>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NCAAB 2006/07

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
[center:2868996f54]W związku z licznymi typami na tą lige utworzę temacik na typy z nią związane ;)



NCAAB

Zachęcam do pisania ciekawych analiz i podawania swoich typow. Mozna się niezle wzbogacic na tej lidze wiec chyba warto ją śledzic :spokodfhgfh: [/center:2868996f54]
 
M 0

matrix

Użytkownik



Villanova WildCats - Marquette Golden Eagles handicap +2,5/-2,5 2 1,92 67-80 ✅ ✅ Expekt


Gospodarz: Maruqette
Hala:Bradley Center





Jedno z najciekawszych spotkań dzisiejszej kolejki spotkań w NCAAB. Spotkanie jest tym ciekawsze że obie ekipy spisują się dobrze. Villanova ma bilans 18 wygranych i 8 porażek natomiast Marquette posiada bilans 21 wygranych i 7 porażek. W drużynie Villanova zabraknie kontuzjowanego Antonio Pena, który nie zagra już w tym sezonie. Marquette grało już 2 krotnie z Villanova raz wygrało i raz przegrali choć przegrana to zaledwie 5 pkt różnicy. Ostatnie spotkanie dzikich kotów to dobra forma tych zawodników. Wygrali 4 z ostatnich 5 spotkań jednak w ostatnim spotkaniu musieli uznać wyższość Georgetown, z którymi przegrali 55-58. Golden Eagles ostatnie spotkania przegrała. 3 przegrane z rzędu nie świadczą o ich formie najlepiej ale w ostatnich 5 spotkaniach bilans 2 wygrane i 3 porażki. Brak także osłabień w składzie. Napewno atutem dla Maruqette Golden Eagles będzie występ u siebie w hali Bradley Center. Gospodarze muszą sie obawiać znakomitego Scottie Reynoldsa, który w ostatnim spotkaniu zdobył 18 pkt a Curtis Sumpter miał 15 pkt i 8 zbiórek. Jerel McNeal także ostatnio potwierdził swoją znakomitą formę i mimo że Marquette rzucił 18 pkt. Co ciekawe gospodarze z Bradley Center bardzo dobrze spisują się w poniedziałkowych spotkaniach. Wygrali oni aż 8 z 10 spotkań, które rozgrywali na wyjeździe a dzisiejsze spotkanie moim zdaniem także wygrają. Nie są oni super drużyną ale prezentują się dobrze poza tym czas na wygraną ale czy uda im się wygrać i dodatkowo różnicą 3 pkt?? To już trudniejsze do ocenienia. Myśle że u siebie zawodnicy Marquette nie dadzą rywalowi szans i potwierdzą że mają mocną ekipe i wygrana 3 pkt. jest tutaj jak najbardziej możliwa.


PozdrawiaM


Matrix
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja na nockę

[center:7f74c4bfbd]
⛔ [/center:7f74c4bfbd]

[center:7f74c4bfbd]Portland - Gonzaga typ 1 handicap (+17) kurs 1.92 Expekt[/center:7f74c4bfbd]

Krótko i na temat.Dziś w McCarthey Athletic Center (Spokane, WA),odbędzie się mecz pomiędzy faworyzowanymi Buldogami a Pilotami z Portland.Dotychczasowy bilans Buldogów to 18-10 (8-3 Home),zajmują 2 miejsce w West Coast ,bilans Pilots 8-19 (4-7 Away)6th West Coast .Próg ,według mnie wysoko ustawiony,lecz według mnie za wysoko.W druzynie z Gonzagi zabraknie drugiego strzelca drużyny Josha Heytvelta PPG 15.5 .W ostatnich 10 meczach rozegranych pomiędzy tymi druzynami ,próg ten nie został nigdy przekroczony.Ostatni mecz pomiedzy tymi druzynami zakończył się wynikiem Portland -Gonzaga 68-80.
 
creative 0

creative

Użytkownik
Appalachian St. (-7,5) vs. Western Carolina ???? ???? ????

Druzyna gosci wg mnie jest lepsza druzyna bilans spotkan (21-6), bilans druzyny gospodarzy to (10-17). W druzynie gospodarzy nie zagra Kyle Greathouse, w APPST zadnych kontuzji. Gracze z Caroliny dosc czesto przegrywaja mecze spora rozniac pktow wiec myslec ze bedzie tu bedzie podobnie.
 
palik 0

palik

Użytkownik
Wisconsin-Green Bay - Butler typ 2 1.50

Dzisiaj w nocy odbedzie się spotkanie pomiędzy Butler i Wisconsin.Drużyny znajdują się w Horizon League.Goście maja świetny bilans(24-4),a w konferencji(11-2).Należy wspomnieć,że drużyna Butler ma pase W2,są bardzo w dobrej formie.W ostatnim spotkaniu Wisconsin z Butlerami przegrało aż 21 punktami :!: Uważam,że gospodarze dzisiaj nie sprostają rywalom i Butler odniosą zwycięstwo nawet z handi-5,5,ale ja pozostane przy samej 2.Polecam :!:
. ;-)


Wynik:58:68
???? ✅
 
jaczomb 0

jaczomb

Użytkownik
[center:fefc44d26b]Ciesze sie ze wkoncu powstal taki dzial, a teraz do rzeczy

vs.

Kansas State vs. Kansas
TYP: 2 kurs 1.40 ✅ ; hdcp 2(-5,0) 2 kurs 1.92 ✅ ; over 135,5 kurs 1.90 ⛔ Expekt

WYNIK: 62:71

Nie umiem pisac analiz - jest to moj pierwszy raz wiec prosze nie bic.

Dzisiaj w nocy spotkają się 2 drużyny z Kansas. Kansas ostatnio w wyśmienitej formie.
Rzucają średnio 79 koszy na mecz, a w ostatnich 3 z 4 meczy rzucili ponad 90.
Drużyna Kansas State tez w dobrej formie ale zagrają bez kontuzjowanego Billa Walkera
drugiego z najlepszych strzelców tej drużyny dlatego uważam ze dzisiaj niedośc ze
przegrają ten mecz to jeszcze większą ilością niż 5 punktów. Uważam ze over jest rownież
bardzo prawdopodobny ponieważ te 2 drużyny spotkały się niedawno bo 7 lutego w którym
nie wystąpił już Bill Walker i mecz zakończył się wynikiem 97:70 dla Kansas oraz
przypominam iż są to derby , a w derbach zazwyczaj pada sporo koszy ????

Pozdrawiam, Jaczomb
[/center:fefc44d26b]
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja na nockę.

[center:e668a113a8]
vs
[/center:e668a113a8]

[center:e668a113a8]Mój typ 1 handicap (-6) Expekt[/center:e668a113a8]wynik 80-51 ✅

Dziś w Austin w hali Frank Erwin Special Events Center odbędzie się ciekawe zapowiadające spotkanie .Sa to Derby stanu Texas.Ostatnio oglądałem w Sportklub mecz Texas -Oklahoma 83-54.W tym meczu rewelacyjnie grała przyszła gwiazda NBA Kevin Durant w tym meczu zdobył 21pkt,miał 3 asysty,12 zbiórek i 1 blok.Patrząc na ich aktualną formę i wspaniała gre Duranta oraz wspomagających go D.J. Augustina i A.J. Abramsa wynik moze być tylko jeden Win Texas Longhorns .Tym bardziej ,że w ostatnim meczu rozegranym pomiędzy tymi druzynami w dniu moich urodzin 31 stycznia 2007 roku pokonali Tech na wyjeździe 76-64.W tamtym meczu wielka klasę pokazał Kevin Durant zdobywca 37 punktów!!!.Mój typ 1
 
jaczomb 0

jaczomb

Użytkownik
[center:c635dcbcf8]
vs.


Michigan St vs. Wisconsin
TYP: over 120,5 kurs 1.90 Expekt

WYNIK: 64:55 :zy3ou:

Dzisiaj w nocy spotkają się 2 utalentowane druzyny.
Michigan St - 6 drużyna pod względem pkt w swoje grupie z ogólnym dorobkiem 19 zwycięstw i 8 porażek.
Wisconsin - 1 drużyna pod względem pkt w swojej grupie z ogólnym dorobkiem 26 zwycięstw i 2 porażek.
W obydwu drużynach brak kontuzji. Wisconsin jako lepsza drużyna wygrywa praktycznie wszystko,
ale dzisiaj szanse są wyrównane. Mam nadzieje ze zmotywuje to Michigan do większego wysiłku.
Druzyna Wisconsin na ostatnie 5 meczy rzucała zawsze ponad 70 koszy. Drużyna Michigan rzuca praktycznie mało,
ale po ostatnich 2 zwycięstwach są na gazie , zwłaszcza ze ostatnie spotkanie wygrali 81:49.
Uważam ze dzisiaj drużyna Alando Tuckera nie przełamie swojej świetnej passy ale po ciężkich bojach wygrają
kilku punktowym prowadzeniem i mam nadzieje ze będzie to wynik który da ponad 120 koszy ????

Pozdrawiam, Jaczomb
[/center:c635dcbcf8]
 
palik 0

palik

Użytkownik
Dzisiaj tyle spotkan z NCAA i nikt nie typuje ????

Moja propozycja na noc:

Indiana State vs. Southern Illinois typ 2 kurs:1.22


Spotkanie lidera Missouri Valley z ostatnia druzyna tej konferencji.Goście w olbrzymiej formie ich bilans to 13-3,a gospodarze bardzo słabiutko zaledwie 5 meczy wygranych na 16.Mysle ze tu nie ma co sie dalej rozpisywac-faworyt oczywisty.Do AKO jak znalazl-pewniaczek dzisiejszej nocy. :mrgreen:
 
W 2

wislak

Forum VIP
[center:502757fd71]
FINAŁ SEZONU 2006/07 AKADEMICKIEJ LIGI NCAAB:


Ohio St. Buckeyes - Florida Gators 75:84

[/center:502757fd71]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom