>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nero's Aweking - Dobree Typy

nero92 0

nero92

Użytkownik
#52 Liga Europejska

⚽Trabzonspor v Liverpool X2 ✅
W tym typie sugerowałem się przede wszystkim 1 bramkową zaliczką z Anglii Myślę, że Liverpool na 90% nie przyjedzie tutaj z jakąś wielką chęcią ruszenia do ataku, będą grali zachowawczo, nie będą chcieli stracić bramki. Trabzonspor niby dobra forma, coś tam skubią w swojej lidze, ale nie przekonują mnie. W tym typie stawiam na doświadczenie drużyny z Liverpoolu, miejmy nadzieję, że strzelą bramkę jako pierwsi bo to stawiałoby ich w komfortowej sytuacji

⚽ManC (-1.5) v Timisoara ✅
Dzisiejszy kupon zagrany pod angielskie drużyny. Bardzo często śledzę tą lige i poziom w niej jest niezwykle wysoki. Co do &quot;the Citizens&quot; ostatnia wygrana nad Liverpoolem robi wrażenie. Widać świetną dyspozycję zawodników oraz chęć walczenia o największe laury. Myślę, że ten &quot;nowy&quot; zespół ma coś do udowodnienia i pokryje ten handicap.

AKO 2,02
Stawka 30zł
Bet365
✅ 30.6zł
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
#53 Liga Europejska

⚽Aston Villa v Rapid Vienna over 2.5 ✅
W takim meczu jak ten gdzie są otwarte karty, powyżej 2 bramki jest bardzo prawdopodobne. Niektórzy smucą, że &quot;The Villans&quot; przegrali 6:0 z beniaminkiem, beznadzieja itd., ale niech ktoś wskaże drużynę, która nie doznała porażki z niżej plasowanym rywalem. Myślę, że anglicy będą chcieli udowodnić niektórym, że nadal są w grze.

⚽Lille v Vaslui under 2.5 ✅
Lille - drużyna, która co spojrzę na wyniki meczów to strzelą max. 2 bramki. Francuzi to drużyna underowa grająca dziś przeciwko średniakom. Ostatnie 4 mecze w lidze i europejskich rozgrywkach to słaba gra i tylko 1 bramka, to mówi samo za siebie.

AKO 3,24
Stawka 20zł
Bet365
✅ 44.8zł
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
#54 Liga Europejska - Awans

⚽
Utrecht v Celtic ⛔ Norma - 1 mecz.. ale Celtic dał ciała
Drużyna z wysp ostatnio świetna dyspozycja, 2:0 u siebie bez większych komplikacji. Myślę, że holendrzy nie podołają drużynie, która na europejskich salonach jest już ładnych parę lat.

⚽
Litex v Debrecen ✅
Można napisać to co spotkanie wyżej, dobra forma 2 bramkowa zaliczka. Po prostu Debreczyn mnie przekonuję.

⚽Psv
v Sibir ✅
Psv w dramatycznych okolicznościach traci bramkę w 92 minucie. Bardzo nie podobała mi się gra &quot;ruskich&quot; - grali samolubnie, faulowali, zadzierali nosa. Holendrzy będą chcieli utrzeć tego nosa i pokazać kto tu jest lepszą drużyną.
⚽Trabzonspor v Liverpool ✅
Mecz opisany wyżej.

AKO 2,21
Stawka 23zł
Tobet
⛔ 23zł
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
#55 Liga Europejska - poniżej 3.5 bramki

⚽Lech Poznań v Dnipro
✅
⚽HJK Helsinki v Besiktas ⛔
Ładnie bramka w 94 minucie.. ehh
⚽Unirea Urziceni v Hajduk Split
✅
Po prostu wydaję mi się, że są to mecze w których drużyny nie zdołają strzelić więcej niż 3 bramki.

AKO
2,15
Stawka 20zł
Bet365
⛔ 20zł
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
#56 WTA

????Caroline Wozniacki vs Flavia Pennetta powyżej 22.5 zwrot
Caroline wczoraj 1 set słabiutko, dawała się przełamywać, nie wykorzystywała Game Pointów. W drugim przypomniała sobie o swoich umiejętnościach. Flavia radzi sobie całkiem nieźle i myślę, że jest w stanie powalczyć o zwycięstwo.

????Nadia Petrova vs Samantha Stosur poniżej 22.5 ✅
Ostatnie 2 spotkania między tymi zawodniczkami zakończyły się spacerkiem dla Nadii, lecz było to już jakiś czas temu. Nadia ma teraz nie za dobry okres w grze. Stosur powalczy tutaj o zwycięstwo i myślę, że mecz zakończy się w 2 setach bez tie-break&#39;ów.

AKO 3,24
Stawka 15zł
Bet365
✅ 10.91zł
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
#59 ATP

????Bopanna/ Qureshi vs Bhupathi/ Mirnyi ⛔
Bardzo dobra ekipa deblowa, ostatnio odpadli w półfinale z braćmi Bryan co mnie nie dziwi. Ten turniej potraktują bardzo poważnie i będą chcieli go wygrać.
????Viktor Troicki vs Denis Istominm ⛔
Troicki o niebo lepiej się prezentuję w turnieju. Wczoraj oglądałem mecz Istomina i szału nie było, można powiedzieć, że wygrał przez przypadek. Troicki powinien sobie poradzić.

AKO 2,25
Stawka 10zł
Bet365
⛔ 10zł
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
#60 1 Liga + Ligue 2
poniżej 2.5 bramki

⚽Odra Wodzisław v MKS Kluczbork
✅
Odra nie strzela dużo bramek, bo nie ma za bardzo kim. MKS Kluczbork pewnie nie rzuci się do ataku, więc myślę,że wejdzie.
⚽Reims v Troyes ✅
⚽Nantes v Vannes OC
✅
W tych dwóch meczach 2 Ligi Francuskiej sugerowałem się wyłącznie statystykami - zobaczymy co z tego wyjdzie

AKO
3,63
Stawka 10zł
Bet365
✅ 26.3zł

#61 Holandia

⚽
Roosendaal v Sparta Rotterdam ⛔
Sparta ostatnio pokazała jaką może być drużyną kiedy złapie wiatr. Myślę,że jest to najlepszy okres na granie na drużynę z Rotterdamu.
⚽FC Zwolle v Veendam ✅
W ubiegłej kolejce Zwolle nie poradzili sobie przed własną publicznością ze średnim Maastricht. Grają 2 raz u siebie i nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów

AKO
2,4
Stawka 10zł
Bet365
⛔ 10zł
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
#62 Premiership

⚽Chelsea (-1)
v Stoke ✅
Chelsea jest na fali, w dwóch meczach 12 bramek strzelonych 0 straconych. Piłkarze podchodzą do tego meczu z pokorą, zapowiadają ciężkie spotkanie, sugerują, że Stoke tanio skóry nie sprzeda tak jak to miało miejsce w ostatnim meczu między tymi drużynami (7:0). Myślę, że te nie wywyższanie się będzie kluczem do sukcesu.
⚽ManU (-1) v West Ham ✅
Tutaj krótko - Manchester będzie chciał zamazać blamanż z Fulham i pokazać, że są silną ekipą. West Ham to najbardziej wymagających drużyn nie należy.

AKO
1,85
Stawka 40zł
Bet365
✅ 35zł

#63 Premiership + Sagres + Premier League


⚽Tottenham
v Wigan ⛔
Gospodarze podejmują ekipę, która absolutnie nie jest w formie. 2 dotkliwe porażki z Blackpool oraz Chelsea nie napawają optymizmem. Koguty to bardzo mocna ekipa, z którą nie można wygrać od tak sobie. Świetna linia obrony i pomocy dają bardzo dobrą mieszankę, której Wigan w obecnej formie nie będzie w stanie pokonać.

⚽Rangers
v St Johnstone ✅
Niespodzianką nie jest, że Rangersi będą walczyć w tym (jak i w każdym) roku o mistrzostwo z Celticiem. Nie mogą sobie pozwolić na łatwe straty punktów.

⚽Benfica
v Vitoria Setubal ✅
2 porażki Benficki na inauguracje na pewno mogą dziwić, gospodarze są zbyt klasową ekipą aby przegrać 3 mecze pod rząd. Dodatkowym atutem jest własna publiczność oraz boisko.

AKO
1,85
Stawka 30zł
Bet365
⛔ 30zł
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
#64 Premiership + Bundesliga

⚽
Blackburn v Arsenal ✅
⚽ Wolfsburg
v Mainz ⛔ Każdy wie o co kaman :/
AKO 2,61
Stawka 10zł
Bet365
⛔10zł

#65 Premiership + Bundesliga

⚽
Wolverhampton v Newcastle X2 ✅
⚽
Malaga v Valencia X2 ✅
⚽ Eintracht Frankfurt v Hamburg X2 ✅
AKO 2,71
Stawka 15zł
Bet365
✅ 25.78zł
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
#66 Taśma

⚽ Chelsea
v Stoke ✅
⚽ ManU v West Ham ✅
⚽ Anderlecht v Zulte ⛔
⚽ Benfica v Setubal ✅
⚽ Roma v Cesena ⛔
⚽ Milan v Lecce ✅
⚽ Santander v Barcelona ✅
⚽ Mallorca v Real ⛔
⚽ Liverpool v West Brom ✅
⚽ De Graafshap v Ajax ✅
⚽
Den Haag v PSV ⛔
AKO
11,85
Stawka 10zł
Bet365
⛔ 10zł
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
#68 Primera + Eredivise

⚽
De Graafschap v Ajax ✅
Ajax wyjazdowy ale jak wiadomo i tak bardzo silny. Z beniaminkiem Amsterdamczycy grali już wielokrotnie i mecz zawsze kończył się zwycięstwem czołowej drużyny Eredivise.
⚽Mallorca v Real Madryt ⛔
Zobaczymy czy drużyna Jose Mourinho znowu będzie świecić w Europie. Na pewno nie wyobrażam sobie, żeby &quot;The Special One&quot; wraz ze swoją ekipą przegrał pierwszy mecz w lidze z Majorką.

AKO 1,75
Stawka 50zł
Bet365
⛔50zł

#69 Primera + Eredivise

⚽
Racing Santander v Barcelona ✅
To samo tyczy się ekipy Guardioli. Wiadomo między jakimi drużynami rozegra się walka o tytuł mistrzowski. Barcelona dobrze radzi sobie z tym przeciwnikiem i nie pozwoli sobie na stratę punktów.
⚽ADO Den Haag v PSV ⛔
PSV idzie jak burza w lidze oraz w LM. Tak jak ostatnio pisałem ekipa z Eindhoven pokazała ruskim jak gra się świetny futbol i zakończyli mecz wynikiem 5:0. Den Haag do bardzo wymagających nie należy więc widzę tutaj łatwe zwycięstwo gości.

AKO 1,58
Stawka 50zł
Bet365
⛔ 50zł
Co za porażki te 2 mecze.. Koniec świata
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
#70 Premiership + Eredivise + Serie A

⚽AZ
v Excelsior ⛔
⚽Liverpool v West Brom ✅
⚽AC Milan v Lecce ✅
Wszystkie drużyny atut swojego boiska na plus. Alkmaar podejmuję drużynę z końca tabeli, stawiam tutaj na pewne zwycięstwo. Liverpool będzie gościł West Brom Albion, które też do najlepszych drużyn nie należy. Przed kilkoma dniami Liverpool pokazał klasę, gdy przez całe spotkanie bronił się przed naparciami Trabzonsporu w ramach LE by ostatecznie wygrać 1:2.
Co do Milanu mam lekkie obawy o ich formę i w ogóle nie przepadam za tą drużyną ale to nie ma tutaj nic do rzeczy. Milan odmładza skład, dobre statystyki przeciwko Lecce - to mnie przekonuje.

AKO 2,13
Stawka 26zł
Bet365
⛔ 26zł
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
#71 Premiership + Primera + Eredivise
powyżej 2.5 bramki

⚽
Aston Villa v Everton ⛔
⚽
Racing Santander v Barcelona ✅
⚽ADO Den Haag v PSV ✅

AKO 4,77
Stawka 10zł
Bet365
⛔ 10zł
#72 Ekstraklasa + Ligue 1
poniżej 3.5 bramki

⚽Bordeaux v Marsylia ✅
⚽
Lille v Nicea ✅
⚽Jagiellonia Bialystok v Lech Poznań ✅

AKO 1,95
Stawka 15zł
Bet365
✅ 14.4zł
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
Jeszcze taki kuponik żeby się meczyki fajnie oglądało ;)

#73 Primera + Eredivise
Strzeli 2 lub więcej

⚽Lionel Messi - Barcelona
⛔
⚽Luis Suarez - Ajax
✅

AKO 10,77
Stawka 10zł
Bet365
⛔ 10zł
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
#75 Primera + Serie A + Sagres

⚽
Bologna v Inter Milan ⛔
Inter będzie chciał ruszyć z kopyta na początku sezonu (nie to co śmieszny Real) i zagrać na 100%. Mają coś do udowodnienia po porażce o Super Puchar z niżej opisanym Atletico. Rafa Benitez wystawił optymalny skład jakim tylko dysponuję. Liczę na 3 punkty. Statystyki również wskazują na Mediolańczyków.
⚽Atletico Madryt v Sporting Gijon ✅
Gijon przyjeżdża do aktualnie najlepszej drużyny Europy. Stoją przed ciężkim zadaniem pokonania drużyny z Madrytu. Miejmy nadzieję, że po wygraniu ostatniego trofeum woda sodowa nie uderzy gospodarzom do głowy i potraktują przyjezdnych jak na Mistrzów przystało - z poszanowaniem i pokorą. Aguero, Forlan i spółka dadzą radę, przemawia za nimi forma,statystyki oraz wiara we własne umiejętności.
⚽Naval v Sporting DNB ✅
Podszedłem do tego meczu z lekkim dystansem na co wskazuję &quot;Draw No Bet&quot;. Jest to początek sezonu dla Sportingu i nie wiem jak im to dziś wyjdzie. Myślę, że przyjezdni ograją średniej klasy Naval.

AKO 3,06
Stawka 50zł
Bet365
⛔ 50zł
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
#76 US Open

????Lleyton Hewitt vs Paul-Henri Mathieu ⛔
????Tim Smyczek vs Thomaz Bellucci ✅
???? Irina Falconi vs Flavia Pennetta ✅
????Roberta Vinci vs Venus Williams ✅

AKO 1,73
Stawka 30zł
Bet365
⛔ 30zł

#77 US Open

???? Kevin Anderson vs Somdev Dev Varman ✅
????Ana Ivanovic vs Ekaterina Makarova ✅

AKO 1,85
Stawka 20zł
Bet365
✅ 17zł
 
Do góry Bottom