>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Playoffs 2013

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
A oglądałeś mecz, że takie bzdety piszesz? W 1 połowie Curry świetnie rozprowadzał kolegów a po prostu trójka mu nie siedziała. W 2 już rzucił 15 pkt a to, co zrobił w końcówce to już najwyższa półka. Może na początku było ciężko, ale później ogarnął temat i w następnym meczu wszystko powinno wyglądać jak należy, czyli lekko powyżej 20 pkt.
Jakie bzdety? Czy 1-10 HT to nie jest przykład na niesprostanie z marszu randze playoffów? Rozprowadzał, bo jakby zrobił 2-17 w 1 polowie to moglby nie udzwignąć krytyki w mediach, HT zrobił 6 asyst w wyniku 10% z gry, w 2 polowie miał 6-10 i tylko 3 asysty. Serio piszę bzdury? Rzucając cały mecz na 50% over 24 pękłby easy. Trema z debiutem w PO zjadła Stepha -&gt; zawiodłą skutecznosc -&gt; licze na taki sam scenariusz z Linem i Parsonsem.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Jakie bzdety? Czy 1-10 HT to nie jest przykład na niesprostanie z marszu randze playoffów? Rozprowadzał, bo jakby zrobił 2-17 w 1 polowie to moglby nie udzwignąć krytyki w mediach, HT zrobił 6 asyst w wyniku 10% z gry, w 2 polowie miał 6-10 i tylko 3 asysty. Serio piszę bzdury? Rzucając cały mecz na 50% over 24 pękłby easy. Trema z debiutem w PO zjadła Stepha -&gt; zawiodłą skutecznosc -&gt; licze na taki sam scenariusz z Linem i Parsonsem.
Osobiście to bym na nich nie postawił nawet w sezonie zasadniczym przeciwko OKC, tym bardziej na wyjeździe, ze względu na klasę rywala, więc nie można tego argumentować tylko tym, że zje ich trema. Chodziło mi o to, że nie znaczy to, że jak ktoś zagra gorszy mecz, to od razu popuścił w majty ze strachu. Wszystko zależy od charakteru i nastawienia. Tyle ode mnie ;)
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers over 191,5 pkt -&gt; 1,91 -&gt; Betsafe

Dzisiaj zdecydowałem się zagrać na over punktowy 191,5 pomiędzy ekipą San Antonio Spurs a ekipą ze Staples Center. 1 pojedynek 1 rundy PO odbędzie się w hali AT&amp;T Center w Texasie. Wszyscy pamiętamy niedawny mecz pomiędzy obiema ekipami na parkiecie Lakers gdzie padło niecałe 180 pkt. Tamten mecz był kiepski, obie ekipy rzucały nieskutecznie na potęgę, łatwe wide open&#39;y stanowiły dla nich problem. Dzisiaj już tak nie będzie. Linia całkiem sympatyczna jak dla mnie bo obie ekipy mają kim nabijać pkt. W tamtym spotkaniu nie funkcjonował Tony Parker bodajże 1/10 z gry. Dzisiaj wraca Steve Nash. On, Howard, Gasol powinni sporo pkt zdobyć z pomalowanego. Gasol &amp; Howard świetna ostatnio współpraca high-low, gdzie DH pakuję piłkę na czysty kosz. Thiago Splitter ostatnio kompletnie sobie nie radził ze środkowym gości, dzisiaj nie powinno być inaczej. Faza play off to przede wszystkim obrona, ale moim zdaniem dzisiaj zobaczymy fajny pojedynek, i padnie w nim z 200 pkt. Pau Gasol ma dużo do udowodnienia po ostatnim meczu vs Spurs, bo w ostatnich meczach notował bardzo dobre osiągnięcia( m.in triple- double) Liczę na otwartą grę z obu stron, przynajmniej na początku. 1x2 nie biorę pod uwagę, bo kurs na gospodarzy jest za niski, a z handi może być różnie. Życzę owocnych trafień. Pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Steve Nash (hamstring) is in the starting lineup to face the Spurs on Sunday.
Spurs - Lakers @ 2 (5.36) Pinnacle ⛔

Ten kurs to chyba jakiś żart, Spurs są faworytem co oczywiste, ale nie aż takim.
Wraca Nash, basket Lakersów powinien wyglądać dużo lepiej, akcje nie będą tak rwane jak chociażby w ostatnim pojedynku tych drużyn. Pod koszem gigantyczna przewaga Jeziorowców w postaci Howarda i Gasola, jeśli Duncan znów będzie krył Dwighta to szybko zostanie rozjechany i wyląduje na ławce w kilkoma faulami. Oczywiście, Spurs też mają swoje atuty, Nash Parkera nie pokryje, SAS powinno też pokarać LA trójkami. No, ale bez żartów, mecz jak dla mnie może być bardzo wyrównany.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Jutro, 3:30
OKC - Houston
OKC over 43 zbiórki 1.85
Betsafe
3/10
Kolejny statystyczny typ.
Zacznę od H2H - Oklahoma miała 46, 53 i 48 zbiórek w 3 meczach z Houston.
Houston gra generalnie dość szybko, tak około 90 rzutów z gry się spodziewam tutaj z ich strony. Myślę, że OKC będzie w stanie ich zatrzymać na 45% z gry, także daje to ponad 45 niecelnych rzutów z gry. Ok, wiadomo, że nie wszystko zbierze Oklahoma, ale v OKC mają w tym sezonie średnio 13.3 zbiórki w ataku. Ibaka i Collison nieźle sobie radzą z Asikiem w tym względzie.
I takie cytaty, które przemawiają na korzyść typu wg mnie:
Ekipa Kevina McHale’a ma średnio 99 posiadań na mecz, Thunder około 96. Obie ekipy są w TOP10 pod względem tempa
Tymczasem Thunder są jedną z najlepiej broniących drużyn na dystansie. Znajdują się na 6. pozycji pod względem skuteczności rywali zza łuku. W pierwszych dwóch meczach wygranych przez Thunder, Rockets trafili 16 trójek ze skutecznością 31.4%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Szybko bo zaraz mecz,ale podbijam typ easy na over Parkera.
Od siebie dodam

Steve Nash powyżej 7 asyst kurs : 1.8 buk: Betsson

Nash wraca do gry,brak KB,czyli więcej miejsca dla Nasha,jeżeli Lalki chcą coś ugrać to Nash musi dzisiaj kreować grę i wykorzystywać Howarda i Gasola więc spodziewam się że przekroczy linie.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Miami Heatvs Milwaukee
Ersan Ilyasova under 14.5 1.83 b365 4/10
Ersan Ilyasova (right wrist) is starting Sunday&#39;s Game 1 vs. Miami, but he admitted that the injury is painful when he shoots the basketball. Info z Roto, utrudni mu to z pewnoscia dzis rzucanie, srednia sezonowa to 13.2 ppg, a w ostatnim meczu z miami tylko 4, dodatkowo nie wykluczam opcji blowoutu i wtedy trener raczej da odpoczac turkowi, a jak nie to licze na obrone Miami, bo gdy chca to spokojnie moga zatrzymac dzis ekipe Bucks w tym Ersana
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Curry był przede wszystkim podwajany i większość graczy Nuggets głównie skupiało na nim uwagę, Iggy z Lawsonem praktycznie obaj na nim siadli, więc nie miał jako tako możliwości trafiania w pierwszej połowie. Ale z drugiej strony kreował więcej miejsca dla Lee czy Thompsona, który radził sobie bardzo dobrze. Szkoda, że nie zdołali udźwignąć tej końcówki, bo gdyby wygrali sytuacja byłaby zupełnie inna, a teraz bez Lee + powrót Farieda będzie bardzo ciężko dla GSW. Landry daje rade z ławki, ale wiadomo jak dużo daje drużynie David. W sumie wszystko rozstrzygnie się w Oakland i jeśli tam Warriors nie wygrają dwóch spotkań, to mogą się pakować.

Oklahoma City Thunder -10 @ 1,94 marathonbet✅
W PO Thunder grają na bardzo wysokim poziomie i jestem pewien, że wykorzystają przewagę parkietu. Rockets poza rzutami dystansowymi nie mają za wiele do zaoferowania, gra jest za bardzo uzależniona od dyspozycji Hardena a OKC jest w stanie spokojnie go zatrzymać. Oklahoma dysponują za mocną kadrą, Durant i Westbrook pokażą najlepszy basket + Martin ławki, Ibaka - zdecydowanie o dwie klasy lepszy zespół od Houston. Rockets prezentują się słabo w obronie, tracą za dużo punktów na wyjazdach a z taką drużyną jak Thunder nie ma miejsca na pomyłki. Sądzę, że Oklahoma sprowadzi na ziemię Houston i skorzystają z gry we własnej hali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Zaraz mecz wiec na szybkosci. Przedewszystkim celuje w under Elissa, poniewaz prawdopodobnie bedzie kryl go DWade wiec defensor nieprzecietny. W tym sezonie przeciwko MIami Monta zdobywal odpowiednio 7, 8, 9, 14 punktow- niewiele trzeba przyznac. Kolejny typ to handicap do polowy w strone Miami. Raczej pelna motywacja, chec szybkiego odskoczenia i kontrolowanie spotkania. Wiadomo Bucks prawdopodobnie najslabsza druzyna calych PO wiec wypadaloby skonczyc szybko 4-0 i czekac na kolejnego rywala ????
Monta Eliss under 19.5 pkt 1.90 marathonbet⛔
Miami - 8 1st half 1.95 bet365
⛔
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Pierwszy mecz nie zachęca, ale jeśli tylko Grizzlies dadza radę przejść Clippers, to zobaczymy kolejne 7 meczów w serii Oklahoma-Memphis. Thunder kompletnie mnie nie przekonują swoją grą. O ile w zeszłym roku z Hardenem jakoś to wyglądało, o tyle mam wrażenie, że w tym roku unosi się nad nimi lekka mgiełka i przez to ludzie wciąż myślą, że Thunder to ten sam team. Efektowna wygrana z Rockets, które nie potrafi bronić i jest przereklamowane z przepłaconym Linem na czele, niczego nam nie mówi o sile tej drużyny. Dopiero matchup z dobrą defensywą da odpowiedź na kilka pytań.
To, co mnie dzisiaj zastanawia patrząc na linie - zarówno Bulls jak i Grizzlies zostali zdmuchnięci w pierwszym meczu, linia jest ta sama, a ludzie już w ponad 60% grają faworytów. Byłoby to takie proste? Wiadomo, pierwsze mecze zawsze są bardzo emocjonalne dla gospodarzy, zwłaszcza dla tak wyposzczonych drużyn jak Nets, Knicks czy Clippers, w drugich ten ładunek opada i wygląda to nieco inaczej.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
23.04, 2:00
Nets - Bulls
Bulls under 41 zbiórek 1.85
Betsafe
3/10
33, 29, 34, 46 i 35. To liczby mówiące ile miały Byki zbiórek w meczach z Nets. W najbliższym meczu nie spodziewałbym się ich zbyt wiele. Nets ostatnio strzelecko dobra dyspozycja, ostatnio 56% z gry, a to daje mniej okazji do zbiórek rywalom. Tempo meczu zbyt wysokie nie powinno być, to nie jest mecz Denver - GSW w końcu. Bulls nie są tytanami zbiórki i przy nieźle zastawiających Nets nie powinni mieć zbyt wiele desek, zwłaszcza w ataku.
23.04, 4:30
Clippers - Memphis
Memphis over 5 trójek 1.85
Betsafe
3/10
Jeśli Memphis chce powalczyć tutaj z Klipsami o wygraną to obwód musi się włączyć mocniej w zdobywanie punktów. Marc i Zach nie wystarczą, zwłaszcza, że tutaj mają niełatwe zadanie pod koszem. Będą musieli nie raz wyrzucać piłkę na obwód, a tam są gracze zdolni do trafiania za 3 jak Conley, Pondexter, Bayless, Prince czy Dooling. Każdy z nich jest w stanie sypnąć ze 2 trójki w meczu lekką ręką. Dotychczas H2H 2, 6, 6, 6, 5.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Chicago Bulls @ Brooklyn Nets / C.Boozer. Total Points - Over 18.5 @ 1.90 Marathon ⛔ loteria czas zaczac grac handicupy ;)
Chicago zagralo slabo, dali odskoczyc Nets i skonczylo sie jak kazdy widzial, dzisiejszy mecz widze zupelnie inaczej, twarda obrona i punkt za punkt, mysle, ze Chicago dzisiaj ma spore szanse na close game. Carlos ostatnio 25 punktow, Linia 18,5 punktow lekko dla mnie zanizona, ostatnio 20 rzutow dzisiaj bedzie podobnie albo i jeszcze wiecej, do tego powinno dojsc wiecej rzutow osobistych, ostatnio tylko 1/2. Boozer prowadzi ofensywe Chicago i dzisiaj nic nie powinno sie zmienic.
 
bej 178

bej

Użytkownik
Pasek dobrze zauważył, że trzeba czaić się na undery zawodników

Blake Griffin Under 17.5/17.0 @Pinnacle (1.725) @Tobet (1.85) ⛔
krótka piłka
Blake Griffin is willing to sacrifice his team-leading offense if it means containing Zach Randolph in the playoffs.
Griffin had 10 points and five rebounds in the Los Angeles Clippers&#39; 112-91 victory in Game 1, less than his regular-season averages of 18.0 points and 8.3 rebounds. That&#39;s because he was busy wrestling with the Memphis Grizzlies power forward, who like Griffin, played in foul trouble most of the game.
Griffin fouled out late, while Randolph finished with five fouls. He had 13 points and four rebounds - far fewer than his 11.2 average that ranked fourth in the league this season.
&quot;It&#39;s my job to keep him off the glass and everybody else rebound,&quot; Griffin said Sunday. &quot;I do want to be more aggressive, but at the same time, I can&#39;t hurt us by being too aggressive.&quot;
Randolph and center Marc Gasol combined for six rebounds, surprising since the Grizzlies were one of the league&#39;s top rebounding teams.
Wszystko w zasadzie jest powyżej napisane.
W poprzednim meczu LAC rzuciło aż 112pkt Miśkom, a Griffin skończył mecz zaledwie z 10 oczkami. Nie jest pierwszą ani też drugą czy trzecią opcją w ataku w rywalizacji z drużyną, która ma tak świetnych obrońców w pomalowanym. Głównym zadaniem Griffina (DeAndre również) jest uprzykrzanie życia głównej sile Memphis czyli frontcourtowi. Taktyka ta sprawdziła się w pierwszym meczu więc niby dlaczego z niej zrezygnować?
If you turn a Clippers-Grizzlies game into a battle between the backcourts, the Clippers are going to win every time.
Tak właśnie było w pierwszym meczu. Zdaje się, że 4 czy nawet 5ciu guardów LAC zapisało na swoim koncie dwucyfrówkę. Imo Griffin dziś nie wyjdzie z 13-14 punktów.
dobry start w po ????
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Pierwszy mecz nie zachęca, ale jeśli tylko Grizzlies dadza radę przejść Clippers, to zobaczymy kolejne 7 meczów w serii Oklahoma-Memphis. Thunder kompletnie mnie nie przekonują swoją grą. O ile w zeszłym roku z Hardenem jakoś to wyglądało, o tyle mam wrażenie, że w tym roku unosi się nad nimi lekka mgiełka i przez to ludzie wciąż myślą, że Thunder to ten sam team.
Moim zdaniem Oklahoma wcale nie jest gorszą drużyną niż rok temu. Zamiast Hardena jest świetny Martin, co niektórzy zawodnicy Thunder bardziej dojrzeli, zawodnicy są bardziej zgrani. Jak dla mnie Thunder to wielki faworyt zachodu i mam ich pogranych po @2,20, że wygrają zachód. U siebie Oklahoma po prostu niszczy i nie wierzę, że ktoś im urwie więcej niż jeden mecz na ich terenie(jedynie Miami może tego dokonać), a sami na wyjeździe zawsze też coś ukłują. Jeśli nie będzie kontuzji w Oklahomie, to nie widzę żadnych szans dla innych drużyn.

Memphis? Fajna drużyna, lubię ich, ale niestety brakuje im rzutów za 3, przez co obrona drużyny przeciwnej może się spokojnie skupić na ich podkoszowych nie dając im pola do popisu.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Deron Williams over 21.5
1.83 Bet365

Gram drugi raz na over Derona. Linia w Bet365 bez zmian, 21.5. W pierwszym spotkaniu ledwo przekroczona, 22 punkty zdobyte. Ale kto oglądał ten widział, że nie musiał brać na siebie ciężaru gry, pewne zwycięstwo bez nerwów. Dziś spodziewam się bardziej zaciętego meczu. Nie znalazłem nigdzie info odnośnie ewentualnego braku Noah, więc liczę że zagra i dostanie więcej minut niż w sobotę. Co za tym idzie obrona w paint po stronie Bulls powinna wyglądać znacznie lepiej. W role punktujących będą musieli się wcielić obwodowi Nets, tak mi się to widzi. A tam właśnie dominuje Williams. Joe Johnson ostatnio przygasł i jest teraz 2/3 opcją w ataku. Do tego obrońca na Derona, Kirk Hinrich ma coś tam z nogą, jakieś stłuczenie czy coś. W każdym razie w obecnej formie Williams rozjedzie go bez litości. Jest jeszcze Nate Robinson, ale ten temat lepiej przemilczmy bo w sobotę jakby go w obronie wogóle nie było. Także wydaje mi się że powinno wejść po raz drugi, póki jeszcze grają u siebie ja stawiam. Powodzenia życzę.
e: jak pisałem zmienili kurs na 1.76. Być może gdzieś jest lepsza linia, ja do końca PO gram tylko tu więc podaję taki.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Deron Williams over 21.5
1.83 Bet365

Gram drugi raz na over Derona. Linia w Bet365 bez zmian, 21.5. W pierwszym spotkaniu ledwo przekroczona, 22 punkty zdobyte. Ale kto oglądał ten widział, że nie musiał brać na siebie ciężaru gry, pewne zwycięstwo bez nerwów. Dziś spodziewam się bardziej zaciętego meczu. Nie znalazłem nigdzie info odnośnie ewentualnego braku Noah, więc liczę że zagra i dostanie więcej minut niż w sobotę. Co za tym idzie obrona w paint po stronie Bulls powinna wyglądać znacznie lepiej. W role punktujących będą musieli się wcielić obwodowi Nets, tak mi się to widzi. A tam właśnie dominuje Williams. Joe Johnson ostatnio przygasł i jest teraz 2/3 opcją w ataku. Do tego obrońca na Derona, Kirk Hinrich ma coś tam z nogą, jakieś stłuczenie czy coś. W każdym razie w obecnej formie Williams rozjedzie go bez litości. Jest jeszcze Nate Robinson, ale ten temat lepiej przemilczmy bo w sobotę jakby go w obronie wogóle nie było. Także wydaje mi się że powinno wejść po raz drugi, póki jeszcze grają u siebie ja stawiam. Powodzenia życzę.
e: jak pisałem zmienili kurs na 1.76. Być może gdzieś jest lepsza linia, ja do końca PO gram tylko tu więc podaję taki.
W pinnacle jest linia 21 i over jest po kursie 1.97 ???? wiec polecam
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Over DWilla macie po 2.10 w Betcity.

Boozer double-double (2.10) Etoto

Etoto już zamknięte, więc analiza również do typu na over zbiórek. Noah próbował coś grać w pierwszym meczu, ale taka gra nie ma większego sensu, z kuśtykającą jedną nogą Francuz jest średnio przydatny i myślę, że dziś może nie zagrać w ogóle. Carlos ostatnio tylko 8 zbiórek, ale to raczej spowodowane było małą ilością cegieł rzuconych przez Nets gdyż Byki zagrały żenująco w obronie. Podejrzewam, że dziś powinno być trochę bardziej underowo a Brooklyn nie odda tylu łatwych rzutów. Boozer będzie grał w tej serii spokojnie po 40 minut na mecz, to kluczowa postać w zespole.

Robinson over 12.5 (1.92) Etoto

Nate ostatnio 17 oczek, mimo że dostał tylko 20 minut. Dziś podejrzewam, że dostanie więcej gry bo w formie rzeczywiście jest znakomitej. Robinson praktycznie jeśli swoje gra to nie ma możliwości aby nie przeskoczył tak małej linii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik
Francuz jest średnio przydatny i myślę, że dziś może nie zagrać w ogóle.
W wywiadzie parę godzin temu powiedział, że będzie grał.
Jak etoto jest zamknięte to jaki sens jest podawać typy? Nikt nie skorzysta przecież.
e:
Robinson nie jest na zbiórki ???? w necie wyższe linie, wygląda mi to na polowanie na reputke ????
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Brooklyn Nets- Chicago Bulls
Typ: over 182
Kurs: 1,83
Bukmacher: Pinnacle


Drugie spotkanie PO rozgrywane w Nowym Jorku. Postanowiłem zagrać over w spotkaniu, over jak na warunki NBA niezbyt wysoki , patrząc na ekipy już , już może nie dziwić taka ilość pkt. W 1 spotkaniu 21 kwietnia mieliśmy wysoki wyniki 106-89 więc dzisiejszy over zostałby pokryty znacznie. Liczę ,że dzisiaj spotkanie będzie podobnie wyglądać, a około 90 pkt. na drużynę spokojnie padnie. Tym bardziej ,ze składy jak nigdy niemal optymalne. Patrząc na historie spotkania z tego sezonu , zawsze z sumowany wynik oscylował w okolicach właśnie tych 182, tylko w poprzednich spotkaniach trenerzy niemili wszystkich graczy do dyspozycji jak przed dzisiejszym meczem. Liczę na pokrycie tego handi i bardziej wyrównany mecz. 4/10

LAC- Memphis Typ: Memphis + 7 (1,76 bet365)

Po wysokiej porażce z przed dwóch dni, spotkanie nr 2 . Nie wyobrażam Sobie ,ze Memphis, które jeśli już przegrywał w ostatnim okresie to ledwie kilkoma pkt. przegrało dzisiaj mecz nr 2 znowu taka ilością pkt. Ewidentnie nie wyszedł im 1 mecz i przegrali bo bardzo wysoko jak na ten poziom myślę, że dzisiaj pełna mobilizacja i taki wynik się nie może powtórzyć, owszem wygrać będzie im niezwykle ciężko , ale uważam ze obok spotkania tak jak 1 nie przejdą i w końcu zagrają na miarę swoich możliwości. Ciężko jest znaleźć spotkania w których Memphis straciło 100 i więcej pkt. ,a co dopiero 2 pod rząd, liczę na to ,że ekipa nie zagra po raz kolejny tak słabo , nigdy im się to nie zdarzyło. Stawiam dzisiaj na twardy mecz, i znacznie korzystniejszy wynik po stronie Memphis stąd + 7 na nich.4/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom