>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
6.90 trafione, ide za ciosem, przy plaskich stawkach poprzednie typy ogolnie na plus:

1C9F87B0-08FC-410B-AE48-B2AFB8C24CED.jpeg

Nie patrze na machupy bo sa niekorzystne dla tego, po pierwsze nie ma Grantsa, wiec Bey musi pkt zdobywac, bo jest jedyna opcja w ataku. Hayes bedzie gral bo nie zagra dzisiaj Joseph i Cunningham, wiec jego pozycja. Steward to samo sporo minut bo jest jednym z dwoch dostepnych centrow, chociaz po kontuzji wraca Olynyk, wiec stawiam na niego. Jakbym mial wybierac to bym wolal samych Hayesa i Beya, ale kursy tylko ponad 4.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Minnesota i Sacramento.. Dokładam takie ako od buka. Edwarda pozycja dzisiaj dobrze kryta jesli chodzi o pkt, wiec pozostaja asysty i zbiorki. Ostatnie jego mecze to 15,12,11,10,8 przy tam wspolczynnik potencjalnych jest okolo 18. Jezeli nie bedzie blowoutu jakiegos to spokojnie taka linia bedzie.
Jones znowu pewnie minut bedzie mial bo nie ma podstawowych graczy Sacramento. Ma fajny matchup bo GSW pozwalaja na dosyc duzo pkt centrom i sa top1 o asysty dla przeciwnika. Do tego dzisiaj zagraja bez Thompsona.

Edwards pow 8.5 asyst i zbiorek✅
Jones pow 21.5 PZA ✅
Ako: 3.15 @betlick ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1287
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Chicago- Milwake

DeRozan i Vucevic min 45 pkt 1.68 @betclik✅

Jakas kontuzje ma LaVine, niewiadomo czy zagra, wiec biore over pkt dwoch graczy, ktorzy obok niego cos tam graja. Matchupy takie sobie, ale jezeli zagra LaVine to moze byc na mniejszym czasie co zwiekszy szanse na to.

Minnesota- Wizards

Edwards i Towns min 45 pkt 1.61 @betclik⛔1pkt
Towns pow 25.5 1.72 @betlick✅


Swietne matchupy dla obydwu, szczegolnie dla Townsa, Wizards slaba obrona i takie cos powinno zostac spokojnie pokryte. Ja do tego biore samego Townsa pow 25.5 pkt.

OCT- Portland

Pokusevski pow 5.5 asyst 1.63 forbet forbetZWROT

Wszedzie linia 6.5, a Portland pozwala jako 4 zespol na najwieksza ilosc z pozycji. Ostatnie spotkania tego goscia to 12,8,11 ;)

Wiggins pow 19.5 PZA 1.82 @betclik ZWROT

Dobry matchup dla niego, bo takie coś :

D5B7AEE9-FAF9-49FB-ACC2-37940F5B117B.jpeg

NOP- Sacremento

Ingram pow 33.5 PZA 1.75 @betclik⛔2pkt

Kolejny swietny matchup bo:

A42A3B08-13CA-481A-A5DF-ADF3816C9CB1.jpeg

Denver- Sa

Vassell pow 21.5 PZA 1.78 @betlick✅

Nie ma Murraya, do tego Poeth bedzie zajety Jokicem, kto te ponad 30 musi przejac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +444
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Thunder will start Simpson, Krejci, Kalaitzaki, Hoard, and Roby on Tuesday.

Jak ktos nie zagral to odpuscie sobie Pokusevskiego i Wigginsa, trener daje szanse mlodym
 
K 408

kamcior

Użytkownik
Thunder will start Simpson, Krejci, Kalaitzaki, Hoard, and Roby on Tuesday.

Jak ktos nie zagral to odpuscie sobie Pokusevskiego i Wigginsa, trener daje szanse mlodym
Uff to ominąłem to a już myślałem że pograłem ostatecznie. Mam over 25,5 Townsa, over PZA Ingrama 34,5 i over Mitchella 24,5 pkt z overem 219,5 w tym meczu
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
NOP-Portland
Minnesota- Spurs
Jones pow 17.5 PZA
Vassel pow 23.5 PZA
Ako: 3.42 S sts


Wszedzie na Jonesa linia 19.5, a tutaj takie cos. Ma dzisiaj swietny matchup i ja go biore.
Vassel ma dzisiaj tez dobry matchup, ale najlepiej pkt w druzynie Keldon jest dzisiaj bardzo dobrze kryty wiec lognicznie myslac Vassel powinnien pkt.

55CAF5FE-F2F9-44CD-BFFA-B9BED58824B5.jpeg 0745FC65-0CEC-4567-B4BB-667B6A4350D1.jpeg

Za drobne:
Milwak- Boston
Brown pow 2.5 3s 1.70 F fuksiarz


Brown ma srednia 2.9 3s na ostatnie 10 meczy przy 5.8 prób. Dzisiaj nie zagra Tatum, a bez niego ma okolo 10 prób, wiec teoretycznie wychodzi sporo 3s. Do tego 3 druzyna, ktora najslabiej broni z jego pozycji dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Pisze już teraz, bo myślę, że linie polecą. W spotkaniu Hawks już poleciała o dwa punkty w dół od rana.

Hawks - Charlotte
Under 235,5 Fortuna @1,97 [/ICONPLUS]
inne niższe linie też warto grać.


Nie wiem szczerze mówiąc, czy jest się nad czym tutaj rozpisywać. Wkraczamy w fazę Play in i oba zespoły nie beda forsować tempa. Ręka będzie bardziej drżeć i postawią na defensywe. Hawks już w poprzednim sezonie w PO pokazywali dobry defens, a Hornets w tym sezonie w waznych spotkaniach również dobrze bronili. Takie linie myślę, że są śmiało do grania.

to samo w drugim spotkaniu
Minnesota - Clippers under 230,5 @1,86 (lekko)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +772
ferguson2 672,5K

ferguson2

Typer
Clippers z dogrywka @ 2.24 betclic
Widzimy, że rozstawienie Wilków jako gospodarzy stawia ich w roli faworytów tego spotkania. Czy rzeczywiście tak jest, że Clippers nie powinni być lepiej potraktowani jeżeli chodzi o kursy. Kadra LA jest praktycznie w pełni zdrowa. Od początku bylo wiadomo, że Leonard nie wróci na pierwsza undę albo i nawet na całe PO. Mieli poważne problemy z brakiem George'a i w przeciwieństwie do Lakers wywalczyli miejsce w play in. Ogolnie Clippers mieli udana koncowkę sezonu. Co prawda grali głownie z dołem tabeli albo z osłabionymi Suns, co nie zmienia faktu ze maja zawodników znacznie doświadczonych i przede wszystkim regularniejszych od Minnesoty. Pokazują w ataku, że trzeba się z nimi liczyć. Tym bardziej, że Minnesota nie broni zbyt dobrze. W przypadku gospodarzy dużo zależy od skuteczności Townsa, Edwardsa czy Russella. W Clippers ciężar zdobywania punktu spoczywa na większej ilości zawodników. A przynajmniej istnieje prawdopodobienstwo, ze ktos z calej pierwszej piątki Clippers zaliczy spotkanie 30+. Czy to Morris czy Jackson. Nie wspominam o George'u, który potrafi grać wielkie mecze w PO. Dodatkowo Powell wrocił do składu. Kennard zawsze groźny zza łuku. Jest masa opcji ofensywnych w tej drużynie. Forma również dopisuje. Oczywiście nie można lekceważyć Minnesoty, ale ich dyspozycja w ostatnich spotkaniach wcale mnie nie przekonała i jestem zdania, że Clippers mają więcej argumentów szczególnie w ofensywie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +132
ferguson2 672,5K

ferguson2

Typer
Paul George powyżej 7.5 zbiórek @1.95 betclic
Minnesota lubi oddawać duźo rzutów, z czego częsć na pewno nie trafi do kosza, a w ręce zawodnikow rywali. George w poprzednich dwóch spotkaniach zaliczył ponad 7 zbiórek, a nie grał porażajacych minut 28 i 33 minuty. Jako, ze ten mecz z Wilkami zapowiada sie dość wyrownanie, to lider LA powinien spędzić wiecej czasu na parkiecie. W trzech poprzednich bezposrednich spotkaniach notowal kolejno 10, 9 i 6 zbiórek. Naleźy spodziewać się u tego zawodnikach solidnych statystyk. George zwykle gra ponad miarę w Playoffach i nie powinien zawieść, tym bardziej ze Beverley może i ograniczy pktowo George'a, ale w pozostalych statystykach raczej nie pozostawi zludzeń.
 
Ostatnia edycja:
M 94K

michalkin

Użytkownik
Paul George powyżej 7.5 zbiórek @1.95 betclic
Minnesota lubi oddawać duźo rzutów, z czego częsć na pewno nie trafi do kosza, a w ręce zawodnikow rywali. George w poprzednich dwóch spotkaniach zaliczył ponad 7 zbiórek, a nie grał porażajacych minut 28 i 33 minuty. Jako, ze ten mecz z Wilkami zapowiada sie dość wyrownanie, to lider LA powinien spędzić wiecej czasu na parkiecie. W trzech poprzednich bezposrednich spotkaniach notowal kolejno 10, 9 i 6 zbiórek. Naleźy spodziewać się u tego zawodnikach solidnych statystyk. George zwykle gra ponad miarę w Playoffach i nie powinien zawieść, tym bardziej ze Beverley może i ograniczy pktowo George'a, ale w pozostalych statystykach raczej nie pozostawi zludzeń.
Na STS kurs jak coś 2.15. Natomiast pzbuk ma ov. 6.5 za 1.66.
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Brooklyn Nets - Cleveland Cavaliers
Andre Drummond Double-double @2.05
Cavs bez Allena mają spory problem pod koszem, tutaj zbiórki to nie będzie problem dla Drummonda, ciężej te 10 punktów, ale myślę, że powinien ogarnąć, grali razem kilka dni temu bezpośredni mecz o ten wyższy seed przed play-in i AD w 23 minuty 15 punktów i 12 zbiórek, ostatni mecz z Pacers 20 punktów i 13 zbiórek w 20 minut. Dzisiaj liczę, że dostanie z 25 minut, Drummond w Nets znacznie lepiej się odnajduje wychodząc w s5 niż wcześniej w Sixers grając jako backup Embiida, dziś z Cavs będzie robił różnicę na tablicach.

Kevin Durant over 31.5 pts @1.75 [/ICONMINUS][/ICONMINUS]
Duranta też wrzucam, Nets kompletnie nic nie bronią, oni w każdym meczy mają problemu żeby spokojnie dowieść wynik, nawet ten ostatni mecz z całkowicie rozmontowanymi Pacers był na styku, Brissett rzucam im 28 punktów, Pacers rezerwami gra z nimi równo do samego końca i Durant musiał tam grać 40 minut, dzisiaj niby wraca jeszcze Seth Curry, ale czy to coś zmienia? Obrona dalej będzie fatalna, a Cavs ciągle mają: Garlanda, Mobleya, jest Markkanen, LeVert, Love też ostatnio gra całkiem nieźle, ma tam kto klepać te punkty, szczególnie, że przeciwnik nie broni, imho szykuje się kolejny mecz gdzie KD będzie musiał sporo grać.
 
Ostatnia edycja:
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Cavs z dogrywką @2,15 Lvbet ( szkoda, Cavs grali rewelacyjnie w pierwszej połowie o jestem pewien, że gdyby dalej podwajali Traya w drugiej połowie, to mogli to spotkanie spokojnie wygrać)
Wraca Allen, więc to potężne wzmocnienie pod koszem po obu stronach pakietu. Capela będzie mieć ciężkie życie. Młodzież z Cleveland dzisiaj powinna zrobić swoje. Garland jest w kapitalnej formie, Mobley swoje dorzuci, Levert też powinien dać spore wsparcie. Hawks świetnie zagrali z Charlotte, ale na bardzo solidnych w tym sezonie Cavs może to nie wystarczyć. Bogdanovic nadal questionable, Lou wypadł. Czeka nas mega widowisko. Mam nadzieję, że z Happy endem dla Cavs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +152
psychol32 439,5K

psychol32

Użytkownik
Cavs z dogrywką @2,15 Lvbet
Wraca Allen, więc to potężne wzmocnienie pod koszem po obu stronach pakietu. Capela będzie mieć ciężkie życie. Młodzież z Cleveland dzisiaj powinna zrobić swoje. Garland jest w kapitalnej formie, Mobley swoje dorzuci, Levert też powinien dać spore wsparcie. Hawks świetnie zagrali z Charlotte, ale na bardzo solidnych w tym sezonie Cavs może to nie wystarczyć. Bogdanovic nadal questionable, Lou wypadł. Czeka nas mega widowisko. Mam nadzieję, że z Happy endem dla Cavs.
Po pierwsze Allen nawet jak zagra to tak w akcie desperacji bo gotów do gry to nie jest. Po drugie solidność Cavs skończyła jakoś koło meczu gwiazd (dwa miesiące temu) Od tamtej pory są pod formą i stawianie na nich mija się z celem.

Nie jest tak że ja Ci bronię na nich grać ale przestrzegałbym przed tym innych.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Allen wypadł ponad miesiąc temu z powodu złamanego 3 palca lewej ręki. Wiem, że nie jest w 100% gotowy, ale Cavs bardziej mnie przekonują w tym sezonie od Hawks. Garland w niczym nie ustępuje Youngowi, pod koszem jest Capela, którego największą zaletą są zbiórki i to będzie chciał mu utrudnić Allen, bo Capela nie jest typem centra, który sam sobie coś wykreuje. LeVert po obu stronach parkietu również jest jakiś poziom wyżej niż Huerter. Na skrzydłach mamy Huntera i Galiniariego vs Mobley i Markkanen. Tutaj również wielkiej przewagi po stronie Hawks nie ma, może jedynie w defensywie, bo Hunter dobrze broni, ale jeśli chodzi o kreatywność, to pierwszoroczniak Mobley jest wyżej, niż Galliniari, który jest typowym strzelcem i Hunter w ofensywie również nie ma więcej do zaoferowania od wysokiego Markkanena. Na ławce po stronie Cavs mamy doświadczonego Love'a, który w tym sezonie świetnie wywiązuje się ze swojej roli jako rezerwowy i kolejny bardzo doświadczony zawodnik to Rondo, który dalej jest świetnym kreatorem i potrafi utrudnic życie w defensywie. Hawks nie mają zbyt dobrej ławki, a jedyny solidny rezerwowy, to Bogdanovic, którego występ jest niepewny i nawet jeśli zagra, to tak jak Allen, czyli nie gotowy w 100%. Hawks to już nie jest ten sam zespół co w poprzednim sezonie w PO. Zatracili gdzieś swój potencjał i uważam, że Cavs dzisiaj nie stoją na straconej pozycji i według mnie są faworytami. Atut w postaci własnego parkietu też robi swoje . Hawks w tym sezonie na wyjazdach są 16-25 , a Cavs 25-16.
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Young over 29.5 pts & Hawks ML @2.73 Betclic
Young w 4 meczach rs przeciwko Cavs rzucał w tym sezonie średnio 32.5 punktów, do tego Atlanta mimo problemów w D i słabej obrony sporo nadrabia w ofensywnie, w ataku to była statystycznie najlepsza ofensywnie drużyna sezonu regularnego, na dobrej skuteczności, w pierwszym meczy play-in przejechali się po prosty po Hornets i nie pozostawili złudzeń, trzeba też pamiętać, że Hawks w poprzednim sezonie też wystrzelili w playoffach i zaliczyli ECF. Dzisiaj wraca Allen, ale nie wiadomo jak będzie z jego ręką, długo nie grał, nie jest w rytmie meczowym, jakoś nie widzę tych Cavs, Atlanta ma sporo dobrych ofensywnie zawodników i to jednak po ich stronie jest najlepszy gracz, powinni wejść do PO.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +765
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Los Angeles Clippers - New Orleans Pelicans 2 1,87 1xbet 101:105

Obstawiam, że po tym jak sfrajerzyli poprzedni niemal wygrany mecz z Wolves, Clippers już są done. Na domiar złego kilka godzin temu okazało się, że ich najlepszy zawodnik ma pozytywny wynik na covid i nie będzie dostępny w meczu sezonu. W tej sytuacji oczywistym dla mnie jest zagranie na gości, którzy po przejściu CJa pozyskali lidera z krwi i kości i cała drużyna dostała pozytywnego kopa po dołączeniu gracza tej klasy co diametralnie odwórciło wyniki Pels.... a Clippers już w przeszłości nie raz udowadniali, że zawodzenie swoich kibiców leży w ich dna, więc nie będzie dla mnie żadną niespodzianką jak dzisiaj tradycji stanie się zadość i pojadą na ryby. C'mon Pels !!

edit:

nie no co tu się od*** to się w głowie nie mieści. Pełna kontrola na początku, +15 dla Pels, potem dostają raka mózgu i robią run 2-25, przegrywają w 4q -13 i Clippers robią dokładnie to samo co z Wilkami :ROFLMAO: Ta organizacja ma po prostu kompromitowanie się we krwi, ale mimo wszystko brawo dla Pels, bo samo się nie wygrało $$$$$
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +841
ferguson2 672,5K

ferguson2

Typer
Dallas z [email protected] totalbet
Dallas -3.5 ot @3.5 fortuna
Typ bardziej pod kurs.Wiem, że zabraknie Doncicia. Dallas jednak powinno zagrać bardziej zespołowo. Przypomnijmy, że graja u siebie, a tam publiczność na pewno im pomoże. Druga sprawa taka, ze Utah to kiepska druzyna na wyjazdach. Maja zawodników, ktorzy potrafia trafiac zza łuku, ale nie zawsze im to wychodzi. Mavs są dobrze dysponowanym zespołem nawet bez Luki, pokazali w końcowce sezonu ze potrafia bez niego wygrywać, wprawdzie były to zespoły raczej średnie jak Wilki czy tankerzy typu Rockets. Nie zmienia to faktu, ze ten rekord wygranych u siebie w ostatnich tygodniach nie wziąl się znikąd. Wiadomo typ lekko for fun, bo Utah naturalnie ze wzgledu na kontuzje najlepszego zawodnika rywali stał się faworytem, jednak nie lekceważylbym gospodarzy bo ten backcourt z Brunsonem i Dinwiddiem pokazał, że potrafi napsuć krwi defensywiw rywali.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Toronto Raptors 1 1,55 1xbet 131:111

Na rozpoczęcie playoffs postanowiłem zaufać Sixersom, którzy w końcu dopieli swego i w trakcie sezonu sprowadzili wymarzonego Jamesa Hardena o którego zabiegali już od paru dobrych lat. Jego fit z Embiidem wyglądał całkiem obiecująco, chociaż kilka meczów przegrali, ale mam wrażenie że niezbyt zależało im na wyższej pozycji aby czasem nie trafić na Nets. Z Toronto wg mnie grając u siebie są wyraźnym faworytem i od razu na starcie powinni im pokazać miejsce w szeregu. Teraz zaczyna się prawdziwa zabawa, którą liczę że Sixers zaczną z przytupem i pokażą jaja. "Trust the process" się skończył - liczy się tylko tu i teraz. Dawaj Harden prowadź !!

edit:

Pełna dominacja, brawo Phila !!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +605
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom