>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2016

Status
Zamknięty.
jimmypi 50

jimmypi

Użytkownik
Atlanta Hawks - Charlotte Hornets @2,65

Nie rozumiem zupełnie kursu i widzę w nim value. Charlotte gra naprawdę fajny basket i jeśli nie borykają się z kontuzjami to są groźni dla każdego. Atlanta, cień zespołu sprzed roku, grają bardzo przeciętnie. Ciężko wymęczony win z rezerwami Chicago przekonuje mnie do grania na gości.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Powiem tak Curry to jest gość, który może przyćmić MJ. Naprawdę mam wrażenie czasami, że przy nim można spodziewać się wszystkiego.
:grin:Chyba Michaela Jacksona....bez jaj..Jak Jordan zdobywał swoje pierwsze mistrzostwo to w pieluchy waliłeś więc możesz to pamiętać z youtube i opowieści... Po co więc pisać takie głupoty...Nie wiem czym mógłby Go przyćmić..inny rozmiar kapelusza, nie ta charyzma, nie te możliwości fizyczne, po prosty zbyt duże buty do wypełnienia po Jordanie.
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
:grin:Chyba Michaela Jacksona....bez jaj..Jak Jordan zdobywał swoje pierwsze mistrzostwo to w pieluchy waliłeś więc możesz to pamiętać z youtube i opowieści... Po co więc pisać takie głupoty...Nie wiem czym mógłby Go przyćmić..inny rozmiar kapelusza, nie ta charyzma, nie te możliwości fizyczne, po prosty zbyt duże buty do wypełnienia po Jordanie.
A ja na to patrze tak, że nie można w żaden sposób porównywać tamtych czasów i tych. Tak jest z każdym sportem i to jest w nim piękne, że każdy okres od początków dziejów danej dyscypliny ma swoje legendy, swoich bohaterów. ;)
Po co porównywać ? Enjoy the game.
Dzisiaj widzę fajne value w Hornetsach i Blazersach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Detroit Pistons - Toronto Raptors

Raptors ML @ 1.84, Pınnacle, 2/10j
Ciężka ta dzisiejsza oferta. Decyduję się jednak na grę przeciwko Pistons, którzy są B2B. Ekipa z Detroit wczorajszego wieczoru pokonała pewnie Milwaukee Bucks różnicą 11 punktów. Raptor mieli dzień odpoczynku, a dwa dni temu wygrali z Cavaliers. Świetny mecz zaliczył Kyle Lowry, który zdobył career-high 43 punkty, a do double-double zabrakło tylko jednej asysty.
Dziś goście będą sobie musieli radzić bez DeRozena, który opuścił wczorajszy trening. To jednak ofensywa Raptors wydaje się wciąż dużo silniejsza i w tym aspekcie powinni nad Pistons królować przez cały mecz. Ekipa z Detroit przewagę będzie miała tak naprawdę tylko przy tablicach.
No i Pistons lubią sobie szybko przerywać dobre streaki. Teraz wygrali trzy mecze, ale spójrzmy przeciwko komu:
  • @ Cavs - grające bez Jamesa
  • vs. 76ers - no bądźmy poważni, tank
  • @ Bucks - przeciwnik, który wybitnie leży Detroit

Raptors to dużo cięższy przeciwnik, który powinien być dla nich prawdziwym wyzwaniem. Biorąc pod uwagę, że Ci wciąż walczą o wygranie Konferencji Wschodniej, to takich meczów nie powinni odpuszczać. Potem czeka ich aż siedem meczów w Air Canada Centre - czuję, że będą chcieli w dobrych humorach przylecieć do siebie. ;)

Drummond over 16 @ 1.90, MarathonBet, 1,5/10j
Dobra, zajrzałem jeszcze z ciekawości do oferty na punkty zawodników i ten zakład mnie mocno zaskoczył. OK, Andre od tygodnia, a dokładniej od przegranego meczu z Pelicans, nie może przekroczyć tej linii. Ale c&#39;mon, jak już napisałem dziś Detroit raczej będzie przeważało w paincie, gdzie Drummond powinien spokojnie te 16 punktów nabić. Wczoraj zaliczył fatalną skuteczność, bo tylko 7/17 z gry i 1/6 z rzutów wolnych, dziś powinien to poprawić. Dla mnie trochę taka promocja.​
 
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Atlanta Hawks - Charlotte Hornets @2,65

Nie rozumiem zupełnie kursu i widzę w nim value. Charlotte gra naprawdę fajny basket i jeśli nie borykają się z kontuzjami to są groźni dla każdego. Atlanta, cień zespołu sprzed roku, grają bardzo przeciętnie. Ciężko wymęczony win z rezerwami Chicago przekonuje mnie do grania na gości.
Zgodzę się, że value jako singiel nie ma. &quot;Ciężko wymęczony win z rezerwami Chicago&quot;. Żart? Wygrali wszystkie kwarty i ostatecznie wygrali różnicą 15 punktów. Meczu nie oglądałem, ale nie tłumacz, że wygrana taką różnicą punktów to &quot;wymęczony win&quot; i nie interesuje mnie, że &quot;wynik nie odzwierciedla gry&quot;. Co do typu to kiepska &quot;analiza&quot;, ale pograć można drobniej, mimo, że chętniej bym zagrał Charlotte jakby dawali za nich jakieś 3,30. Powodzenia.
 
chamberlain 451,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Indiana Pacers - Portland Trail Blazers
Over 207.5 pkt @ 1.87 ✅
Portland Trail Blazers over 101.5 pkt @ 1.83 ✅
Paul George over 24.5 pkt @ 1.87 ⛔
Paul George najlepszym strzelcem @ 3.50 ⛔

Betano
Mała przerwa od NBA dobrze zrobiła, bo skupiłem się na innych rozgrywkach, które dały zarobić, tej nocy postanowiłem poświęcić trochę czasu na analizę i skupiłem się na jednym spotkaniu. Jak dla mnie w Indianie zapowiada się dość overowe spotkanie, Portland mocno ciśnie w ofensywie, ostatnio mimo, że wygrali z Chicago to nie powalili swoją grą, bardzo słabo wyglądały rzuty zza łuku, których skuteczność wyniosła 23.8%, mam nadzieję, że ten aspekt trochę poprawią i minimalnie te 102 pkt powinni nabić, Indiana ostatnio przegrała u siebie z Charlotte, tylko 1 pkt, ale również przez bardzo słaby dzień rzutów zza łuku, tylko 21.1% skuteczności, dzisiaj w ofensywie nie powinni odstawać od Portland, dlatego według mnie dwa overy jak najbardziej do gry. W drugiej części skupiam się na Paulu, widać, że w ostatnim czasie to on ciągnie grę Indiany, otarł się nawet o MVP w Meczu Gwiazd, ale wygrał Zachód, więc na nagrodę nie mógł liczyć, oddaje bardzo dużo rzutów i tu nie powinno być inaczej. Indiana zapewne będzie chciała się odegrać za porażkę z Portland na wyjeździe w grudniu, PG zagrał wtedy bardzo słabe spotkanie, skończył mecz z 11 pkt, rzucając tylko 4-17 rzutów, na 9 prób zza łuku nie udało mu się ani razu, teraz zapewne będzie chciał się zrehabilitować, a jako, że forma w ostatnim czasie jest, więc szanse na 25 są duże. Co do najlepszego strzelca, to zagrozić mu tak prawdę mówiąc tylko Lillard po drugiej stronie, oprócz tych dwóch zawodników dalej nie widzę długo długo nic, no chyba, że odpaliłby McCollum na co nie liczę. Myślę, że to George poprowadzi Indianę w dzisiejszym meczu do zwycięstwa, po dość ofensywnym spotkaniu, ze stawką jednak nie szaleje, bo ostatnie nocki nie były zbyt szczęśliwe, ale tu liczę na przełamanie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
galica13 522

galica13

Użytkownik
Czyli DeRozan i Lowry out? No cóż poważne osłabienia, ale ja wiem czy to znaczy że Raptors muszą to przegrać z Pistons?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Sam pograłem Detroit ale nie wiedząc o tych kontuzjach, teraz mam obawy bo to częste zagrywki Vegas, main player out i ludzie się rzucają na Detroit..
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
No nie wiem, forma Toronto, klasy obu drużyn plus to że Pistons grają B2B i to dodatkowo wczoraj nie grali u siebie tylko mieli jednak wyjazd przemawia wyraźnie za Raptors. To że nie gra jeden gracz nie zmienia tego aż tak diametralnie. Po kursie około 2 tym bardziej warto wejść w Raptors. Pistons to nie jest drużyna na którą można spokojnie stawiać w meczach z takimi rywalami.
EDIT: DeRozan w składzie, a Lowry nie gra nie z powodu kontuzji, ale dlatego że odpoczywa po prostu, więc trener chyba wie co robi. Raptors po win
 
shake7 56

shake7

Użytkownik
Panowie nie kusi was Portland?
Chyba wszyscy zdrowi,ogladalem indiane z szarlotkami i słabiutko grali gdyby nie PG13 i monta bęcki były by jeszcze wieksze
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
:grin:Chyba Michaela Jacksona....bez jaj..Jak Jordan zdobywał swoje pierwsze mistrzostwo to w pieluchy waliłeś więc możesz to pamiętać z youtube i opowieści... Po co więc pisać takie głupoty...Nie wiem czym mógłby Go przyćmić..inny rozmiar kapelusza, nie ta charyzma, nie te możliwości fizyczne, po prosty zbyt duże buty do wypełnienia po Jordanie.
Uwielbiam takie posty z dupy. Poziom najwyższych lotów.
Jeżeli charyzma i warunku fizyczne to wyznaczniki wielkości to rzeczywiście. MJ to człowiek, którego nikt nie zastąpi, ale nikt nie powiedział, że nie może w swoich czasach przyćmić MJ swoimi dokonaniami. Porównywać ich się nie da, można ale po co. Chodzi mi o sam fakt tego jak jego gra wpływa na koszykówkę i to również jaki wpływ na osiagane wyniki drużyny ma Curry i to jak potrafi podobnie jak MJ sam rozstrzygać bardzo ważne i trudne spotkania w pojedynkę.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Warunki fizyczne a możliwości fizyczne to dwa różne pojęcia...Kończąc ten temat,żeby nie robić tu śmietnika śpij spokojnie Szymonie Curry nie przyćmi Jordana.Rozumiem,że to Twój idol,każde pokolenie ma prawo ich mieć ale apeluje o umiar i zachowanie zdrowego rozsądku w tych ocenach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom