>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Marzec 2010

Status
Zamknięty.
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
???? Zapraszam do pisania analiz,podawania typów i udziału w dyskusji w Marcu ????


Dzisiejsze spotkania :


Z ostatniej chwili:

Shaq podda się jutro operacji kciuka, przerwa potrwa prawdopodobnie 6-8 tygodni.

Co oznacza, że O&#39;Neal powróci do gry najwcześniej na playoffy.
 
B 0

benjaminxxxxxx

Użytkownik
Dosyć spory handicap wystawiły buki na dzisiejszy mecz Knicksów w Cleveland. 12 punktów to sporo, zwłaszcza, że cztery ostanie spotkania pomiędzy tymi ekipami nie skończyły się większą różnica niż 9 ptk. Cleveland zagra dziś bez O’Neala ( kontuzja kciuka), L. James ma jakieś problemy z udem, jednak bez względu na to, czy zagra, czy nie handicap jest soczysty. Ostatnia wygrana Cavaliers imponująca nie była, gdyż wygrali z Toronto ( bez Bosha) dopiero po dogrywce. Fakt, że dzień wcześniej roznieśli Boston Celtics, ale dzisiejszy mecz nie ma tego kalibru co mecz z Bostonem, więc i energia włożona w ten pojedynek będzie proporcjonalnie mniejsza. Knicks przegrywają wszystko jak leci, ale nie odpuszczają z lepszymi ekipami. NY 7 razy na 9 spotkań w Cleveland złamali handicap. Dziś jest on spory i również do złamania.
New York Knicks- Cleveland Cavaliers bet: Knicks +12@1,91 PaddyPower 1j ⛔⛔⛔
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Hmm co do tego meczu to mam odmienne zdanie. Brak Szaka nie będzie stanowił żadnego problemu bo Knicks pod koszem grają duetem Lee-Chandler i rywale wjeżdżają im jak chcą. Duet Varejao-Jamison będzie i tak miał przewagę wzrostu ;-) Al &quot;turtle&quot; Harrington mimo odpowiedniego wzrostu gra i tak na obwodzie ale na przeciwko LeBrona nie będzie &quot;górował&quot; nad swoim obrońcą.

Ostatnie mecze Knicks to pasmo totalnej indolencji w bronieniu własnego kosza. Rywale rzucili im w taki sposób :

- Memphis 62 punkty spod samego kosza !!!
- Wizards 48 pkt
- Celtics 60 pkt
- Bucks 50 pkt (na 83 w ogóle ...)
- Thunder 56 pkt

W poprzednich dwóch meczach h2h Cavs wygrali 113-106 i 100-91. Niby mało ale warto pamiętać że przed startem 4 kwarty prowadzili grubo ponad 10 punktami i sobie końcówkę odpuszczali. Jak będzie dziś ? Biorąc pod uwagę fakt że Cavs jutro nie grają i poza Szakiem brak kontuzji wątpię by się oszczędzali.

Moim zdaniem Cavs - 12 to dobry typ ✅✅✅
 
d910 0

d910

Użytkownik
Mi się podoba over 210.5 na ten mecz, bez Shaq&#39;a będzie rozluźnienie pod koszem, co zapewne skrzętnie wykorzysta Lee i nawbija troszkę. Varejao który raczej nie gra tyłem do kosza pogra dłużej tym samym nie będzie tylu izolacji dla niego i akcje nie będą długo trwały. Liczę na szybki i overowy mecz. ✅✅✅
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Ale ten sam Varejao zagrać dziś znów może świetny mecz w defensywie, dzięki czemu Lee sobie nie poszaleje, a bez niego w ataku Knicks mają do zaoferowania znacznie mniej i ciężko im będzie rozwinąć się w Cleveland do poziomu, który pozwoliłby pokryć over. Przypomnę 67 bodajże punktów u siebie z Bucks, gdzie Bogut zniszczył Lee i to było kluczem do indolencji strzeleckiej Knicks.
 
marian1983 4

marian1983

Użytkownik
witam,

z dzisiejszych meczy, dwa przykuły moją uwagę, mianowicie:

New Orleans Hornets - San Antonio Spurs 2 1,70
Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers 2 1,88

jeśli chodzi o pierwszy mecz, stawiam tu na jedno z większych rozczarowań tego sezonu jak na razie czyli San Antonio! Dysponują bardzo mocnym składem, a bilans jaki obecnie posiadają 33-24 nie zachwyca. Do PO awansują na pewno i może tam zaczną grać na miarę swoich możliwości. Jeśli chodzi o dzisiejszych gospodarzy, to moim skromnym zdaniem w tym roku nie zagrają w PO, kontuzja CP3, co prawda bez niego grają nawet nawet, no ale w dzisiejszym meczu może zadecydować ławka rezerwowych, a tą zdecydowanie mocniejszą mają Spursi!

w tym sezonie obie ekipy spotkały się już ze sobą dwukrotnie i za każdym razem lepsi byli zawodnicy Popovicha:

New Orleans - San Antonio Spurs 90:97
San Antonio Spurs - New Orleans 113:96

wygrane dosyć pewne, zwłaszcza wynik w drugim spotkaniu robi wrażenie! trzeba zaznaczyć że w obu meczach grał jeszcze Paul, a w pierwszym meczu w zespole Spurs nie zagrał Jefferson.

Porównując składy obu ekip, praktycznie na każdej pozycji widzę przewagę gości:

Hill,Parker,McDyess,Duncan,Ginobili,Jefferson czy też świetnie spisujący się pierwszoroczniak Blair, po drugiej stronie tak na prawdę mamy moim zdaniem: Collison,West,Stojakovic,Thornton i Okafor. Jak dla mnie po dzisiejsze nocy wynik między tymi zespołami w tym sezonie będzie brzmiał 3:0 dla San Antonio Spurs!

Jeśli chodzi o drugi mecz to oba zespoły spotkały się w tym sezonie już trzykrotnie (2:1 dla Memphis)

Memphis 109: Portland 105
Memphis 106 : Portland 96
Portland 93 : Memphis 79

problemem zespołu Memphis jest brak ławki, grają praktycznie tylko i wyłącznie żelazną piątką, z kolei Portland po pozyskaniu Camby-ego mają w końcu dobrego centra (wierze że w dzisiejszym meczu należycie zaopiekuje się młodszym Gasolem) jeśli chodzi o ławkę rezerwowych, to Blazers posiadają na niej kilku na prawdę dobrych graczy (w przeciwieństwie do Miśków): Rudy,Webster,Bayless nawet weteran Howard daje dobre zmiany na pozycji C. Tak więc moim skromnym zdaniem po dzisiejszej nocy bilans tych drużyn się wyrówna w meczach między sobą i będzie wynosił 2:2.

Reasumując na noc dubel: San Antonio Spurs + Portland Trail Blazers ✅✅✅

pozdrawiam i życzę wysokich wygranych!
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ale dziś wahania linii. Można fajne middle złapać ...

Dorzucam jeszcze jeden typ

Phoenix Suns - Denver Nuggets over 220.5 @ 1.90 1.5/10 stanjames ew. o 220.5 bah lub można dokupić pół punktu w Pinnacle ⛔⛔⛔

Tutaj linia spadła z225 pkt ... W tym sezonie były już dwa mecze h2h i padło 206 i 204 punkty. Ale oba mecze rozegrane zostały w Denver. W poprzednich sezonach w meczach h2h padało 233, 232, 209, 246, 249, 239, 252 i 233 pkt. Jako że dziś gramy w Phoenix, którzy zawszę próbują grać szybko i ofensywnie + obydwa zespoły grały wczoraj ciężkie mecze spodziewam się raczej &quot;radosnego&quot; meczu.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
witam,
z dzisiejszych meczy, dwa przykuły moją uwagę, mianowicie:
New Orleans Hornets - San Antonio Spurs 2 1,70
Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers 2 1,88
jeśli chodzi o pierwszy mecz, stawiam tu na jedno z większych rozczarowań tego sezonu jak na razie czyli San Antonio! Dysponują bardzo mocnym składem, a bilans jaki obecnie posiadają 33-24 nie zachwyca. Do PO awansują na pewno i może tam zaczną grać na miarę swoich możliwości. Jeśli chodzi o dzisiejszych gospodarzy, to moim skromnym zdaniem w tym roku nie zagrają w PO, kontuzja CP3, co prawda bez niego grają nawet nawet, no ale w dzisiejszym meczu może zadecydować ławka rezerwowych, a tą zdecydowanie mocniejszą mają Spursi!
...
Ludzie otrzasnijcie sie San Antonio to bardzo mocny sklad? owszem wygrali teraz z Nowym Orleanem ale ich niestety bez Chrisa Paula kazdy teraz leje. Szkoda bo gdyby Paul gral jestem pewny ze weszliby do PO wlasnie kosztem SAS. Spurs sa slabiutcy w tym sezonie jak niepowiem co ja juz moge opijac duza wygrana na mistrzu dywizji gdzie postawilem Dallas (8wygranych pod rzad) SAS nie dorasta im w tym momencie do piet i kazdy kto oglada codziennie w nocy NBA przyzna mi racje Mavs bawia sie z przeciwnikami wczoraj smiac mi sie chcialo co robili z NOH naprawde polecam wszystkim do ogladniecia 1 polowe a to ze potem grac im sie niechcialo i ostateczne z 23 wygrali 10 to juz inna sprawa. Mavs z Haywoodem i Butlerem dodatkowo PG Kidd dystansowiec Terry niezawodny Nowitzki i doswiadczony Shaun Marion. Na mistrza NBA nieodwazylbym sie postawic wiekszych pieniedzy bo sam jestem ciekaw co tak naprawde potrafi LAL, widac ze wiekszosc meczow poprostu zlewaja
 
marian1983 4

marian1983

Użytkownik
Ludzie otrzasnijcie sie San Antonio to bardzo mocny sklad? owszem wygrali teraz z Nowym Orleanem ale ich niestety bez Chrisa Paula kazdy teraz leje. Szkoda bo gdyby Paul gral jestem pewny ze weszliby do PO wlasnie kosztem SAS. Spurs sa slabiutcy w tym sezonie jak niepowiem co ja juz moge opijac duza wygrana na mistrzu dywizji gdzie postawilem Dallas (8wygranych pod rzad) SAS nie dorasta im w tym momencie do piet i kazdy kto oglada codziennie w nocy NBA przyzna mi racje Mavs bawia sie z przeciwnikami wczoraj smiac mi sie chcialo co robili z NOH naprawde polecam wszystkim do ogladniecia 1 polowe a to ze potem grac im sie niechcialo i ostateczne z 23 wygrali 10 to juz inna sprawa. Mavs z Haywoodem i Butlerem dodatkowo PG Kidd dystansowiec Terry niezawodny Nowitzki i doswiadczony Shaun Marion. Na mistrza NBA nieodwazylbym sie postawic wiekszych pieniedzy bo sam jestem ciekaw co tak naprawde potrafi LAL, widac ze wiekszosc meczow poprostu zlewaja
trzy sprawy: po pierwsze kupon ładnie wszedł, co cieszy ????
po drugie, to już skierowane do legionisty, napisałeś : &quot;owszem wygrali teraz z Nowym Orleanem ale ich niestety bez Chrisa Paula kazdy teraz leje&quot; taka mała propozycja dla Ciebie, jedz więcej orzechów! wtedy na pewno poprawi Ci się pamięć ;) teraz Paul nie grał, ale we wcześniejszych meczach miedzy tymi zespołami wystąpił, co i tak nie uchroniło od porażki NOH :cool: no i trzecia sprawa: napisałem że San Antonio ma bardzo dobry skład (to jest moje zdanie, każdy takowe może posiadać! ale także dodałem, że są jak na razie jednym z większych rozczarować w tym sezonie) z kolei Ty, nagle mi porównujesz ten zespół z Dallas, bez obrazy ale to trochę z dupy wyjęte. Może jesteś fanem Mavs, ale o ile się nie mylę ubiegłej nocy Spursi grali z Hornets, a nie z Mavs, no chyba że się myle, to wtedy mnie popraw :] równie dobrze mógłbyś ich wczoraj porównać do Clevlend, Boston, Orlando, Lakers, Denver, co akurat wczoraj nie miało zbytnio wielkiego sensu, bo ja robiłem analizę pod NOH! nie napisałem nigdzie, że zdobędą mistrza itp itd. więc sorry ale trochę Ci to nie wyszło ;) a teraz życzę miłego dnia ????
 
L 51

legionista880

Użytkownik
zanim oddam dzisiejsze typy zapytam jeszcze: ile ogladales np z ostatnich 10 spotkan SAS zeby twierdzic ze to &quot;rozczarowanie&quot; a nie slabi starzy(w sensie ze juz wszystko osiagneli) gracze? wiem ze ludzie pracuja ale uwazam ze wiele osob odnosi sie do statystyk i do tzw reputacji klubu zamiast ogladac beznadziejna forme m.in w meczach z Houston Phila czy Pacers ktore wszystkie ogladalem zreszta. Powiem wyraznie ze Duncanowi sie juz wyraznie nie chce on nie ma serca do druzyny jak kiedys nic nie trwa wiecznie. Porownalem do Mavs bo obie walcza o panowanie w dywizji Southwest a dla obu druzyn to jak Gran Derbi
Mimo ze jestem zarobiony na ten sezon i nie gram za duzo ostatnio handicapow moge zauwazyc dzisiaj spotkanie Pistons - Celics handicap na Pistons. W momencie kiedy pisze tego posta nie ma jeszcze linii ale uwazam ze linia bedzie kolo +8 na gospodarzy i to spokojnie powinni pokryc.Dlaczego? Mimo slabych wynikow gra Pistons napewno wyglada bardzo przyjemnie jak na ich potencjal.Walka do konca z Denver pokonanie Spurs to nie przypadek. Do tego maja strzelca w postaci Richarda Hamiltona. Z drugiej strony &quot;moj&quot; zespol Celtics w tym sezonie gra bardzo slabo z jednego prostego powodu. Oprocz kompletnego braku lawki brak wyraznego lidera. PP rzuca srednio 18pkt na mecz co jak na druzyne takiego pokroju wyglada poprostu komicznie. Do tego jego kontuzja i jedyny rzucajacy Ray Allen sam nie da rady przekroczyc tej linii. Porazki z NJ nie rozpamietywalbym tak bardzo Boston mialo przygniatajaca przewage z gry, lecz wiele fauli i znakomita skutecznosc wolnych Harrisa czy Lopeza przechylila szale na korzysc gosci. Przypomina mi to mecz sprzed 2 nocy LAL - Nuggets gdzie tez w 1 polowie LAL bylo lepsze ale glupie faule dawaly ciagle Nuggets 7-10pkt prowadzenie. Po zmianie stron widac ze trener Phil ustawil inaczej zespol i wygrali z Nuggets skutecznoscia. Mysle ze zadziornosc Pistons nie pozwoli Celtom sie za mocno rozchulac tymbardziej ze nie sa oni druzyna ktora za wszelka cene chce cos udowodnic, mial byc sezon na rekord a konczy sie kompletna klapa i bojazn o spadek na 4 miejsce do PO.
 
