>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 229,5 pkt @ 1,74 Unibet (217)
Phoenix Suns - Chicago Bulls

Tak uderze ponizej tej lini i to w marcu, w marcu jak w garncu o tej porze dla każdej drużyny jest to straszne zmęczenie. Chicago grając back-to-back i trzeci mecz w cztery noce na wyjezdzie. The Suns są w trzecim meczu również w ciagu czterech nocy, wracając do domu po dwóch szalonych meczch z Houston i Nowym Orleanie.
Ta część napiętego grafiku meczy uderzyła w Phoenix a dokladnie w raport kontuzji, w którym Tyler Johnson i Kelly Oubre są juz poza skladem na dzisiejszy mecz. T.J. Warren również &quot;martwy&quot;. A w szczególności Oubre jest problematyczne, ponieważ gra mnóstwo minut i jest względnie dobrym graczem. Jego nieobecność powinno do pewnego stopnia ograniczyć ofensywe Phoenix.
Reszta logiki wziecie ponizej punktow w tym meczu moze byc w tym miejscu całkiem prosta i miec wartosc. Nie są to zespoły, które były szczególnie sprawne ofensywnie, ani też zespoły, które mają szybkie ofensywne statystki czasu posiadania w drugiej połowie sezonu.
W rzeczywistości są całkiem przeciętne te zespoly. Niektóre wyniki Bulls są blyskotliwe, ponieważ grają z zespołami, które są o wiele lepsze niz oni sami i mogą zdobywać punkty według własnego uznania. Ale jeśli chodzi o ten mecz, w oparciu o profil każdego zespołu, osiągniemy średnie tempo z bardzo nieefektywna zdobycza punktowa. To tylko moze sprzyjac niskim wynikiem.
Ponieważ każda z tych drużyn nie ma nic do stracenia w jakiejkolwiek sytuacji, wiec myślę, że istneiej mozliwosc wielu minut dla graczy, którzy są niesamowicie nieproduktywni (zwłaszcza jeśli siedzi Oubre). Mimo to ze gra wyglada na szybkie tempo. Nie kupuję tego i biorę under.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Zach LaVine over 25,5 kurs: 2,25 (Melbet) ⛔ (17)
Booker/LaVine over 50,5 kurs: 1,9 ⛔ (42)

Przed chwilą poszło info, że Porter poza grą, zaczynają się jakieś tam dziwne kontuzje (źródło: https://basketballmonster.com/playernews.aspx#) W Suns bez Oubrego, więc siła ofensywna i sporo rzutów wypada. Booker tutaj przejmuje dowodzenia i pewnie ponad 30 jest w stanie machnąć. Chicago niby dzień po dniu, ale co oni tam się zmęczyli, szybka porażka, więc liderzy zbyt dużo nie pograli. Przy takich osłabieniach, o ile sami nie wypadną, swoje powinni zrobić. Tu raczej nie będzie komu bronić, ewentualnie może być problem ze skutecznością.
PG over 34 i OKC win kurs: 3,5 (Melbet) ⛔ (31 i porażka)
Westbrook wypada za faule technicze, skubaniec już 16 wyłapał. Za każdy kolejny będzie pauza. Niby grają z Miami, więc szału z overkiem być nie powinno, a mecz może być mocno defensywny, no ale to na PG będzie spora odpowiedzialność za wynik, a bez RW będzie miał sporo swobody w rzucaniu. Ryzyko jest, ale trzeba próbować. Do tego dorzucam jeszcze takie combo:
Paul George &amp; Dennis Schroder Over 55 Combined Points kurs: 2,6 ⛔ (51)
Portland vs Indiana: Portland win i under 212,5 kurs: 2,95 (Unibet) ✅ (106:98)

Tutaj według mnie Portland zdecydowanie do gry, pomimo braku CJa. Generalnie Indiana wygrała ostatnio w Portland w 2007 roku sick! Do tego sami teraz mają 5 porażek z rzedu na wyjeździe i jest problem żeby coś ugrać. Gospodarze ostatnio przegrali z SAS, ale u siebie są zdecydowanym faworytem. Mecz moim zdaniem z mocno zacieśnioną strefą podkoszową. Tutaj zbyt wielu punktów się nie spodziewam. Zresztą wiadomo jak gra Indiana, wolniejsza akcje i generalnie fizyczna gra i tyranie w obronie. Portland również do ułomków nie należy, a pod nieobecność McColluma trochę braknie tej ofensywy. Miałem iść w over Lillarda i win, ale z racji tego że może mu nie być tak łatwo to pobieram taką opcję. Do tego dorzucam jeszcze takie combo z Melbeta:
Jusuf Nurkic Over 8 Rebounds &amp; Domantas Sabonis Over 6 Rebounds kurs: 2 ✅ (11 i 7)
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Drummond ⛔⛔⛔ rozliczam po pierwszej kwarcie
Niech tacy ludzie nawet nie wchodzą na to forum, po 2 kwartach Drummond 31 oczek. Jakieś pytania ? O co Tobie chodzi ?!
Odechciewa się pisania analiz...
Edit/ no tak jeszcze zedytuj całą odpowiedz w temacie bo „nagle Drummond zaczął zdobywać pkt”
Po prostu żenada, po co w ogóle takim ludziom podawać swoje typy ? Po co taki ktoś ma zarobić ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
R. Rondo powyżej 5.5 zbiórek 2.05 @melbet ✅✅✅ ( 6 )
J. McGee powyżej 12 pkt 1.90 @melbet ❌❌❌

Właśnie poszła informacja, że wypada Lebron James na dzisiejsze spotkanie, więc szykuje się więcej gry dla pozostałych graczy LAL. Linia na overy LeBrona cały czas wisi więc korzystam i gram na dosyć fajne kursy na innych graczy. Zbiórki Rondo do ogarnięcia na luzie, ostatnie mecze na pograniczu, ale dwa mecze temu, gdzie LAL zagrało bez LeBrona dosyć nudne spotkanie z Detroit wykręcił 8 zbiórek, a McGee zdobył 20 pkt. Dlaczego dzisiaj mają tego nie powtórzyć z Milwaukee, z którymi zapewne będzie szybsze spotkanie ?
K. Middleton powyżej 19.5 pkt 1.84 @melbet ✅✅✅ ( 30 )
Tutaj można śmiało grać, linia cały czas razem z linią na over Giannisa... Z tym, że Giannis Antetokounmpo wypada na dzisiejsze spotkanie, a buki tego nie ogarniają. Nadal niedostępny jest Brodgon, który wróci do dryżyny Milwaukee około 20 kwietnia. Z poważniejszych graczy zostaje właśnie Middleton i Bladsoe. Ja stawiam na Khrisa, który bez problemu taką linię powinnen ogarnąć ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pato07 224

pato07

Użytkownik
Lakers-Bucks under 228 pkt @2.03 melbet ✅ 101-115
Rondo ov 10.5 pkt @1.9 Melbet ✅ 13pkt
Giannis również wypada z gry, więc linia pewnie poleci mocno w dół.
Rondo 11 pkt powinien ogarnąć
Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
E 10

embiid

Użytkownik
R. Rondo powyżej 5.5 zbiórek 2.05 @melbet ✅✅✅ ( 6 )
J. McGee powyżej 12 pkt 1.90 @melbet
A Ty cwaniaczku dawaj ⛔ przy przegranym jak McGee a nie tylko te zielone ptaszki przy wygranych bo sprawia to wrazenie jakbys wszystko trafiał. Moderator zajmij się tym gościem bo to skrzętna manipulacja. Wszystkie typy muszą być rozliczone zgodnie z regulaminem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
A Ty cwaniaczku dawaj ⛔ przy przegranym jak McGee a nie tylko te zielone ptaszki przy wygranych bo sprawia to wrazenie jakbys wszystko trafiał. Moderator zajmij się tym gościem bo to skrzętna manipulacja. Wszystkie typy muszą być rozliczone zgodnie z regulaminem.
Poprawione
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
J. Randle over 34.5 (pkt + zbiórki + asysty) 1.78 @melbet ❌❌ (blowout)

Właśnie poszło info, że z gry na dzisiaj wypada Davis, a nadal nieobecni są Holiday i Moore. W takim wypadku odrazu gram over łączony na Randle, który ostatnio kręci się koło tej linii. Dzisiaj powinnen dostać jeszcze więcej minut, a co za tym idzie więcej szans na rzuty i zbiórki. Ostatnio jak wypadł Davis, Randle wykręcił 62 oczka łącznie, w takim wypadku linia 35 wygląda dosyć śmiesznie ????
E. Payton zanotuje double-double 1.85 @melbet ❌❌ (blowout)

Spore value i radzę grać już teraz, przecież dzisiaj wypada tak jak pisałem wyżej Davis, a na ostatnie 5 meczów Payton zanotował 5x triple!!! Dlaczego dzisiaj ma tego nie powtórzyć i to z dużym handicapem na pkt/zbiórki/ asysty ? Przecież przy tym typie wystarczy nam 2x zdobycie 10 oczek ;)
Próbuje też za drobne triple Paytona po kursie 3.74 ????
Cleveland- Milwaukee 1( Cleveland + 10.5) 1.72 @melbet ✅✅

Długo nad tym typem się zastanawiałem, ale zagram to. Obie drużyny na dwóch różnych biegunach jeśli chodzi o tabelę, ale handi +10.5 wygląda bardzo dobrze biorąc pod uwagę sytuację kadrową.
Z drużyny Milwaukee wypada na dzisiejsze spotkanie Giannis, Mirotic, Brown, Hill, a nadal niedostępny jest Malcom Brogdon. Szczególnie brak Giannisa i Brogdona może być bardzo odczuwalny, trener na to spotkanie powołał z ligi G Colsona, który ma znikome doświadczenie w najwyższej klasie.
Sytuacja kadrowa Cleveland wygląda zupełnie inaczej, właśnie poszła informacja, że do gry wraca Thompson, Lance i Love.
„Kevin Love, Larry Nance Jr. and Tristan Thompson are available tonight after participating in shootaround this morning.”
Dodam, że Thompson wraca po bardzo długiej przerwie, opuścił 26 spotkań!!!
Dodatkowo dochodzi atut własnego parkietu, gdzie potrafili graczy Cleveland ograć Detroit, Toronto i Orlando.
K. Middleton over 37.5 (pkt+ zbiorki+ asysty) 1.87 @melbet ✅✅

Warto nawet taką linię pobrać, przecież dzisiejsza gra Milwakuee będzie się głownie na Khrisie opierała, przy takich nieobecnościach, wczoraj jak jeszcze grał Mirotic bez problemu pokrył linię. Dzisiaj szybkie spotkanie nam się szykuję, a więc idealna okazja dla Khrisa. Ja to biorę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
San Antonio vs Miami typ: SAS win i under 210,5 kurs: 2,8 (Unibet) ⛔ (105:110 Miami szokuje, przerywa serie gospodarzy)
Miałem nie iść w ten trop, ale jakoś tak wydaje mi się, że tutaj nie zobaczymy zbyt wielu punktów. Na ten moment dwie bardzo dobrze grające ekipy, z bardzo dobrą defensywą. Widać, że przed PO złapali wiatr w żagle i teraz idą na maksa. Dwie bardzo dobre szkoły trenerskie z dużym doświadczeniem na ligowym parkiecie. SAS ma passę 9 wygranych z rządu i spore szansę nawet na 3-4 miejsce w konferencji. Bardzo dobra zdyscyplinowana gra, kolektyw i stałe zagrywki Popa. Do tego ich rywal Miami ostatnio na fali. Na 10 ostatnich meczów 7 zwycięstw i będzie walka do końca o miejsce gwarantowane w PO. Ostatnio dobry mecz na wyjeździe w Oklahomie, Wade dalej ciągnie tą drużynę pomimo upływu lat. Według mnie San Antonio jest tutaj faworytem, ale Miami łatwo broni nie złoży. Sporo dobrych pojedynków się szykuję, więc ryzykuje i pobieram ten wyższy kurs z underem.
Orlando vs NOP typ: under 225,5 pkt kurs: 1,85 (Unibet) ✅ (119:96)
Tutaj moim zdaniem trochę za wysoka ta linijka, chociaż wiem że goście to mocno overowa ekipa. Orlando gra swoje i dobrze funkcjonuje w obronie. Naprawdę dobrze ograniczają strefę podkoszową. Do tego spowolnione tempo gry i własny parkiet, więc na wiele pozwolić Pelikanom nie powinni. Goście w ostatnich dwóch meczach rozgrywali dogrywkę, także mogą odczuwać zmęczenie. Do tego Randle ma mieć trochę bardziej ograniczony czas, a przy dobrej obronie może sobie tak nie pohulać w tym meczu. Gospodarze wypoczęci teraz mieli 3 dni przerwy, według mnie swoje zrobią i nie powinno tutaj wpaść zbyt wiele punktów.
Clevland vs Bucks typ: Clevland +9,5 kurs: 1,91 oraz Clevland win kurs: 4,6 ✅ i ✅ (107:102)

Hmm sypie nam się to Bucks. Teraz z gry wypada na 2-4 tygodnie Mirotic akurat jak rozegrał swoje najlepsze spotkanie zdobywając 23 pkt przeciwko Lakers. Bucks są dzień po dniu a będzie naprawdę sporo absencji, więc może zabraknąć zdrowia i zawodników do grania. Zakładam że Antek może zagrać, bo jest Questionable. Goście bez Brogdona, Mirotica, Browna, DiViancenzo, Gasola, Hilla i niepewny występ Antka. Linie na zawodników poblokowane póki co także nie ma co dołożyć jeszcze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Memphis - Houston : Houston (-5.5) 1.90 ⛔⛔

Powiem szczerze, że nie rozumiem skąd kurs na czyste zwycięstwo na poziomie 1.45. Owszem wczoraj grali w Atlancie ale chłopaki raczej nie przemęczali się. Dziś do dyspozycji pełny skład i Houston to weźmie. W moim odczuciu to jest ekipa która powalczy o top 1 zachodu i ma na to spore szanse. Jeśli ominą ich kontuzje to widzę ich w finale NBA w tym roku.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Karl Anthony Towns over 29,5 pkt kurs: 2,19 ⛔ (21pkt)
Walker/Towns over 54,5 pkt kurs: 1,87 (Melbet) ⛔ (52 pkt)

Szykuje się mecz liderów bo oni jako jedyni się wyróżniają, bądź zostali na placu boju i są na tyle ambitni że dają z siebie wszystko, pomimo trudnych warunków. Generalnie KAT znowu powinien swoje zrobić. Hornets bez Zellera, więc pod koszem duża dziura, nie ma tam nikogo godnego uwagi. Kemba jeszcze będzie próbował ciągnąć to Hornets za uszy, a że w Minnesocie nie ma nikogo poważnego na rozegraniu to powinien mieć sporo swobody. Stawiam na overowy mecz.
Nikola Jokic under 22pkt kurs: 1,87 ✅ (15pkt)
Wydaje mi się, że ten mecz przeciwko Wizards nie będzie specjalnie wyrównany. Nikola powinien ułatwiać kolegom grę i trochę pozbierać. Wizards po dogrywce i przeciętnym widowisku, do tego wypada im Ariza i Denver nie powinno mieć większych problemów z odprawieniem gospodarzy. Beal 44 minuty, Parker 38, Portis 37. Pewnie w nogach to odczują, a Denver w obronie powinno swoje zrobić. Stawiam na mniejsze minuty dla Jokera i rozgrywanie.
 
M 0

mumin131

Użytkownik
Vucevic under 38.5 (pkt+reb+as) kurs 1.85
Ruski

Wydaje mi się że linia za wysoka, przypuszczałem że będzie na poziomie 33/34. Mecze pomiędzy z Grizzlies raczej underowe ze wzgl na ich tempo akcji. Dodatkowo po drugiej stronie Valenciunas w całkiem niezlej dyspozycji co prawdopodobnie wymusi na Vucevicu większe zaangażowanie w obronie.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
D&#39;Angelo Russell Suma punktów powyżej 24.5 kurs: 2,01 (Melbet) ⛔ (21 pkt troche nie siedzialo, do tego rozgrywal wiecej 13 asyst)
Russell rozgrywa bardzo dobry sezon i poczynił spore postępy. Naprawdę super się rozwija i wyrasta z niego bardzo dobry rozgrywający. Bierze odpowiedzialność za drużynę i potrafi ich pociągnąć jak nie idzie. Wiadomo że nie ma co się sugerować jego ostatnim występem i wielkim powrotem z -28 do wygrania w Sacramento. Rzucił 27 pkt w samej 4 kwarcie ciągnąc zespół, a ogółem uzbierał 44 pkt. Brooklyn to ciekawa ekipa i widać w niej super atmosferę. Teraz chłopaki jadą do LA. Głównie biorę pod uwagę fakt, że Russel tam trochę pograł i generalnie go pogonili bo nie widzieli w nim przyszłości. W LA to generalnie jest problem z młodzieżą i nie każdy tam się potrafi przebić. Mecz z podtekstami, więc myślę że młody będzie chciał pokazać jaki to błąd popełniło Lakers tak łatwo się go pozbywając. Mecz powinien być wyrównany, więc i sporo minut dla niego przewiduje. Zobaczymy jaki z niego lider i czy dobrze znosi presję. Jak zagra na swoim poziomie to przy takich Lakersach powinien sporo punktów naskrobać.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Witam, dawno sie nie udzielalem w dziale ;) mam taka propozycje na dzisiejsza nocke, overek w spotkaniu NY z Denver, dzisiaj spodziewam sie kolejnego meczu z serii run and gun, zero obrony, wiecej rzutow, mniej zwalniania tempa gry. Ogladalem ostatnio 2 q knicksow i tam nie ma obrony, jest po prostu udawanie ze sie broni. Co do Denver strasznie podoba mi sie gra Jokicia, rozgrywa na peawde bardzo fajny sezon, Kogo nie zadowala kursik to mozna pograc wzsza linie z wiekszym kursem, Zielonosci ;)

ov 215 @1.84
ov 219 @2.18

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dorzuce jeszcze Giannis over 12,5 zbiorki kurs: 1,99 (Melbet) ⛔ (8 mało wyrównany ten mecz był)
Ante wraca, do tego Hill też dostępny. Bucks będą chcieli utrzymać 1 miejsce w konferencji i Giannis tutaj musi się mocno starać po powrocie. Miami i obrona strefowa to będzie trudne zadanie. Goście naprawdę prezentują bardzo solidny basket, do tego świetnie bronią. Ostatnio prowadzili ponad 20 pkt u siebie z Bucks gdzie w drugiej dostali mocne becki. Ja liczę tutaj przede wszystkim na underowy mecz i mam nadzieje że zbyt wcześnie się nie zakończy. Przy braku Mirotica Antek powinien sporo zbierać, a jakoś nie chce mi się wierzyć że Miami utrzyma taki dobry procent skuteczności w tym meczu.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam, dawno sie nie udzielalem w dziale ;) mam taka propozycje na dzisiejsza nocke, overek w spotkaniu NY z Denver, dzisiaj spodziewam sie kolejnego meczu z serii run and gun, zero obrony, wiecej rzutow, mniej zwalniania tempa gry. Ogladalem ostatnio 2 q knicksow i tam nie ma obrony, jest po prostu udawanie ze sie broni. Co do Denver strasznie podoba mi sie gra Jokicia, rozgrywa na peawde bardzo fajny sezon, Kogo nie zadowala kursik to mozna pograc wzsza linie z wiekszym kursem, Zielonosci ;)

ov 215 @1.84
ov 219 @2.18
A co sądzicie o Denver z hc ? Tylko ile ...
edit Gucci / ostrzeżenie, przeczytaj regulamin działu NBA.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Kyrie over 27,5 pkt kurs: 2,21 (Melbet) ✅ (31)
Kyrie over 38,5 (pkt, zb i as) kurs: 1,82 ✅ (31,7,6)

Dzisiaj bez Horforda, Haywarda, Baynesa a u gości bez Zellera dalej, więc Kyrie tutaj będzie dowodził i znowu odda mnóstwo rzutów. Trudny mecz bo Charlotte dalej walczy o PO, więc muszą cisnąć, Kemba tak łatwo nie odpuści. Irving tutaj powinien wziąć znowu grę na swoje barki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 27

student_jg

Użytkownik
Dobry wieczór,
Polecam od siebie mecz WASHINGTON WIZARDS-MIAMI HEAT. Wystarczy sprawdzić tabele. MIAMI walczy o playoffy, musi wygrywać kazde mecze. Za ich plecami Orlando Magic. Czarodzieje pogodzone są z brakiem playoffow. Kontuzja Howarda, Walla. Wątpliwy występ Arizzy. Według mnie wygra MIAMI. Tak również stawiam. FORTUNA MIAMI 2.03
Pozdrawiam.
✅ ????
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 17.5 pkt @ 1,80 etoto/unibet (22)
A. Wiggins(Minnesota)


Wiggins ma ciężki pojedynek z Grizzlies, ale wciąż istnieją powody do optymizmu co do jego wystepu dzisiejszej nocy. Jeff Teague i Derrick Rose nie są w składzie, a Wiggins w tym przypadku ma wysoki, 3,7-procentowy wzrost wykorzystania dla zespołu, gdy obaj gracze sa po za boiskiem oraz od czasu wymiany Jimmy Butlera.
Wiggins był szczególnie skuteczny w 13 pełnych grach bez obu graczy, średnio 37,6 minuty i 20,4 punktu na mecz. Wiggins zdobył również 20 punktów w meczch back-to-back, a Grizzlies pozwoliło na co najmniej 123 punkty w każdym z czterech poprzednich meczy.
Ta walka może nie być tak trudna, jak się wydaje, biorąc pod uwagę ostatnie mecze defensywne Grizzlies, a ta linia jest niska, biorąc pod uwagę sytuację kontuzji w Timberwolves.

Under 14,5 pkt @ 1,83 Paddypower (11)
Jalen Brunson(Dallas)


Brunson miał kilka cswietnych punktacji dla Mavericks w tym sezonie, ale jego rola w rotacji ostatnio zmalała.
Spedzal czasowo na parkiecie 27 lub mniej minut w trzech z ostatnich czterech meczch i przewiduje podobną ilość spedzonego czasu w stosunku do Warriors. Brunson ma średnio 15,2 punktu na 36 minut w tym sezonie, więc ta linia wydaje się wysoka, biorąc pod uwagę jego czas gry.
Suma w tym pojedynku spadła również gdy doszla wiadomosc, że Steph Curry dostanie odpoczynek, a łączna liczba sumy drużyny Mavericks wynosi 103,0 punktów to druga najniższa suma druzyny dzisiaj.
Brunson wciąż zdołał zdobyć co najmniej 16 punktów w dwóch z ostatnich czterech meczy, ale strzelił 60% z pola w tych meczch. Ta liniat jest zdecydowanie zawyżona, byla by gdy widzialem 15,5 teraz wszedzie sprawdzilem i lina jest 13,5 niewiem chyba spadla w paddy znalazlem 14,5 wiec jest jeszcze wart ryzyka.

Over 9,5 zbiorki @ 1,67 Melbet (11)
D.Ayton(Phoenix)


Ayton zdobyl &quot;zaledwie&quot; osiem zbiórek w swojej ostatnim pojedynku, która tworzy pewną wartość w sobotnim pojedynku z Kings. Ayton był ograniczony do zaledwie 25 minut w swoim ostatnim meczu z powodu fauli i pogromu, ale powinien powrócić do normalnego stanu czasowego w stosunku do Sacramento. W tym sezonie ma średnio 10 zbiórek w 30 minut na mecz, a obecnie w modelach fantasy jest przewidziany na 33 minuty.
Kings pasuja również do doskonalego matchupu dla Aytona. Graja w drugim najszybszym tempie w tym sezonie i zajmują odlegle 25 miejsce w rankingu zbiorek w lidze. Ayton to utalentowany zbierajacy - zajmuje 16 miejsce w całkowitych zbiorkach procentowych w tym sezonie - więc jest to świetne miejsce aby przekroczyl swoja linie. Linie dziwnie ustawione od 9,5 nawet po 11,5 te 10 zbiorek powinnien miec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
jozzy22 552,1K

jozzy22

Użytkownik
Milwaukee - Cleveland
Typ: 2 kurs: 6.00 ⛔
To co dziś kolejna wygrana Cleveland nad rywalem w ostatnich dniach?! Trzeba poczekać jeszcze co z &quot;Antkiem&quot; bo jest cały czas questionable ale jeśli by się okazało ze jednak nie zagra to myślę że można spróbować. Ostanie weszło świetne kursiwo wiec i może dziś a już jakieś dodatnie handi na gości to raczej murowane
e: po rozrzewce okaże się czy Giannis zagra czy nie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom