>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA - marzec

Status
Zamknięty.
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Koszykówka NBA
godzina: 01:00
Orlando vs. New York
mój typ: Orlando handicap -11.5 wynik: 118:92 ✅✅✅:spokodfhgfh:
kurs: 1.91
bukmacher: expekt

W nocy o godzinie 01:00 czasu polskiego dojdzie do spotkania pomiędzy drużynami Orlando,a New York. Drużyny te w obecnym sezonie spotkały się już dwukrotnie:

27/12/2007 NBA Orlando vs. New York 110:96
10/11/2007 NBA New York vs. Orlando 102:112

Jak widać oba te mecze zakończyły się zwycięstwem graczy ORLANDO. Dzisiejszej nocy nie przewiduję innego wyniku jak zwycięstwo gospodarzy. Drużyna New York rozegrała zeszłej nocy przegrany mecz z ATLANTĄ, a gracze ORLANDO mieli &quot;free time&quot;. Uważam, że będzie to miało duży wpływ na wynik spotkania i dlatego uważam, że handicap -11.5 pkt na drużynę ORLANDO jak najbardziej realny.
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Koszykówka NBA
godzina: 02:00
Houston Rockets - Denver Nuggets
mój typ: Houston Rockets handicap -5.5 wynik: 103:89✅✅✅:spokodfhgfh:
kurs: 1.91
bukmacher: expekt
Dla mniej odważnych: typ 1


W nocy o godzinie 02:00 czasu polskiego dojdzie do spotkania pomiędzy Houston Rockets, a Denver Nuggets. Drużyny te w obecnym sazonie spotkały się już dwukrotnie:

21/12/2007 NBA Denver vs. Houston 94:94 112:111 (OT)
25/11/2007 NBA Houston vs. Denver 109:81

O ile spotkanie na parkiecie Denver było bardzo wyrównane, to na parkiecie Houston zdecydowane zwycięstwo odnieśli gospodarze.
Dzisiejszej nocy gospodarze powinni się spokojnie uporać z drużyną gości, a handicap -5.5 pkt wydaje mi się jest bardzo realny i w zasięgu drużyny Houston Rockets.

Innym spotkaniem, które mnie zainteresowało to spotkanie Indiana - Milwaukee. W tym spotkaniu typuję Indiana handicap -5.5 pkt lub under 216 pkt.
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Koszykówka NBA
godzina: 03:00
Utah Jazz - Dallas Mavericks
mój typ: Utah Jazz -6.5 wynik: 116:110⛔⛔⛔:kwasny4565:
kurs: 1.91
bukmacher: expekt
Dla mniej odważnych: typ 1 (kurs 1.37)
wynik: 116:110 ✅✅✅:spokodfhgfh:
Z pośród trzech dzisiejszych spotkań trudno było cokolwiek wytypować. Ja jednak skusiłem się na mecz Utah Jazz - Dallas Mavericks. Drużyny te spotkały się już dwukrotnie w tym sezonie:
27/12/2007 NBA Utah vs. Dallas 99:90
09/12/2007 NBA Dallas vs. Utah 125:117
Jak można zauważyć oba te spotkania wygrali gospodarze. Jednak różnica punktów nie była zbyt wysoka, bo 8 i 9 punktów. Myślę, że i tym razem gospodarze okażą się lepsi od swoich rywali. Utah jest drużyną niepokonaną na własnym parkiecie od 30 grudnia 2007 roku, kiedy to przegrali po zaciętym pojedynku nie z byle kim, bo z drużną z Bostonu 98:104. Od tego czasy wszystko &quot;win&quot;, a większość z tych spotkań wygrali różnicą większą niż 7 pkt. Myślę, że i tym razem drużyna Utah okaże się lepsza od swoich rywali, a handicap -6.5 zostanie osiągnięty.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers
Bardzo ciekawy mecz. Głównie dlatego, że obydwa zespoły grają w dość podobnym, atletycznym stylu. W pierwszym meczu między tymi zespołami w tym sezonie wygrali 76ers. Pamiętam jednak dokładnie tamten mecz. Clipps byli zmęczeni, po zwycięskim meczu dzień wcześniej w Toronto, mieli mnóstwo kontuzji i zabrakło sił . Dziś widzę, że wiele osób typuje tutaj pewne zwycięstwo Sixers. Moim zdaniem to błąd, bo jak wspomniałem obie ekipy grają w podobnym stylu i mecz powinien być na styku. Jako, że Clippers grają u siebie to większe szanse dawałbym im. Nie zagram jednak ML na 1 czy 2. Lepszym rozwiązaniem wydaje się być tutaj under. Linia wystawiona dość wysoko 188.5 punktów a nie spodziewam się tutaj popisów strzeleckich. Jako, że obie ekipy grają dość podobnie to powinni umieć bronić przeciwko takim zespołom a w ataku grają na dość niskiej skuteczności. ( 5/10 )
Dallas Mavericks @ Utah Jazz
Szlagierowo zapowiadające się spotkanie. Obydwa zespoły są nie do pokonania na własnych parkietach. Gorzej idzie już im natomiast gra na wyjeździe. Obie ekipy mogą się pochwalić bilansem 25-3 u siebie . Imponująco. Na wyjazdach jest jednak o wiele gorzej. Utah 13-19, Dallas 14-18. A oba tego sezonowe mecze między tymi drużynami wygrywał gospodarz ... Można by więc sądzić, że to to Jazz są zdecydowanym faworytem tego spotkania. I tak chyba jest, bo bukmacherzy dają niski kurs na poziomie `1.40. Ja jednak mam nieco odmienne zdanie. Widziałem ostatnio Jazzmanów i nie wyglądają oni aż tak dobrze jak można by zobaczyć w statystykach. U siebie zawsze podrywa ich do boju publiczność i dziś zapewne też tak będzie ale już mecze w Energy Solutions kończyły się wymęczonymi zwycięstwami Jazzmanów. Dziś także nie spodziewam się by Jazz wygrali ten mecz zdecydowanie. Ich forma po prostu nie jest jakaś rewelacyjna ostatnio. Z drugiej strony mamy Dallas, które w ostatnich 6 meczach przegrało tylko 2 razy i to z samą czołówką ligi - Los Angeles Lakers oraz San Antonio Spurs. Co więcej przegrali oba te spotkania dość pechowo. Z SAS różnicą 3 punktów, przez błąd rozegrania w końcówce a wczoraj w LA po dogrywce. Śmiem twierdzić, ze w obu tych spotkaniach to oni byli lepsi i zasłużyli na wygraną ale ... czegoś zabrakło. Ale może do trzech razy sztuka? Passa Jazz jest rewelacyjna. Aż za bardzo. Ostatni mecz u siebie przegrali jeszcze w ubiegłym roku. Czas to przerwać. Dallas może w tym roku nie zachwycają na wyjazdach ale po przyjściu Kidda z meczu na mecz grają coraz lepiej (wbrew temu co się czyta na różnych polskich portalach). Jedyne czego można się obawiać to fakt, że wczoraj Mavs zagrali 53 minuty bardzo ciężkiego meczu w Los Angeles a Utah mieli dzień przerwy. Moim zdaniem jednaki tak goście mają duże szanse na odniesienie zwycięstwa dzisiaj. Kurs 3.20 kusi i to bardzo. Bardziej rozważnym graczom polecam natomiast handicap + 6.5 ( 8/10)
New Orleans Hornets @ New York Knicks
I ostatni już mecz dzisiaj. Oglądałem wczorajszy mecz NOH w Waszyngtonie i do tej pory nie wiem jak oni ten mecz mogli przegrać. Sami chyba tego nie wiedzą. Poczuli się zbyt pewnie w końcówce. Mieli piłkę, 5 minut do końca i punkt straty. Od tamtego momentu było już tylko strata,faul,strata,strata,faul,strata,niecelny rzut,faul. Tą niemoc w rozegraniu piłki wykorzystał Antawn Jamison i DeShawn Stevenson, którzy z czystych pozycji rzucali sobie za 3. Wynik meczu natomiast zupełnie nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. NOH nie zasłużyli na taki blowout. Mam wrażenie jednak że nad zespołem panuje presja PO. Knicks w MSG to zupełnie inny zespół niż na wyjazdach. Dość powiedzieć, że ostatnio wygrali tu dwa mecze a ze Spurs przegrali baaaardzo pechowo po dogrywce( powinni ten mecz wygrać ale wiadomo I.Thomas=głupota). Wcześniejsze mecze też były na styku. Handicap wysoki i nie warto grać go na NOH. Moim zdaniem to no bet ze wskazaniem na handicap + 6.5 na NYK (5/10)
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Koszykówka NBA
godzina: 02:30 (CET)
San Antonio Spurs - New Jersey Nets
mój typ: San Antonio Spurs handicap -11.5 wynik 81:70 ⛔⛔⛔:kwasny4565:
kurs: 1.89
bukmacher: expekt

Spośród dzisiejszych meczy wybrałem spotkanie San Antonio Spurs - New Jersey Nets. Drużyny te spotkały się w tym sezonie już raz:
03/03/2008 NBA New Jersey - San Antonio 83:93
W dzisiejszym meczu zdecydowanym faworytem jest drużyna San Antonio, która wygrała 4 ostatnie swoje spotkania na własnym parkiecie, w tym ostatnie z drużyną Dallas 97:94. Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki pomiędzy drużynami San Antonio Spurs i New Jersey Nets to wychodzą one zdecydowanie na korzyść dzisiejszych gospodarzy:
03/03/2008 NBA New Jersey vs. San Antonio 83:93
11/03/2007 NBA San Antonio vs. New Jersey 93:77
14/02/2007 NBA New Jersey vs. San Antonio 82:107
11/02/2006 NBA New Jersey vs. San Antonio 73:83
11/01/2006 NBA San Antonio vs. New Jersey 96:91
09/03/2005 NBA San Antonio vs. New Jersey 90:74
12/02/2005 NBA New Jersey vs. San Antonio 91:101
22/01/2004 NBA San Antonio vs. New Jersey 99:76
13/11/2003 NBA New Jersey vs. San Antonio 71:85
16/06/2003 NBA San Antonio vs. New Jersey 88:77
14/06/2003 NBA New Jersey vs. San Antonio 83:93
12/06/2003 NBA New Jersey vs. San Antonio 77:76
09/06/2003 NBA New Jersey vs. San Antonio 79:84
07/06/2003 NBA San Antonio vs. New Jersey 85:87
05/06/2003 NBA San Antonio vs. New Jersey 101:89
07/03/2003 NBA San Antonio vs. New Jersey 92:78
14/11/2002 NBA New Jersey vs. San Antonio 91:82
Wynik 14-3 mówi samo za siebie, a patrząc bardziej wnikliwie to ostatnie zwycięstwo goście z New Jersey odnieśli w czerwcu 2003 roku!!!
Moim zdaniem zwycięstwo Spurs w dzisiejszym spotkaniu nie podlega żadnej dyskusji, a co za tym idzie handicap -11.5 pkt. zostanie spokojnie pokryty.

Już drugi raz z rzędu o o tym że typ nie wchodzi decyduje &quot;pół&quot; punktu:cry:Ale cóż, gramy dalej!!!:spokodfhgfh:
 
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Pistons – Seattle Supersonics
Typ: handicap + 17,5 dla Seattle Supersonics ✅ ;)
Kurs:1,70
Bukmacher: Betgun
Stawiam na to, że dzisiejsi przyjezdni nie przegrają więcej niż 18 punktami. Swój wybór uzasadniam tym, że trener tłoków będzie oszczędzał swoich podstawowych zawodników na pojutrzejszy Clash of the Titans z Celtics. Gdy Boston szykował się na swój ostatni wygrany pojedynek z Detroit też oszczędzał siły wygrywając ze swoimi rywalami niezbędnym minimum punktów. Myślę, że w przypadku Tłoków chcących wziąć rewanż za ostatnią porażkę z Bostonem będzie podobnie. Zawodnicy Filipa Saundersa myślami mogą być już na Boston Garden, co może wyjść dzisiejszym przyjezdnym tylko na dobre.
Zawodnikom ze Seattle udało się ostatnio wygrać z leśnymi wilkami, którzy u siebie są zawsze groźni. Na zakończenie dodam, że historia ostatnich spotkań między Pistons i Sonics pokazuje, że były to w miarę wyrównane spotkania, na co liczę i tym razem.
 
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Spotkanie: Charlotte Bobcats – Golden State Warriors
Typ: over 222,5 ✅ ;)
Kurs: 1,91
Bukmacher: Betgun
Dziś naprzeciw siebie staną dwie overowe drużyny, dla których przekroczenie granicy 100 punktów za mecz nie jest dużym wysiłkiem. Warriors ostatnio świetni na wyjazdach na dodatek dobrze punktują. Bobki po przestawieniu się na grę bez Wallace’a też grają nie najgorzej a co ważne zdobywają dużo oczek. Myślę, że przy obecnej formie i skuteczności z gry obydwu drużyn linia 222,5 punkta jest jak najbardziej osiągalna.
EDIT:
A dziękuję dziękuję pawelaaaaaaa, wreszcie znów coś wchodzi ????
 
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Bulls – Cleveland Cavaliers
Typ: handicap – 3,5 dla Cleveland Cavaliers ⛔ &lt;&gt; 1 połowa wyrównana, potem nieprzewidywalni Bulsi wzięli się w garść, szkoda przegranej
Kurs: 2,90
Bukmacher: Bet365

Typuje przyjezdnych, bo LeBron gra świetnie i wiem, czego mogę się spodziewać od Cavsów. Zupełnie nie mogę tego powiedzieć o dzisiejszych gospodarzach, których gra jest dla mnie najbardziej nieprzewidywalna spośród wszystkich zespołów NBA. Bulsi grają dobrze, gdy im się zachce. Często grają poniżej możliwości, wręcz fatalnie. To drużyna, która potrafi zupełnie nieoczekiwanie wygrać z Denver tylko po to by po 20 punktowej przewadze nad przetrzebionymi kontuzjami Wizards ostatecznie przegrać różnicą 6 punków. Gdybym mieszkał w Chicago i był fanem Bullsów średnio co drugi mecz łapałbym się za głowę przecierając oczy raz ze zdumienia a raz z niedowierzania. Byki grają strasznie nierówno i powinni zakończyć rozgrywki na etapie fazy zasadniczej. Stąd Typ na przyjezdnych, którzy zawsze walczą do końca.

Cleveland już raz wygrali z Bulsami. Dziś liczę na to, że powtórzą ten wyczyn, który miał miejsce zaledwie 5 dni temu. Wygrana Byków nad nieposklejaną drużyną z Memphis bez Millera nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia. Natomiast waleczna postawa Cavsów w każdym meczu imponuje. Chłopaki z Cleveland nigdy nie odpuszczają. Mają serce do walki a za sprawą Jamesa zaliczają fenomenalne końcówki. W ostatnich minutach gry LeBron często szaleje pod tablicami przechylając tym samym szalę zwycięstwa nad przeciwnikiem, którego opuszcza koncentracja i motywacja do dalszej gry. Bullsom często nie wychodzi 2 połowa. Mam nadzieję, że dziś będzie podobnie i przyjezdni pogrążą Chicago, które moim zdaniem nie zasługuje na grę w playoffs.

Edit by Jacques

Eee sorry . Dostałem info bym poprawił kurs bo się nie zgadza i nie zauważyłem że grasz na minus 3.5 a nie na plus ;-)

Edit by Sir Alex

To ja dodam coś od siebie co przed chwilą zostało prze ciebie skasowane. Po pierwsze prosiłbym o dokładne czytanie mojego typu, po drugie nie wiem skąd pawela doszukał się innego kursu niż ten który podałem. Kurs się nie zmienił. Po trzecie nie wiem skąd jogurt ma info, że James nie zagra. Fakt że na NBA jest o tym info ale nie usunęli go od czasu gry Cavsów z Celtami i James ma się dobrze. To by było na tyle z mojej strony. Żeście mnie trochę nastraszyli z tymi 4 postami bo już byłem w stanie uwierzyć że to ja coś pokręciłem. ;)
 
rans 0

rans

Użytkownik
Chicago Bulls – Cleveland Cavaliers
Tutaj dałem na 2 , na kursie równym 2.50 - zagrałem za 10/10 .
Miejmy nadzieję że tak jak w ostatnim meczu górą będą Cleveland z Libronem na czele .
3mam kciuki
 
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Spotkanie: Charlotte Bobcats – Atlanta Hawks
Typ: Charlotte Bobcats ✅ ;)
Kurs: 1,95
Bukmacher: Betgun
Typuje Bobcats, bo nie odstawali za bardzo od Celtics a wygrane nad Toronto, Timberwolves w Minnesocie i przerwanie świetnej passy Golden State Warriors robią wrażenie. Atlanta jest w dołku. Bibby nie wniósł tyle ile od niego oczekiwano po transferze z Sacramento. Jastrzębie są nieźli u siebie, ale na wyjazdach im nie idzie i szykuje się na 4 porażkę z rzędu. Stąd mój Typ na dzisiejszych gospodarzy którzy są na fali i powinni powalczyć o kolejne zwycięstwo.
 
T 0

tux

Użytkownik
Wiecie może, czy jakiś bukmacher wystawia ofertę na punkty Garneta ? 23 pkt. do magicznej granicy 20.000 mu brakuję, więc ... ;) ??
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
NBA
godzina: 02:30
Houston Rockets - New Orleans
mój typ: Houston Rockets handicap -6.5 wynik: 106:96 ✅✅✅:spokodfhgfh:
kurs: 1.91
bukmacher: expekt
Dla mniej odważnych typ 1 kurs 1.36


Na dzisiejszą nockę wybrałem spotkanie pomiędzy Houston Rockets, a New Orleans. Houston w takim gazie, że wygrywają mecz za meczem, a ściślej mówiąc to 17 razy z rzędu. Wynik imponujący. Pytanie tylko kiedy to się może skończyć? New Orleans to drużyna, która już tego dokonała w tym sezonie, a ściślej 13 stycznia 2008 roku wygrywając 87:82. Trochę więcej niż miesiąc później nastąpiła riposta i to gracze Houston cieszyli się ze zwycięstwa. Myślę, że i dzisiejszej nocy będzie podobnie. Dla mniej odważnych graczy proponuję czyste zwycięstwo po kursie 1.36. Ja natomiast jestem przekonany, że Houston wygra dzisiejsze spotkanie różnicą przynajmniej 7 punktów i przedłuży swoję fantastyczną serię zwycięstw.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Spotkanie : Atlanta Hawks- Miami Heat
Typ : Miami Heat handicap +8,5 ✅✅✅
Kurs: 1,85 BAH ✅✅ WYNIK 97:94 ✅✅
godzina : 00:05


Obydwa zespoly ostatnio slabo graja. Szczgolnie zespol Miami przegrywa duza iloscia pkt jak w meczu z Golden State 99:134 !! Atlanta poprzedni mecz takze przegrala z Charlotte w stosunku 108:93. Dzisiaj oba zespoly stana na przeciwko siebie. decyduje sie na wygranie meczu przez Miami z handi +8,5 dlatego ze zespol ten dobrze sobie radzi z Miami

20/12-07 NBA Atlanta vs. Miami 104:104
117:111 (OT)
22/03-07 NBA Atlanta vs. Miami 83:91
19/11-06 NBA Atlanta vs. Miami 74:74
88:93 (OT)
19/04-06 NBA Atlanta vs. Miami 103:100
01/12-05 NBA Atlanta vs. Miami 74:96
29/01-05 NBA Atlanta vs. Miami 96:106
25/11-04 NBA Atlanta vs. Miami 93:99


jak widac mecze sa na styku lub wygrywa je Miami ????
 
M 0

mariosz

Użytkownik
Koledzy pomóżcie - macie jakieś info lub co myślicie na temat takiej pary?
-Phoenix Suns - San Antonio Spurs kurs:2 - 1.81 bukmacher: expekt
-Los Angeles Lakers - Sacramento Kings handicap 1 (-13.5) 1.91 bukmacher:expekt
O San Antonio kolega już wyżej pisał i w sumie się z nim zgodzę, a druga para czyli handicap na LA Lakers trochę nie pewna.14 pkt więcej to dużo, ale wydaje mi się że możliwe bo Sacramento gra fatalnie ostatnio zwłaszcza z zespołami z czołówki. Znowu LA Lakers raczej dużą ilością pkt wygrywa z zespołami z dołu tabeli.
Więc co wy na to??
 
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Ja stawiam dzisiaj takie typy:
Detroit Pistons - Chicago Bulls (-8.5/+8.5) Typ: 1 Kurs:1.85
Los Angeles Lakers - Sacramento Kings (-13.5/+13.5) Typ: 1 Kurs:1.85
Stawka:10 zł

Myslę,że Lakersi powinni wygrać wysoko.Mają bardzo dobry atak i dużo zawsze zdobywają punktów w każdym meczu:średnio 115 pkt.Nie zaniedbując obrony przy tym i dobrze broniąc.Ostatni mecz tych zespołów skończył się wynikiem 126:103.Więc i tutaj można zobaczyć jak duża dzieli ich przepaść.Myślę,że ten handicap powinien wejść.Ostatnie dwa mecze na wyjeździe Chicago Bulls to porażki z Bostonem 116:93 oraz z Cleveland 95:86 z tego wychodzi że przegrywali aż osiemnastoma i dziewięcioma punktami.Więc ten handicap też powinien wejść.Detroit na 6 spotkań u siebie tylko raz przegrał z Orlando Magic.Chicago Bulls na 6 ostatnich spotkań na wyjazdach aż 5 przegrali.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Ja mam inne odrzucia co do meczu Detroit, zobacz na ostatnie mecze, tylko 3pkt wygrali z Seattle, 4pkt z New York Knicks.
Ja raczej postawie +9 na chicago, bo napewno gra lepiej niz na poczatku sezonu wiec bycmoze nawet mozna postawic 2 w tym spotkaniu.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Chicago w ogóle w meczach z Detroit gra całkiem nieźle. Ostatnie 2 mecze na parkiecie Tłoków skończyły się ich zwycięstwem. Fakt, że Detroit ostatnio wysoko nie wygrywało, ale do gry dzis wraca Hamilton, najlepszy strzelec drużyny. Może zagra również Rasheed. To wszystko powinno znacznie pomóc Tłokom w pewnym zwycięstwie Bykami. - 8.5 wchodzi jak w masło ????
 
rans 0

rans

Użytkownik
Ja stawiam dzisiaj takie typy:
Detroit Pistons - Chicago Bulls (-8.5/+8.5) Typ: 1 Kurs:1.85
Los Angeles Lakers - Sacramento Kings (-13.5/+13.5) Typ: 1 Kurs:1.85
Stawka:10 zł

Myslę,że Lakersi powinni wygrać wysoko.Mają bardzo dobry atak i dużo zawsze zdobywają punktów w każdym meczu:średnio 115 pkt.Nie zaniedbując obrony przy tym i dobrze broniąc.Ostatni mecz tych zespołów skończył się wynikiem 126:103.Więc i tutaj można zobaczyć jak duża dzieli ich przepaść.Myślę,że ten handicap powinien wejść.Ostatnie dwa mecze na wyjeździe Chicago Bulls to porażki z Bostonem 116:93 oraz z Cleveland 95:86 z tego wychodzi że przegrywali aż osiemnastoma i dziewięcioma punktami.Więc ten handicap też powinien wejść.Detroit na 6 spotkań u siebie tylko raz przegrał z Orlando Magic.Chicago Bulls na 6 ostatnich spotkań na wyjazdach aż 5 przegrali.
Myślę że ten typ powinien wejść .Wszyscy wiemy jak prezentuje się Ditroit .
Poza tym bulsi nie grają rewelacyjnie na wyździe !
Mój typ Detroit - 8p !!

No niestety zabrakło punktu !!
 
docent_bukmacher 0

docent_bukmacher

Użytkownik
Los Angeles Clippers u Miami Heat
Zakład na zwycięstwo - Typ: Los Angeles Clippers

kurs - 2,1
Z tego co mi wiadomo to Wade nie zagra i to powinno starczyć za cały komentarz do tego typu.
Oj to chyba zle ci wiadomo Wade ma sie dobrze i najprawdopodobniej za gra... mial nie grac w ostatnim meczu ale jednak gral... a bym predzej stawial tutaj na miami...
http://www.miamiherald.com/news/breaking_news/story/450903.html
przeczytaj to
kurs na LAC spadł w godzine z 2,3 do 1,9
ale oczywiście miami może wygrać to tylko sport....
 
armor 12

armor

Użytkownik
Typy na dzisiaj to:
ATL Hawks v ORL Magic +10.0/-10.0 2 112-123 ✅
Orlando gra u siebie wlaczy o jak najlepsze miejsce w play-off narazie jest 3 w swojej Conference... graja z Atlanta ktora jest 8... narazie lapie sie do play-off ale wydaje mi sie ze jednak nie utrzyma tego miejsca... Orlando ostatnio przegrali u siebie z GSW... napewno nie chca drugiej porazki z rzedu we wlasnej hali...
NY Knicks v DAL Mavericks +14.0/-14.0 2 79-108 ✅

Brac i kozystac NY Knicks na powazne braki w skladzie Eddy Curry 13-5-1,Jamal Crawford 21-3-5, Zach Randolph 18-10-2 i od dluzszego czasu Stephon Marbury 14-3-5.. mozna nazwac to katastrofa... Dallas u siebie zaczesta nie przegrywa 26-4.. A jak widac u siebie dobrze ostatnio graja 111-91 z Nets...
POR Trailblazers v CLE Cavaliers +5.5/-5.5 2 80-88 ✅
Clevland ostatnio bardzo dobrej fomie dzieki znakomitej grze Lebrona... Jesli go nie ma na parkiecie odrazu Clevland seriami traci punkty ostatni mecz u siebie z Indiana...Portland ma juz male szanse na awans do Play-off jesli denver ma problemy z awansem to co dopiero Portland. Clevland ostatnio 5 zwyciestw we wlasnej hali... Stawiam ze dzisiaj nie bedzie inaczej i Clevland wygra a raczej Lebron;d
LA Clippers v MIA Heat -1/+1 1 99;98
tutaj przychyle sie do wypowiedzi docenta_bukmachera... Wade dzisiaj nie zagra wiec LAC powinni sobie poradzi i tak ten mecz to o pietruche poniewaz 2 druzyny juz dawno zapomnialy o awansie do play-off ????
NJ Nets v HOU Rockets +11.5/-11.5 2 73;91 ✅
Huston jedynie 18 zwyciestw w sezonie z rzedu;d 4 wynik w histori nba... stawiam ze do konca houston beda chcieli wygrywac i siac postrach w nba...TMAC chce zapisac sie w historii nba... chyba sie zdenerwowal to co wyprawia Lebron.. Tmac gra wysmienicie jak i cala druzyna... po kontuzji Yao wszyscy spisali Houston na straty... A tu porsze bardzo taka forma ???? Nets czy z Kiddem czy z Harrisem tak czy siak nie graja zbyt dobrze... jednak chyba to nie wina rozgrywajacego lecz druzyny... Male szanse na awans do play-off
Bilans:4-1-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom