>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Kwiecień 2021 - Typy z analizami + dyskusja

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w KWIETNIU 2021
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane, ale dobre analizy na pewno zostaną wyróżnione i podbite reputacją

Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 4:00
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks
Typ: Los Angeles Lakers (z handicapem +7,5 pkt. razem z dogrywką)
Kurs: 2,15
Bukmacher: etoto
Analiza:

Lakersi zagrają bez LeBrona Jamesa i Davisa, czyli bez swoich dwóch największych gwiazd. Bez Davisa muszą sobie radzić już od dawna, bez Jamesa od niedawna. Pierwsze mecze Lakersów bez LeBrona Jamesa były fatalne, jednak ostatnie dwa spotkania wygrali: 100:86 z Cleveland Cavaliers i 96:93 z Orlando Magic. Lakersi byli i nadal są głównym faworytem do mistrzostwa w tym sezonie i od takiej ekipy można wymagać dobrej gry nawet gdy nie gra dwóch najlepszych graczy. Milwaukee Bucks ostatnio są bez formy, przegrali trzy ostatnie mecze przy czym z Los Angeles Clippers zostali ograni różnicą 24 punktów. Moim zdaniem Lakersi powalczą w tym spotkaniu i pokryją ten handicap.
 
Ostatnia edycja:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Brooklyn Nets - Charlotte Hornets
Typ: Brooklyn Nets
1.77
Fortuna


Lider konferencji wschodniej kontra czwarta drużyna,nie przypuszczał bym że tak będzie dobrze się wiodło tym drużynom w tym sezonie ale do rzeczy. Nets bez Duranta i wciąż nie wiadomo co z Hardenem,ale bez niego wczoraj dobili Rockets mimo że źle zaczęli mecz a bez Brodacza już w grali w kawałku trzeciej i całej czwartej kwarcie,Kyrie wziął na siebie ciężar gry i mamy wynik 120:108 dla Nets. Wczorajsza wygrana z Rockets była też duża zasługą Joe Harrisa(27 punktów) więc jest Kyrie,Harris,Griffin. Na Szerszenie które sobie radzą niespodziewanie dobrze bez Lamelo to moim zdaniem powinno wystarczyć. Ostatnie pięć meczy Hornets to cztery zwycięstwa,brawo. Jednak dzisiaj grają z liderem konferencji. Nets mają trzech graczy formatu all-star i bez prawdopodobnie dwóch z nich muszą sobie dzisiaj radzić jak przez większość sezonu.
Na palcach jednej,no może dwóch rąk można policzyć ile razy Durant grał w tym sezonie z Kyrie i Hardenem jeden mecz bez odniesienia kontuzji a mimo to Nets są liderem,gdy nie ma jednego,drugi albo trzeci biorą na siebie odpowiedzialność. Muszę przyznać że podoba mi się to co tam zbudowali działacze w tym sezonie. Deandre Jordan,Blake Griffin,James Harden,Kyrie Irving,Kevin Durant,Spencer Dwindiddie,Joe Harris. Na papierze to wygląda to imponujaco,czterech z nich dzisiaj wystąpi,może pięciu. Hornets bez Lamelo są wolniejsi,wykonują mniej podań w meczu,wygrywali ostatnio ale rywale to nie była ligowa czołówka,najwyższej sklasyfikowani rywale jakich pokonali w ostatnich dwóch tygodniach to Miami,szósta lokata w swojej konfetencji. Brooklyn nawet bez Duranta i Hardena to wciąż za wysokie progi dla Hornets bez Lamelo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +568
Puerta 86

Puerta

Użytkownik
Detroit - Wizards
Wizards -3
1.9

bet365

gospodarze b2b game, chyba tutaj Wizards ktorzy jeszcE walcza o play-in powinni wygrac bezapelacyjnie, pewnie po znowu jakims heroicznym wystepie westbrooka.
wysoka stawka na ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja pójdę sobie w stronę clevend powyżej 100.5pkt kurs 1.91. 3 ostatnie mecze dramat. Phila lubi tracić dużo pkt ze słabszymi drużynami, a nie ma embida..
Detroit-Was powyżej 223.5 kurs 2.00. Jeżeli westbrook odpali tak jak dziś w nocy over wchodzi jak w masełko. Uważam ze 120pkt mogą zdobyć jeżeli nie przytrafi im się kwarta jak zwykle się to dzieje. Nie powinna, bo Detroit defence na dzień dzisiejszy jest dziurawa, wiec życzę wszystkim zieloności
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Chicago Bulls vs Brooklyn Nets
Typ: Brooklyn Nets
1.8
Fortuna


Wczoraj mniej/więcej o tej porze kursy na wygraną Nets były 2.0,widać że po wystawieniu kursów wiele osób zauważyło promocje,ja ją wciąż widzę. Bulls seria sześciu porażek z rzędu,tylko dwie wygrane w dziesięciu meczach. Walczą o play-offy,sprowadzili Nikole Vucevicia w wymianie i jeśli dodasz do tego Lavine i Marrkanen wygląda to super na papierze ale póki co nie wychodzi to dobrze na boisku. A co u Nets? Zniszczyli Hornets pomimo braku Duranta,Hardena i Griffina. Lamarcus Aldridge zaliczył obiecujący debiut,sześciu graczy skończyło mecz z Hornets z dwucyfrową zdobyczą. Jak widać ławka Nets ma się dobrze tak jak i pierwszy skład bez dwóch największych gwiazd. Nie wiadomo czy Harden dzisiaj wróci ale tak ma wyglądać dzisiejsza wyjściowa piątka

Point Guard - Kyrie Irving l Shooting Guard - Joe Harris l Small Forward - Bruce Brown l Power Forward - Jeff Green l Center - DeAndre Jordan


Jak ja to widzę dzisiaj? Uncle Drew z Hardenem czy z Durantem czy bez,nie ma to większego znaczenia. Sam na siebie może wziąść ciężar gry w każdej chwili i poprowadzić Nets do wygranej,kadra gości to same wielkie nazwiska z wyrobioną marką w NBA i każdy z nich tak naprawdę jest w stanie w każdej chwili odwrócić losy meczu jednym zagraniem. Gospodarze muszą a goście prowadzą w konferencji i są faworytem tego meczu i nie tylko,są w tej chwili faworytem do wygrania ligi w tym sezonie. Z taką kadrą jaką ma dyspozycji Steve Nash grzechem byłoby nie postawić na jego drużynę w dzisiejszym meczu.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
LA Clippers powyzej 111.5 pkt @1.9 totalbet
Derby Los Angeles troche przycmione brakiem najwiekszych gwiazd Lakers, ale mimo wszystko Clippers powinni dzisiaj podejść naprawde powaznie do tego meczu, kazda wygrana jest na wage zlota. Lakers wygrywali ostatnie mecze głównie obrona ale nie ma co porownywwc sily ofensywnej Kings czy Cavaliers. Nie ukrywajmy ze wygrywali z dolem tabeli. Bucks rzucili im ponad 110 pkt. Jeszcze zabraknie Drummonda który co prawda nie mial udanego debiutu ale trzeba przyznac ze przydalby sie na deskach. Clippers maja komfort w postaci dobrej formy Leonarda. W derbach rzucili w ostatnim bezpośrednim spotkaniu ponad 110 pkt. Nawet jak zlimituja minuty dla George to myślę ze Clippers powinni tutaj pokazac sie dobrze w ataku
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Denver - Orlando u 205.5 2.65 Totalbet

Duże prawdopodobieństwo tzw. "garbage time", Denver dobrze broni a Orlando nie ma kim grać. Jeśli jeszcze do tego dojdą głębokie rezerwy w 4 kwarcie to będziemy mieli obraz tego, jacy żałośni parodyści uzupełniają rostery w NBA. Przecież 90% typów z końca ławki w ogóle nie powinna być w tej lidze. Moim zdaniem kolesie nie są nawet na poziomie Euroligi. Widzimy to często, kiedy jedna drużyna odjeżdża drugiej na 30 pkt. Wtedy zaczyna się koncert. 5-6 albo i 10 akcji z rzędu kończonych stratą albo niecelnym rzutem, bieganie bez sensu a 40 sekund przed końcem czekanie na ostatnią syrenę. Dziś np. w Bostonie w ostatnich 4 minutach te beztalencia zrobiły 2 punkty. To chyba jakiś rekord i wyraźny dowód na to, że nawet w NBA mamy po prostu koszykarskie miernoty, które nigdy nie powinny ośmieszać tej ligi swoją obecnością.

Do tego Jokic u 41.5 pkt + zb. + as. 1.85
 
Ostatnia edycja:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Brooklyn Nets - New York Knicks
Brooklyn over 112.5114:112
2.1
Brooklyn to win
1.55
Fortuna


Mecz o panowanie w Nowym Jorku,chociaż wiadomo że to Nets rządzą w mieście,w tabeli i na papierze, ze swoimi mistrzowskimi aspiracjami. Wybaczcie mi że tak się nad nimi rozpływam w każdej analizie którą piszę ale skład który mają w tym sezonie jest najlepszy w lidze. Wczoraj po porażce z Bulls eksperci w studiu dyskutowali czy Harden,Durant i Irving będą mieli szansę żeby się jeszcze zgrać przed play-offami bo to już za parę tygodni a oni dopiero zagrali siedem meczy razem. Jest szansa że dzisiaj zagra KD i Harden ale mój typ niezależnie od ich występu pozostaje ten sam. Nie wiem czy zauważyliście ale nie można bardzo znaleźć linie na występ zawodnika w tym meczu. Tam gdzie ja gram czyli w bet365,Fortunie i unibecie nie mogę postawić na żadnego z zawodników Nets. Wczoraj aż 7 zawodników Nets skończyło mecz z dwucyfrową zdobyczą! Mimo że zaczęli dobrze to zagrali tragicznie,107 punktów rzucone ale porażka po słabej grze nie do zaakceptowania. Nets wygrali w tym roku dwa razy z Knicks rzucając 117 i 116 punktów. Średnia punktów rzuconych na mecz przez gospodarzy to 118.
Gram dzisiaj na wygraną gospodarzy i na over 112.5 ponieważ:
- wczorajsza porażka była długo dyskutowana w studiu pomeczowym,uwierzcie mi,eksperci i dziennikarze w USA mają duże oczekiwania wobec Nets w tym sezonie i krytyka spada na nich jeszcze mocniej gdy przegrywają grając tak słabo jak wczoraj.
- Brooklyn to liderzy konferencji z bilansem 34-16 pomimo faktu że tylko w siedmiu meczach mieli do dyspozycji trio Harden-Irving-Durant
- Knicks z bilansem 25-25 na 90% zagrają w play-offach i jak widać po bilansie i dwóch meczach rozegranych w tym sezonie z Nets nie wygrali ani razu i żadne znaki na ziemi i niebie nie wskazują żeby mieli dzisiaj przełamać złą passę.
- Szeroka ławka Nets nawet bez dwóch największych gwiazd to wciąż silna drużyna,i na pewno mocniejsza na papierze od gości.

Reasumując, wygrana w derbowym spotkaniu to priorytet dla jednych i drugich ale faworyt jest tylko jeden,są nim Nets,wygrali dwa razy rzucając więcej niż linia którą wam dzisiaj oferuję,więc pozostaje nam tylko liczyć na Uncle Drew i spółkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +348
K 26

krysia1324

Użytkownik
Sporo meczów dzisiejszej nocy a tu taka cisza??

MIL BUCKS @ GS WARRIORS
Under 237
Do wojowników wraca Curry ale nie przewiduje tu jakiegoś szalonego tempa. Na ostatnich 10 ostatnich h2h w meczach rozgrywanych w hali GSW tylko raz padł tak wysoki over. Przewiduje skromne zwycięstwo BUCKS bo dosyć wyrównanym meczu
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Atlanta-NOK pelikans 1 połowa typ -0.5 2 kurs 2.19. Atlanta zawsze gra piach zazwyczaj w pierwszej części meczu. Nauczyłem się, ze jeżeli ich grać to tylko na livie i po dobrym kursie.
 
B 16

breakpoint

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
rozmyślam nad meczem Clippers - Houston, kursy lecą ostro w dół na gości, na papierze między drużynami przepaść, chociaż ostatni mecz Houston z Dallas był naprawde dobry. duża zasługa w tym J Walla. z tego co czytam ma mieć dziś pauze, u gospodarzy nic mi nie wiadomo żeby ktoś nie grał, dlatego dziwią mnie te spadki, tylko dlatego że Clippers graja dzień po dniu? no nie wiem. stawiam bardziej dlatego że dali mi zarobić w meczu z Dallas, szansa jest ale nie polecam houston.png [/ICONMINUS] [/ICONMINUS][/ICONMINUS][/ICONMINUS][/ICONMINUS][/ICONMINUS][/ICONMINUS][/ICONMINUS][/ICONMINUS][/ICONMINUS][/ICONMINUS][/ICONMINUS][/ICONMINUS][/ICONMINUS][/ICONMINUS][/ICONMINUS]
 
Ostatnia edycja:
czarodziej_ufo 4

czarodziej_ufo

Użytkownik
Dzisiaj akurat z dogów super do pogrania były Pelicany, po @2,8 udało się złapać :) Ale mało co denver nie uwaliliby końcówki wygranego meczu z SAS, były nerwy do samego końca - jak w Energa Basket Lidze hehe
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Philadelphia 76ers
76ers win handi (-17.5)
betfan @3.15


Dziś 5 spotkań w których kurs na faworytów w okolicach 1.10-1.20. Na pewno będzie jakaś niespodzianka i blowouty. Ja zagram dziś w strone 76ers że wygrają conajmniej 18 punktami. Oklahoma bez podstawowych graczy + wąska ławka, nie ma tam ewidentnie kto grać.
Przegrana różnicą 27 punktów z cavs, czy 24 z pistons nie pozwala tutaj szukać jakichś pozytywów i szans na inny rezultat niż spora wygrana 76ers. Chociażby portland wygrało różnicą 48 punktów, Suns 37. Nie widze tu innej możliwości niż zdecydowana wygrana, przynajmniej 18 punktami. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Phoenix Suns - Miami Heat
Miami and under 217.5 pkt
betfan @ 3.95

Portland - Boston Celtics
Portland and over 228.5 pkt
betfan @ 3.15

Miami opisałem w typach dnia.
Co do Portland liczę dziś w końcu na przełamanie, statystyka celnych rzutów w ostatnim meczu z Miami to dramat, a Boston tak dobrze nie bronią, myślę że Lillard dziś w końcu odpali i Portland dziś to bierze.
Dodatkowo wierze dziś w tego gościa więc :

D. Lillard 30 pkt lub więcej
betfan @ 2.24
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom