>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Fantasy

Status
Zamknięty.
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
jak dla mnie 16 druzyn moze byc nie widze problemu, jak dobrze pamietam to jak liga startowala(z 4-5 lat temu) to gralo 16 druzyn, to ze w lidze nie gramy samymi samograjami to tylko zaleta.
co do roto jak by tutaj nie wypalilo, to chyba najlepsza opcja to jest dopisanie sie do roto na e-nba (z draftem budzetowym) http://www.e-nba.pl/forumdisplay.php?84-Roto-League, w tym roku zapowiada sie ciekawie bo wszyscy nowi(a zglosilo sie juz ok 30 nowych graczy) startuja w rownoleglych trzecich ligach, z ktorych najlepsi stworza w nastepnym sezonie rownolegla do juz istniejacej druga lige. w nastepnym sezonie rozgrywki beda prowadzone systemem drzewka(elita, dwie drugie ligi, cztery trzecie, itd.) jak dla mnie to jest fajna opcja i wydaje mi sie ze zamiast tej ligi roto forumowej mozna by wlasnie tam dolaczyc, zawsze to wieksza frajda i wyzwanie gra z wieksza liczba graczy
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
To może pójść dalej i zrobić dużego forumowego keeperka? Większość i tak gra co roku, ekipa zgrana, dopiero tu można mówić o zarządzaniu drużyną, każda decyzja ma długofalowe skutki. Jedyny wymóg to sumienność graczy.
Eh, pomysł raczej trudny do zrealizowania, ale marzyć nikt nie zabroni ????
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
o w keeperka to ja bym tez chetnie zagral, pelna zgoda z backrusem co do tego ze ekipa jest tutaj wmiare pewna od kilku lat i na solidnym poziomie wiec to moze byc bardzo fajna sprawa
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Widzę zainteresowanie ???? Spróbujemy? H2h (czuć rywalizację, roto to trochę granie sam ze sobą) keeper+auction draft (zwykły nie ma sensu, bo wysoki pick gwarantuje dominację na lata, właściciele słabszych drużyn nie mogą dogonić i tracą chęć do gry).
Jak pójdzie słabo, to rzucimy to w cholerę - i tak w ciągu roku gramy w kilku ligach, jeden draft więcej i 2 minuty dłużej dziennie to niewygórowana inwestycja.
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
Ok h2h to najlepsza opcja tyle ze nie obejdzie sie bez jakiegos ograniczenia salary, np dla 20 druzyn max salary 90m(biprac pod uwage aktualne pensje w nba) wiem ze to sporo roboty ale bez takiego ograniczenia nie da sie uniknac zbyt zdecydowanej dominacji najleszych druzyn. Jeszcze jedna uwaga dobrze by bylo zeby brali w tym udzial managerowie z przynajmniej rocznym stazem w ligach z forum, zeby potem nie bylo sytuacji z olaniem gry
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dobra, to już teraz widać że trzeba będzie zrobić 3 ligę. I bardzo dobrze. II ligę po prostu odtworzymy, a nowi gracze zagrają w III.
Jeśli chodzi o ligę dodatkową o której mówiłem, to będzie to roto i tez myślałem żeby był to keeper i auction draft. Ale to tylko z graczami, którzy do tej pory się sprawdzili i nie oleją zabawy po 1 sezonie albo wcześniej.
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Co do draftu, to najpopularniejszym rozwiązaniem jest start z kwotą $260 (zapożyczone z baseballa), gdzie przykładowo Durant kosztował $82 wg Cregana (kwiecień 2013). Jeżeli myślimy o keeperze poważnie, to dobrym pomysłem byłoby założenie nowego tematu, żeby nie robić tu zamieszania.

J:/ O sprawach ligi będziemy pisać już na forum yahoo. Każdy chętny zostanie w odpowiednim czasie poinformowany. Także prosze bez offtopiców narazie.
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dajcie na wstrzymanie na razie z tym kiperkiem ???? Po kolei bo robi się już bajzel. Najpierw tradycyjne ligi forumowe. Jak ogarnę organizację 3 lig, to założymy dynastię i wtedy podyskutujemy. Max. w przyszłym tygodniu.
Każdy już powinien dostać zaproszenie. Proszę sprawdzać mejla i akceptować zaproszenia. Jeśli ktoś nie dostał zaproszenia (bo np. chowa mejla - dotyczy głównie graczy z I albo II ligi) albo przez przypadek dostał 2 to niech się zgłosi na pw ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dobra, widzę że trzeba wyznaczyć deadline bo inaczej niektórzy będą zwlekać w nieskończoność.
Także do końca tygodnia tj. do 29 września włącznie gracze uprawnieni do gry w I albo II lidze mają czas aby zaakceptować zaproszenie albo podesłać mi adres mejlowy (lub upublicznić go w lidze yahoo) jeśli do tej pory tego nie zrobili. Jak tego nie zrobicie, to tracicie miejsce i zagracie co najwyżej w 3 lidze. Jeśli ktoś chce grać, to chyba nie problem kliknąć w link na poczcie lub zalogować na yahoo ...
Dodatkowo prośba, jeśli ktoś ma jakiś kontakt do zaszkinsa to tez proszę go poinformować, bo widzę że już bardzo dawno nie był aktywny na forum ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom