>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - Playoff

Status
Zamknięty.
gunman 0

gunman

Użytkownik
ale przeciez atlanta-boston i phila-detroit to jutro dopiero.

Ja na dzis proponuję

Denver Nuggets u Los Angeles Lakers ⛔

Buki bardzooooo nie doceniaja Denver w tym meczu. Lakersi nie są niewiadomo jak mocną drużyną aby denver nie mogło sobie nimi poradzic na wyjezdzie. Z pewnoscia będzie ostra walka pomiędzy tymi druzynami przez całe play-off. Jezeli kobe nie będzie grał na 100% ( a ostatnio cos sie z nim dzieje, mam tutaj na mysli pyskowki z sedziami) to jest duza szansa ze denver wygra. Nuggets mają mocny skład, (Camby,Iverson,Melo).
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
wg mnie w rywalizacji lakers-denver bedzie 4-1 i tez nie ma za bardzo o czym pisać..denver potrafi grac przede wszystkim we wlasnej hali..wygraja u siebie jeden mecz, drugi wygraja lakers i bedzie pozamiatane...trudno spodziewac sie zeby denver podjelo walke z lakersami na wyjezdzie skoro walczac o PO nie potrafili wygrac ze slabiutkimi Supersonics..lakersi sa na fali, atmosfera w druzynie jest swietna, dlatego zdecydowany under 223 w tym meczu i handicap na lakers -8.0
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Jestem fanem Denver glownie z uwagi na Iversona i Melo ale rowniez spodobala mi sie gra Martina (szczegolnia agresywna obrona) Kleizy i J.R.Smith jjest chory jak kolega powiedzial ale dla mnie pozytywnie heheh...problem jest w tym ze Nuggets nie graja obrony kompletnie..Lakers za to bronią plus do tego maja dobry &quot;movement&quot; ...jak to ktos napisal na innym forum &quot; denver nie bedzie do cholery wiedziec co sie dzieje gdy LA beda wymieniac podania&quot;...Najbardziej pasuje tutaj Under coś mi sie wydaje lecz w pierwszym meczu tych druzyn odpuszcze gre lub zagram na zywo under jesli bedzie szybkie tempo z poczatku
POWODZENIA!!!
 
K 0

kofin

Użytkownik
Na jutro znalazłem typ na liczbę pkt zdobytych przez Wash. Wizards (91,5). Myślałem o postawieniu undera - w rywalizacji z Cleveland od roku zdobywali mniej, w ostatnich wyjazdach też, ale sami wiecie jak statystyki się mają do rzeczywistości. Nie siedzę zbytnio w NBA, dlatego proszę o jakąś radę co do tego typu.
 
roni_10 0

roni_10

Użytkownik
Natomiast z dziś wybrałem sobie to zdarzenie:
Los Angeles Lakers - Denver Nuggets (under/over 223.5) typ 2 (1,85)
stawka: 20 zł
przewidywana wygrana: 37 zł ✅✅✅

Szanse oceniam na 70%. Będzie tak z 120:110 dla którejś z drużyn, nie wykluczone, że to Denver dzisiaj sprawi niespodziankę, aczkolwiek Lakersi są na fali, trudno przewidzieć.
Po tych waszych słowach o underze był moment, że zwątpiłem. 128:114 (242 pkt) to naprawdę wysoko, spodziewałem się trochę mniej. Ale z tym typem poszedłem prawie, że w ciemno. Denver prawie nigdy na over mnie nie zawiodło tak i tym razem. A trzeba przyznać, że walczyli, dwie kwarty wygrali. Był nawet moment nieskutecznej gry Koby&#39;ego, nie trafił chyba 4 razy za 3 pkt (z podobnego miejsca) w drugiej kwarcie, Denver prowadziło wtedy kilkoma punktami. I właśnie dlatego lubię grać na pkt, że nie denerwuje się wtedy aż tak bardzo jak drużyna, którą lubię przegra.

Blaise pamiętaj, Denver to Denver ????
 
roni_10 0

roni_10

Użytkownik
Na jutro znalazłem typ na liczbę pkt zdobytych przez Wash. Wizards (91,5). Myślałem o postawieniu undera - w rywalizacji z Cleveland od roku zdobywali mniej, w ostatnich wyjazdach też, ale sami wiecie jak statystyki się mają do rzeczywistości. Nie siedzę zbytnio w NBA, dlatego proszę o jakąś radę co do tego typu.
Ze statystyk jak najbardziej wynika under, podejrzewam, że nikt ci nic więcej na ten temat nie powie niż under. Jeżeli to nie wejdzie, będzie to po prostu potwierdzenie zasaday, że nawet najbardziej zanalizowany typ może nie wejść. Moim zdaniem jest to typ wysoce prawdopodobny, ale do pewniaka nie zaliczę ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
dzisiaj Lakers zagrali bardzo słaby mecz...słaba obrona przede wszystkim...gdyby nie swietny mecz Gasola i....Luka Waltona Lakersi mieliby duzo większe problemy ze słabymi Nuggets..słabymi dlatego, że mimo słabej postawy Lakers nie potrafili nawet zagrozić Jeziorowcom, pomimo dobrej postawy m.in. Kleizy i Smitha. under nie wszedl ale to zasłguga Lakers i ich dziurawej obrony a nie gry Nuggets..
na boston proponuje handicap -9 do przerwy...młokosy z atlanty dostana nauczke gry w PO
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ale nie za bardzo rozumiem Twoje argumenty almighty.
tłumaczysz, że zespoły zagrały na słabiutkiej skuteczności, co myślisz, że nagle pozapominali niektórzy jak się rzuca? Bierzę się to z dobrych defensyw. Walki innej niż w rs.
Czego oczkujesz od Westa? Prawie zawsze rzuca na takim fg%, czego oczekujesz od DeShawna? Zagrał jeden mecz życia pod koniec RS.. Czego oczekujesz od Songaili? Zagra jeden dobry mecz na pięć.
Twoja analiza to czyste dywagacje, słaba skuteczność aż tylu zawodników ( bez patrzenia w boxscorka-chyba tylko Arenas i James skończyli z porządnym fg%) to nie przypadek. Może będzie tak jak mówisz-teamy zagrają skuteczniej, ale dlaczego nie mają tak zagrać jak w 1 meczu..
Wg mnie tu padnie under. Cavs grają u siebie i Brown przez cały sezon udowodnił, że mimo iż mają kilku świetnych shooterów (maszynka do zdobywania punktów -LJ, ale nie tylko-również Gibson czy Szczerbiak) to główną ideą ich gry, ma być tracenie jak najmniejszej liczby oczek.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
almighty..znalazlem cos na stronie Capping The Game o Arenasie:
Gilbert Arenas did not practice on Sunday after Wizards doctors determined he has a sprained right (shooting) wrist. He did not mention the injury after Saturday&#39;s game, but it stiffened up overnight and he was having trouble during a simple shoot-around.
There is no word on how serious the sprain might be, but we should have an update soon. Apr. 20 - 5:07 pm et
i....
...&quot;Before the Wizards practiced this morning, I watched Gilbert Arenas attempt a couple of warm-up shots. They missed everything and he started messing with his right wrist and soon called for the athletic trainers to check him out.&quot;
Podoba mi sie twoj typ na over...ciekawe ciekawe choc myslalem czy by nie zagrac undera ale teraz sie wstrzymam lub zagram over w 1 polowie mysle ze bedzie szybsze tempo Cavs maja tendencje do zwalniania w 3 kwarcie(ale Wiz pewnie o tym wiedza wiec wtedy oni przycisna)heh sam nie wiem ..ale ANALIZA NA POZIOMIE!!
PS. mysle jednak ze Cavs dzis wygraja. Chodzi mi tu wylacznie o nastawienie psychiczne...Wiz beda musieli dzis pokazac spory charakter...jednego jestem pewny BEDZIE DOBRY MECZ!
 
A 0

almighty

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Washington Wizzards over 186.5 @1.90 bet365 (9/10) ✅ (116 - 86)
Cleveland Cavaliers - Washington Wizzards 2 2.00 bet365 (6/10) ⛔ (116 - 86)


Nie zgodze sie ze stwierdzeniem, ze spotkania w PO sa underowe - buki doskonale o tym wiedza, ze zespoly wieksza wage przykladaja do obrony i uwzgledniaja to przy doborze linii na spotkanie. W pierwszym spotkaniu mielismy under 93-86 (179 pkt), ale nie jest to moim zdaniem mocny argument na under w dzisiejszym spotkaniu. Ogladalem pierwsze spotkanie i razila nieskutecznosc - skutecznisc 40% 2FG i 25% 3FG to zdecydowanie ponizej mozliowosci obu ekip. akcje nie byly typowe dla underowego spotkania, akcji 20+ sek bylo naprawde niewiele - zespoly (szczegolnie Cleveland) potrafia dobrze bronic, ale nie lubia zwalniac gry - w skladzie obu ekip sa zawodnicy, ktorym zdecydowanie bardziej odpowiada szybkie granie. Daleko takiej grze od run&#39;n&#39;gun, ale zadna z ekip nie ustawia akcji na rzut w ostatnich sekundach. W spotkaniu pierwszym obie ekipy oddaly w sumie 160 rzutow z gry, czyli tyle ile w sezonie zasadniczym - PO nie wplynelo wiec istotnie na sposob gry. Zagrali jednak na najnizszej skutecznosci sposrod wszystkich spotkan w tym sezonie. Klku zawodnikow zagralo bardzo slabo i nie sadze, zeby zagrali rownie slabo drugie spotkanie z rzedu. Linia ustawiona 8 pkt wyzej od wyniku pierwszego spotkania, a powtorzenie rownie kiepskiej skutecznisci za 3 FG bedzie chyba niemozliwe (11/43). Do czego zmierzam - styl gry w pierwszym spotkaniu nie byl underowy - zespoly nie graly swietnie w defensywie, ale mnostwo zmarnowanych czystych pozycji, szczegolnie przez gosci dalo w rezultacie under. Wizzards maja ogromy zapas - Jamison 1/8 3 FG, Stevenson 1/9 FG, Mason 0/4 FG, Sangaila 1/6 FG. moim zdaniem to glownie przez te niecelne rzuty Wizzards przegrali pierwsze spotkanie - wymieniona czworka zawodnikow powinna z tych niecelenych rzutow powinna dolozyc 10-12 pkt, co daloby zdecydowany over, a przeciez w Cleveland tez sa zawodnicy, ktorzy zagrali na skutecznosci ponizej 30% (West 3/10 FG, Szczerbniak 2/10 FG).

Wizzards graja najlepsza koszykowke, kiedy graja &quot;fast&#39;n&#39;furious&quot; - jezeli chce powalczyc o awans do dalszej rundy to to spotkanie moze byc kluczowe. Moim zdaniem gosci stac dzisiaj na wygranie, ale tylko jezeli zagraja w ataku tak, zeby LeBron nie byl w stanie sam wygrac meczu. Wiem, ze dla Cleveland punktowali tez Ilgauskas (22 pkt, ale wiekszosc w pierwszej polowie), West (16 pkt, polowa punktow z linii, 3/10 FG) czy Gibson w lawki (11 pkt), ale to nie sa zawodnicy, ktorzy graja skutecznie w koncowkach - w 4 kwarcie akcje sa glownie pod LeBrona i to od jego formy zalezy czy zespol wygrywa. Washington to zespol, ktorego gra bardzo mi sie podoba - maja zbilansowany sklad i mysle, ze nawet 5 zawodnikow stac na zdobycie 10+ pkt, w tym Jamison i Arenas 20+ pkt. Arenas pokazuje, ze jakos gwiazda druzyny potrafi sie dopasowac i grajac z lawki zagral swietne spotkanie - nie gral caly sezon i wprowadzenie go po pierwszej piatki byloby troche ryzykowne - tym bardziej, ze piatka grala swietnie przez caly sezon. Daje to jednak dodatkowy handicap na Wizzards, ktorzy graja zmennikami maja na parkiecie zawodnika, ktory moze ciagnac gre. Przypomina to troche ustawienie Spurs, gdzie Ginobili wchodzi z lawki i jest najskuteczniejszym strzelcem zespolu. Moim zdaniem Wizzards stac na wygranie dzisiejszego spotkania i calej serii.

Mysle, ze warto tez sprobowac:
▶ total 3pt fieldgoals made in game over 13.5 @1.95 expekt (6/10) ⛔ 13 :]


tłumaczysz, że zespoły zagrały na słabiutkiej skuteczności, co myślisz, że nagle pozapominali niektórzy jak się rzuca? Bierzę się to z dobrych defensyw.
Pytanie - widziales spotkanie czy tylko wynik i boxscore? Dla mnie nie bylo defensywy..

czego oczekujesz od DeShawna? Zagrał jeden mecz życia pod koniec RS..
DeShawn Stevenson 11.2 39% FG, 38% 3FG ▶ 3.0, 1/9 FG, 1/6 3FG
Nie ma roznicy?

Cavs grają u siebie i Brown przez cały sezon udowodnił, że mimo iż mają kilku świetnych shooterów (maszynka do zdobywania punktów -LJ, ale nie tylko-również Gibson czy Szczerbiak) to główną ideą ich gry, ma być tracenie jak najmniejszej liczby oczek.
Wally Szczerbiak 8.2 36% FG, 36% 3FG ▶ 2/10 FG, 1/6 3FG
A podobno Stevenson jest slaby. Kazdy zawodnik Wizzards ma lepsza skutecznsoc niz Szczerbiak, wiec nie wymieniaj go jakos dobrego zawodnika piszac kilka liniejek wyzej, ze Stevenson jest slaby..

edit: i nie pisz mi, ze moja analiza to czysta dywagacja, bo z powietrza nie wzialem statystyk i ogladalem troche spotkan zarowno Wizzards jak i Cleveland i wiem jak potrafia grac. Ty nie podparles sie ani opisem meczu, anie statystykami i jakos argument w analizie 2 spotkan na dwie linijki podales wynik poprzedniego spotkania.


No ale widzisz - traktujesz Szczerbniaka jako dobrego strzelca mimo, ze staty ma gorsze od Stevensona, ktory w rzutach za 3 ma calkiem niezle staty. Jednych zawodniko traktujesz na podstawie calej kariery innych na podstawie ostatniego spotkania.. ale sam dochodzisz do wniosku, ze zagrali ponizej swojego poziomu, co nie wynika tylko z defensywy.

A wracajac do obrony - nie wydaje ci sie, ze w pierwszym spotkaniu bylo kilka rzutow z czystych pozycji? Tempo akcji tez raczej szybki i bez patrzenia w statystyki to glownie akcje na 15 sek, a nie atak pozycyjny na 20+ sek. Wizzards powinni dzisiaj przyspieszyc gre, bo zdecydowanie lepsze wyniki maja jak mecz stoi na poziomie ~200 pkt i to moim zdaniem moze zadecydowac o overze.

btw: dzieki za konstruktywna wymiane zdan ???? oby wiecej takich na forum..


w takich meczach to normalne, że większość zawodników przynajmniej procentowo z gry gra znaczniej słabiej niż ich dotychczasowe statystyki. To tak samo jak Manu jak Spursi grają z Suns, prawie zawsze pod Bellem wykręca słabiutkie cyferki (chociaż w ostatnim meczu trochę się rozkręcił pod koniec) i nie powie się, że następnym razem spurs zakończą z wynikiem ponad 100, bo Manu zagra na swoim normalnym poziomie (żeby nie myliły 24pkty w 1 meczu Ginobiliego, bo po FT miał z 15pkt na 35%..)

Może i było kilka przestrzelonych czystych pozycji, ale na to ma wpływ styl meczu-twarda walka, &quot;zapierdalanie&quot; od pierwszej do ostatniej minuty. Może nie widać tak tej obrony, ale naprawdę ona jest. Wizards mogą przyśpieszać grę, starać się sprowadzić mecz na większy pułap punktowy, ale wątpię czy pozwolą im na to Cavs. Brown wie, że twarda obrona to siła tej drużyny. Ta obrona pozwoliła im wygrać w RS z Pistons, którzy zdobyli wtedy hmm 70 pktów?
Przekonamy się jutro jak to wszystko będzie wyglądać na parkiecie, ale myślę, że łączny wynik zamknie się w granicy 180-190.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Pytanie - widziales spotkanie czy tylko wynik i boxscore? Dla mnie nie bylo defensywy..
widziałem spotkanie. wiesz właśnie o to chodzi, że defensywa to rzecz, którą nie zawsze się widzi. Najczęściej można zaobserwować jej skutki. (tutaj bardzo widoczne) Gwarantuję Ci, że jeżeli obie drużyny nie za bardzo by broniły, to ten mecz skończył by się wynikiem nieporównywalne wyższym.

DeShawn Stevenson 11.2 39% FG, 38% 3FG ▶ 3.0, 1/9 FG, 1/6 3FG
Nie ma roznicy?
dla gościa z fg% poniżej 40 należy oczekiwać, że raz porzuca z 10% skutecznością, raz z 50. Dlatego nie oczekuj cudów od Stevensona. Rzut to raczej nie jest jego mocna strona.
Wally Szczerbiak 8.2 36% FG, 36% 3FG ▶ 2/10 FG, 1/6 3FG - a podobno Stevenson jest slaby. Kazdy zawodnik Wizzards ma lepsza skutecznsoc niz Szczerbiak, wiec nie wymieniaj go jakos dobrego zawodnika piszac kilka liniejek wyzej, ze Stevenson jest slaby..
Pisałem to w perspektywie całej kariery Wally&#39;ego. Nie patrzę na staty po przyjściu do cavs, ktore jak przytoczyłeś są słabe. Parę lat już oglądam NBA i zdążyłem poznać się, że Szczerbol to bardzo solidny strzelec. Może ja teraz sypnę trochę statystyk jak są one dla Ciebie tak wielkim wymiernikiem- 46 FG% i 43% 3FG z tego sezonu w Seattle, wktórym zagrał 50 meczy, a z całej kariery 49% FG i 40% 3FG..
ps. i nie mów mi czego nie wolno mi pisać, bo Cię nie obrażam, tylko wyrażam swoje zdanie
 
przemolo_west-side 0

przemolo_west-side

Użytkownik
Wizards-Cleveland Wizards +1.5
Mi rowniez wydaje sie ze Wizards w tym meczu sa w stanie wygrac. W I meczu rzucali ze skutecznoscia o 4% nizej niz srednio w sezonie, za 3 pkt o 10% niz srednio w sezonie. Nie zagrali dobrze pod wzgledem zgrania, o czym swiadczy mala ilosc asyst. W koncowce pozwolili Jamesowi rozwinac skrzydla a to wiadomo jak sie skonczylo, faulowali 26 razy co dalo 28 oczek dla Cavs, no i koncowka w ktorej zdecydowanie nie bylo widac lidera. Cavs zagrali lepiej jako druzyna, agresywniej w ataku, no i w koncowce w przeciwienstwie do Wizards widac bylo ze uwidocznil sie lider (wiadomo kto). Jezeli obie druzyny podciagna skutecznosc FG i FG3PT to zdecydowanie moze byc tutaj Over. No i Wizards powinni zagrac agresywniej w ataku, lepiej jako druzyna szczegolnie w ostatniej kwarcie, i nie faulowac bo to w duzej mierze sprawilo ze przegrali (Cavs z samych fauli &quot;wygraliby&quot; 28-14). Pierwszy mecz to tak jakby wejscie w faze PO i wcale nie nalezy sie spodziewac ze znow bedzie tak dzisiaj. Licze na Washington :spokodfhgfh:​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Te Panowie eksperci , proszę dyskutować * na temat * bez napinania i wywyższania * bez obrażania kogokolwiek. Musiałem usunąć kilka postów, mam nadzieję że po raz ostatni. Acha i jeśli już piszecie to sprawdzajcie informacje ( to taka uwaga do ogółu ) bo dużo dziwnych rzeczy tutaj wyczytałem ;-)
 
D 0

del-monte

Użytkownik
&quot;Gilbert Arenas did not practice on Sunday after Wizards doctors determined he has a sprained right (shooting) wrist&quot;

&quot;Caron Butler played through a sore knee in Game 1 on Saturday&quot;

Z overkiem może być cieżkawo, ja się skusilem na U 93 WIZ. PO to PO, dziś znowu pełen DEF. A chłopacy, choć może z nie dużymi problemami, to jednak nie jest 100% sprawności.
 
stozek2 0

stozek2

Użytkownik
CAVS - WIZARDS
Po pierwszym zwyciestwie Cavs93 - 86 kibice napewno troche sie uspokoili bo w ostatnich spotkaniach w sezonie zasadniczym ich ullubiency raczej nie rozpieszczali wynikami a o grze lepiej nie wspomne.Tak jak chyba wszyscy spodziewam sie show LJ ktory po odpoczynku w koncowce sezonu zagral rewelacyjny mecz z Wizards zaliczajac 32pkt,6rb,4ast i o tego goscia powinnismy byc spokojni..... dokladajac do LJ kilkanascie pkt Zyndrunasa , Gibsona czy tez Szcerbiaka ktory w pierwszym spotkaniu zagral slabo FG 2-10 i dzis chos troche powinien si poprawic a to przed wlasna widownia powinno mysle wystarczyc ...Wizards druzyna bardziej wlasnego parkietu .....Jamison do spolki z Heywoodem i Buttlerem ??? tego ostatniego stac na wiecej niz /14pkt i 4ast / ale...... prawdopodobnie nie zagra Arenas ktory boryka sie ze zdrowkiem ... /poprawcie mnie jesli sie myle / niewatpliwie duza strata ...
CAVS - WIZARDS@[email protected]
CAVS -WIZARDS(-3.5/+3.5)@[email protected]@BetGUN
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
Cavs z wizards wygra 4:0 oglądałem mecz z wizards widać ze LBJ jest w wielkiej formie może być powtórka z przed roku jak rewelacyjnie doprowadził ich do finałów konferencji
Arenas jest faktycznie liderem wizards ale sobie może nie poradzić z LBJ.
Wizards może zacząć wygrywać dopiero u siebie w hali Cavs nie maja zbytnio dużych szans.
Moj typ. to CAVS pewność 8/10

✅✅✅✅✅
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Co do meczu z Cavs to pragnę jeszce dodac że trener Cleveland nie jest głupi i widzał co się dzialo przez całe spotkanie. Przeciez większośc meczu to Wizards prowadili i kierowali grą. Jednak Cleveland potrafiło się motywować w 4 kwarcie i wygrac spotkanie. Jednak nie mona niezauwazyc tego ze Washingtonowi jakby nerwy puscily w 4 kwarcie. Bardzo duzo fauli i rzutow osobistych (szceglnie dla Lebrona). Dzis uwazam ze cleveland nie pozwoli sobie na taki stres i od samego początku będą chcieli utrzymac przewagę nad Washingtonem. Trener i zawodnicy zdają sobie sprawę że kolejne meczę odbedą się w Washingtonie i tam może już nie być tak prosto jak na własnej Hali.

A co do Overu na washington to ja jestem jak najbardziej na tak :spokodfhgfh:. Kto oglądał mecz (ja niestety skroty tylko, ale to takze się dało zauwazyc) to widział że Wizards zwyczajnie nie mogli trafic z lini za 3 PKT. A strzałów oddali sporo. Jezeli dzis zagraja na większej skuteczności (a powinni, w sumie 1 spotkanie najciezsze i w dodatku na wyjezdzie) to powinni przekroczyc 92,5PKT


Cleveland ✅:spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Washington Wizards u Cleveland Cavaliers✅✅✅
Od razu na początku przyznam że na zagranie tego typu przekonała mnie analiza od naszego VIP-a almighty bo sam przeglądałem ofertę i nic ciekawego oprócz niepewnego meczu Liverpoolu nie widziałem. Kilka słów o dzisiejszym spotkaniu NBA, w pierwszym meczu padł wynik underowy a dokładnie wynosił on 93:86 co daje łączną sumę 179 czyli jak łatwo obliczyć o 8 mniej niż wynosi dzisiaj linia Overu. Wyszło tak między innymi dlatego że obie ekipy były bardzo nieskuteczne - skuteczność 40% 2FG i 25% 3FG a to nie jest dobry wynik jak na takie dobre zespoły jak Washington czy Cleveland. Obie ekipy dobrze grają w defensywie ale także bardzo dobrze w ofensywie co już nie raz udowadniali chociażby w meczu jeszcze rundy zasadniczej kiedy to 14 marca zespół Washington wygrał 101:99 czyli wtedy padło 200 punktów więc widzimy że te zespoły umieją zagrać na dużo punktów, wiem że wtedy nie przywiązywali takie wagi do defensywy ale czy nie złamią dzisiaj linii 187 punktów ? Myślę że spokojnie powinni sobie z tym poradzić i typ lekko wejdzie :spokodfhgfh: Chciałbym jeszcze na zakończenie dać pewien cytat z analizy naszego Wszechmocnego :jezora54: &quot; Do czego zmierzam - styl gry w pierwszym spotkaniu nie byl underowy - zespoly nie graly swietnie w defensywie, ale mnostwo zmarnowanych czystych pozycji, szczegolnie przez gosci dalo w rezultacie under. &quot; To zdecydowało o mojej grze na ten typ :] Trener na pewno ich ostro opiepszy za marnowanie takich sytuacji i dziś powinni to wykorzystać !
pozdROWienia ????​
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ja rowniez oglądałem meczy cavsów i musze powiedzieć wszyscy maja tutaj po częsci racje..tak jak napisał Almighty, skutecznośc była mizerna, jednak po częsci był to efekt dyspozycji dnia a po częsci jednak obrony..jednak co do typu musze sie zgodzić z Almightym, mysle ze over bedzie na 80%..skutecznosc musi się poprawić, a do tego spotkanie jest zagrożone dogrywką i wcale nie jest ona mało prawdopodobna i czuje ze jednak dzisiaj Wizards bedą góra przy całej mojej sympatii dla Cavs i Lebrona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom