365 |
:siata:Rosja - Serbia 1 @ | 1.6 | Bet365 |

AKO: 2,64
Stawka: 40zł
Analiza co do braci Bryanów nic już nie da więc nie będę pisał. Djokovic to klasa sama w sobie, bardzo dobry servis, jego backhand jest zabójczy, a precyzja tego Serba nie zna granic. Mardy Fish naprawdę jest dobrym graczem ale wydaję mi się, że nie da rady finaliście US Open. Po za tym H2H tych graczy to 6:0 na korzyść Novaka.
Rosjanie rozegrają swój pierwszy, ale za to jak ważny mecz w 3 fazie tegorocznych Mistrzostw Świata. Ich przeciwnikami są (nie oszukujmy się) poprawni Serbowie. Wczoraj wymęczyli zwycięstwo z Francją choć w ogóle nie odzwierciedla tego wynik jakim jest 3:0. Rosja wypoczęta, z świetnym blokiem oraz wspaniałymi atakującymi. Dla nich liczy się tylko wygrana.
 
Do góry Bottom