marian1983 4

marian1983

Użytkownik
legionista,
zgadzam się że Duncan ma już swoje lata, że Parker gra w tym sezonie poniżej oczekiwań, nie wspomnę o Jeffersonie który nie przypomina mi gracza z ubiegłych lat, no ale spójrzmy też w drugą stronę, co gra w tym sezonie NOH?, jak dla mnie nic, po kontuzji CP3 wydaje mi się że pogodzono się już z myślą że tegoroczne PO nie są dla nich! Co innego Spursi oni jeszcze mają o co grać i ja uważam że mogą zrobić psikusa w PO ;) (ale to jest tylko moje zdanie) i jeszcze raz wspomnę: ja porównuje dany zespół pod kątem przeciwnika z którym grają najbliższy mecz, a nie tak jak Ty zrobiłeś (porównałeś do zespołu z którym są w tej samej dywizji) bo to się mija z celem. To tak jakbym do meczu Ruch Chorzów-Odra Wodzisław, zaczął porównywać kadrę zespołu, a także aktualna formę, absencje Ruchu z Górnikiem Zabrze, bo tak jak napisałeś mecze Spurs i Mavs mogą być nazywane Gran Derbi, ale takimi samymi meczami na śląsku są mecze Ruchu z Górnikiem! ale co z tego skoro Ruch gra z Odrą ;) (przykład) mam nadzieję że zrozumiałeś, o co mi chodzi, a także fakt że nie potrzebnie wypisywałeś jacy to nie są mocni Mavs pod moja analizą do meczu NOH-SAS ;)
ps. jeśli chodzi o Twoje pytanie, to na ostatnie 10 meczy, widziałem 3 (dwa ostatnie) i z Denver, a więc te co obstawiałem ;) poza tym staram się nie skupiać na oglądaniu w akcji tylko jednej drużyny!
pozdrawiam
 
L 51

legionista880

Użytkownik
rozumiem Ciebie. Co do tego jak graja NOH w tym roku. Dobrze i zasluguja na PO, do ktorych juz oczywiscie nie dostana a naprawde szkoda Chris Paul jest w tym momencie graczem lepszym niz Duncan i jego wolalbym ogladac. Co do tego ze ogladam jedna druzyne powiem szczerze przypadek bo ogladam 2-3 mecze co noc(akurat ostatnio zycie mi na to pozwala) jedyna druzyne ktore naprawde &quot;staram&quot; sie ogladac co dzien to CC poprostu ogladanie LeBrona czy Jemisona daje duze frajde i nie da sie tym znudzic. Powiem Tobie szczerze ze nie widze kompletnie SAS w PO zapewne zagraja wlasnie z Mavs ktore juz na przedostatniej prostej wyprzedza Nuggets. I tu stawiam 4-1 w tym momencie dla Mavericks ktorzy naprawde osmieszaja inne druzyny jezeli tylko chca chociaz musza oduczyc sie tych przestojow jak chociazby ostatnio z Pacers.Dzis wspaniale nadgonili Koty co jest domena dobrych zespolow. Wiem ze troche zeszlismy przez Spurs na temat innej druzyny ale naprawde nie moge nie porownywac tych druzyn. Moze nie czujesz tego &quot;love this game&quot; moze ogladasz na chlodno sam niewiem. Rowniez pozdrawiam
 
marian1983 4

marian1983

Użytkownik
nie wiem co &quot;love this game&quot; ma wspólnego z tym, o czym my tu się spieramy :confused: z tego co piszesz, wychodzi, że jak obstawiasz dany mecz powiedzmy Mavs-Spurs to do analizy tego meczu wybierasz jeszcze jeden zespół ???? cóż dziwne, no ale każdy analizuje mecze tak jak mu się to podoba ;) druga sprawa to taka, że nie byłbym tak pewien tego że Mavs z nimi zagrają, jeszcze wiele meczy przed nami i wszystko się może zdarzyć (nawet to że Spurs zakończą sezon w czołowej czwórce) :razz: z racji tego że muszę już wyjeżdżać i nie wiem kiedy dziś wrócę, to był mój ostatni post dotyczący naszych poglądów na temat meczu NOH-Spurs-Mavs ????
pozdrawiam
 
B 0

benjaminxxxxxx

Użytkownik
Ciekawe liczby w meczu Oklahomy powymyślali na dziś oddsmakerzy. OKC są 10,5 ptk faworytem i goszczą dziś u siebie Sacramento Kings. Spory handicap, zwłaszcza po tym jak Kings wygrali z Clippersami i Jazz. Na wyjeździe grają bardzo słabo. Oklahoma dwa ostanie mecze u siebie wygrała spora różnica punktów. Przeciwnikami byli osłabieni Raptors i słaba Minnesota. Sacramento do silnych nie należą, ale 10,5 powinni pokryć, zwłaszcza ze Oklahoma jutro na wyjeździe podejmuje rywali z dywizji- Denver Nuggets. Stąd wniosek, że nie powinni dziś cisnąć na maksymalnych obrotach. Podobnie rzecz ma się z linią total. 203 punkty to trochę wysoko, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Kings nie rzucają zbyt wielu punktów na wyjazdach. Obie ekipy w 5 ostatnich meczach pozwoliły sobie na stratę średnio 99 ptk. H2H pomiędzy tymi drużynami również wygląda obiecująco, bo handicap został pokryty w 5 ostatnich meczach, a linia 203 punktów nie została przekroczona w trzech spotkaniach.


Sacramento Kings- Oklahoma City Thunder bet: Kings +10,5@1,94 Pinnacle 1j ✅✅✅
Sacramento Kings- Oklahoma City Thunder bet: under 203@1,94 Pinnacle 1j ⛔⛔⛔
 
marian1983 4

marian1983

Użytkownik
witam fanów NBA ????

dzisiejsza oferta meczowa jest, jaka jest ???? dlatego postanowiłem uderzyć dzisiejszej nocy troszkę inaczej, mianowicie:

Troy Murphy over 14,5pkt @1,85 ✅✅✅

Jak wszyscy wiemy Troy to druga strzelba zespołu, zaprezentuje teraz trochę suchych statystyk:

mecz z tego sezonu:
Indiana-Lakers 96:118
Murphy grał 27.22min zdobył 18pkt

mecze z zeszłego sezonu:
Indiana-Lakers 118:117
Murphy grał 37.45min zdobył 16pkt

Indiana-Lakers 119:121
Murphy grał 32.56min zdobył 24pkt

dorobek z ostatnich 3 meczy Troya z tego sezonu:

1) Chicago: w ciągu 30.45min rzucił 17pkt
2) Milwaukee: w ciągu 32.42min rzucił 16pkt
3) Chicago: w ciągu 30.28 rzucił 13pkt

Troy ostatnie mecze gra na pozycji C dlatego porównam zdobycze punktowe zawodników z tej pozycji, którzy grali w trzech ostatnich meczach przeciwko ekipie Jeziorowców

1) N. Hilario 14pkt
2) S. Dalembert 24pkt
3) B. Haywood 11pkt

Z tych wszystkich suchych statystyk, widać że przeciw Los Angeles Troy spisuje się bardzo dobrze, ostatnie jego występy są również dobre, no i do tego dochodzi fakt że centrzy tacy jak wyżej wymienieni zdobyli dużo punktów, co mówi nam że grając przeciw Bynum-owi da się rzucić wiele punktów. Nie bez znaczenia także jest to, że Troy lubi rzuty z dystansu i przy tym ma dobrą skuteczność!

reasumując over punktowy Troy-a Murphy-ego dzisiejszej nocy jak najbardziej do gry ;)
 
K 9

kamis_145

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Pistons - Boston Celtics
Typ: 1 ⛔⛔⛔
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Stawiam tutaj na zwycięstwo gospodarzy, ponieważ myślę, że to właśnie oni są faworytami tego spotkania a nie Boston Celtics. Boston jest teraz w słabej formie. Przegrali nawet u siebie spotkanie z New Jersey Nets... 96-104. Natomiast Detroit Pistons nie wygrali od trzech ostatnich spotkań. Ostatnie ich zwycięstwo było 24 lutego w Sacramento 101-89. W dotychczasowych spotkaniach również górą zawodnicy z Detroit. Wygrali dziesięć spotkań a sześć przegrali. Proszę zobaczyć:

21/01-10 NBA Detroit Pistons vs. Boston Celtics 92:86
31/01-09 NBA Detroit Pistons vs. Boston Celtics 78:86
10/11-08 NBA Detroit Pistons vs. Boston Celtics 76:88
31/05-08 NBA Playoffs Detroit Pistons vs. Boston Celtics 81:89
27/05-08 NBA Playoffs Detroit Pistons vs. Boston Celtics 94:75
25/05-08 NBA Playoffs Detroit Pistons vs. Boston Celtics 80:94
06/01-08 NBA Detroit Pistons vs. Boston Celtics 85:92
07/02-07 NBA Detroit Pistons vs. Boston Celtics 109:102
14/01-07 NBA Detroit Pistons vs. Boston Celtics 81:73
16/01-06 NBA Detroit Pistons vs. Boston Celtics 94:84
16/11-05 NBA Detroit Pistons vs. Boston Celtics 115:100
27/03-05 NBA Detroit Pistons vs. Boston Celtics 88:88
105:99 (OT)
03/01-05 NBA Detroit Pistons vs. Boston Celtics 100:88
06/11-03 NBA Detroit Pistons vs. Boston Celtics 96:88
16/03-03 NBA Detroit Pistons vs. Boston Celtics 71:81
29/01-03 NBA Detroit Pistons vs. Boston Celtics 86:83

Ostatnie spotkanie wygrali. Było to 21 stycznia tego roku. Wygrali wówczas 92-86. Z pewnością będą chcieli powtórzyć ten sukces. Kolejny argument przemawiający za Pistons, to że walczą o fazę Play-Off. Ale żeby to osiągnąć muszą wygrywać mecze, tymbardziej u siebie. A u siebie mają bilans 14-16. Więc więcej meczów przegrali niż wygrali. Czas to chyba zmienić.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
nie wiem co &quot;love this game&quot; ma wspólnego z tym, o czym my tu się spieramy :confused: z tego co piszesz, wychodzi, że jak obstawiasz dany mecz powiedzmy Mavs-Spurs to do analizy tego meczu wybierasz jeszcze jeden zespół ???? cóż dziwne, no ale każdy analizuje mecze tak jak mu się to podoba ;) druga sprawa to taka, że nie byłbym tak pewien tego że Mavs z nimi zagrają, jeszcze wiele meczy przed nami i wszystko się może zdarzyć (nawet to że Spurs zakończą sezon w czołowej czwórce) :razz: z racji tego że muszę już wyjeżdżać i nie wiem kiedy dziś wrócę, to był mój ostatni post dotyczący naszych poglądów na temat meczu NOH-Spurs-Mavs ????

pozdrawiam
powiedzialem poprostu ze Spurs sa nedzni i jak naprawde myslisz ze wejda do czwórki i przeskocza Utah to naprawde swietny zart ????

ps co do BenjaminXXXXXX

wydaje mi sie faktycznie Kings pokryja handi i to doslownie na styk

ps.2 kursy na Boston z 1,3 na 1,5 skoczyly dzis przez caly wiec jak pisalem moja analize na linie +8 to juz nieaktualne teraz wynosi +4.5 i tu jestem zdecydowanie bardziej pewny Bostonu takze moj typ na dzis Pistons(+4,5) - Celtics 2 ✅✅✅
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Kursy na Koniczyny rosły..być może wpływ na to ma absencja Perkinsa i lekka dolegliwość palca u Pierce&#39;a. Warto wspomnieć o problemach zdrowotnych Hamiltona z Detroit który boryka się z przeziębieniem ale wystąpić powinien. Boston za długo gra słabo i czas na mocne uderzenie moim zdaniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom