>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Playoffs 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers Suma Trafione rzuty za trzy Cavs poniżej 10.5 1,808 Astekbet✅

Ja nie wierze w Cavs awans to moim skromnym zdaniem jest słabość NBA poziom ligi jest duzo słabszy niz kiedyś ale LGJ na pewno zasługuje na finały -pytanie ile on moze grac po 48 minut w meczu...tutaj na plecach będzie Draymond napewno to królowi jakoś utrudni poczynania meczowe.1 mecz myślę ze Golden będzie chciało to wygrać zdecydowanie kursy sa dramatyczne wiec nie warto....ja standardowo trzymam sie swojego zdania....:p Clevland nie ma argumentów zeby przeciwstawić sie wojownikom i sam Lebron nic nie ugra a nawet jakby koledzy zaczęli mu pomagać to i tak wiele to nie pomoże bo Warriors maja duzo większa sile rażenia i wydaje mi się , ze dwa pierwsze spotkania w Oakland zakończa sie pogromem Kawalerii . Wiadomo siła rażenia jest zdecydowanie po stronie mistrzów tutaj KD będzie robił swoje maja wszystko w swoich rekach jak dobrze wejdą w mecz to ich rozstrzelają na obwodzie.Co do typu maks 10 trojek kawaleria moze trafić moim zdaniem bo po prostu cegła goni cegle - strasznie na dystansie prezentują sie Cavs a sam król więcej niz 3 trojek nie trafi...moze dorzuci cos Love i Korvar Green czy utrzyma taki mecz staty z meczu 7 z Bostonem wątpię.... ale Golden tez potrafi wlaczyc dobry defens na obwodzie wiec .... miłego oglądania :p statystycznie Cavs oddają ponad 30 rzutów i trafiają 10,3 ale nie w pley offach :p
 
P 87

plmati

Użytkownik
James jest wielki.Ale ta sytuacja pokazała wszystko z jakimi matołami musi dzielić szatnie.Zrobiło mi się go trochę szkoda.Niech ucieka z tego statku, bo szkoda nerwów.I tak dał Cavsom dużo.JR zawsze był dla mnie amebą umysłową, cóż...


Całość akcji.
Dla mnie to jest jakiś kosmos ???? Tego co on zrobił nie da się nawet wytłumaczyć ???? Chyba tylko tym, że JR myślał, że prowadzą jednym ????
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Hahahah co to odwalil JR Smith to tylko on sam wie.Współczuję Jamesowi bo grać z tak myślącymi osobami to jakaś masakra,dodatkowo była duża szansa by objąć prowadzenie w finale a tak dupa hah.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Ta sytuacja pokazala, jak blisko jest mecz finałowy. Wszyscy byli tacy pewni ze kurczaki jak mistrze rozpłaszcza walcem kawalerzystów a tu co, ledwo z wielkim szczęściem wygrana w pierwszym meczu, tylko głupocie zzawodnika gościa zawdzięczamy co ze &#39;mistrze&#39; nie maja w plecy 0-1
Ja nie gralem pierwszego meczu, nie udało się w pierwszym, tym bardziej trzeba sprobowac w drugim
PS w ogole jakos strasznie dzwnie szybko ten final po polfinalach nie zauwazylscie? Normalnie jest kilka dni przerwy po finałach konferencji a tu rys od razu prawie z marszu
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ta sytuacja pokazala, jak blisko jest mecz finałowy. Wszyscy byli tacy pewni ze kurczaki jak mistrze rozpłaszcza walcem kawalerzystów a tu co, ledwo z wielkim szczęściem wygrana w pierwszym meczu, tylko głupocie zzawodnika gościa zawdzięczamy co ze &#39;mistrze&#39; nie maja w plecy 0-1
Ja nie gralem pierwszego meczu, nie udało się w pierwszym, tym bardziej trzeba sprobowac w drugim
PS w ogole jakos strasznie dzwnie szybko ten final po polfinalach nie zauwazylscie? Normalnie jest kilka dni przerwy po finałach konferencji a tu rys od razu prawie z marszu
I ktoś mógł się zasugerować, zagrać jakieś handi +8 na Cavs i co? I dupa bo się skończyło -10 pomimo dogrywki. Drugi mecz to już pewnie będzie blow out, ten pierwszy to była jedyna szansa dla Cavs w takim.wypadku. Teraz.zostaje juz tylko walka o honorową wygrana. Czy można już lepsze rzeczy wykręcać jak robi król? Nie wiem chyba by musiał już mieć staty na poziomie 50/15/15 żeby wyrwać jakiś mecz albo potrzebna elektrostymulacja dla pozostałych graczy. Tutaj to już będzie odwrotnie jak u Hitchcoka. Zaczynamy od trzęsienia ziemi a dalej napięcie będzie spadać. Drugi mecz to.spokojnjna wygrana GSW -10. Koniunktura została nakręcona, masa fanów się nakręci na obejrzenie game 2 a skończy się rzeźnią na Cavs. Jako kibic SAS nieznosilem LeBrona do czasów heat ale teraz pomimo tego, że zarabia na dzień więcej niż ja za 10lat to jest mi go szkoda.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Dlaczego zakładasz ze będzie blowout? Cleveland tym bardziej nie odpuszcza, oni jak odpuszczali zeszle lata to na początku. A potem często wracali. Ten sezon zresztą tez dwie rundy niby byli w poważnych tarapatach.
nie stać ich na odpuszczenie wiec znowu pojda na noze. Jaki blowout chlopie. Co im zostało. Maja się polozyc i przyjąć 130-80?
ja mysle ze JR Smith teraz powinien na rzesach stanac i oberwie niezla suszarke za to co odwalil i rezerwiści będą musieli troche dolozyc od siebie. Bo lebron nie zagra tak dobrego meczu raczej po raz drugi w ciągu trzech dni
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Chyba tylko tym, że JR myślał, że prowadzą jednym ????
No i tak było. Lebron też się nie popisał, niby wszędzie piszą, że próbował wziąć timeouta, ale jakoś w mało przekonujący sposób to robił. Gdyby bardziej tym daszkiem machał to może by mieli jeszcze nawet ponad sekundę na BB. No ale gdybać można. Tam na koniec mógł też być jakiś loose ball foul i nawet brak dogrywki dla Cavs. Ogólnie kocioł i wszyscy się pogubili. Widać przynajmniej, że to finały.
Nie mogę się doczekać na Game 2 :waiting:

 
P 87

plmati

Użytkownik
Obawiam się, że game 2 to może by lanie... Jeżeli nie wykorzystuje się takich szans to najzwyczajniej w świecie się to mści.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
i znowu czateria interia a dział o typach i analizach, trzeba by było tu zrobić porządek...
To samo dotyczy niby drobnostki ale w regulaminie działu typów na żywo &quot;Osoba, która nosi się z zamiarem uczestniczenia w dyskusji, jest zobowiązana do posiadania ustawionego Avatara.&quot; a i tak duża większość to olewa bo po co dawać obrazek...
człowiek chce zobaczyć dobre typy których jest coraz to mniej a znowu jeden z drugim robi śmietnik z działu, szkoda ...
 
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
To dodaj coś od siebie, a nie narzekasz i komentujesz. Na krzywy ryj to każdy potrafi! Są już chłopie finały NBA, typów jak na lekarstwo, okazje mogą się pojawić dopiero przed samym spotkaniem (linie na zawodników, korekty). A ciekawostki jak i dyskusja jest nawet i bardziej wskazana, potrafi myślącemu użytkownikowi zobrazować pogląd na spotkanie.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Cavs mistrzostwo szans nie maja zadnych . Mieli szanse w game 1 zeby wyrwac zwycięstwo w Oakland i ją zaprzepascili . Ale smieszy mnie gadanie niektórych fanów Cavs czy hejterow GSW , ze gdyby Smith nie byl taki glupi to by wygrali . Czyli w nba jak masz pilke , jest remis i 5 sekund do konca to już zwycięstwo jest pewne tak? Nie ważne , ze gosc miałby mega trudna pozycje do rzutu , zanim przejal pilke zwrócił sie juz minęła chwila, gdyby chcial ja oddac LeBronowi to wstpier , ze ten zdarzyl by z jakas spektakularna akcja typu wjazd pod kosz . Co najwyzej jakis nieprzygotowany rzut tak jak w przypaku time out , ktorego nie udalo sie im wziąć . Zawsze w takich sytuacjach jest wieksza szansa , ze spudlujesz niz , ze trafisz . Co do game 2 to tez jestem zdania , ze Cavs już takiej szansy nie beda miec. To nie jest drużyna , ktora moze wygrać final. Nigdy nie bylo nie ma i nie bedzie zawodnika , ktory w pojedynke by ten finał wygral . Nawet Jordan miał Pippena i Roodmana . A LJ w Miami mial Bosha i Wade , w Cavs Irvinga i Love&#39;a w lepszej formie . GSW to jest za dobra drużyna zeby jeden czlowiek ich pokonal . W tym roku MvP zdobedzie Curry a Warriors drugi tytul z rzedu. Mimo to , ze Durant nie jest w swojej najlepszej dyspozycji to Curry po kontuzji wrócił juz naprawdę na wysoki poziom i widać , ze kiedy włącza się jego alter ego to jest nie do zatrzymania i gdyby w nie było Duranta w poprzednim meczu to pewnie tez zakrecil by sie wokol 40-kilku punktów. Nie wiadomo co z Thompsonem i jeśli nie zagra to tymbardziej Steph bedzie naladowany bo &quot; trojki &quot; bedzie zmuszony rzucac za dwóch. Ewentulanie niedostępnego Klaya zastapi Livingston , ktory jest świetnym defensorem a i w ataku potrafi świetnie rzucac z trudnych sytuacyjnych pozycji za dwa . Niezaleznie czy SplashBrothers zagraja w komplecie to i tak moim zdaniem Wojownicy to biora .
Warriors -10,5 @ 1,80 sts ✅✅✅
Curry over 26,5 @1,85 sts✅✅( mistrz )
LeBron over 35,5 @1,80 sts⛔
Edit : Thompson podobno ma grac ale mniej wiec warto przyjrzeć sie lini porponownaej na niego.
Thomspon under 20,5 @1,75 sts✅✅
Jesli niw zagra to zwrot a jesli zagra to poewnie bedzie oszczedzany bo dopiero game 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Kevin Durant over 7,5 zbiórki, kurs: 2 (Etoto) ✅ ✅ ✅
Dreymond Green over 10,5 zbiórki, kurs: 1,74 (Etoto) ⛔ ⛔ ⛔
Stephen Curry over 6,5 asysty, kurs: 2 (Etoto) ✅ ✅ ✅

Ja dzisiaj pobieram zbiórki i asysty. Idę w Duranta i Greena. Po pierwsze dlatego, że GSW bardzo przegrało zbiórki w pierwszym meczu i teraz na pewno będą się starali w tym aspekcie poprawić. Trener im na pewno na to zwrócił uwagę. W tym pierwszym meczu Durant miał 9 zbiórek, a Green 11. Wtedy mu brakło 1 zbiórki do przekroczenia linijki, a teraz widzę że obniżyli, więc tym bardziej pobieram. Generalnie zbiórkę przegrali zdecydowanie i Clevland miało aż 15 zbiórek więcej, w tym to było 15 zbiórek ofensywnych więcej! Straszna przepaść, aż dziwne że oni to jeszcze wygrali. Teraz nie mogą sobie pozwolić na taką pasywną grę pod tablicami i potrzeba więcej aktywność po stronie ofensywnej.
Do tego dorzucam asysty Currego. W ostatnich meczach GSW zdecydowanie lepiej dzielą się piłką. Jest teraz dużo lepszy ball movement i więcej ruchu bez piłki. Tym bardziej że skuteczność jest bardzo dobra, więc Curry zawsze coś dorzuci od siebie jeżeli chodzi o asysty. W ostatnim meczu miał 9 asyst, a wcześniej 10. Im więcej podają tym lepiej grają i osiągają lepsze wyniki, także to jest klucz do sukcesu w tym nadchodzącym meczu. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Jeżeli faktycznie Klay ma dostać mniej minut to warto zwrócić uwagę na zakład w Óni:

Kto zdobędzie więcej pkt, Curry czy Klay? Kurs na tego pierwszego to 1,45
.
Do dubla myślę jak znalazł ;)
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Jest mi ktos w stanie wytlumaczyc dlaczego taki gosc jak Clarkson gra w kazdym meczu po okolo 20 minut ? Przeciez typ jest tragiczny i jest jednym z najslabszych ogniw jezeli chodzi o wszystkich zawodnikow bioracych udzial w playoffs 2018, same cegly odpala i straty a taki Hood nie wacha praktycznie playoffow a jest graczem 200x bardziej ulozonym. Paranoja jakas.
 
marcinek0103 0

marcinek0103

Użytkownik
Lebron dzis bardziej wziął się za rozgrywanie. Po 1 połowie tylko 15 pkt. Ciężko będzie dobić do 38. No ale cóż zobaczymy. Trzymam kciuki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom