>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP

ORLANDO MAGIC @ INDIANA PACERS
Wyniki zeszłosezonowych meczy między tymi drużynami :
  • 03/15/08 ORL 122 - IND 111
  • 02/02/08 IND 115 - ORL 121
  • 12/07/07 ORL 109 - IND 115
Indiana na swoim parkiecie zdobywa średnio 101.3 punktów na mecz w tym sezonie. Orlando z kolei ma średnią 99.4 punkta na mecz ale ponad 100 jeśli wygrywają mecz na wyjeździe.
Obydwa zespoły zdają się być w dobrej formie strzeleckiej. Pacers wygrali 113-96 z dobrze do tej pory broniącymi Hawks, a Magic ograli Raptors 103-90 mimo beznadziejnej pierwszej części spotkania. Obydwa zespoły grają szybką i ofensywną koszykówkę oraz lubią rzucać za 3 punkty , natomiast nie potrafią i nie chcą za bardzo bronić, toteż linia 201 punktów jest moim zdaniem sporo zaniżona.
Powyżej 201.5 punktów @ 1.952
Co do kontuzji najlepiej czytać miejscowe gazety np. w przypadku Utah Jazz, salt lake city tribune itd.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Suns - Portland
Typ: Portland +6.5
kurs:1.90
Z niecierpliwoscią czekam na to spotkanie, starcie Shaqa i Odena , zapowiada sie niesamowite widowisko. Portland w niesamowitym gazie, jak pisalem wczesniej wierzylem w ta ekipe od poczatku sezonu i nie zawdzodza , ograli dwie grozne druzyny,Orlando oraz Miami i to na ich parkiecie, w ostatnich dwoch spoktaniach pokonali groznych dla kazdego Bulls - 42 pkt roznicy , Sacramento - 21 pkt roznicy (Kings przegrali z Suns tylko 2pkt i wygrali z NO 9 pkt na ich terenie co swiadczy ze nie sa tacy slabi). Fakt o ktorej warto wspomniec to skutecznosc Portland w dwoch ostatnich meczach, grali z polotem , fantazja, widac bylo ze gra sprawia im przyjemnosc, bardzo dobre statystyki : vs Chicago - 50.6% z gry , 43.8% za trzy , przeciwnicy natomiast 34.6% z gry i 13.3% za 3) , vs Kings - 55.6 % z gry , 53.8% za trzy ) . Taka gra napewno robi wrazenie , wazne ze do odbolowal sie Aldrige i znow rzuca na przyzowitym procencie, Joel Przybila wciaz robi wraznie, w ostatnich 2 spoktaniach 10 na 10 za dwa , 4-4 wolne oraz 19 zbiorek, niesamowity rezultat. Suns natomiast w ostatnich 2 przegranych meczach rozczarowują , szczegolnie slabo spisuja sie w rzutach za trzy, napewno brakuje Barbosy ktory nie gra z powodów osobistych, 31 % przeciwko Jazz oraz 33% z Lakers pokazuje ze obwod Suns nie jest grozny w chwili obecnej. Portland jest mocne w zbiorkach co moze byc kluczowym elementem , niby Suns ma dwoch mocnych graczy pod koszem , Shaqa oraz Amare , ale pod tablicami to oni akurat nie strasza , co innego Portland , ma paru dobrych graczy pod koszem , nie mowie juz o Odenie ktory wyprawia niesamowite rzeczy bo to jest oczywiste , ale sporo zbiorek daja rowniez Przybila ,Outlaw , Aldrige , Roy a nawet Rudy. Nie moglem uwierzyc gdy patrzylem w statystyki meczu Jazz-Suns , O&#39;Neil zebral 1 pilke przez 32 min na boisku (!!!) , co przelozylo sie na liczbe zbiorek druzny , 26 a wiec fatalnie , Boozer w pojedynke zdominowal tablice zaliczajac 15 zbiorek z czego 7 pod tablica Suns . Shaq bedzie dzis waznym elementem gry Suns , jesli nie poradzi sobie z Odenem lub Przybila w obronie , oraz bedzie gral tak slabo w ataku jak przeciwko Jazz(3-11 z gry) to bedzie ciezko. Trener gosci madrze rotowal skladem w ciagu ostatnich dwoch meczów dajac odpoczywac kluczowym graczom ( jedynie Aldrige przeciwko Kings gral wiecej niz 30 min) dajac pograc zmienikom ktorzy rowniez grali bardzo dobrze . Portland wyglada na chwile obecna lepiej pod kazdym wzgledem , zastanawialem sie czy nie stawiac na Portland bez Handi po pieknym kursie i postanowilem zagrac za mniejsza stawke ale glowy kupon jest +6.5. Portland poprawilo defensywe , zmienicy graja dobrze, atak na doskonalym poziomie , zbiorki na wysokim poziomie , Doskonala skutecznosc z obwodu , Suns natomiast musi liczyc na dobra gre Amare oraz Shaqa choc to moze nie wystaczycz, Nash nie gra za dobrze, jak wspomnialem wczesniej brakuje Barbosy, bardzo waska lawka rezerowych Raja Bell bez formy i tragiczna forma w rzutach za 3 to glowne klopoty Suns. Phoenix w 5 poprzednich meczhach zdobywali srednio 99.4 pkt , tracili natomiast 97.8 , goscie zdobywali 99.2 pkt oraz tracili zaledwie 90.2 co daje obraz ich mozliwosci. Licze ze Oden dzisiejszej nocy zagra najlepszy mecz sezonu , mysle ze grajac na przeciw O&#39;Neila tylko sie zmotywuje i dzis dostanie troszke wiecej minut i pokaze klase. Mysle ze +6.5 na poczatak meczu , Portland gra ostatnio zbyt dobrze by przegrac z Suns bez walki , jezeli przegraja to naprawde bo zacietym meczu .
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
vs.


Dzisiaj w nocy polskiego czasu obie ekipy zagrają bez swoich nominalnych liderów. W Bucks zabraknie Michael&#39;a Redd&#39;a, w Charlotte natomiast jednego z najlepszych dunkerów nba Jason&#39;a Richardson&#39;a. Bobcats to drużyna z przeciętnym potencjałem, która dotychczasowe zwycięstwa odniosła wyłącznie na własnym parkiecie. Mają duże braki w ofensywie, często grają długie akcje zakończone niecelnym rzutem lub głupią stratą, ale obrona jest dla nich główną drogą do wygrania spotkania. Milwaukee natomiast ofensywę przedkładają nad ofensywę i to z całkiem niezłym skutkiem. W ostatnich 5 meczach rzucali średnio ok. 100 pkt. Widać w ich grze sporo chaosu, potrafią seriami zdobywać punkt by za chwilę oddać przeciwnikowi za darmo dwa razy więcej. Statysyka, które najbardziej przekonała mnie do tego typu jest taka, że w 10 ostatnich potyczkach tych ekip linie 179.5 pkt przekroczno 9- krotnie.

Typ: Over 179.5 pkt Kurs: 1.9⛔

vs.


W tym sezonie oglądałem sporo meczy Orlando i muszę powiedzieć, że ich gra wcale mnie nie przekonuje. Dzisiaj wracają do domu i zagrają drugi mecz z rzędu z Houston Rockets, która miała dzień odpoczynku. Rakiety to poukładany zespół, świetna defensywa i spory potencjał w ataku. Gwiazda gospodarzy Dwight Howard w tym sezonie nie pokazuje nic wielkiego i przy dobrym kryciu wiele nie pokazuje, wczoraj w Indianapolis zagrał dobrą partię ale nie miał tam dla siebie godnego przeciwnika. Do tego dzień konia R. Lewis&#39;a ( 9 na 12 ) i najlepszy mecz w sezonie rozgrywającego Nelsona. Dwight przy dobrej obronie Rakiet może dzisiaj sobie nie pograć, a na obwodzie też nie będzie dużo miejsca i czasu do rzutu. Patrząc na historie meczów na zdecydowanego faworyta wyrasta Houston. Tracy McGrady zdaję się wracać do dobrej dyspozycji i jak wejdzie w rytm może dzisiaj ustrzelić sporo pkt. Gdy wrócą jeszcze Battier i Francis to ekipa z Texasu może liczyć się poważnie w walce o tytuł. Po 3 strike zwycięstwach gospodarzy dzisiaj powinna przyjść pora na porażkę.

Typ: Houston +2.5 Kurs: 1.9✅
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz (-4)
Kurs: 2,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Utah po wczorajszym laniu w San Antonio dzisiaj zmierzy się z miśkami... Z miśkami którzy o dziwo jak na taki skład jaki mają... radzą sobie nadzwyczaj dobrze... Historia spotkań między obiema ekipami mówi Nam o tym, że dla Jazz&#39;manów parkiet w Memphis to dosyć przyjazne miejsce... Bo w kilku ostatnich sezonach Utah wyjeżdża stąd zwycięsko... Nie inaczej powinno być dzisiaj... Utah po ciągłych perypetiach i niejasnościach co do tego kto zagra a kto nie powinna w końcu przełamać niemoc wyjazdową... Przypomnę, że Utah już od 4 spotkań nie wygrało meczu na wyjeździe... W sumie na ich usprawiedliwienie można powiedzieć, że grali z drużynami typowo domowymi ;) Memphis gra chimerycznie... Raz potrafi zagrać dobry mecz... żeby na drugi dzień zagrać kompletnie odmienny basket niż dzień wcześniej... Do tego Mayo ostatnimi czasy lekko spuścił z tonu i nie rzuca już jak na początku sezonu... Utah na pewno łatwo mieć nie będzie, ale Memphis jest dzisiaj jak najbardziej do &quot;zbicia&quot; Nie wliczając już osłabień po stronie Jazz&#39;manów to kadroro i tak są lepsi niż ich dzisiejsi rywale, którzy zagrają w pełnym składzie...
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Witam,
Dzisiaj krótko bo nie mam za dużo czasu
Orlando Magic vs Houston Rockets
Typ:1⛔ brak słów
Kurs:1.7

Stawiam dziś na Magików wczoraj ich oglądałem, dobrze zagralo jak dla mnie tylko dwóch zawodników Howard i Nelson, Turkoglu beznadziejna skuteczność wczorajszej nocy, a co za tym idzie dzisiaj powinien sie poprawić i zagrać o wiele lepiej. Houston gra nie wiadomo jak czasami dobrze czasami źle mam nadzieje że dzisiaj ich dzień będzie słabszy. Magicy mogą być również trochę zmęczeni po wczorajszym ciężkim meczu ale i tak na nich stawiam po mają oni potencjał tylko czy go wykorzystają ???
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Orlando Magic - Houston Rockets
under 185 @ 2.00 (Pinnacle)
Ogladalem wczoraj Magikow i musze przyznac, ze ich postawa w obronie mnie pozytywnie zaskoczyla. Nie liczac pierwszej kwarty w defensywie grali naprawde swietnie, Indiana miala bardzo niewiele czystych pozycji rzutowych, musiala grac dlugie akcje i oddawac sporo wymuszonych rzutow ze wzgledu na zagrozenie shot clock violation. W ofensywie Magic tez nie forsowali jakiegos wielkiego tempa, zreszta lacznie z dogrywka rzucili 100 pkt, co przeciwko przecietnie broniacej Indianie wielkim wyczynym nie jest. Rockets jak to Rockets - im wolniejsze tempo tym lepiej dla nich, w koncu ich podkoszowa dwojka Scola i Ming ma wiele atutow ale szybkosc do nich napew no nie nalezy, Houston przez to prawie w ogole nie gra szybkiego ataku.
Obie druzyny sa moim zdaniem zmeczone, Orlando wczoraj gralo wyczerpujacy mecz + dogrywke z Indiana a Houston mocno eksploatuje pierwsza 5 przez co widac u nich brak swiezosci.
Spodziewam sie wolnego tempa i dobrej obrony po obu stronach.
 
pako0902 0

pako0902

Użytkownik
Denver-Chicago
Typ: Denver
Kurs: 1.40

Witam
Jest to mój pierwszy post, więc opisik będzie krótki ????
Moim zdaniem Denver wygra dzisiaj bez problemu. Po 1 - grają u siebie. Po 2 - na 6 wzajemnych spotkań obu tych drużyn, Denver wygrało aż 5 razy. Po 3 - Chicago ostatnio niezbyt dobrze idzie, i raczej niespodzianki tu nie przewiduje.
Tylko 1 typ na dzisiaj - ale za to wydaje mi się że pewny.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Denver-Chicago
Typ: Denver
Kurs: 1.40


Witam
Jest to mój pierwszy post, więc opisik będzie krótki ????
Moim zdaniem Denver wygra dzisiaj bez problemu. Po 1 - grają u siebie. Po 2 - na 6 wzajemnych spotkań obu tych drużyn, Denver wygrało aż 5 razy. Po 3 - Chicago ostatnio niezbyt dobrze idzie, i raczej niespodzianki tu nie przewiduje.
Tylko 1 typ na dzisiaj - ale za to wydaje mi się że pewny.
hmm wygrania na przełamanie na wyjeździe z GSW, wcześniej porażki dwie wyjazdowe, ale z bezkonkurencyjnymi Lakersami i świetnie ostatnio dysponowanymi Blazers, przed tymi meczami seria domowa-5 meczy: zwycięstwa z Dallas, Indianą i Phoenix, a więc silnymi drużynami i wyrównane potyczki z Atlantą i Cleveland, a więc z czołowymi ekipami na Wschodzie.. i powiadasz, że Byki ostatnio niezbyt dobrze?
 
pako0902 0

pako0902

Użytkownik
hmm wygrania na przełamanie na wyjeździe z GSW, wcześniej porażki dwie wyjazdowe, ale z bezkonkurencyjnymi Lakersami i świetnie ostatnio dysponowanymi Blazers, przed tymi meczami seria domowa-5 meczy: zwycięstwa z Dallas, Indianą i Phoenix, a więc silnymi drużynami i wyrównane potyczki z Atlantą i Cleveland, a więc z czołowymi ekipami na Wschodzie.. i powiadasz, że Byki ostatnio niezbyt dobrze?
Owszem dobrze sobie radzą, ale u siebie. Na wyjeździe ich bilans już taki dobry nie jest. Dlatego też wydaje mi się, że i dzisiaj przełamania nie będzie.
 
B 0

bankrut

Użytkownik
To tylko do uzupełnienia wpisu &quot;pako0902&quot;
Denver ma bilans na własnym parkiecie 4-1, zaś Chicago nie dość, że jest osłabiona Kirkiem Hinrich&#39;em (do końca roku) to w dodatku bilans na wyjazdach mają jeden z gorszych, 1-5.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Miami Heat-Houston Rockets -kto więcej punktów
Typ Dwyane Wade-7,5 - Tracy McGrady(1,7)
betgun
Moim zdaniem to nie jest ten sam T-mac co w tamtym roku. Rzadko kiedy przekracza granice 20 pkt(średnia 16,3). Co jednak w wykonaniu Wade jest śmieszną granicą(średnia 28,9-drugi wynik w lidze po królu LeBronie).Jeśli potrafił on machnąć po 30 pkt świetnie broniącym Spurs, Toronto, czy NOH to o czym my tu w ogolę mówimy. Moim zdaniem T-mac musiałby zagrać wspaniały mecz w swoim wykonaniu, a Wade jeden z najsłabszych w sezonie żeby nie pokryć tego handicapu. Myślę ze to jeden z najpewniejszych typów na dzisiejszą noc.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Witam
Prawdziwy sezon dla San Antonio Spurs zacznie się prawdopodobnie dopiero dzisiaj w nocy. Do gry wraca bowiem przedwcześnie Manu Ginobili.

Obrońca Spurs nie zagrał w żadnym z dotychczasowym 12 spotkań zespołu, a z gry wyłączyła go kontuzja kostki, której doznał w Pekinie na początku półfinałowego meczu przeciwko &quot;Redeem Team&quot;.
Jeszcze kilka dni temu Gregg Popovich był bardzo sceptyczny, odnosząc się do planowanej na dziś daty powrotu Ginobiliego na parkiet.
&quot;Mogę być jeszcze trochę bez formy, mogę być trochę wolniejszy, ale to rzeczy, które nabywasz tylko wtedy gdy grasz . Myślę, że lepiej dla mnie by pograć te 10 minut teraz niż spędzać 20 minut na mechanicznym deptaku.&quot; mówił dziś rano Argentyńczyk.
» Czytaj więcej: http://blogs.mysanantonio.com/weblogs/co...

Post do usunięcia po przeczytaniu ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
San Antonio Spurs @ Memphis Grizzlies over 178 1,90

Dzisiaj do gry wraca wreszcie Manu Ginobili, ale nie to skłoniło mnie do zagrania tego typu, bo i tak pewnie w pierwszym meczu po przerwie nie dostarczy wielu punktów. Spursi w większości swoich meczy zaliczają bardzo underowe wyniki, gdyż jak wiadomo od dawien dawna-ich domeną jest obrona. Szczególnie bez Parkera i Ginobiliego musieli mecze wygrywać obroną, bo w ataku samym Duncanem nie da rady. W ostatnim meczu Ostróg buki także ustawiły bardzo nisko linię (bodaj 172), gracze Popa rzucili niezłej obronie Jazz bardzo dużo punktów-nawet nie pamiętam kiedy z Manu i Tony&#39;m w składzie tyle narzucali I to nie przy jakimś kapitalnym występie Duncana-świetną formą wykazali się: Roger Mason, który zawsze znany był jako świetny strzelec, ale dopiero w Spurs-przy braku dwóch najważniejszych obrońców pokazuje co naprawdę potrafi i człowiek znikąd-bliżej mało komu znany, pierwszoroczniak-George Hill. Jeżeli ci panowie zagrają na niezłym poziomie, to w połączeniu z niezawodnym Timem Dziewiczym Spursi mają kim postraszyć słabą obronę Memhpis. No właśnie przejdźmy teraz do Niedźwiedzi. Mają oni w swoich szeregach dwóch świetnych strzelców obwodowych-Rudy&#39;ego Gay&#39;a i debiutanta-OJ Mayo. Drużyna lubi sporo porzucać, sporo potracić i jeżeli nie natrafią na bardzo mocną obronę, to padają w ich spotkaniach mocno overowe wyniki. Dzisiaj pewnie SAS trochę pobronią, jednak myślę, że nie na tyle, żeby padł tak mały wynik. Oczekuje rezultatu w granicach 185-190 punktów.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Witam,
Dzisiaj stawiam jeden ciekawy typ

Washington Wizards vs Golden State Warriors
Typ:2⛔ miazga
Kurs:1,77 z rana było 1,91

A więc stawiam dziś na Goldeny mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie jak dla mnie. Washington w wielkim dołku 1-10 pierwszy raz od 1966 roku. Hmm bliżej się przyglądając tej drużynie można zauważyć że difens mają beznadziejny, a co za tym idzie tracą dużo punktów a ze zdobywaniem ich też nie jest kolorowo, tylko Jamison i Butler coś tam próbują rzucać ale we dwoje dużo nie mogą zdziałać i dlatego mają taki wynik a nie inny. Goldeny no cóż nie jest to ekipa marzeń ale grają nieźle czasami nawet udaje im się powalczyć z Detroit, Portland czy Chicago. Jak wiadomo mają teraz w składzie Jamala Crawforda, który bardzo dobrze rzuca za 3pkt i ogólnie gra nie niezłym poziomie. Jak dla mnie Goldeny mają więcej zawodników którzy będą punktować i to jest bardzo duży argument przemawiający za ich sukcesem w tym meczu. Zapewne nie będzie łatwo ale może się uda
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
NY Knicks-Cleveland Cavaliers LeBron James over 30.5(1,95)
Jeśli chodzi o Lebrona to w meczach przeciwko Knicks czuje się jak ryba w wodzi. W ostatnich 9 meczach w których grał, aż sześciokrotnie przekroczył tą linię. W ostatnim meczu w Madison Square Garden machnął skromne 50 pkt. Należy także dodać że w ostatnich 2 meczach przeciwko Atlancie i Detroit nie zaliczył overa więc myślę że to właściwy moment na przełamanie krótkiego impasu.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Spotkanie: New York Knicks - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland wygra różnicą 21 lub więcej punktów
Kurs: 7.50
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Ekipa NY po ostatnim spotkaniu gdzie grali przez cały mecz tylko 5 graczy oprócz rzadkich zmian... I tak każdy zawodnik z 5 startowej zagrał ponad 40 minut w meczu... Może to mieć wpływ na kondycję w dzisiejszym meczu, ale nie musi tym bardziej, że do NY dołączyli już nowi zawodnicy... Jednak jeszcze przez kilka najbliższych meczy gra NY nie będzie zapewne wyglądała za ciekawie... Chłopaki muszą się zgrać i trochę ze sobą potrenować... Nie zagra na pewno Mobley... Harrington może zagra kilka minut a co do Thomasa to nie mam info ;) W Madison Square Garden chodzą słuchy, że dobrze by było mieć w drużynie Knicksów &quot;króla&quot; to znaczy LeBrona Jamesa... Tak więc dzisiaj dla popularnego &quot;miśka&quot; jest to dodatkowa okazja na wykazanie się.... Co tu więcej napisać ? NY jeszcze kompletnie nie poukładane, praktycznie nie grające w obronie i rzucające ostatnio na słabej skuteczności... Przeciwko twardszej obronie Cleveland i piekielnie mocnych kawalerzystów na deskach nie powinni mieć dzisiaj nic do gadania... Nie zdziwię się jeśli będzie niezłe lanie ;) ale oczywiście jeśli tylko Cleveland będzie chciało... Analiza trochę a nawet bardzo chaotyczna, ale lada moment mecz tak więc okażcie trochę zrozumienia ????
 
haggard 0

haggard

Użytkownik
Oklahoma City Thunder-Minnesota Timberwolves
Typy: Minnesota Timberwolves, Minnesota Timberwolves -4.5
Kurs: 1,77 , 2,20


Jak dla mnie jeden z pewniejszych typów na z NBA. Oklahoma - ekipa do bicia. Sprawdzają się prognozy przedsezonowe. Młoda drużyna z pewnością nie raz zaskoczy, zabłyśnie, ale potrzeba na to trochę czasu. Liderem jest Kevin Durant, jednak sam nie da rady zwyciężać. Gospodarze dzisiejszego meczu w tym sezonie zwyciężyli tylko raz, co ciekawe właśnie z Minnesota :jezora: W sumie grali ze sobą już 2 razy, oba w Oklahomie, raz wygrali gospodarze, a raz goście. Oba mecze dosyć zacięte ;) Myślę jednak, że dziś spokojnie zwyciężą &#39;Wilki&#39;. Ostatnio grają dobrze, kilka dni temu rozbili w Detroit, Pistons 106-80. Bilans ich nie jest najlepszy.. (3-10) ;) ale sporo spotkań mogli spokojnie przechylić na swoją korzyść(2 razy ulegli po dogrywce, Spurs oraz Warriors). Moim zdaniem odniosą dziś przekonywujące zwycięstwo nad Oklahoma. Jeśli tylko Jefferson zagra na swoim poziomie to jestem pewny, że pokonają po raz 2 ekipę Thunder. Polecam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom