>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - poszczególne kwarty

R 190

rednee

Użytkownik
Witam,
Szukam stronki, na której znajdę ile punktów padło łącznie w poszczególnych kwartach (osobno w każdej) w regularnym sezonie (poprzedni sezon, jak i wcześniejsze). Czy ktoś się orientuje gdzie mogę takie informacje znaleźć?
Pozdrawiam,
rednee
 
R 190

rednee

Użytkownik
Dziękuje Edi, bardzo dobra stronka. Jednak wszystko jest płatne. Zna ktoś może inne linki do tego co poszukuję, lub chciałby się złożyć na statystyki z powyższej stronki? (Oferta długo terminowa z mojej strony ???? Statystki bardzo ciekawe na tej stronie i zrobione w EXCELU)
 
R 190

rednee

Użytkownik
Dzięki za link. Znalazłem w nim ilość wygranych, przegranych oraz remisów w poszczególnych kwartach dla każdej drużyny oraz średnią ilość punktów zdobytych i straconych ogólnie, u siebie oraz na wyjeździe (dla mnie przydatny link).
Jednak szukam dalej ilość punktów zdobytych łącznie (lub średnią) przez wszystkie drużyny razem w poszczególnych kwartach przez cały poprzedni sezon (również poprzednie), nie chciałbym tego robić ręcznie. Chodzi mi o to w której kwarcie padło średnio najwięcej oraz najmniej punktów.
Próbowałem to znaleźć tutaj, ale nie dałem rady. ????
 
Do góry Bottom