>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
R 125

roger12

Użytkownik
Ja bym nie przykładał do NBA, NHL gdzie tam ciężko o każdy wynik i nawet mając 3-0 to robi się wszystko by zamknąć. Co do tego dzisiejszego meczu. Powtórka z poprzedniego rok pamiętam jak dosć długo biłem się z myślami co zrobić czy będą chcieli zakończyć ale w ostatniej chwili przyszło mi na myśl toż to NBA jest i poszedł piękny zarobek na Cavs wtedy do dziś pamietam to. Trzeba sobie odpowiedzieć przede wszystkim na 1 pytanie czy Goldeny będą się czuć zagrożone nawet oddając 1 game?? chyba nikt w to nie wierzy Cavs jest bez szans czy ugrają 1 game czy nawet 2. Goldeny doskonale wiedzą że, u siebie zamknął ten finał bez najmniejszego problemu dzisiejszy mecz mogą odpuścić nie mówię że odpuszczą ale, wg mnie będą znów chcieli świętować na właśnej hali a dodatkowo kasa wpadnie.
Jak będzie zobaczymy ja ponawiam CAVS 2,5 za stawkę wysoką.
powodzenia.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Under 25.5 Curry @1.8 sts
Cavs win @2.5 sts

Jak dla mnie pomimo wyniku serii, to nic nie przemawia za jego overem. W delegacjach gra, co najmniej marnie i nie ma co gadać, że nie musi, że każdy może mieć słabsze dni itd. Po prostu Stefan i Klej u siebie może coś grają, ale gdyby nie ten Durant to prawda jest taka, że z nawet tak mierną obstawą Lebrona, najzwyczajniej by ich zabił w serii. Jak ktoś wyżej pisał, Curry bierze dużo głupich rzutów, gdzie 9 na 10 to trójki i można mówić o magii, ale nie o powtarzalnosci. Gdyby Cavs mieli takiego Rodmana, który by załatwił Durantowi wylot z serii to nawet to 0-3 byłoby do powrotu i nawet uważam, że Cavs w ostateczności wezmą chociaż ten 1 mecz, bo kalkulacje kalkulacjami, ale nie widzę Lebrona zesweepowanego w finale, nie ważne z kim by nie grał, a ze to wyjazd dla Dubs, to bez 30punktowej gry Duranta padną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom