>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Fantasy

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kontynuacja gry.
No dobra. To zaczynamy.
Najpierw poproszę od każdego gracza uprawnionego do gry w 1 lidze czyli dotychczasowych graczy o adres e-mail (czy to poprzez PW lub poprzez upublicznienie na fantasy) i login/nazwa drużyny żebym mógł wysłać zaproszenia. Póki co tylko 4 graczy ma upubliczniony adres i tylko oni dostali zaproszenia ;)
Wszyscy chętni do gry w II lidze, zarówno starzy gracze jak i nowi niech też się zgłaszają. Zobaczymy ilu będzie chętnych i być może stworzymy też 3 ligę. Ale miejsce w II lidze w pierwszej kolejności otrzymają oczywiście dotychczasowi gracze. W zeszłym roku było już 16 drużyn. Jeśli w tym roku będzie porównywalna liczba chętnych to po prostu odnowimy tylko ligę. Ale chyba już pora żeby zmienić zasady na te z 1 ligi, bo w zeszłym roku było sporo nowych graczy i dlatego był tylko podział na G/F/C i mniejsze rostery ;)
Dodatkowo chcę wprowadzić forumową ligę roto z bardziej zaawansowanym draftem i jak największą liczbą drużyn, więc kto chętny niech też się zgłasza. Ale to dodatek i te ligę stworzę dopiero jak zorganizujemy wszystko w ligach tradycyjnych.
Oczywiście zapraszam też do dyskusji na temat zmian regulaminowych, a także terminu draftu. Były pomysły żeby zmienić rodzaj draftu, zasady, ktoś tam nawet mówił żeby grać bez PO. Także dyskutujmy. Ale 1 ligowców proszę o pisanie na forum ligi yahoo. Niech ten temat posłuży nam póki co tylko na zgłoszenia kandydatur do II ligi. Oczywiście ci, którzy sobie olali zeszłoroczną zabawę w tym roku nie dostaną już takiej szansy (nieliczne przypadki) także proszę zgłaszać się tylko wtedy jeśli rzeczywiście macie czas i chęci by grać do z nami do samego końca, a nie tylko do czasu gdy macie szanse na PO.
No to na razie tyle. Pozdrawiam
// Zgłoszenia:
II liga:
- Zimon Green Team
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
To i ja jestem chętny ????
W zeszłym sezonie, zająłem 2 m-sce w nieoficjalnej lidze, pod &quot;batutą&quot; Alanexa, dla tych chętnych, którzy albo się nie zmieścili albo nie zgłosili się do ligi forumowej ????
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Zgłaszam się: [email protected] ,w zeszłym sezonie II liga - miejsce 5
Zgłaszam się także do wspomnianej ligi roto, jesli takowa będzie tworzona

Co do zmian- jest chyba tylko jedna kwestia w której można/powinno się coś zmienić:
- Awans z ligi II do I..dotychczas awansowały 2 najlepsze ekipy z RS. Jak co roku było z tym sporo kontrowersji,bo PO toczyło się właściwie o pietruszkę. Moja propozycja: awans do I ligi otrzymują 2 najlepsze ekipy po RS + zwycięzca PO[jeśli zwycięzca PO= jedna z dwóch najlepszych ekip w RS, to awans otrzymuje finalista PO]. Analogicznie - z I ligi spadają 3 ekipy. Powinno to wprowadzić nieco więcej ożywienia i zwiększyć poziom rywalizacji w obu ligach.
I proszę nie pisać, że PO jest bez sensu,bo polega na farcie, czy zawodnik wstrzeli się z formą w te 3 tygodnie... Od tego jest rynek FA i możliwośc wymian, by umieć odpowiednio rotowac składami i już na 1-2 tygodnie przed PO[gdy match-up sa praktycznie rozstawione] rozpocząc przygotowania do rywalizacji z danym rywalem, znając jego słabe punkty.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
też dostałem zaproszenie do I ligi. Teoretycznie nie powinienem awansować, bo miałem 3 miejsce w RS. Chyba, że wskakuje jako pierwszy, bo ktoś zrezygnował z I ligi lub Toudi czy oki się nie zgłoszą.
/// Jacques

Widzisz, wysłałem zaproszenie najlepszym w PO. Do tej pory awansowały 2 najlepsze po RS? Będę musiał sprawdzić. Ale możesz zaakceptować zaproszenie, najwyżej Ciebie kicknę ???? a jeśli będzie za mało chętnych na III ligi to I liga i tak najpewniej zostanie powiększona do 16. Zobaczymy.
 
H 0

hrycek14

Użytkownik
ja dostałem zaproszenie ale w zapro jest wpisany zły team. Mój team to rookies a na zaproszeniu jest Olo&#39;s Lotos. Proszę o nowe zapro dla Rookies na maila daglik14 @ interia.eu
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Poszło pw, ale dla pewności dopiszę się też tu.
Po rozczarowującym 4 miejscu Backrus Vsyuks są zmobilizowani jak nigdy, I ligo drżyj! ;)
[email protected]

Co do zmian:
- też jestem za 3 spadkowiczami, awans 2 najlepsze drużyny rs (nagradzamy regularność, 2 dlatego że różnice często są niewielkie) i zwycięzcy po
- liga, tak jak było, 14 zespołów to jest max - idealnie byłoby 10/12, ale gramy tyle lat, format się sprawdza, nikogo nie wyrzucimy/zredukujemy
- maksymalna ilość ruchów taka jak w zeszłym roku, komisarz pilnuje żeby nie było wałków przy trejdach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom