>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports


Under 25,5 pkt @ 1,71 Etoto (27 ,ostatnio co nie podam to maks 2 pkt w dol albo w gore)



K. Thompson(Golden St.)



Po wypadniecu Duranta, linia Thompsona uległa ogromnemu wzrostowi. Jego suma punktów byla ustalona między 20 a 21,5 punktu w kazdym meczu w tej serii, a teraz została zwiększona o około 22% do 25 punktów na mecz numer 6.

Thompson w ostatnim meczu wykrecil najlepsza zdobycz punktowa na pozimoie 27 punktów i to usibie przy 44 minutach gry, a w pierwszych czterech meczach zdobywal sumy 13, 21, 16 i 11. Nie możena jednak sugerowac sie na tak zwiekszonej lini zewzgledu na brak Duranta - poniewaz jego suma punktów wydaje się mniej związana z Durantem niż Curry.



Wracając do dni/sezonu przed Durantem, Thompson osiągal średnio 24,3 punktu podczas playoffs w 2016 i 18,6 podczas poprzedniego sezonu. Nie ma wystarczających dowodow sugerujących, że ten wzrost linii jest uzasadniony.

Golden są także w trudniejszym miejscu na wyjedzie w meczu z Rakietami albo teraz abo nigdy. w podobnym miejscu w meczu 3 zdobyl 16 punktów.Wezme poniżej 25,5. Myślę, że Thompson odegra dziś większą rolę, ale ta linia jest przesadzona.





 
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik


Od razu zaznaczam ze nie znam sie za dobrze na koszykowce lubię czasem obejrzeć a ze dziś transmisja na Canal+Sport to skusilo mnie cos takiego 



D.Green +13.5pkt @ 1.88 sts    ⛔



Iguodala + 11.5 pkt @ 1.80 sts  ✅



Na 5 spotkań w tej rywalizacji Green tylko raz a Iguadola 2 nie dali rady ale dziś pod nieobecnosc Duranta pkt powinny sie rozłożyć na resztę wiec myślę ze powinno wejść a mimo osłabienia Gsw nie powinno tak łatwo odpuścić mam wrazenie ze oni lubią takie wyzwania szczególnie Curry i dziś odpali nawet jeśli nie wygrają to myślę ze to powinno wejść 



GSW + 9.5 @ 1.60 sts ✅



GSW + 7.5 @ 1.85 sts ✅



Najbardziej niepewny chyba Iguodala ale mam nadzieje ze tez wejdzie



A co do Millwauke to tez licze na mistrzostwo Gianisa i ekipy zagralem na kuponie i tylko Liverpool z Bucks zostali a cash spory także oby im sie udało 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Damian Lillard rzuci powyżej 35 punktów i Portland wygra - 9/forbet



Niewątpliwie faworytem tego spotkania jest drużyna Denver, która dzisiejsze spotkanie rozegra przed własną widownią. Portland, a raczej Lillard udowodnili już w tych PO, że potrafią sprawiać niespodzianki i wygrywać mecze, w których nie byli faworytami. Dziś liczę właśnie na Dame, który po raz kolejny zacznie trafiać niemożliwe "3" i wygra to spotkanie dla swojej ekipy. W tej serii rzucał on 30+ dwukrotnie z czego raz na otwarcie w Denver. Moim zdaniem kurs jest warty gry, więc polecam na wieczór ten becik 
;)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet na 21:30



Aminu over 6,5 zbiórki kurs: 1,91 (3/10)  ⛔

Idziemy w zbiórki dzisiaj. Ostatni mecz, czyli ten 7 to zawsze wojna nerwów. Większość tych spotkań jest na wysokim poziomie gry defensywnej, tak wiec mam nadzieję, że tutaj będzie podobnie. Denver u siebie ma przewagę, ale liczę że Portland powalczy. Aminu powinien dostać duże minuty, pod koszem jest niezbędny.



Jokic over 12,5 zbiórki kurs: 1,91 (4/10)  ✅

Podobnie jak wyżej. Joker dostanie ponad 40minut przy w miarę wyrównanym spotkaniu. Portland będzie miało ciężką przeprawę, Denver nie pozwoli na łatwe punkty w takim spotkaniu. Szykuje się wiele przestrzelonych trójek. Nicola powinien czyścić wszystko, bo Millsap będzie wyciągany do walki ze skrzydłowymi.



Torrey Craig over 4,5 zbiórki kurs: 2,1 (3/10)  ✅

Tutaj na większym ryzyku. Ostatnie szybko wypadł za faule. Tyle, że w 27 minut uzbierał 4 zbiórki. On często potrafi się wcisnąć i jest go pełno. W takim spotkaniu liczę też na jego ofensywne zbiórki.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet:



Warriors -4,5 do HC kurs: 1,97 (3/10)  ✅ (54:45)

Generalnie liczę na wyrównany mecz, ale jednak u siebie obrońcy tytułu są zdecydowanym faworytem. Nawet te braki w składzie im w tym nie przeszkodzą. Rywal teoretycznie słabszy, ale to pierwszy mecz więc zobaczymy jak ta rywalizacja się rozpocznie.



Curry under 30,5 pkt kurs: 1,91 (2/10)  ⛔ (36)

Curry under 4,5 trójki kurs: 2,1 (2/10)  ⛔ (9/15)

Tak jak postarają się ograniczyć McColluma zawodnicy Warriors, tak i Portland powinno się skupić w obronie nad Currym. Mają teraz dużo mniej all starów do ograniczenia, także mam nadzieję, że nie popełnią błędów Houston. Liczę na underowy mecz i podwajanie Currego.



Kanter over 10,5 zbiórki kurs: 1,9 (3/10)  ✅ (16)

Jego zdolności do zbiórek są oczywiste. Mam nadzieję, że sporo pogra i nie ograniczą mocno jego poczynań. Pod koszem robi różnicę i sporo ofensywnych też potrafi wyciągnąć.



STS:

CJ McCollum under 24,5 pkt kurs: 1,8 (4/10)  ✅ (17)

Gospodarze będą wiedzieli na kim mają się skupić w obronie i nie wierzę żeby CJ już tak łatwo wrzucał te swoje floatery. Tutaj zacieśniona obrona im na tyle nie pozwoli. Pod koszem będą mieli duże trudniej. STS ma wyższą linijkę niż inni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
T 143

tdulko

Użytkownik
Bucks - Raptors U217 @ 2



Dziwia mnie te kursy, to sie wydaje dobry bet, ktos ma jakies zdanie?



W drugim meczu Golden State powinien byc  tez Under. Tym bardziej, ze chyba nie zagra jeszcze Durant.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet



Kyle Lowry under 6,5 asysty kurs: 2,2 (2/10)  ✅ (2)



Miałem iść w under punktowy, ale to kurs tylko 1,65 więc odpuszczam. Jak ktoś chcę może sobie dodać do dubelka. Pobieram under asyst, ale tu jest większe ryzyko. To taka linijka na granicy u Lowrego. Ja obstawiam underowy mecz i dużo bliskiego krycia. Dwie najlepsze defensywy naprzeciwko siebie. Do tego w pierwszych meczach tych PO zazwyczaj padają underowe wyniki. Ponad 80% takich spotkań. Drużyny się badają i nikt tu nie zaryzykuje.



Bucks win i under 218,5 kurs: 2,65 (3/10)  ✅ (108:100)



Generalnie polecam stawiać under w tym meczu. Tak jak już wyżej wspomniałem, dwie mega dobre defensywy naprzeciwko siebie a do tego pierwsze koty za płoty. Ja do tego biorę zwycięstwo gospodarze z wyższym kursem. Według mnie są zdecydowanym faworytem. Szerszy skład, więcej odpoczynku, lepsza ofensywa i więcej ruchu. Każdy dorzuca swoje trzy grosze, nie to co w Toronto.



Under 8,5 zbiórki Leonarda kurs: 2 (3/10)  ⛔ (9)



Przewidywany skład gdzie często na parkiecie będą Siakam, Gasol czy Ibaka żeby powstrzymywać Giannisa od łatwego wchodzenia w pomalowane. Myślę, że Leonard będzie krył Middletona najczęściej, więc musi trochę wyżej wychodzić.



Giannis under 28,5 pkt kurs: 1,91 (3/10)  ✅ (24)



Wspominałem o dobrej defensywie. Bostonowi w paru meczach udało się go ograniczyć, ale Toronto ma do tego więcej argumentów. Muszą go spowolnić i również pilnować linii za 3 pkt. Myślę, że pod 30 pkt to nie dobije Antek. Oby się goście nie posypali wcześniej.



W swoim temacie robię rozliczenia, gdybym ktoś chciał spojrzeć, Zapraszam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet



GSW win i over 219,5 pkt kurs: 2,65 (3/10)  ✅ (114:111)



Portland już na tak tragicznej skuteczności nie powinno zagrać. Mistrzowie grają swoje, więc goście muszą zwiększyć tempo rozegrania i trzeba więcej trójek trafić. Ostatnio tylko 36 % z gry i 25% za 3 pkt. Jedynie 6 trójek trafionych. Teraz CJ i Dame muszą być bardziej agresywniejsi. Te drugie mecze Warriors mają bardziej overowe.



D. Green over 9,5 zbiórki kurs: 1,7 (3/10)  ✅ (10)

D. Green triple double kurs: 5 (2/10)   ⛔ (16,10,7)



Bogut gra mało i nie pogra pewnie dłużej niż 10minut, a Looney jakieś problemy z kolanem. Poza tym jak to Green bardzo aktywny i wszędzie go pełno. Będzie miał co zbierać, bo sporo rzutów dystansowych się szykuje. Do tego kilka ofensywnych i swoją robotę zrobi. Poza tym jeżeli ma być więcej punktów w meczu, co przewiduje, to również jego asysty wzrosną. Na ryzyku można pograć za drobne.



Harkless over 8,5 pkt kurs: 1,75 (4/10)  ✅ (12)



Maurice ostatnio bardziej aktywniejszy. Aminu gra mało z ławki tylko Hood coś dorzucał. Myślę, że jakąś trójkę dorzuci, plus kilka dobitek spod kosza i jakieś wolny. W ostatnim meczu miał 17 punktów. Teraz może i tego nie powtórzy, ale sporo minut powinien dostać. 



Kanter over 11,5 pkt kurs: 1,8 (3/10)  ⛔ (4)



Ostatnio tylko 10 pkt przy 16 zbiórkach. Warriors dobrze go ograniczyli, chociaż i tak kilka ofensywnych zbiórek zrobił. Miał trochę pecha bo piłka nie chciała wpadać, często z łatwych pozycji. Teraz potrzeba go bardziej i mam nadzieję, że te kilkanaście punktów dorzuci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet



Middleton over 5,5 zbiórki kurs: 1,72 (5/10)  ⛔

Middleton double double kurs: 5,75 (2/10)  ⛔

 

Kris jest dobrze kryty przez Leonarda, który nie zostawia mu dużo miejsca na parkiecie. Toronto w obronie dalej gra bardzo dobrze, więc nie spodziewam się jakiegoś szału punktowego w kolejnym spotkaniu. Toronto już tyle trójek nie trafi i tak swoje zrobili w tym pierwszym meczu a Lowry też pewnie wróci do swojej starej dyspozycji. Będzie co zbierać. Do tego za drobne daje jego double double. Jak zagra koło 40min i ograniczą bardziej Brooka, to będzie miał sporo zbiórek znowu. 



Kyle Lowry over 5,5 zbiórki kurs: 1,8 (4/10)  ⛔

Lowry under 6,5 asysty kurs: 2 (3/10)  ✅



Lowry również dobrze się odnajduje pod koszem i mam nadzieję, że pozostanie taki aktywny w całej tej rywalizacji. Nie wierzę żeby znowu wrzucił ponad 30 pkt i pewnie Bucks mocniej go pokryją. Nie ma szans żeby 7 trójek wpakował. Do tego daje znowu under jego asyst. Toronto w pierwszej połowie zaskoczyło intensywnością i fajnie piłeczka chodziła. Jednak i tak w całym spotkaniu zanotowali jedynie 17 asyst. Teraz może być jeszcze trudniej w ataku. Bucks odrobi lekcje. W serii z Phila tylko 2 razy przekraczał over 6,5 asysty. Idziemy znowu w tym kierunku.





Leonard over 8,5 zbiorki kurs: 1,8 (3/10)  ⛔



Kawhi powninien byc blizej kosza bo musza bardzie Lopeza pokryc zeby trojek nie rzucal. Mecz powinien byc rozgrywany w wolniejszym tempie bo Toronto inaczej nie wyrobi tempa. Ostatnio ich wymeczyli i koncowke przegrali.



STS



Giannis over 26,5 pkt kurs: 1,9 (3/10)  ✅



Linijka w stsie nizsza nawet o 2 pkt od innych. Antek ostatnio te 24 pkt zdobył praktycznie przez 3 kwarty. Teraz Toronto bedzie chcialo spowolnic jego kolegow, wiec bedzie okazja do atakowania tablicy i nabijania punktow z osobistych. Jezeli mecz bedzie w miare wyrownany to powinien dac rade.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
GSW win kurs: 2,2 (3/10)   (99:110)



No nie można tego nie spróbować. Wiadomo że Portland u siebie i jeżeli jeszcze chcą powalczyć to muszą ten ecz wygrać. Klasy obrońców tytułu nie trzeba przedstawiać. Portland już im napedzilo strachu ostatnio, wiec teraz powinni wyjsc bardziej skoncentrowani. Ja pobieram wyższy kurs i według mnie procent szansy na zwycięstwo w tym meczu powinien byc odwrotny.



Iguadala over 3,5 asysty kurs: 1,8 (3/10)   (2)



Iggy teraz barrzo malo rzuca i jego gra ofensywna jest mocno ograniczona. Skupia sie na tym co potrafi najlepiej czyli na defensywie. Do tego doklada kilka zbiorek i asyst. Wiadomo z pilka dorze krąży u mistrzow, Andre doklada do tego swoja cegielke. Nie ma za dobrego rzutu wiec sporo podaje i dobrze sie dzieli pilka. Pierwsze dwa mecze to 5 i 4 asysty. Probujemy.



Lillard over 4,5 zbiorki kurs: 1,91 (3/10)   (6)



Damian roznie zaczyna i jak nie idzie rzucanie to rozgrywa i walczy. U siebie musi przyspieszac akcje i szybko wyprowadzac kontry. Powinni grac niższym ustawieniem i bardziej ofensywnym. Z McCollumem dostana najwiecej minut dlatego mozna probowac. CJ tez powinien zbiorki ogarnac.



STS



D. Green over 1,5 bloku kurs: 1,9 (3/10)   (1)



Green pierwsze mecze finalowe mocno daje sie we znaki Portland. Najpierw 3 a potem 5 bloków. Jest wszędzie w obronie i na wyjezdzie tez powinien dac rade. Najlepszy defensor pokazuje klase. Bedzie mial sporo okazji znowu.
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik
Dzis podobnie jak wszystkie spotkania fianlowe transmisja w canal + wiec cos mozna zagrac. Ja dorzucam do kuponu

over 219.5 pkt  @ 1.85 sts   
Gsw i over 219.5  @ 3.75 sts   

Dziś juz sie przejechalem i to grubo na watfordzie mimo ze miałem wrażenie ze city wygra teraz tez mam takie ze tak gladko nie pojdzie i Portland u siebie cos wygra ale ponownie kusi mnie kurs. Nie ma co szalec ale za drobne mozna wrzucic do kuponu over raczej powinien siasc w końcu gra golden za pierwszym razem było 210 pkt ostatnio 225 pkt i dziś może byc podobnie a 3.75 na GSW i over to nie można nie zagrać sory ale juz bomba także to by było na tyle
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Szczerze przyznam, że nie przeglądałem oferty STS'u podczas tegorocznych PO. Dziś postanowiłem sobie zagrać tasiemkę składającą się z paru typów na zawodnika i naprawdę zostałem pozytywnie zaskoczony. Mianowicie STS jako jedyny oferuję typy na bloki, a tam naprawdę ciekawe propozycję. Co prawda wybrałem tylko jedną, bo linii na Ibake nie ma jednak uważam ją za bardzo ciekawą i jeżeli ktoś szuka fajnego betu na singla to jak najbardziej polecam.zagrać na powyżej 0.5 bloki Erica Bledsoe. Rozgrywający Bucks nie jest maszyną do blokowania przeciwników jednak jego średnia podczas gry w Bucks to 0.7 czapki na mecz. Chodzi oczywiście o fazę PO. Do tej pory w serii przeciwko Toronto bez bloku, więc dzisiaj czas na przełamanie. Przy bardzo niskim Lowrym, który dość często jest blokowany przez rywali ten bet wydaję się mieć szansę, a kurs na to zdarzenie jest spory.



Eric Bledsoe powyżej 0.5 bloku - 2.8/STS



Do tego znalazłem trzy ciekawe linie. Under asyst Leonarda. Linia spadła z 4.5 do 3.5 jednak widać, że Khawi musi grać tak naprawdę sam i gdyż już dostaję piłkę do rąk to sam chce wykończyć swoich przeciwników. Dwa pierwsze spotkania z Bucks oraz game7 z 76's to kluczowe mecze, a tam za każdym razem jedynie po 2 asysty. Moim zdaniem przy tej linii to ryzyko jednak kurs wydaję się fajny do spróbowania. Jeżeli Toronto chce wygrać dzisiejsze spotkanie to poza poprawieniem gry defensywnej do punktującego Leonarda musi dołączyć jakaś pomoc z ławki, która ewidentnie odstaje od tej Millwauke. Fred VanVleet, który w tej serii nie istnieje musi zacząć trafiać rzuty. W serii vs Bucks jest on 3/9 z gry i 1/3 za 3 notując 3.5 punktu na mecz. Dziś Raptorsi wracają do swojego parku i potrzebują wsparcia tego Pana. Dwa celne rzuty w tym jeden za trzy i linia zostanie pokryta. Na koniec perełka, a mianowicie zbiórki jednego z moich ulubionych zawodników, a mianowicie Ilyasovy. Turek to fantastyczna opcja z ławki, która jest ultra wszechstronna po obu stronach parkietu. Linia wynosi 4.5, gdzie Ersan w każdym spotkaniu tej serii ją pokrywa, a dziś przy moim zdaniem defensywnym meczu powinien to zrobić bez większego problemu. 



VanVleet powyżej 4.5 pkt - 1.8/STS



Ilyasova poowyżej 4.5 zbiórki - 1.8/STS



Leonard poniżej 3.5 asysty - 1.97/STS



 
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet



Poniżej 221,5 kurs: 1,89 (4/10)   (niestety dwie dogrywki popsuły under...)



Mecz nie powinien obfitowac w punkty. Toronto musi spowalniac tempo bo kosz za kosz nie maja szans z Bucks. Dwie najlepsze defensywy tych Play Off, dodatkowo takiej linijki jeszcze nie udalo sie pokryc w Toronto.



Middleton over 5,5 zbiorek kurs: 1,91 (3/10)   (9)



Ostatnio nie pyklo, ale dalej probuje. Skoro ma byc underowo to spore minuty dla Krisa sie szykuja. Mam nadzieje ze mecz bedzie wyrownany. Ostatnio zlapal 5 fauli, wiec teraz powinien bardziej uwazac. Kawhi go dobrze kryje takze musi wiecej przy zbiorce powalczyc.



STS



G. Hill over 8,5 pkt kurs: 1,8 (3/10)   (24)

Hill over 0,5 bloku kurs: 4,6 (2/10)   (1)



George sporo pogra bo Bledsoe nie jest tak dobrym obrońcą. Swoje robi ostatnio ponad 10 wrzucil. Lawka sporo punktow zdobywa i tu jest spora przewaga Bucks. Co do blokow to zdecydowana przesada z tym kursem. Hill dobry w obronie w pierwszym meczu mial 1 blok. Przy zacietym i mocno defensywnym meczu sa spore szanse na powodzenie.



K. Leonard over 0,5 bloku kurs: 2,5 (4/10)  (1)



Defense przede wszystkim. Dla takiego Leonarda to nie powinien byc problem jezeli sie mocno zaangazuje to spokojnie to pokryje. Okazji powinien miec sporo.

test
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet



Portland win kurs: 2,28 (3/10)   (po dogrywce...)



Sweepa nie powinni dostać. Grają u siebie, te ostatnie dwa mecze zawalili gdzie tracili przewagi. Teraz pojda na wymiane ciosow, a Warriors nie beda sie jakos specjalnie spinac. Iguadala ma problemy z noga, wiec powinni mu dac odpocząć. 



Leonard over 8,5 pkt kurs: 1,83 (3/10)   (30)



Ostatnio 16 punktow i podstawa. Aktywny, pare trojek dorzucil, przy slabszym Kanterze powinien znowu dostać w okolicach 25 minut na parkiecie. Z dystansu raczej go odpuszczaja, wiec pozycje wolne znajdzie.



Lillard over 4,5 zbiorki kurs: 1,7 (3/10)   (4)



Damian z problemami, potluczone zebra. Walczak jest z niego wiec swoje pilki wyciagnie. Nie pozwoli zeby ta seria sie tak szybko zakonczyla.



CJ McCollum over 3,5 asysty kurs: 2,2 (3/10)   (7)



Ostatnie dwa mecze to po 5 asyst. Robi co moze a wiadomo ze obrona jest na nim skupiona. Liczę ze dalej jego podania znajda droge do kolegow. Mecz moze byc bardziej otwarty wiec i wiecej okazji do asystowania bedzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet



Under 217,5 pkt kurs: 1,95 (5/10)   (pogrom w meczu i moich przewidywań...RIP)

Bucks win i under 217,5 kurs: 3,3 (2/10)   



Ostatnio było 96:96 a teraz są dodatkowo zmęczeni. Kawhi zagrał 52 minuty i widać, że doskwierało mu kolano. Obrona na niesamowitym poziomie i tym znowu Toronto będzie chciało powstrzymać rozpędzonych gości. Szykuje się sporo spudłowanych rzutów. Do tego na większym ryzyku można pograć win Bucks i under. Ostatnio podstawa nie pomogła a i tak była dogrywka.



K. Leonard over 2,5 trójki kurs: 2,37 (2/10)   



Tutaj spróbuję rzuty dystansowe cyborga. Miałem iść w jego under, ale jednak nie obstawia się przeciwko takim graczom underów. Nie wiem jak tam z jego zdrowiem i ile wytrzyma, ale na pewno mniej będzie próbował wchodzić pod kosz. Ten 3 mecz był niezwykle intensywny i na pewno dał się we znaki wielu zawodnikom. Kawhi z dystansu rzuca bardzo dobrze i powinien próbować więcej rzucać. Zobaczymy jak się mecz ułoży.



Middleton over 5,5 zbiórki (4/10)   

Middleton under 15,5 pkt kurs: 1,97 (3/10)   



Stały punkt programu. Kris dostaje sporo minut i nawet jak słabo rzuca to musi grać dużo. Dobrze broni i często z Brogdonem kryją Kawhi. Obrona jak wiadomo elitarna, więc i okazji do zbiórek będzie masa.



Giannis over 13,5 zbiórek kurs: 1,98 (4/10)   



Pierwszy mecz 14 zbiórek w 37 minut, drugi 17 w 35 minut, 3 mecz 23 w 45 minut. Średnia z tej serii sporo powyżej linijki. Jak zagra w okolicach znowu 40 minut to spokojnie da radę. O ile mecz będzie w miarę wyrównany. Najlepszy defensor i widać jak się stara w obronie, nawet gdy ograniczają go w ataku. Obstawiam też kolejny under punktowy. Więcej poświeca na defensywę a ma go kto kryć i nie za dużo miejsca zostaje. Do tego dochodzi zmęczenie.



Siakam over 7,5 zbiórek kurs: 2,18 (4/10)   



Siakam więcej energii i bardziej produktywny ostatnio. Giannisa ma kto kryć, więc Pascal ma więcej swobody. Przy zaciętym meczu i z taką defensywę znowu w okolicach 10 zbiórek powinien mieć.



STS



G. Hill over 0,5 bloku kurs: 3,4 (2/10)   

Hill over 3,5 zbiórki kurs: 2,1 (4/10)   



Próbuję znowu bo ostatnio się udało. Hill znowu dostanie duże minuty, dobry defensor, będzie sporo okazji do bloku. Ma długi zasięg ramion i przy takim zmęczeniu Toronto będzie co zbierać. Hill w drugim meczu 5 zbiórek przy 25 minutach, w kolejnym już 7 przy 37 minutach. Jak dostanie 25+ to ogarnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
O 21

outlawz123

Użytkownik
wg mnie Toronto to dziś bierze, kurs 2,32 zadowalający, czuje lekką dramaturgię:)  
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Nie chce być złośliwy, ale jeśli według Ciebie piąty mecz jest decydujący to nie polecam allegrowicza.



Over 41.5 fauli 1xbet 1.685,  Toronto - Bucks 



Toronto u siebie pokrylo te linię 6/7 

Bucks na wyjeździe 5/5, oczywiście mowa o play offach. Ta linia jest na poziomie meczów w Europie gdzie jak wiadomo gramy osiem minut mniej. Co prawda trzeba podkreślić, że w Eurolidze więcej się gwizdze fuli niż NBA, jednak linia uważam ciągle do gry i jest moim zdaniem za niska o parę pkt. Gram ten zakład dosyć grubo, bo uważam, ze to będzie mecz ostrej walki, jak poprzedni, który decyduje praktycznie o być lub nie być dla The North. 



W dodatku jeśli mecz będzie na styku, to w końcówce klasycznie może się posypać fauli. Dodatkowo faule techniczne też sa oczywiście liczone, a w takim meczu sa bardzo możliwe.



     45 fauli. Na spokojnie. Jednak faule techniczne się nie liczą, mimo to ty wszedł na spokojnie i bez stresu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik


Bucs - Raptors over 41.5 fauli 1xbet 1.88

Według mnie kurs spadnie do meczu w granice 1.65 jak miało to miejsce dwa dni temu. Sprawa wygląda tak, ze gdyby obliczyć ile razy obie ekipy pokrywały linię w play offach u siebie (Bucks) i na wyjeździe (Raptors) to jest 50/50, ALE warto zauważyć jedna zależność. Biorąc pod uwagę serię Bucks - Detroit, Bucks - Boston oraz aktualna serię z Toronto to linia nie zostaławala pokryta tylko w GAME 1 tych serii. Toronto również nie pokryło lini w game 1 z 76ers. Komediowych męczy z Orlando nie biorę pod uwagę. 

Reszta meczów z tego co widze to liczba fauli od 42-56. To jest mecz numer pięć. Linia jest pewnie dobrze wystawiona patrząc statystycznie i liczac średnią ze wszystkich meczów play off, ale tu trzeba przeciez patrzeć szerzej na to. Tu już nie ma kalkulacji, poznawania rywali. Tu jest czas na walkę. Ostatnio w hali Bucs obie ekipy zrobiły 56 fauli. Lowry, Antek, Leo, wjazdy pod kosz, napięcie, być może wyrównana walka to spowoduje, ze drugi raz z rzędu $$ będzie się zgadzac. 

 

W dodatku ostatnie trzy mecze: 45, 60, 56 fauli... No ta linia jest za niska. 

  druga kwarta 4 faule omg
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet:

Toronto + 7,5 pkt kurs: 1,91 (3/10)   

Rywalizacja się mocno wyrównała i sporo zagrywek przećwiczonych. Trudno będzie wymyślić coś nowego. Toronto wie jak Giannisa ograniczyć, Kawhi swoje zrobi w obronie. Do tego ściana wysokich. Dalej będą rzucać Bucks z dystansu. Mecz powinien być wyrównany, przynajmniej powinien.

Marc Gasol over 3,5 asysty kurs: 1,72 (3/10)  

Jak zagra w okolicach 40minut to ogarnie. Wiem, że już mogą nie zrobić 30 asyst w meczu, ale Gasol dobrze sobie ostatnio radzi. W tej serii tylko raz takiej linijki nie przekroczył, w 2 meczu gdzie dostali a Marc zagrał tylko 19 minut. Tak to 5, 7 i 7 asyst. Dobrze ostatnio rzuca, ale przede wszystkim szuka kolegów. Kawhi może dalej odczuwać uraz, więc znowu ball movement potrzebny.

Giannis over 5,5 asysty kurs: 1,91 (3/10)   

No tutaj będzie znowu ściana dla Giannisa i mam nadzieję, że nie będzie chciał muru głową przebić. Musi widzieć częściej kolegów jeżeli chcą wygrać. Będą gospodarze dużo rzucać z dystansu, więc niech Antek rozgrywa. Coś tam zawsze wpadnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet

Kawhi Leonard over 2,5 trójki kurs: 2,5 (3/10)   

Kozly rzuca sie na Leonarda, ale jak to robot miejsce znajdzie. Ostatnio 5/8 z trojki. Toronto dobrze z dystansu funkcjonuja a trojka w takim meczu bedzie wazna. Jak 5 rzutow odda to swoje pownien dorzucić.

Brook Lopez over 5,5 zbiórki kurs: 2,25 (4/10)   

Kurs wysoki a Brook dostanie spore minuty. Zbiorki to nigdy nie byla jego domena ale zasieg ma i jego fizycznosc sie przyda pod koszem. Dodatkowo mecz raczej underowy gdzie bedzie duzo nerwowsci.

Middleton over 6,5 zbiorki kurs: 2,2 (3/10)   

Staly repertuar zestawu. Duze minuty dla Krisa i jego uniwersalnosc sie przyda pod koszem. Ostatnio 10 zbiorek i 10 asyst. Dobrze go odcinaja, wiec dalej bedzie mial problemy w ataku. Dobrze kryje Kawhii i spodziewany jest mecz na niskiej skuteczności. Lecimy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom